Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-11-3" |  vypnout filtr
 
<12
rst | Vsetín
03.11.2018, 12:22
 
Aelin:
Je pravda, že pejorativní postoj některých vůči sezení taky nechápu. Cca od dob, kdy fanklubáci označovali sedící titulem gaučáci.
Druhým dechem dodám, že zároveň nechápu nářky některých ze sezení na nemávnutí mladých smyků tímto směrem.

Děkovačka v sobotu má potenciál mahánět hisí kůži (podobně třeba odpovídačka MSV - TKP), ve všední den s neatr. soupeřem však chápu zejména hokejky, že se může jednat o nutné a nudné zlo.

Jestli si já můžu postěžovat, tak sere mě zhasínání a rámus z repráků po gólech.
Miloval jsem pozorovat euforické tribuny, objímající se hloučky lidí a všudepřítomnpi radost Vsetíňanů po gólech. Repráky a efekty a hlavně tma mi toto všechno bere. Škoda.
Ale v hlavě mám právě vzpomínky, super byla i po každém gólu argentina v kotli, když se v těch dobách nezhasínalo, a zkrátka se s tím musím smířit.
Ale: Jebat repráky a tmu po gólech!
Smajlík
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
03.11.2018, 11:32
 
Sic trochu později, ale ještě si dovolím upřesnit svůj názor. Plně se stotožňuji s tím, co napsal Gerard. Děkovačka po každém zápase trochu ztrácí svůj lesk. Obzvláště, když zápasů přibývá a ne vzácně se jedná o opravdu nezajímavé soupeře, kteří už dávno měli sestoupit sportovní cestou. Rovněž někdy je ten výkon takový, že je děkovačka jen z povinnosti a obě skupiny jak fanoučci tak hokejky si tím odbudou prostě jen svou povinnost. V těchto zápasech souhlas, že by stačilo prosté poklepání hokejek o led a šup do kabin a nechat tak děkovačky jen na zápasy kde si to opravdu všichni užijeme.

Pointou předešlé diskuze však byla děkovačka na stranu nám protilehlou, čili sezení. Pod heslem Spolu za Vsetín, opravdu nechápu pejorativní postoj určitých jedinců vůči sezení? Mě osobně sezení nikdy nevadilo. Jasně nefandí tolik jako stání, ale přijde mi, že v posledních letech se celkem obstojně (s porovnáním jak je tomu na ostatních stadionech) zapojuje. Dále se jedná o sponzory a spoustu rodin s dětmi namačkanými na mantinel, které se na tu děkovačka těší.

Proto si myslím, že když děkovačka tak na obě strany. Toť pointa celé předešlé diskuze.
 
VSH | Jedině VSETÍN
03.11.2018, 09:34
 
Aktuálně z webu HST :
Více WC na Vsetín
Aby se předešlo větším frontám, bude pro utkání se Vsetínem rozšířen počet WC. Mobilní WC bude umístěno na parkovišti před ZS. Stejné opatření bude pro fanoušky přichystáno i pro následující domácí zápas s Jihlavou (14.11).
odkaz Smajlík Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
03.11.2018, 09:21
 
Fan22, Scouser, Ekko:
Juzek doplatil na svou blbost. Jít se ve svém ohozu vyšošrňat na druhý konec stadionu mezi olomoucké skíny se v devadesatkách rovnalo rozsudku přeměny své hlavy ve svítící mnohobarevný pátrací balón a zapálení ohozu v kotli domácích. Tu jeho hlavu mám v paměti dodnes - nebyl to pěkný pohled a chudák Juzek. Dnes ny se mu go na 95% nestalo, poučení z minulosti však zní: na nepřátelském území (nyní už jen Přerov) buďte ostražití a bedliví.
Druhý zápas v Olomouci 94-95 možná sedí, ale nepřihodilo se mu to v 1. kole 96-97?

Setteinz:
To je ale pěkná vzpomínka. Smajlík
Já mám Karvinské v hlavé jako první tábor hostí, který jsem na Lapači zaznamenal. Ve 30-40 lidech na podzim 87 fandili na sezení přibližně naproti našemu kotli. Já seděl napravo od nich a pamatuju, že vždy když pípli, odpovédí jim bylo hromové a burácivé DRŽTE HUBY. A co pamatuju, že díky nim jsem častěji ne na led hleděl na ně a na náš kotel. Smajlík

Plha:
Dík.

Donovan2019:
Ještě k Tvému nečumte do historie.
Občas se tam podívat, nestalo by se třeba to, že naši hráči nastoupí s Ivanem Hlinkou na dresu.
Až budeš za 20 let pamětník nynějších časů, jisté by se Ti nelíbilo mít na dresu třeba Endála, Řeznícka nebo nějakého jiného pazdráta, kterého teď nemusíš.


MIRISIII:
Pamětníky Tvého typu zde musím přivítat chlebem a solí! Smajlík
 
03.11.2018, 06:18
 
Jj... V Olomouci dostal nakladacku na WC a pote ten jeho oblecek zapalili na tribune.
 
<12
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.