Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Rst | Vsetín
14.07.2019, 23:46
 
Reakce na Reza: Jsi mimo..vedle jak ta jedle..,ale OK ,n...
Je.
Jen doplním pro méně bystré, že sis dělal srandu. Já na
hru přistoupil. Bůh nejsem, nerad bych si to u Něj podělal.
 
Rst | Vsetín
14.07.2019, 10:42
 
Děti to nebyly, bývalo jim kolem dvacítky. (Trollí) dítě jsi ty.
 
Rst | Vsetín
14.07.2019, 09:42
 
3:16
Jo jo, super part tvého typu jezdil z Holešova třeba zrovna na derby VS-GT celý autobus; jednalo se o policejní školu.
 
Rst | Vsetín
14.07.2019, 00:36
 
Reakce na Reza: Kromvele drž pec,jelikož RST je náš Bůh ...
Děkuji a zdravím Tě, Synu!
 
Rst | Vsetín
13.07.2019, 23:17
 
Reakce na Flasar: Policejní město,co čekat. Sui ...sran...
Právě že v dobách hoven jezdila z Holešova perfektní parta, level Majklos (a jezdí dodnes), proto se trošku divím, že se i tam najde pitomec. Ale že je Cromwell Brettschneider 21. století (pan pendrek nezapisující si na manžetu, nýbrž využívající chytrofonu atd. ) mne taky napadlo.
A i když u nich nebude, jako všehoschopný bonz, jakýmižto fanouškovská scéna pohrdala VŽDY, je škoda, že svými moudry přispívá i sem; již rok a půl.
 
Rst | Vsetín
13.07.2019, 22:37
 
21:32

Fakt si neuvědomuješ, že děláš Holešovským ostudu - hodně velikou?


Subni:
21:06: Souhlas
22:14: Nesouhlas
Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.07.2019, 19:28
 
*
A upozornil jsem na překrásnou barvu nových cihliček obvodového plášté v místech nových pokladen/dříve kukaní. Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.07.2019, 19:21
 
Reakce na Cromwel: A teď zcela vážně....co se ti na tom ...
Hokejový Vsetín je v nejlepší kondici mimo pár let za Zubíka je jakýmsi leitmotivem mých příspěvků poslední 2-3 sezóny. Strašně negativní.
Sere mě, že se na úspěšný Vsetín nabalily, resp. znovunabalily vemena tvého typu - pějící ódy na všudypřítomného velkého bratra, přející vsetínským fandům ochotným se za klub porvat vysoké a přestřelené pokuty atd. Jo, v tomhle jsem směrem k tobě a tobě podobným negativní.
 
Rst | Vsetín
13.07.2019, 17:53
 
Reakce na Cromwel: Božský-vždy mne pobaví pokud se zde z...
,,též velmi nerad propadám místní svazové a antisvazové paranoidní schýze, ale ta myšlenka možná není úplně nezajímavá... každopádně pokud by tohle mělo začít už v přípravě a tímto způsobem, máme se Teda v sezóně opravdu na co těšit 😄😄... "

Kdybys tady to dnes nevypotil, nic bych zde dnes nenaťukal.
 
Rst | Vsetín
13.07.2019, 15:02
 
Subni:
Co je pár boulí a modřin proti tomu, když tě po rumových orgiích nechtě zalehne lavina v podobě ctěného T.V., díky čemuž vystřízlivíš a v rumových orgiích Tebou pořádaných můžeš dál pokračovat. Doba OUT měla i své klady. Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.07.2019, 14:38
 
Jasně drozde alias "nepropadání místní paranoidní antisvazové schýze, ale teďka se máme od svazu na co těšit", hlavně když tě to tak pobavilo. Bravo! podruhé.
------
Co mi přijde škoda (a i když jej neznám osobně, je mi to/ho líto, lze - li to tak říct), je Vajdik a fanáti jeho typu.
Ti se na to museli těšit, ale kvůli fízlům přijdou o raritní přátelák.
Jsem s Tebou!, Vajdiku.
Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.07.2019, 11:17
 
