Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Rst | Vsetín
12.05.2020, 22:33
 
Ach jo, čenichají pochopitelně mělo být.
Takže reklamička dnes dobrá?
Takže opakujte:
Srdce je náš Vůdce!!!
❤️❤️❤ (dlouhý řetězec byl zkrácen)
A ne že budete v 1. kole v září panikařit, NEJVERNEJSI FANOUSCI. 😁
----
A nerudný starous vlastně nejsem, na to jsou onačejsi mistři, když se 2x po sobě remizuje. Smajlík
 
Rst | Vsetín
12.05.2020, 22:25
 
.. vyplodí větu, jdou "jakoże" do řiti, ale čtou, čenichání a kritizují pořád mělo být, ne "co ěplodů ětu" Smajlík Smajlík nebo jak to bylo...
 
Rst | Vsetín
12.05.2020, 22:21
 
Plho mělo být.
 
Rst | Vsetín
12.05.2020, 22:21
 
Plno ale to já dávno vím tvl! Smajlík Smajlík
Mně zase přijde, že si to lakujes/lakujete až příliš narůžovo... Věčná škoda, žes nezažil ty houpačky na střeše atp. ....
 
Rst | Vsetín
12.05.2020, 22:19
 
Se vám tedy omlouvám za spamy, já to, nebojte se, moc dobře vím, že to je jen můj problém a jednou mě to zabije.
Vlastně kdyby mi v 98. roce někdo řekl, že tento pokřik jednou bude na ofi triku z ofi fanshopu vsetínského klubu, vysmál bych se mu. Nevěřil bych. Ani kdyby mi v r. 2006 někdo řekl, že jednou bude ofi triko ZLUTE TKANICKY.
Ale v tom 98. bych se tomu smál asi ještě víc. 5-15 lidi v Budejkach, ve Varech nebo kde a v jiných dírách, kdy jezdilo fakt 5-10 lidi, do Třince v ZČ od 8 do 20. Na finále o 399 jitrnic víc.
Tak sorry, nemyslete, můj ideál je nepsat tu NIC(!),ale....
Nedá mi to. Sic jsem vyskočil z vlaku, vzpomínky na cosi, co tvořilo život, jsou až moc silné, abych se nevyjadřoval ke kdejaké "pičovině" a "nepsal si tu sám se sebou".
Vlastně jsem s tím smířen, že tu dělám osla lidem, co výplodů ětu a zmizí, ale čtou to pořád.
Proto bych se de facto vůbec nezlobil, kdyby se to tu konečně zrušilo, to df, a šlo do řiti.
 
Rst | Vsetín
12.05.2020, 21:55
 
Drozd Drozdovič:
Jj. Tak budu čekat, kdo první začne jebat do trenéra.
A přeju ať se těch trik teda prodá aspoň litr.
 
Rst | Vsetín
12.05.2020, 21:53
 
(Plho, tvou reakci jsem čekal přibližně nachlup stejnou, jakou jsi napsal.
Víc k tomu nemám, co se tebe týče. )


Vajdik:
Triko pěkné, ale ...

 
Rst | Vsetín
12.05.2020, 19:42
 
O.k.:
Triko se sloganem GPH bude možná nosit kdejaké fanklubácké koště. Nelíbí se mi to. Byl to pokřik úzké skupiny lidí, jistým způsobem smýšlejících, nyní se tím bude prsit kdejaký trouba, co nás neměl rád.
Nelíbí se mi to.
 
Rst | Vsetín
12.05.2020, 19:30
 
Nestarej se, můj vzkaz není určen zřejmě tobě. Kup si triko a prs se.
#zundergroundumainstream

Smajlík
 
Rst | Vsetín
12.05.2020, 17:35
 
Fanklubáckým hnojům:
Vězte, že pokřik Srdce je náš Vůdce byl pokřik úzké výjezdové skupinky lidí známých pod zkratkou GPH. Stávala na schodech a když se pokřik Srdce je náš Vůdce rozjel, zraky fanklubáckých čuňat ubírala se tímto směrem a v jejich očích bylo lze spatřit bouři nevole, co si to dovolujeme.
Pokřik jsem dovlekl ze Sparty, kde se řvalo B...y je náš Vůdce, osoba byla vůdcem sparťanských HOOLIGANS. Dovlečeno tedy na Vsetín, Srdce, jelikož se k nám mnohdy jako jediný hráč na výjezdech daleko od domova znal, navíc nám přišlo, že by za Vsetín položil život (jako my) a sežral by puk, byl pro své vlastnosti a chování vybrán v nadsázce jako Vůdce Gangu Pišty Hufnágla.
Nutno zdůraznit, že ať doma či venku (ve Zlíně i několikset km daleko) nás POKAŽDÉ, když se ozval tento pokřik, pozdravil.
Srdce je náš Vůdce bylo myšleno Vůdce GPH!!!
Proto když teď vidím, co za hnoje lajkuje novinku ve fanshopu, přislo mi vhodné to tu takhle napsat.
V jedné větě; a sedí to na celou takovou věc, takový přechod od 90. let po současnost, kdy dnes si může každá jitrnice koupit tričko s ultras motivem a je hned ultrasák (strašné), tak na ten přerod i na to Srdce je náš Vůdce sedí IMHO tohle:
Z undergroundu mainstream.
Smajlík
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 22:52
 
