Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 159 (k 12.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-9-17" |  vypnout filtr
 
<12
Rst | Vsetín
17.09.2019, 14:52
 
Plha:
Výborné čtení!

(Do roku 91 však, pokud jsme chtěli vědět, jak hraje Vsetín venku, aniž bychom vytáhli paty ze Vsetína, i průběžný stav, museli jsme na zimák, kde nám stav hlásil vrátný, který vždy co 3-5 minut telefonoval na zimák, kde právě hrála Zbrojovka. Pamatuju jeho zuřivost, když se tam nemohl dovolat a lidé na néj dotírali stále víc, ať řekne, jak to hrajem.
Od 91-92 hlásili výsledky 1.čnhl právě na konci pořadu S mikrofonem za hokejem, pro průběžný stav za vrátným na zimák už se nechodilo v takové míře. )
 
muhehee | Apple
17.09.2019, 14:51
 
prosím Vás, mohl by mi to někdo, nějak smysluplně přeložit? Smajlík "Na Porubě jde jen vidět o čem to dneska je.....pár hráčů na konci přípravy a jede se....my jsme v podstatě byli jen malé rozhodnutí od toho že teď bysme taky hráli jen o nejaky desaty flek kdyby firma Robe...až se toho docela bojím....jedna zakázka támhle ve valmezu a hrajem spodek Chance ligy...."
 
Rst | Vsetín
17.09.2019, 14:06
 
Loužek:
aneb být rok 91, podmínka je dávno proměněná. Smajlík
 
Rst | Vsetín
17.09.2019, 14:01
 
Palico, nad 140 cm má každý kameru v ruce. Doba kamerová. Já bych s tímto, že si mě může natočit každý smeták, měl problém. Ty ne. O.K.
Jako fakt si myslíš, že na dirigování Lpače není třeba mít koule? Aha.
Za mě RESPECT každému, kdo s tím megafonem vyleze na zábradlí a vystoupí tak, nyní v DOBĚ KAMEROVÉ, nejspíš navždy, ze své komfortní zóny.
O tom, že na to člověk MUSEL MÍT i v době "S mikrofonem za hokejem", se s Tebou hádat nechci. Nevím jak ve Valmezu, ale tady stačilo rozeřvávat, a už Tě na druhý den oslovovalo a pokřikovalo plno lidí, které jsi vůbec neznal. Natož teďka, kdy si tě kdejaký jouda může kdykoli natočit. Hnůj.
 
Cromwel | Holešov 1
17.09.2019, 13:46
 
Plha-hezky napsané, zvláštní směs nostalgie atd... přesně tohle jsem pocítil též....
 
17.09.2019, 12:05
 
Reakce na Plha: Něco pro pamětníky :)) https://www.idn...
kua, tos mi udělal ale radost...pamatuju jak každé úterý, pátek a neděli tuším, jsem čekal jak to kolem 18:30 vypukne....jména jako Pavel Kronajzl z ČB či Láďa Lhotský, který se nechal unášet dějem...to bylo něco Smajlík
 
17.09.2019, 12:00
 
To Palica,ve výběru pokřiků.Dřív byly víc adresnější a vulgárnější.Na toto téma by mohl vypracovat Rst nějakou slohovku.Dnes je to spíš víc jen o chvalozpěvech.Tímto nechci ať to vypadá jako stěžování ,každá doba má svoje.Jinak na každý ne-souhlasný pokřik se dá naroubovat paragraf 403,353.Osobně jsem s kotelníky spokojen,Ufon i Čert jim ukázali cestu a každý si k tomu přidá svůj styl.
 
