Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 159 (k 12.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-4-4" |  vypnout filtr
 
<12345>
Apatsche | Havl. Brod
04.04.2017, 16:07
 
Reakce na asterisk: A tak Brod na tom není vůbec jinak: ...
Dobrej blábol.Když nic nevíš,tak nic nepiš. Co ti říká ŽSD ,jako sponzor? Slavia byla před ním a nebyl to jen příchod hráčů,ale taky odchod.Pád o suterén níž zavinil až jeden podnikatel z Moravy,který pomáhal podnikat i Čechmánkovi.Jistě víš o koho jde.
 
04.04.2017, 16:05
 
Reakce na dsigy: Rst: Ospravedlňujte si to jak chcete. N...
Řešení otázky licencí a jejich spravedlnosti..... - a přesně v tomhle smyslu Vsetín udělal jediné co udělat mohl. Buď mohl úplně zmizet z mapy (což by se mnohým a asi i tobě líbilo...) a nebo vyřešil za své prostředky prasárnu jiných. Protože kdyby tohle neudělal, okradl by svoji historii a své fanoušky.... Ostatně - zkus si hypoteticky představit situaci - a to ty se budeš zdráhat, protože i na Vsetíně přesně před desti roky by to nikdo dobrovolně neudělal - že zítra zasedne prvoligový aktiv a ten na Přerov vytáhne něco rok starého a hlavně ne úplně "průhledného", co navíc dělají i další kluby.... No a ten aktiv se v poměru třeba 10:2 (a dva se ještě zdrží hlasování, přičemž bude hlasovat třeba zrovna Vsetín, který tam v tenhle moment nemá vůbec co hledat :-)... ) usnese, že Přerov nebude příští rok hrát WSM. Ten se odvolá k arbitráži, ke které posudek vypracuje člověk činný v klubu řekněme "hodně nepřátelském" - ve vašem případě třeba v Prostějově. No a na konci července, kdy děláte led a chlapi si dávají první tréninkové dávky, ta arbitráž rozhodne, že vyloučení bylo v pořádku....
Uděláte pochod městem, budete rozhořčení a nas.aní. Ale pochopíte brzo, že je to nezvratné.Půlka týmu zdrhne hned, druhá čeká, že teda budou hrát doma alespoň II.NHL. Ale - oops! Druhá liga vás nebere!!! Takže co? .... no dáte si minimálně rok přestávku.....

Já strašně rozumím tomu, jak třeba zrovna ty z Přerova se musíš nad tím žlutozeleným neštěstím tetelit blahem. A rozumím i tomu, jak je strašně blahodárné vytahovat tu koupenou licenci na I.NHL.... Ale já furt říkám: fakt opatrně s rychlými soudy! Nikdy nevíš na koho tohle padne a pak i sytý hladovému začne věřit!
 
dsigy | Přerov
04.04.2017, 15:51
 
Rst: Ospravedlňujte si to jak chcete. Nešlo mi o řešení kdo co kde koupil, jako spíš o tom rozporu co si psal. Byť stvým názorem o Kometě a Hradci souhlasím.

Řešení otázky licencí a jejich spravedlnosti v době, které vládnou prachy je nesmysl. Každý klub k tomu měl nějaký důvod, kterým se hájí. Ať si každý hraje to, na co má. Koupí licence klub okráda především svou historii a fanoušky. Takže... každý ať si zvolí cestu.
 
04.04.2017, 14:45
 
Reakce na .Vox.: To: rst Vyjmenováváš kluby, kteří si ko...
A tak Brod na tom není vůbec jinak: ten dokonce jakýmsi "slepým střevem" a peníze se ho týkají jenom sekundárně. Když totiž začalo chřadnout tlusté střevo na kterém tenhle apendix parazitoval - totiž Slavia a ona sama neměla prachy, přestala do Kotliny posílat svoje přebytečné a dopadlo to tak jak to dopadlo. Pád o suterén níž......
Ke zbytku zblitků nemá smysl cokoliv dodávat.
 
Rst | Vsetín
04.04.2017, 14:42
 
..text..
 
Rst | Vsetín
04.04.2017, 14:42
 
Vox: a přečti si to celé odznova (můj i asteriskův příspěvek), evidentně ti dělá problémy pochopit psaný te t.
 
Rst | Vsetín
04.04.2017, 14:39
 
Vox: není rozdíl??????????? Tpč. Ty jsi co za jantara?
 
Rst | Vsetín
04.04.2017, 14:38
 
To bylo na asterisk...
 
rst | Vsetín
04.04.2017, 14:37
 
Přesněě, ale pochybuju, že to dsjgy bude číst.
 
04.04.2017, 14:35
 
To: rst
Vyjmenováváš kluby, kteří si koupili vyšší soutěž. Ale mezi nimi a Vsetínem zas takový rozdíl není. Vsetín v minulosti hrál jen to, na co měl peníze. Došli many a hup zpátky do 2. ligy. Nechci tím nijak snižovat to co v minulosti dokázali. Jsou i jiné kluby které mají prachy a nic moc. Ale Vsetín prostě do 2. ligy patří. A pokud se soutěže nijak nezmění, tak sice může postoupit, ale neboj, až dojdou prachy, tak se zase do té 2. ligy zase vrátí.
 
