Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Rst | Vsetín
05.12.2019, 10:52
 
*
Že kdyby zůstal, nemuselo by mu to lepit jako loni, je možné, ale IMHO nepravda. Mařákovi to se Stavjaňou a Šebestů taky lepidlo 3 roky, jen na baráž o ELH šel k Mařákovi nabušenější reprezentant Kapusta a silový Forch, Ríša Šebestů už byl vyčichlý jako Pechanec Rob Jonák Teper Slováček loni v play off a vrátil se za starými známými až poslední kolo s Hradcem 7:0. Míra Stavjaňa odehrál barage s Raděvičem (to byl taky Maradona na bruslích Smajlík ) a k nim dříč Jack.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 10:47
 
Gerard:
Ano, se ŽT to trochu zlehčuju, nechce se mi pokaždé vypisovat Jonák, Pechanec, Rob, Teper, Slováček. Odteď to budu vypisovat celé.
Že však dá gól Kondor ml. z ničeho, jak správně napsal Emperor8, ze šatny, za tím si stojím. Vždyť loni kolikrát i Jonák, Pechanec, Rob, Slováček, Teper byli v přesilovce marní a ŽT ml. pak přijely a "nějak" puk dostaly do sítě.
Té lajně to sedlo a dala vzpomenout na
Tabara Stuchlík Pecivál,
Mařák Stavjaňa Šebestů či
Pardavý Dopita Tomajko,
Pechy výborný, já si do té doby myslel, že to co on by si odehrál Podešva, ale musím uznat, že u něj to mimořádně legrační klišé "silný na puku" sedí jako pr del na hrnec. I když menší, i proti větším - neztratí puk, což mi imponovalo. O přehledu atd. se bavit nemusíme a s Víťou Jonákem si rozuměli jak dlouho žádná trojka.
Stejně - v play off ti, o kterých je řeč, nadávali taktéž nejen na Roba, ale na celou trojku - už jim nebyla dobrá, ač nás táhla celou sezónu.
Já si říkám, že až bude třeba (třeba v play off když poteče do bot), sáhne Dopi a Jack i po osvědčeném tandemu Toník - Víťa.
------
Jsem se teď kdysi díval, kdo nám vede střelce a (pomlčka, Pavláskovy vykulené oči) :
Dostálek Smajlík
Smajlík

V play off přelezem 1/4finále, v semi čekám boj na 7 jako loni s PV, příp. fin. snad nebude za trest jako loni ta vyšťavenost s ČB. ... Jenom tip, neberte vážně Smajlík
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 07:42
 
NT: Loni přesilovky díky ŽT ml. výjimka potvrzující pravidlo, ten chlap dal gól z ničeho, s tím se narodíš.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 07:41
 
VHKRV:
Pro možnost A dělá svaz/Čh doslova všechno, s béčkem jdi do žďáru, céčko zní lákavě, ale bejvávalo.
Což takhle D) Z otce na syna nebo E) Všechny cesty vedou na Lapač (?) - rozuměj i když bych nakrásně chtěl nevěnovat tomu už vůbec nic, stejně mě to bude pronásledovat a jednou mě/nás to zabije... - navíc na ten Lapač fakt dojdu prakticky vždy, ať vyjdu odkudkoli a aniž bych měl v plánu tam lézt Smajlík
Neplatit D, tak asi C, ale zdraví (přece jen bych těžko vydržel a snesl to, co kdysi, když byl člověk "nesmrtelný" ) a kamery na každém rohu a v paprči každého mouly by byly těžce proti krásné a romantické variantě C) Smajlík
 
Rst | Vsetín
04.12.2019, 20:47
 
Dzindo, je to o.k. Smajlík Smajlík
Přičítám to právě tomu, že to všichni můžou vidět a pomalu a jistě se těm lidem hokej zajídá. Jak dřív člověk musel vyjet ven, aby naše vůbec viděl, a doma to nebylo furt a furt, těšil se na ty hokeje i přes kiksující beky a jalové přesilovky.
Má ráda zní: nesledovat ty hokeje venku na žádné hračce.
Böhse Onkels:
Dochází na má slova: kdo na TOLIK zápasů bude probůh chodit? To je čekání na play off, jaké tu možná nikdy nebylo. :(( O nějakém těšení se na zápas, kdysi dokonce nadrženosti, nemůže být řeči.
Je to škoda, že tady chtěj hlavouni mermomocí NHL.
A na play off přijdou i ti fans play off a bude zase dobře.
... Mmch dnes jsme porazili tým z té první osmičky, tak opět zopakuji, nechápu tu paniku, co tady vzniká po nicneřešících ztrátičkách. Smajlík
 
Rst | Vsetín
04.12.2019, 11:01
 
Je úžasné, jak si dokážete vždy najít téma, které nás/vás najednou trápí/pálí. Teď jste našli: ........... ODCHOVANCI.
Přitom stavět to (i) na těch vámi jmenovaných, tak byste zas nadávali, že na to nemají. Jako u Hriciowa. A říct klub před sezónou: Letos na odchovancích, uvidí se, jak si povedou, to byste zas jančili. Mně by to nevadilo, jak jsem psal, devátí nebo druzí, je mi jedno, pokud není postup jediná možnost, jak z hrůzy - už - ven, viz právě vzpomínaný gól desetiletí Kajaby.
Baví mě představovat si výstupy stand-up komiků, v hlavě mám především Pavláska, na vámi nahozená témata a moudra. Pomlčka, vykulene oči a zastřeným a udiveným hlasem Pavlásek: ,,Odchovanci." )
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 19:13
 
* v 01 právě Dopitovým odchodem
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 19:08
 