17.09.2019, 11:48
 
Pokud se jedná o kotel na lapači tak podle mě v ničem. Horší to je, respektive bylo venku, tam mohou být následky likvidační.
 
mrsh-GPH | Vsetín
17.09.2019, 11:38
 
Taky souhlasím s RST a klobouk dolů před kotelníky. Spíkři to postupně natrénují a ono to půjde. Jenom nezapomínat na staré pokřiky. Uffoo, jim to musí občas oživit přímo v kotli, tak jak musí Lisaj občas vzít do rukou paličky a uhodit do bubnu v patřičném tempu. Jinak si nemyslím, že je spíkr pod kamerovou kontrolou Velkého Bratra, teda alespoň pokud nenabádá k žádné divočině. To ovšem nic nemění na tom, že je to profláknutá osoba od prvopočátku, kdy se postaví před kotel.
 
palica | Vsetín
17.09.2019, 11:32
 
Kluci, v cem je jako slozite ridit kotel v dobe kamerove ? Budte konkretni, prosim. Bez zbytecne omacky, jen argumenty.
 
17.09.2019, 10:40
 
Souhlas s Rst,v době šmírovací a onlajn udavačů není asi jednoduché řídit kotel.Jen MP Vsetín má přístup k asi 12 kamerám co jsou na Zs.Další věc, svazová hrozba pokut za jakýkoliv prohřešek v hledišti, čekají jen na naše zaváhání. Ogarům z kotle tuto situaci nezávidím a myslím že žádný z předchozích kotelníků nebyl takto pod drobnohledem.
 
17.09.2019, 10:10
 
Okvhk: ty jsi to pěkně zabil. Ja naopak oceňuji mlade jak to (nejen) včera řídili! Naprostý souhlas s Rostou! Tady opravdu zas vylezlo exotů, kteří jen kritizuji - zřejmě nějaká vnitřní potřeba ukojit sve ja:(...
 
Rst | Vsetín
17.09.2019, 09:32
 
.... Abych nezapomněl na pana Čerta, tak tam je MENTALITA ULTRAS jasná a patrná na první dobrou... Smajlík
 
Rst | Vsetín
17.09.2019, 09:00
 
Chtěl jsem říct/napsat už včera, ale pak si představil, že zase hateři budou prskat, tak nic, ale po přečtení Okvhk v 6:49 chci říct toto:
Mladí (kotelníci) jsou hozeni do vody a že se rozkoukávají, je normální. Potřebují sami spíš povzbudit než nějaké hejty na ně.
Za mě si vedou nad očekávání. Fandím jim.
Místo rad zde raději přijít za nimi do kotle a "našeptávat" jim tam - co kdy rozeřvat, rozezpívat.
Předchozí spíkři nespadli z/s nebe.
Uffoo měl nachozené, nakoukané a od 14 let i naježděné a pochytané, co a jak. Navíc je to pro néj srdeční záležitost, IMHO jako pro nikoho z nás (myslím vs. hokej), což je jeho výhodou, neboť výborně (jako žádný jiný možná v cele republice) reaguje na dění na ledě.
Ono to není pr.del stoupnout si v době kamerové před kotel a dirigovat Lapač. Já před těmito lidmi , kór v této době, smekám. Opakuji, jsou hozeni do vody.
A chválím mladé za vlajku VALAŠSKÁ OMLADINA. Navíc byli i v neděli na juniory s Litomyšlem (nebo s Litomyšlí?), další plus pro mladé!
....
Že to v Havířově méla být údajně parodie na výjezd, se taky dalo čekat, neboť čekat něco od kdysi naprostého topmatche, nenávistí, rivalitou a kvalitou na obou stranách nabitého Havířov - Vsetín v současnosti může čekat jen pošetilec a na své si mohou přijít leda diváci-trenéři jezdící na Vsetín i ven.
 
ace81 | Vsetín
17.09.2019, 07:48
 
Reakce na Plha: Něco pro pamětníky :)) https://www.idn...
Jo to byly přenosy. Internet to zničil Smajlík
 
Plha | SVVT
17.09.2019, 07:20
 
Něco pro pamětníky Smajlík odkaz
 
17.09.2019, 06:49
 
Nemam nic proti mlademu v kotly (situaci i chapu) ale kdyz nevi co ma rvat at si napise tahak... Ty mezery mezi tim co se diva na hokej a lapac je ticho to je otresne..
Cert a Ufon udelejte mu seminar!
 
<12
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.