Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-12-6" |  vypnout filtr
 
<123
Lisaj | město vsetína
06.12.2018, 12:51
 
Aelin tak priste bez a domluv prerovskym pomoci tveho skveleho recnickeho umu, jak asi dopadnes..a nebo je ti to,jak se tet prerovsti na nasem zimaku chovali uplne jedno? Pokud ano,pak mas pravdu a skutecne neni o cem.debatovat,takovi lide u me nemaji zadnou hodnotu
 
Rst: ne a to je jeho jediné štěstí!
 
rst | Vsetín
06.12.2018, 12:13
 
Reakce na Aelin: Tak ono je to těžké. rst zde působí jak...
Stejně dlouho aktivní....
To jsi jistě byl i 24.11.90 v Přerově co? Nebo v 93. tamtéž, co? Pokud ano, potom už vůbec nechápu, že se čemusi divíš. Ty kamero.
 
rst | Vsetín
06.12.2018, 12:02
 
Reakce na Pannesmrtelny: Aelin: ko..t s takovými názory ...
Znáte to vemeno někdo?
 
rst | Vsetín
06.12.2018, 11:45
 
1. Ty vemeno, já už leta nejsem aktivním fanouškem.
2. Ty jezdíš od 1990 - 2018???
Co to tu probůh hážeš za rozumy? Bonzáku zasraný.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
06.12.2018, 11:27
 
Reakce na Gerard: Vidíš, vidíš Rosťo, stala se z Tebe os...
Tak ono je to těžké. rst zde působí jako by měl absolutní pravdu leč v diskuzi značně pokulhává (čili se zde prezentuje jako, cituji: ""úplný deb.il" neschopný diskuze"). Neveděl jsem jeho věk a značně mě překvapuje, že je přibližně stejně dlouho aktivním fanouškem jako já. Takže ani toto mu nedává právo moralizovat. Jediné co se změnilo je, že díky vyšší soutěži jezdím na i výjezdy protože z Prahy je spousta rozumných destinací, což předtím nepřicházelo v úvahu.

Nicméně co mě udivuje, že je to dost vulgarit pro lidi co mají vlastní názor (a tím nemyslím pouze toto vlákno), slušně ho prezentují ale určitým zaslepeným fanatikům to nejde pod nos. Asi nepobrali tolik rozumu, aby mohli říci proč daný názor nesdílí a končí to vulgaritami z jejich strany. Když nemají co podmětného přidat k tématu tak ať raději mlčí.

Gerard: za poslední dobu jsem četl spoustu tvých sálodlouhých postřehů a ve většině z nich s tebou souhlasím.
 
rst | Vsetín
06.12.2018, 11:15
 
Reakce na Gerard: Vidíš, vidíš Rosťo, stala se z Tebe os...
Ech, tak pěkná slova si ani nezasloužím. Každopádně děkuji, s tím unavením jsi to trefil lépe, než bych vyjádřil já sám.
( ... Přisát se na cecek úspěchu některým šlo vždycky. A je to velmi jednoduché, žádné přemáhání. )

PALI:
Tak to MSV! použito poprvé na tom protestním průvodu 07. A na nějakou rýmující se veršovánku, která by na to navázala, jsem pomýšlel již delší čas. Ale až tou cestou do Poruby, po jednom kalíšku a jednom pivu, jsem TO měl. Zřejmě zapůsobila přítomnost slavného herce Marka Vašuta, který nás tam i zpět vezl.
Jménem celé vsetínské fanouškovské scény Ti děkuji, že jsi s námi jel až zpátky, a neochudil tak tuto o dnes již zaběhlou překřikovačku MSV! TKP!
Smajlík Smajlík
 
Dopita není trenér
 
palica | Vsetín
06.12.2018, 10:43
 
Rst: z te Poruby 2016 jsem jel v aute s tebou, tusim. Sic uz jsem nemluvil, ale jakousi zásluhu pocituji take...treba proto, ze jsi mel na tvorbu klid Smajlík
 
Aelin: ko..t s takovými názory tady bude něco mluvit o "morálních normách" ? Ti co tam nabehli mají více morálních hodnot a zásad jak takový blb s udavačskýma nazorama jako ty! Myslíš že kdyby ti kluci chtěli Přerov opravdu napadnout že nepoběží přes celý stadión krom dvou všichni bez kukel s vědomím že ty kamery tam jsou ale počkají si je úplně jinde a za jiných okolností a to by teprve padali rány Smajlík mimoto s tebou bych zašel na pivo hned a by ses divil jak bych ti tvoje "morální normy" vysvětlil Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
06.12.2018, 09:35
 
Jihlava přivedla Klímu . Budejice hráče z Ústí ...ano tak se zkouší na play off a baráž . U nás jsme zřejmě s umístěním spokojeni ....jinak si to neumím vysvětlit. Posíly nejsou a nebudou všichni totiž chtějí peníze sakra!!! Smajlík
 
Gerard | Vsetín
06.12.2018, 09:33
 
Vidíš, vidíš Rosťo, stala se z Tebe ostuda VS fanoušků Smajlík ... Zápas sezóny, nějaké 30. kolo v Prostějově a Ty místo toho abys byl na značkách, tak zase určitě nekde tlačils kočárek Smajlík .

