Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 159 (k 12.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Rst | Vsetín
29.03.2020, 17:48
 
A opět: pro nás bylo vidět Beránka v našem dresu zase něco jako z říše snů; fakt nebylo normální, co se tady tehdy dělo. Pro lidi, co to tu objevili až se zž, normálka.
 
Rst | Vsetín
29.03.2020, 17:36
 
ASTERISK:
Dobrý příspěvek, ale Pepa Beránek mi přišel ne na hraně, ale výborný NHL hráč.
Znovu k Husovi, jak mluvil zajímavě o těch centrech. Já měl od MS 93 Beránka jako centra. A výborného centra, na tom MS byl náš suveréně nejlepší hráč. A když jsem jej tu poprvé spatřil - ještě se nevědělo, že tu jde, takže jsem to rozhlásil, aniž by mi někdo věřil, až po chvíli se to potvrdilo, tak od první chvíle, neboť tehdy jsem byl trenérem největším (!! Smajlík ), už jsem si v duchu maloval, kam s ním. Spíš jsem si říkal, kdo z centrů Vlach, Galkin, Stantien po jeho příchodu nebude centrem. A marná sláva, ti trenéři skuteční tam nestojí na té střídačce nadarmo, dát Huga (Beryho, Pepka) na křídlo první lajny k Vlachovi a Tomkovi mě vůbec(!) nenapadlo. 30 - 94 - 17 - moje Number One lajna!
Díky za vše!!!
(Kartičky NHL jsem nějak zvlášť nesbíral, nehonil se za nimi, ale Beránka coby ROOKIE 1990-1991 v dresu Edmontonu, to si pamatuju, že jsem měl Smajlík )
 
Rst | Vsetín
29.03.2020, 13:58
 
Luboš P.:
Jak jsi dával o těch moderních arénách bez kouzla, bez ducha.
Tak ještě k tomu dodám, že nepřestěhovat se Třinec do té nové stavby, tak má min. o jeden, možná však i o dva tituly víc.
O Karlových Varech, kde brali v té staré plechovce titul, škoda mluvit, v tom novém divadle nic moc.
A o titul víc by měla i Slavia!, která nehnat se za vlastně nevím čím, hurá do Hušákovy stavby kvůli jednomu jedinému zápasu, tomu rozhodujícímu, GT by v 04 dala, mmch dnes na čt sport - pro masochisty 😁
Pro mě zatím nejlepší hokeje z těch starých Kladno - Olomouc a Zlín - Vsetín.
 
Rst | Vsetín
29.03.2020, 10:51
 
Ještě k Husovi jak vyzdvihoval Beránka:
Beránek na podzim 94 pro mě nejlepší hráč, jaký tu kdy hrál a největší podíl na jízdě 94/95.
 
Rst | Vsetín
29.03.2020, 09:35
 
Vajdik:
Na kktiny k ničemu dobré, jenom v hlavě zavazí, to jo. Na historii ani ne, to jsou tu jiní machři.

Co se Olomouce týče, nevím, vše je možné, ale IMHO jak do toho v 93/94 šlápli, už si na příp. Olomouc nevzpomněl. (A v 93/94 jsme v přáteláku budoucím mistrům(!) extraligy naložili coby účastník 1. národní ranec: pamatuju, IMHO 8:0, ale nevím 100% )

Mmch:
To už bychom teďka počítám čekali na Přerov. S Litkama dobré, ale Přerova jsem stále přežrán. Fuj.
 
Rst | Vsetín
28.03.2020, 17:23
 
.... je možné, že ty bílé coopery st. dorosti po mužích nezdědil, ti je nabízeli mlaďochům ke koupi, ale nebyl o ně zájem z důvodu hmotnosti a nepraktičnosti... Smajlík
 
Rst | Vsetín
28.03.2020, 16:44
 
Já bych to taky nevěděl, ale kdysi jsem cosi hledal, byl v knihovně a tam mají svázané ročníky Valašska (Naše; Region). A tam to bylo!
Bylo to moc zajímavé a potěšilo mě to i z toho důvodu, že ten zápas s AZ pamatujeme nejen já a Plha a pár dalších, ale že ta atmosféra a ten zápas měl přímo takový vliv na další dění klubu i několik let na to.
Může to být tak plus mínus 10 let, co jsem to tam kdysi kdesi objevil.
 