04.04.2017, 14:24
 
Reakce na dsigy: Rst: A jak jste získali licenci na 2.li...
Milionkrát vyřčené a propírané..... Ale kdo to nechce slyšet, nikdy to neuslyší....
Jde tu jednoduše o naprosto bezprecedentní situaci, kterou způsobilo APK a ČSLH a která se slovy pana Kulhánka (předsedy ČSLH v předmětné době) už nikdy opakovat nemůže, protože tuto "mezeru" v řádech o které prý vůbec nevěděli, už zacelili. Stalo se totiž to, že fungující klub Vsetínská hokejová a.s (fungující s obtížemi - uznávám) se po neudělení licence pro extraligu ocitnul ve vzduchoprázdnu. Jakákoliv kontinuita směrem dolů neexistovala. Tehdy to údajně bylo dokonce tak, že pokud by extraligový tým XY ohlásil bankrot a nepožádal by vůbec o soutěžní licenci, padal by automaticky o soutěž níž (I.NHL). Tehdy ale vsetínu nezbylo vůbec nic, i když Kulhánek za Svaz vyjednával řízený pád do první ligy.....
Zakoupení licence na II.NHL od Blanska bylo pouhým vyřešením šlendriánu ČSLH, který škrtem pera zničil klub, který se potýkal s finančními problémy ne jinými, než další cca. 3-4 extraligové mančafty. Vsetín si koupil druholigovou licenci, aby vůbec mohl něco hrát! Srovnávat TOHLE s odkoupením licence do Varů nebo Brna - a hlavně Brna, které se velkohubě mlátilo v prsa jak si "extraligu zaslouží", přičemž nebyli ani schopni umlátit baráž a když už se tam teda procpali, byli tam pro smích, tak to fakt může udělat jenom blb!
 
Lisaj | město vsetína
04.04.2017, 14:21
 
jestli chtěl brod postoupit,musel včera vyhrát za 3 body,tudíž pro mně je vymalováno a bod z brodu bohatě stačí Smajlík ,,včera solidní párty,jen těch jelimanů je pořád víc a víc.. :(
 
04.04.2017, 14:16
 
Poruba v Polsku? odkaz
 
rst | Vsetín
04.04.2017, 13:46
 
Když dva dělají totéž, není to totéž.
Nebo si někdo myslí, že neudělat mocipáni ten podraz na Vsetín v sedmém roce, že tento by si jako extraligista kupoval licenci na druhou národní?
Po tom podraze, kdy mužský hokej prakticky vymazali z hokejové mapy (ták smé vyhráli extraligu juniorů no a coooo Smajlík ) by skutečně bylo stylové začít pouť od nejnižší soutěže a dostávat se na výsluní po zádech Rožnovů, Brumovů a Starých Bělých. Pochybuju, že by to tu někomu vadilo.
Ale poté, co nás zničili, s licencí na třetí ligu-druhou národní, od Blanska, skutečně nemám problém.
Gró mého příspěvku byla reakce na rychtar, který nás tu straší nepostupem, tak jsem dal srovnání... - že nejsme kometa a hradec, kde se licence musela koupit, jinak by ta kometa hrála druhou národní pro dvaapůl lidí snad dodnes.
Nám že už na nějakém tom roku nesejde. A koneckonců -
Ať žije propíchnutý puk.
 
04.04.2017, 13:40
 
odkaz pro ty, kteří tu řešili cenu vstupenek.
 
muhehee | Apple
04.04.2017, 13:27
 
Reakce na palica: Mám vas všecky rád, ale tady Cigy má p...
Moc se s ním nebratříčkuj, něco Ti šlohne Smajlík
 
palica | Vsetín
04.04.2017, 13:23
 
Mám vas všecky rád, ale tady Cigy má pravdu.... ne ?
Taky se mi ty licenční posměšky nelíbí.
 
dsigy | Přerov
04.04.2017, 12:50
 
Rst: A jak jste získali licenci na 2.ligu vy? Blansko vám ji přenechalo za 0 Kč? Ha HA.
 
vsacanek | Praha - Chodov
04.04.2017, 12:34
 
Hlavne klid. Klicove jsou bilance vzajemnych zapasu. Pokud oba domaci zvladneme po 3 bodech, v Jablonci bude stacit bod jeden. Rebel po pripadne prohre na Lapaci muze vydolovat max. 8 bodu a s Jabloncem muze klidne nadelovat, skore by mu nebylo nic platne. Mame to plne ve vlastnich rukou resp. na hokejkach Smajlík
 
04.04.2017, 11:44
 
Jenom ignorant nebo ten co chce vyvolat problémy dovolí, aby byly v hledišti 2 tábory fanoušku tak blízko sebe. To si o průser přímo říkalo. V tomto domácí pořadatelé nesou díl své odpovědnosti za excesy co tam včera byly.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.