Lidi, vy kteří neznáte, tak se fakt proberte, bo Rosťa ke vsetínskému hokeji patří jako málo kdo. A to ať uz k tomu dřívějšímu, nebo i k současnému. A to, že se tady občas vyjadřuje k některým z vás poněkud ostřeji, tak není ani tak o tom, že by byl "úplný deb.il" neschopný diskuze, ale spíše proto, že už ho asi taky unavuje kolik se zase objevilo nových nejvěrnějších a nejchytřejších fanoušků úspěchu.

P.S. Sorry Rosťo za tuto "obhajobu", kterou snad ještě doufám u většiny fans nepotřebuješ Smajlík .
 
06.12.2018, 08:57
 
Má někdo info o tom, zda budou v blízké době nějaké posily do týmu?? Smajlík Bo si myslím, že to naše jedna pětka nezvládne, ostatní by se měli probudit, bo je to bída :( Smajlík
 
rst | Vsetín
06.12.2018, 08:18
 
Reakce na lahev8: to rst: kde jsi byl dnes? nějak jsem s...
Ještě:
Jasně, nepohybuješ se ve fanouškovském dění, nemůžeš vědět, že funguje (zaplaťpánbůh!!) něco, čemu se říká výměna generací. Tím pádem to po mně/nás vzal pod křídla Boix a spol. a ten nyní pomáhá těm, co řídí atmosféru nyní (Čert, Lišaj). Pokud se pletu a výše zmínění se vidí v Eliášové, Konvičkovi a tobě podobným, beru svá slova zpět.
-----------
Na to konto, že jsem byl před 30 lety v Kopru (pleteš se, v 10 letech jsem nejezdil, byl jsem až ve 12 letech v roce 90 v Třebíči - to jsi ještě znal leda Litvínov z televize), ti můžu říct jedno:
Na to, že tedy dle tebe 30 let nejezdím - nechodím, povedl se mi husarský kousek v podobě vymyslení překřikovačky MSV! TKP! (naskočila mi v hlavě cestou do Poruby, podzim 2016). Tak pokud se k ní někdy připojíš, vždycky si vzpoměň na mou maličkost. Děkuji.
 
06.12.2018, 07:36
 
Reakce na Gerard: Neřekl bych, že budu někdy zrovna já o...
Poprvé jsem přečetl do konce tvůj příspěvek, neboť nejsem příznivcem těch sáhodlouhých slohových cvičení, a musím s tebou souhlasit. Neuznávám sice násilí, zvlášť na sportovních zápasech, ale tady si o to prostě někteří koledovali a totálně překročili veškeré hranice slušnosti i po zápase - klukům patří dík, že se tam vydali.
 
rst | Vsetín
06.12.2018, 07:30
 
Každým dalším příspěvkem téchto jelimanů začínám víc a více chápat, v čem spočívalo kouzlo doby 01-13.
Na ledě kolikrát bída s občasným udeřením, ale jinak fantazie.

 
rst | Vsetín
06.12.2018, 07:12
 
*
1. Ve svém prvním příspěvku zde.
2. Ještě aby tam někdo takový jako ty chyběl, když je Vsetín opět IN.
 
rst | Vsetín
06.12.2018, 07:06
 
Reakce na lahev8: to rst: kde jsi byl dnes? nějak jsem s...
26.11.17 jsi mj. napsal:
Měli bychom si užívat každého zápasu. Já jezdím na Vsetín z Kopřivnice cca 20 let ( i když určitou dobu v dresu Litvínova) a každý zápas je pro mě svátkem. ...
-----
Kde se vy všichni jelimani berete?
 
06.12.2018, 01:38
 
Možná půju proti davu ale pokud zase dělali zakuklenci nějaký bordel, tak ať za to pykají. Jedni jako druzí. Kradení vlajek a podobně jsme dělali jako bojovky na táborech. Kdo nezažil, smůla.
 
06.12.2018, 01:32
 
to rst: kde jsi byl dnes? nějak jsem si tě něvšimnul. možná by to chtělo trochu pokory. To že js byl před 30 ti lety párkrat v kopru ti ještě edává právo kritizovat vše odlišné. zatím se tu vyjadřuješ jako všeználek ale dle mého víš totání ho vno
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.