*
Omlouvám se, spletl jsem se,myslel jsem samozřejmě
V ZÁŘÍ ŘÍJNU 94 (!)

od 96. roku už to asi jelo samospádem, minimálně v tom, že nás 3 pomalu reprelajny nepotřebovaly - vyhrály už by to i bez nás.
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 22:34
 
Scouser:
Ale jinak jasně, říkalo se, že loni po tom PV hokejky slavily jak nepříčetné postup z "bl něho" čtvrtfinále a ... Takže proti té partě, co si dala pivo po 3:6 s GT, aby to vyhnali z hlavy, se pochopitelně můžou jít zahrabat. Asi.
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 21:57
 
Vajdiku,
vidíš jak jsi šikovný? Smajlík
Když chceš. Smajlík
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 21:52
 
K tomu Tondovi S.:
Právě, o té partě mluví každá hokejka z těch let, ale Tonda, mi přijde, že to právě perfektně pojmenovává, že nebýt lidí, tak....
A třeba i ocenit, že třeba zrovna Tondu Stavjaňu ty švadleny CHTĚLY!!!
Ale on dal přednost Vsetínu, že si chce zahrát s bráchou Mirou. Říkám, úžasný Člověk.
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 21:49
 
Jako se stamprlickou je to na Lapači pořád úžasné, ale to by se musel člověk upít, aby ho to bavilo po celou sezónu středy pondělky soboty a čtvrtky.
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 21:48
 
Zase se není co divit, když je toho tak strašně moc. Hokej v pondělí, ve středu, k tomu možnost vidět všechny matche venku, aniž člověk vytáhne paty z baráku, fuj to je mi zle z přežrání.
Lidí to přestává bavit, v Havířově nechodí, v Přerově nechodí, i když mají za sebou nejsezonu od 82, tady jsme na tom pořád super. I když.. super, já mám pořád v hlavě toho vysmateho Prospala, poserme se, Prospal se nám klaní. Místo aby "měl deprese", jen co by ti jeho drbani, co nikdy neuměli postoupit výš, vyjeli na led.
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 21:42
 
V ZÁŘÍ ŘÍJNU 95
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 21:42
 
Scouser:
A protiargument je proti jakému argumentu?
Jsem upozornil na medailon Tondy Stavjani, který mě v krátké době "dostal" podruhé. Stejně jako v tom Vsetínská štika v podstatě vystihl, příp. pojmenoval to, proč to Vsetín vyhrál - lidi. Nejebali kktiny, ale řvali. Nazdar. Bez nich by to kdovíjak dopadlo s AZ v 93-94 v prvním kole či o pár kol později se Slavií, třeba by se už v říjnu nemuselo vědět, že Vsetín jede na postup, nebýt jich.
A v září říjnu podporovat mančaft jako dnes, ta "Tvoje" parta neparta, dopadli by spíše jak Hradec, příp. Jindřichův rok předtím.
Jo, Dopi mi přišel něco jako Tonda - trenér - všichni respekt, ale oni ty hokejky asi potřebují nad sebou psa na jejich (mentální?) úrovni a ne frajera, co je převyšuje a je v podstatě "hodný" - proto třeba ten Srdce nebude špatným krokem - jako že je dořve, pokud to budou potřebovat, namistrovance.
Řečnická: myslíš, že by to kompenzovali bojovností tak stejně, kdyby tu lidi fandili jako v divadle Gottwaldov? Nebo jako dnes, kdy víc lidí je na sezení a v paprčách chytrofon?
... Ten medailon Tondy Stavjani nemusíš hledat, mně se to moc líbilo. ❤️
A nějaké omlouvání současnosti... To víme všichni, že je jiná doba, hokej tehdy táhnul i když se hrál kraj, teď hokej zajímá jen pár lidí, co chtějí být baveni.

 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 19:05
 
Na ČT sport mezi ČR - Canada a ČR - Rusko právě skončila báječná věc: medailon Tondy Stavjani.
Lapač s Budějkama 95, s Litvínovem 95 i 96, Lapač při tréninku(!), krása pohledět, kdy každá pětka měla svoji barvu a člověk se v tom krásné orientoval, staromilcovo duše plesalo, a především krásná slova Tondy, který vždy tak nějak viděl dál než ostatní hokejky, kdy tesat do kamene jeho:
"Tady přišli hráči na led, lidi ZAŘVALI a domácí to donutilo se jim odvděčit a hosté upadli do deprese."
Jak říkám - tesat do kamene. A jaký to rozdíl proti tomu, kdy tu ti Prospalové jezdí a je tu vyloženě selanka, deprese hostům dávno dávno nehrozí.
Tóóónda Stavjaňa!!!!
Najdete to někdo a hoďte na YouTube, fakt to bylo dobré.
 
Rst | Vsetín
08.05.2020, 23:58
 
... či sem s ním! Na střídačku! Ať má dva stolky pro sebe v šatně!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.