Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-3" |  vypnout filtr
 
<123
Třeba krájet zelí Smajlík
 
zelí | Praha|Vsetín
03.03.2020, 17:15
 
Reakce na Michosvsetin: No jasně jak odvrátit pozornost ...
Ty jsi unikát. Dva řádky a nasypeš tam tolik chyb. Možná by ses měl věnovat raději jiným věcem. Smajlík
 
03.03.2020, 17:13
 
Emperor8 a co jako? Když tu vládne cenzura. Smajlík
 
03.03.2020, 16:36
 
No vypadáme jak placky, zbytečne navíc o nic nešlo v zápase
 
No jasně jak odvrátit pozornost od toho že neumím trénovat. Tet jsi na něm Řezníček a král smlsne to jsem zvědav na pokutu a jestli to tobola nějak okomentuje
 
Tak tu máš přídavek
odkaz
 
03.03.2020, 15:14
 
Hokejvsetin: tak ta diskuse pod článkem je velice výživná. Vždycky, když se někde objeví článek o Vsetínu čekám, kdy přijde nějaký Lojza a stočí diskusi na téma Vsetín a zlatá éra a zubík + že sám Dopita je zkorumpovaný....je to zábava Smajlík
 
VSH | Jedině VSETÍN
03.03.2020, 14:27
 
odkaz Tak na přelepce, stojí a padá hokej v ČR.
 
 
03.03.2020, 13:13
 
Jsem zvědav, zda zítra Motor přijede v plné síle, když už o nic prakticky nejde Smajlík Smajlík
 
BohseOnkel | Ohrada
03.03.2020, 13:06
 
Reakce na nový_z: Na to se teď fakt blbě reaguje. O drže...
Hele ja chápu, že stojíš za Vsetínem taky ho mám rád. Nadruhou stranu neustálé popírání čehokoliv je taky špatně.
Fakt je ten, že jsme dostali 3 goly a oni to prostě bránili zuby nehty a kdoví ještě čím.
 
03.03.2020, 12:22
 
Reakce na Majkl111: To Novy: jaký je rozdíl mezi našim h...
Na to se teď fakt blbě reaguje. O držení, boření, antihokeji si tu psal přece dneska první (akorát, že ty bys to našim zřejmě ordinoval, já ne a souhlasím, že rozhodčí mají pískat to, co mají pískat a co se jinde praktizuje), tak jsem původně reagoval a dal svůj názor.
Jak píšeš o férových soubojích, že sis něčeho pozitivního od našich nevšiml, tak si představ, že já ano, nemálo, i včera.
Co s tím uděláme?
No a ironické poznámky o prosení (a jiné podobné, viz třeba Vzpomínka), ty si nezaslouží asi nikdo.
 
03.03.2020, 09:38
 
To Novy: jaký je rozdíl mezi našim hokejem a antihokejem? Protrpime tak či tak. V zápasech je spousta ferovych soubojů u brány, mantinelu atp. a že bychom je vyhrávali, jsem si nevšiml. Možná zkusit poprosit Hav, Pře, Por a další, aby nás nechali hrát náš hokej, protože my to hrajeme správně ku prospěchu celého českého hokeje.
 
Sezóna - dobrý.
Jenže v PO jde čistě o ty výsledky a pokud nejsou prachy na poskládání týmu na úrovni "reprezentace", pak radši ty upachtěný betonářský výhry, než bravurní, profesorské hokejové porážky.
Ale co, tak se pak ve finále napíše "chtěli jsme v tento sportovní svátek (PO) hrát hokej, ale on si s námi nikdo nechtěl hrát..." Smajlík
...
Ale redaktor dobrej. Místo reality - prostě prohráli, výsledek zase není, tu v jeho podání máme "zdramatizovaný zápas" ... Inu, zdramatizoval jsem výběrové řízení na řiditele Zeměkoule. Nepustili mě sice ani přes vrátnici, ale proběhlo na ní drama Smajlík
 
03.03.2020, 08:50
 
JD šlo určitě o něco víc, než byl včerejší výsledek. Otázka totiž je, jestli chceme i my jako fanoušci ty (anti)hokeje protrpět a uspokojovat se upachtěným vítězstvím a pohledem na tabulku. A nebo sledovat šikovné hokejisty na puku, rychlé, chytré kombinační a oku lahodící akce, třeba i s tím, že to někdy za určitých konstelací (viz třeba rozhodčí) výsledkově nevyjde. Já jsem pro to druhé, navíc to český hokej potřebuje jak sůl. Proto žádné přizpůsobování se tomuto nastolenému antisystému a jít svou cestou!
V tabulce jsme třetí, včera jsme hráli na tři pětky, šlo celkem o ... nic a už zítra nás čeká další utkání. A tady už se zas po včerejšku některé slabší povahy kácejí.
 
03.03.2020, 07:53
 
Škoda, že si trenéři jaksi neuvědomí, že hokej se ubírá jiným směrem než si vysnili. Měli na to spoustu času! Špatne toto zjistit před play off:(. Nepovede se play off a naše hra k tomu bohužel směřuje, protože soupeři budou ještě více borit, držet a hrát antihokej než teď, když o nic celkem nejde a opět se dozvíme, že za to můžou sudí, antihokej hrající soupeř a vůbec celý český hokej
 
03.03.2020, 07:46
 
To hodnocení J.Dopity vyplývá z frustrace a rozčilení. Vlastně má ale pravdu - žumpa to je. To samé naznačoval i L.Jenacek v některých dřívějších hodnoceních. Já tam to držení a drobné fauly taky vidím a taky mě to štve. Samozřejmě správným argumentem zůstává, zda jsme schopni z té případné přesilovky zavěsit a tím pádem zápas rozhodnout. Myslím si ale, že si s tímto metrem sudích neumíme poradit a správně na to zareagovat např. oproti motoru, který to zvládá a vítězí.
 
zelí | Praha|Vsetín
03.03.2020, 07:44
 
Myslím si, že cílem toho hodnocení není mít více přesilovek, ale obecně chránit útočící hráče před drobnými fauly, kterých je prostě hodně. Takové ty skryté háčky, sekery, přidržení. V jiných soutěžích už to trestají, aby byli hráči více krytí a obecně se méně faulovalo.
 
ace81 | Vsetín
03.03.2020, 07:09
 
Při využití našich přesilovek si nejsem úplně jistý jestli 10 dalších trestů by vedlo k vítězství nad Porubou.V play off to bude o úporném hokeji a budou tam více i malé fauly co se nebudou pískat.Měli by se na to kluci připravit.(zlepšit přesilovky,hlavně clonu, střelbu a nehrát to po rozích)
 
03.03.2020, 04:10
 
Rozhodci vzdy a vsude budou piskat jako jelita s tim se musime naucit uz zit!!!! Musime hrat srdickem a zlepsit presilovku to je cele.... Zbytecne zamotany komentář od pana Dopity... Misto aby napsal dobry vykon ale na vyhru to nestacilo musime zlepsit presilovky a nahravky....
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.