Reakce na Cromwel: Setteinz-též velmi nerad propadám mís...
Bravo! Že hážou klacky pod nohy neustále, vrcholem svazové pakáže non plus ultra byla pak loni causa Jurík, aby to pak několikanásobně tito arcilotři přebili snahou o likvidaci hokeje na Vsetíně v podobě toho svinstva s juniory, holešovský drozd však ,,nepropadá schýze."
Nyní, kdy s přátelákem (nejpřeceňovajším v historii, mmch nechápu, na co se třepe 95% možných návštěvníků, jejichž výjezd spočívá v nasáčkování se do
auta, pobytu na místě, nasáčkování se do auta a cestou zpět kritizovat hráče a vědět, kdo měl jak hrát; že by čekání na senzaci? - nebude, max. paagraf či pokuta :( ) nemá svaz lautr nic společného, mistr světa amoleta již vidí a ví.

IMHO UH chtělo všechny podojit, páni pendreci jim mohli říct, že nejspíš můžou přijet i ti, co mají všude možně zákazy, řekli jim o opatřeních, UH zjistilo, že z podojení nic nebude, tak to odpískali.
Dřív by se to hrálo, nikdo by nic neřešil, natož policii, bylo by pár boulí, modřin a rozbitých nosů, a na další výjezd by se dostavili již jen výjedoví, sváteční by seděli doma na zadku. IMHO INvýjezdy jsou nyní mainstream, kdysi to byl mnohem víc underground.

 
Rst | Vsetín
07.07.2019, 14:58
 
Jo.
Hlavně mě však baví, jak jsou jakože nad věcí. Houby s voctem. Drbani. Zakřičet to neumělo, podpořit svůj mančaft to neumělo, z vesnických řití to bylo (a je a bude) a z těch, co zovou "vesany", to mělo leda mindrák (a má a mít bude).
Mlátit to od rána do večera jak nezralé žito si to zaslouží, dresaři posraní. Odpornější aby jeden pohledal.
Nyní k vidění v Třinci, fujtajbl. Ten zelenožlutý vousatý buz.erant v dresu po kolena si tam s nimi
notuje, nebo letos vynechal?
 
Rst | Vsetín
07.07.2019, 13:51
 
Reakce na scouser: Myslím, že odpověď na tvou otázku, pr...
Je skutečně strašné a strašidelné, kudy se (jakou cestou) tak krásná věc/záležitost, jakou hokej bezesporu je, ubírá.

... a mmch dobře se"čteš". Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
07.07.2019, 11:40
 
... mmch mladá generace se na tenhle srandasouboj asi třepe, pravda je však taková, že drbani ze Zlína v devadesátkách nesahali typům z Hodonína či Přerova z přelomu 80/90 ani po kotníky.
To jsem si vždycky říkal, proč fans o soutěž až dvě níže převyšují fans klubů z vyšší soutěže o 4 parníky...
Nebo proč těch umrdanců bylo v 94/95 při finále v tom "jejich" rožku 10 (pvní finále), s ostatními lidmi (asi 300 Vsetínských natěšených na titul), resp.12 (druhé
finále).
Fakt SUI, tam to nemá tradici, bavíš se s vajgarem, kuva hanba pluť!!!
"Bl bý"Vsetín -Hodonín v 2. NHL strčil kdejaký pjbný Zlín s kterýmkoliv mančaftemv nejvyšší soutěži jak atmosférou, tak hrou na ledě, do kapsy. To byla strašná sračka ta "extraliga", fuj!!! (A je do teď-výjimkou byla sezóna 94-95,kdy
to bylo kvalitní jako
nikdy, a pak další, nabalující se roky, kdy Vsetín získával tituly- fakt pěkná podívaná! Smajlík )
Smajlík
...tvl jak tam ten buz.erant píše, že nás v 99. začali porážet... Smajlík Smajlík , zeptej se osla, s kým jim skončila série předplayoff 99, o které básní i švícko Ostrčilík Smajlík )... (2:7!!, možná nejlepší výjezd do GT, s nebožtíkem Maskotem jsme jeli do Lípy i na předzápas Lípa - Lhota, počátky GPH (z Lípydo GT s panem L. a Bartem "střelou", Maskot/Makak se dožadoval rumu s kofolou, měl asi 14, leč vypadal na 9. Smajlík ) ), ani jeden ze tří fanklubáckých autobusů jsme nestopli, abychom nazpět jeli, resp. ŠLI na ten pjbný Sy/irákov pěšky, již asi v 15 GPH -VIVAT!, bžunda jako svině!.
 