Rst | Vsetín
28.03.2020, 16:14
 
FrankZ:
Ne ne, chtěl ještě, resp. rozmýšlel se valit ty háky do Zlína!
Ale na základě utkání Vsetín - Havířov, resp. jeho atmosféry, se rozhodl valit to sem. Říkal to v rozhovoru pro Valašsko někdy v 94., 95. roce. Že chtěl tu atmosféru, jaká panovala ve Vsetín - Havířov 2:1 únor 91 zažít ještě jednou, ale že když bude hrát Zbrojovka o udržení, těžko to zažije. A tak to začal valit sem a ne do Zlína. A realita pak předčila všechna očekávání. (I když já na tu atmosféru ze Vsetín - AZ 91 čekám stále .. )
 
Rst | Vsetín
28.03.2020, 15:54
 
Na pobavení.
RZ koupil v 92. roce chlapům helmy. Bílé COOPERY. V kombinaci s čbm dresy, "gaťama" a štulpnama to vypadalo parádně - byli jsme COOL TEAM jako vystřižený z NHL. A pak za rok, když už do toho vstoupil (vpálil) natvrdo, změnil barvy, koupil mužům zase nové helmy. Žluté CCM.
A já jak tím klubem tehdy žil a dýchal bych za něj, přišlo mi to jako nehorázné plýtvání. Smajlík To jsem nevěděl, co všechno přijde. Smajlík
Asi jsem nebyl sám, kdo pak víceméně čuměl jak puk, co je vlastně všechno možné; všiml jsem si i toho, že ti, co pamatují čbm éru, brali 93+ jako neskutečný sen, ti co čbm nezažili, brali ve většině případů ten pro nás sen a pohádku jako naprostou samozřejmost.
.. Ty bílé coopery pak zdědili st. dorosti (nyní junioři), ale málokdo v tom hrál - prý ty helmy byly strašně těžké a hrálo se v nich nedobře; žluté CCM pro muže nebral jsem již jako plýtvání, neb jsem byl s to, aby měli naši chlapi (MUŽI 😀 ) hlavičku jako v peříčku. Smajlík
 
Rst | Vsetín
28.03.2020, 15:42
 
Ješitný je správné slovo, já si vždy říkám, že nebýt RZ tak ješitný, barvy by zůstaly.
 
Rst | Vsetín
28.03.2020, 15:02
 
Reakce na FrankZ: No ,ja mel v te době zprávy,ze to moc ...
tomu bych i věřil, viz
.....však de facto opakuje to, co povídal v knize (FV), kde mu to na následující straně, v rozhovoru s RZ, RZ rozcupoval (mj. "ať ukážou jednoho hráče, kterého přivedli", "že se extraliga nemusela hrát, proč bych tu ty hráče vodil, abychom to pak nehráli?" atp. )
 
Rst | Vsetín
28.03.2020, 14:53
 
Reakce na Asterisk: To rst: “.... .. A že vzal při první...
Vždyť to pak všude zopakoval, kam, vítr, tam rouška. Během chvilky TR, VIT, ZL...
Ještě k "pitnému režimu"- to bych tipoval, že obstará něco lepšího než vodku od Japonca. Smajlík
Ale jak říkáš, pěkný rozhovor, baví mě to všechno a díky za reakci.
Já ho mám v hlavě stejně na ledě s 20 na dresu vedle Valchaře a výborné to bylo
 
Rst | Vsetín
28.03.2020, 12:15
 
Ještě k 93/94.
Jak to teď vypadá jednoduše, tak v začátcích mančaft strašně moc podrželi fanáti. Pak se to rozjelo a valilo to, ale na začátku soutěže byly masakrální zápasy s AZ Havířov (2:0 ) 1. kolo a chvilku na to se Slavií 3:1 - topzápas té sezóny, IMHO lepší a nadupanější než barážový - nádhera.
A stejně mám tu sezónu pořád tak nějak ne moc vysoko..., nevím proč, ale hned to poskočí výš, když si uvědomím, jaké štrapáce měl postoupit třeba v 04/05 právě MOTOR! A to za ně hráli ti Prospalové a Dvořákové a v bráně Turek.. a jak jim cvakala všem pr.el s bezejmenným Chomutovem; hned mám tu 93/94 výš!
... Takže Motor letos zaslouženě, ale jelikož víme, jak tento mančaft (ne)umí postupovat, že. 😁😁, tak můžou být rádi, že jsou rádi. Smajlík
 
Rst | Vsetín
28.03.2020, 11:52
 
... zajímavé info od Husy je to, že než tu přišel Valášek, lanařili tu Říhu(!)
A to vím 100%, že být tu Říha, nebyl by tu třeba L. Jenáček. Měli na sebe averzi a Jack by si vybral Havířov nebo Třinec.
- pak jak tam velebí ty Holíky a Hlinky, no... A že vzal při prvních náznacích problémů dráhu, to tehdy taky každý věděl, že je Husa kam vítr, tam rouška. Zlatý DT tvl. Smajlík
 
Rst | Vsetín
28.03.2020, 09:19
 
... jsem rád, že Husa potvrdil mou teorii, že Vlach přišel z 3ligového německého Geretstriedu. Kdosi mi tu kdysi tvrdil, že přišel z onačejšío mančaftu. Předtím hrál v Joensu s Tondou, ale to taky nebyl žádný Jokerit, pendlovali mezi 1. a 2. finskou ligou.
Joensu i Geretstried tu hráli přátelák. A to Joensu, tam jsme byli vykulení z jejich dresů, cm vedle cm reklama. Milion reklam. Nevěděli jsme, co si o tom myslet, tady to dorazilo až po chvíli od 89., ale v takové míře, jako to mělo to Joensu (hrozné) to neměl nikdo.
Ale když tu hrál ten Geretstried, to jsem se ptal sám sebe, co tam ten Vlach probůh dělá?
 