Michovsetin:
Přesilovky šly do kopru v 01. Loni byla výjimka díky ŽT ml., které v ZČ dávaly góly (i) "z ničeho", letos ve starých kolejích.
Na odchovance je tu odborník asterisk, v tom nejsem tak honěný.
Co tu je Dopi, tak postup, nováček v play off a 3. flek. To mi špatné nepřijde. Letos máte velké oči, IMHO trochu přimhouřit. Smajlík
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 18:48
 
Na Kometě třeba ultras mají dokonce zákaz prodeje fanvěcí (šály apod. ) snad na sto metrů od zimáku... - taky "výborné".
(Nestor je tvůj maskot?)
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 18:12
 
MYKY, pokud to bylo to "dřevěné" vydání se zcela mimořádně ostrými hranami, tak to by mě taky točilo. Smajlík S tím bych na hokej zakázal vstup, neboť je to zbraň ostřejší narvalího klu. Smajlík
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 16:22
 
Böhse Onkels:
Je zajímavé, že Ty JSI skutečně největší kliďase široko daleko. Tak možná dle sebe soudím tebe Ti tak přijdu.
Ale z mých dnešních příspěvků si nepřijdu jako nervák, jak jsem to měl podat?
Plhovi přijdu zase paranoid (Black Sabbath OLÉÉ), ale to bych tu měl dávno doublenick.


ERIK2:
Že hokejky v "repre" reprezentují ty lotry, je jasné.
Škoda, že serepre těch lotrů nevzdá třeba Pastrňák (nebo Jaškin, ať nechodíme daleko), mají blízko ke klubům, které svazové vrtochy, resp. svinstvo Čh odesraly nejvíc, zase ale to bych chtěl asi po hokejkách moc.
-----------
Takže souhlas s MYKYm, opít se bylo třeba kdysi, ne dnes, zase ale HOKEJVSETINovi to může jen a jen prospět.

Ještě řečnická:
By mě zajímalo, kolik Dopitanenítrenérů se začalo hlásit k ZŽ a mít jakýstakýs vztah ke klubu v dobách Dopity, tedy díky němu.
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 13:43
 
Reakce na Plha: To byla kolegova partyzánská akce! ... u...
co?
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 13:11
 
Jsi fanoušek výher, fanoušek bodů. Je vás takových strašně moc a vypadá to, že čekáte, doslova číháte na každé klopýtnutí kluků na ledě. Jediné, co umíte, je kydat hnůj na chlapa, který je nejslavnější postavou vs. hokeje a na druhého, který je postavou nejsrdečnější.
Vyhazovat Jeřábky, Karafiáty, Procházky, "Řehuše", v play off i nejlepšího střelce, to vám jde nejlíp hned po Dopita není trenér.
Přečetl jsem si pár tvých příspěvků a zjistil, že bych si s tebou vlastně ani neměl co říct, neboť jsi vlastně i proti těm, co tvoří atmošku, takže se těším, až naši 2x vyhrajou a přestaneš tu oxidovat.
A polib (_._) kosům,
Láhev8
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 12:51
 
No nic, po prohrách se sem budu chodit bavit a když se vyhraje, pokecáme se Vsetínem a Asteriskem.

Měl jsem jenom napsat:
Souhlas s MYKYm.
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 12:47
 
Ty defekte, termín VÝHERNÍ VĚRNÝ jsem přivedl na svět já a označuje "fanoušky" tvého typu, když už se tímto termínem oháníš.
Opakuji - 9. flek na vás! Smajlík
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 12:41
 
Mě třeba víc, než ty vaše posrané body zajímá, kam se bude hokej ubírat.
Tady se zavře ELH, udělá liga farem, liga akademií, vyžene se poslední fanoušek, o.k.
A ve světě?
Už teďka mizí golfák od modré a 2m gólmani v bráně klečí.
Není na čase zvětšit brány a hřiště??
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 12:36
 
Ale jo, tady těmi kydy nastřádáte bodů a bodů.
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 12:35
 
Majkl:
Tpč já jsem zamrzl v 90. letech?!? Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 12:34
 
Gerard:
Zmizí při 9. fleku a níž? Zmizí.
Já do něj nevyjel, to on do mě rýpnul s tou "mou" Třebíčí 90, jako kdybych mohl za to, že zatímco já štrádoval s bubnem na zádech Třebíčí, on ještě 5 let neměl vědět, že se kdesi na Vsetíně hraje hokej.
Ty si tu s nima diskutuj jak chceš, Vsetín je v kondici jak nikdy, osobně je mi to, jestli budem devátí nebo první, jedno, nejsem play off fanoušek. (I když loni s PV mě to doma chytlo možná nejvíc jak to jde)
A jak se z toho posunout výš? To je jednoduché.
Běžte na stání a dožeňte ty kluky donést to tam v zubech.
Navíc nevidím, že by si stěžovali ti, co stojí za atmosférou.
Naopak. Vykolejení jsou leda ti, co se tu prsili, kolik je prodaných permic a jak bude všechno super. Teď kvůli absenci Roba panikaří a hysterčí po KAŽDÉM klopýtnutí, což mne dříve iritovalo, nyní mě to velmi baví(!)
A opakuji, nevyjel jsem na tu láhev já, to ona se (trefně, nemám připomínek) v první větě popsala tak, jak se popsala.
Smajlík

Dronte:
Nesuď dle notorických plaček a hysterek, netruchlíme.
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 11:00
 
Zase ale jestli s vyplázla sedmičku za permici, ani se ti moc asi nedivím.
Já bych byl nasraný, ještě než bych usedl na to sedátko. Smajlík
,,Tak. A teď mě bavte! Vy nemotorný na ledě i vy na stání! Jak to dopr.ele hrajete? Jak to vy neumětelové fandíte?" Tak bych zuřil. Navíc kdyby mi zabavili plucaňu. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.