Rst | Vsetín
07.07.2019, 09:18
 
SUI,
proč má ten drban v nicku Vajgar?
(Hele oni jsou jakože nad věcí, Zubík a jeho prachy atd., ale já si dobře pamatuju švadlení protáhlé kyselé němé ksichty. Smajlík Si ti drozdi nyní můžou vyprávět co chtějí; proč toho osla štrauba a spol. nikdy nedotlačili k titulu, se můžou ptát leda sami sebe. Fanklubáci gotvaldovští méněcenní. )
 
Rst | Vsetín
04.07.2019, 23:04
 
* "STO" PSEUDOKLUBŮ (v režii OSLA PEŠÁNA) pochopitelně ... by nemohlo sahat ne po kotníky, ale opět o něco víc/míň, než po klenbu chodidla (Chrámu sv. Michala)
 
Rst | Vsetín
04.07.2019, 22:03
 
Ještě že tu nechodí moc našich drahých poloviček a František Peterka. Co mi včera přišlo tmavě rudé, dnes mi přišlo tmavě oranžovohnědé, však parádní.
Ano, celý obvodový plášť z těchto tmavě rudooranžovohnědých cihel/cihliček by dodal Lapači další parádu, které by třeba odpornosti v Třinci, sto pseudoklubům v režii osla Pešána nebo KV nemohly sahat ne po kotníky, ale ani po klenbu chodidla.
Však proti vynikajícím nápisům typu "Pačesgang" apod. nemám zhola nic! Smajlík
---
Ten přátelák o jarních prázdninách 90 se Zlínem (zatím jsem je měl nejvíce spojené s tím, že jsem poprvé vidél Křečka v noční košili a že jsme chodili v bandě jako na Lapač i do kina Beseda) mi díky nicku Setteinz dalo opět pěkných pár dávno vykouřených vzpomínek, které bych si s jarními prázdninami 90 vůbec nespojoval. Smajlík Smajlík
... Jííírka Korčák!!!!!! Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
04.07.2019, 18:27
 
Reakce na setteinz: Účastnil jsem se, kupodivu, jen jedn...
Perfect!!!

V hlavě mám i cosi kolem 87., 88. roku s tehdy ještě G (za nás Gáj, za ně esa Vlach, Tonda) a velkou latu, nikomu to však nevadilo.
Kdyžs nakousnul online lupen, tak se letošní rekonstrukce strany sezení dotkne (zřejmě hlavně kvůli/díky možnosti těch online lístků) kukaní, kde se prodávaly lístky - zatím to vypadá (pokud to teda nezazdí celé Smajlík Smajlík - ba ne, jakési mezery tam jsou, nutno upozornit na velice krásnou a povedenou barvu obvodových cihliček z venku - tmavě rudé, zcela nový odstín, moc povedené!) na redukci kukaní z 6 na 4, příp. na 2 široké(?). Zajímavé, duše staromilců však opět bude o jizvu na srdci bohatší. Smajlík
 
Rst | Vsetín
03.07.2019, 15:22
 
Reakce na edd_vs: http://www.hfczlin.cz/index.php?idkat=...
Dobrý odkaz, díky kterému jsem se dozvěděl, že Jirka Wasser Vodák ( #25 ) dnes slaví 70!!!!
Všechno nejlepší!

Vajdik:
Jde mi především o to, že hrát se to v GT, mohla vsetínská delegace čítat třeba tolik lidu, kolik v Porubě 17. Takhle (v UH) to slibovalo taky mnohé (předevšín atak toho počtu), po prozření však nečekám nic.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Frýdek-Místek
VHK ROBE Vsetín