Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 85 (k 2.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-12-21" |  vypnout filtr
 
<12
Brouček_71 | Vidče
21.12.2018, 08:02
 
Zdeněk 23: NOÓOO TO JE NÁPAD. Domluv se ale z 3.tis.návštěvníky
 
21.12.2018, 07:52
 
Subni: Aha, tak to se pak ti tvi “lidi kolem hokeje” pohybuji bud nejak v protismeru nebo nekde uplne z druhe dtrany... protoze ja mam napriklad informace od zacatku konzistentni, uplne opacne a nakonec i na rozdil od tvych zdroju i pravdive: to ze by se Theoret nevratil, nebylo na poradu dne ani na vterinu a stalo by se tak leda tehdy, kdyby s nim treba spadlo letadlo....
A jeste se zeptam: povazujes tak nejak za spravne tu anonymne sirit informace ze “zakulisi”, kdyz asi patrne v zakulisi zustat maji a navic v tvem pripade je to tak 50/50, ze se strefis?
 
Subni | poprad
21.12.2018, 07:09
 
Gerard no coment. Hokej jsou emoce tahni do divadla.
 
21.12.2018, 00:25
 
jako je to blbý nápad,ale co nasrat celý zkažený svaz tím,že přestaneme brečet nad našimi faulykteré jsou,házením lahví,které jsou.Když budeme vyhrávat doma aj venku,naštveme spoustu lidí víc ze svazu,než když jim tam naházovat náše flašky.Přeca jim nebudem zbytečně přihrávat.Porazíme je fištronem,jsme přeca Valaši ne?
 
<12
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.