Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-11-21" |  vypnout filtr
 
<12
ace81 | Vsetín
21.11.2019, 06:48
 
Ve včerejším zápase byla jedna pozitivní věc-čtvrtá lajna,ti kluci dřou na 110% ,nevypustí souboj a Vítek už má 10bodů(6 golů) za 1/2 času jako některé posily co zatím hrají za očekáváním.Ondračka ukázal, že ač malý výškou svým přehledem to překonává a říká si o stabilní místo v sestavě. Naše přesilovky proti trošku lepším soupeřům jsou - zatáhni puk do rohu,10x přihrej a křížnou přihrávkou přes celé pásmo ztrať puk.Je tam velmi málo střelby a clonění brankáři.Snad Jihlavě prohloubíme komplex, jaký my máme ze Slávky,FM atd, protože pak náš čekají velmi silní soupeři ČB a Vepřov.
 
21.11.2019, 06:43
 
OHLASY TRENÉRŮ
Miloš Říha (HC Slavia Praha): Pro nás určitě náročný zápas. Vsetín je velmi dobrým soupeřem, který bez komplikací přejel Benátky. Pro nás to bylo těžké, jelikož se nás na trénink sešlo deset, takže jsme museli na poslední chvíli ještě řešit nějaké změny v kádru. Kluci bojovali a makali, to se určitě od posledních zápasů změnilo. Vsetín hrál výborně, ale my jsme si ty dva body zasloužili, zápas se odehrával v různých pasážích a vyšel nám vstup do druhé třetiny, kde jsme odskočili na rozdíl dvou branek. Naší pasivitou jsme dostali Vsetín zpátky do hry a Vsetín toho využil a vyrovnal na 3: 3. Závěr utkání pro nás byl spíše v tlaku, bránili jsme tam spoustu oslabení, což nám vzalo hodně sil, takže za mě remíza určitě zpravedlivá. Klukům bych chtěl ještě jednou poděkovat za jejich bojovnost a nasazení.

Luboš Janáček (VHK ROBE Vsetín): Zápas se nám nepodařilo vyhrát, takže jsme určitě zklamaní. Utkání bylo nahoru dolu, prohrávali jsme 3:1 a šťastným gólem jsme vyrovnali na 3: 3. Poté jsme dostali gól na 4: 3, ale naštěstí se nám podařilo rychle vyrovnat a potrestat soupeřovu chybu. Soupeř hrál výborně, makal a hrál tvrdě na druhou stranu ani my jsme neodehráli špatné utkání. Určitě velký podíl na výsledku měl Petr Vampola, který zařídil velkou část gólů soupeře.
 
21.11.2019, 06:18
 
Jo a ještě jedna věc, nechápu některé naše fanoušky, kteří opět hází na led kelímky od piva a zapalovač 😭
 
21.11.2019, 06:13
 
Již potřetí jsem byl na Slávii na zápase se Vsetínem a bohužel musím říct, že se herní projev našich hokejistů příliš nezměnil 😟 Borci makali,ale ta lehkost,hokejovost tam prostě chybí, i když si myslím, že hráče máme kvalitní.Vcerejsi zápas rozhodl rozdílový hráč Vampola a přesilovky- tragické, pomalé,bez střelby.
 
<12
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC Slavia Praha