Rst | Vsetín
28.03.2020, 08:39
 
Pro pamětníky to moc není, vždyť to bylo včera Smajlík
 
Rst | Vsetín
28.03.2020, 08:38
 
Boix,
pěkné! Smajlík

Ale je to bizár co?
Před chvilkou by člověka za to, že je zahalen, sebrali, teď ho seberou za to, že je nezahalen.


Všechna ta videa, co teď běží (Maršalík, Husička, Vrána, Jenáček, Barus, Husička II ) jsou skvostná.
Husička II však de facto opakuje to, co povídal v knize (FV), kde mu to na následující straně, v rozhovoru s RZ, RZ rozcupoval (mj. "ať ukážou jednoho hráče, kterého přivedli", "že se extraliga nemusela hrát, proč bych tu ty hráče vodil, abychom to pak nehráli?" atp. )
IMHO nebýt Zubíka, hrajeme max. 2. půlku 1.NHL, 9. flek.
Starý Hudler odehrál pár zápasů s #3 na zádech, mně se líbilo, jak hrál, starý pes, ale zkušenost, ale po asi 3 nebo 4 zápasech se řeklo, že má problém se zády a šlus. Oni ty bafuňky na tohle asi jsou odjakživa, s někým vyjebat, viz ten Přecechtěl; Husa ho dobře napodoboval.
Smajlík
Tak jsem zvědavý, jestli bude na kameru i Zubík. Smajlík

FrankZ:
Co bylo jak?
 
Rst | Vsetín
25.03.2020, 06:23
 
Dawe10:
Tvl!!
Bůhvíproč jsem to počítal od 99. Smajlík (Jsem si říkal 3+21.. Smajlík ).
Ta by byla dobrá do party. Smajlík Smajlík
Díky, to je pecka fakt. 👍
Lipi byl výborný, on chodil hodně na juniory.
My kdysi v 10 přijeli s nima ze Zlína (v krátkosti: Tabara nás vzít nechtěl, zastavil se bus, zavolal se Dopi ke dveřím a : ,,Kluci jedou s náma" ) a Lipi nás tam krmil plechovkama piva. Jednoho chlapce od nás to natáhlo (nyní se motá kolem áčka), Tesil jak to viděl, tak jak si nikdy nic nedal, zezelenal, zblednul a natáhlo ho to taky, takže komedie. A pak se po čase hrálo zase v GT. A den nebo dva předtím hráli junioři doma. A tam zas Lipi, kecal s námi a ptá se: ,,idete zasej s nami, chalani?" a hubu od ucha k uchu, prst si dal do krku a naznačoval dávení. A my "ježíšmarjá, né" a on "to nemalo chybu, Tesil ako zezelenal." A smál se a že máme jet s nima ne zpátky, ale rovnou tam, že bude sranda a piva dost. 😁

Drozd_Drozdovič:
Poprosím asteriska nebo VSH, ať to popíší. Prostě Persona neskutečná.
 
Rst | Vsetín
24.03.2020, 08:24
 
... a hned následující zápas spadly v Americe ty dvě chalupy.

... a na Vsetíně povstali noví bojovníci.

... a 01/02 je má velká srdcovka.

... priznejme si, že hlásit se ke Vsetínu v tom období, které jsme právě zkoukli v bedně a bylo to moc pěkné, byla ta nejjednodušší věc na světě. Nic jednoduššího neexistovalo.

... jak nám lezl na nervy ten (estébák) Kutač z Čeladné, co se jezdil producírovat před kamery vždy když přijela televize...ASTERISK:
Mně to hlava nebrala, že tu přišli takoví hráči, jako byl Krayzel a Burger během sezóny. Bez nich by to možná nevyšlo(?), byli fantastičtí. Pardavý Dopita Tomajko, složená z toho nejlepšího, co tu zbylo v létě 99 (jen Pardavý přišel), tak ti nás táhnuli jak lokomotiva 2 roky, to bylo neskutečné. Ale ta velikost Dopity, s ním vyrostli všichni. Když byl Pardavý s Tomajkem zranění, hrál s Paroubkem a Krayzlem pár zápasů. A oni posbírali bodů jak máku s ním. To byly hokeje jak řemen. Lipanský - to byl zase takový borec, srdečný, přirostl mi k srdci, strašně se k nám znal, pamatuju pěknou manželku že měl a maličkou dcerku Vikinku, to ona měla tehdy 3 roky, tak teď to musí být třeba 24letá kočka..
A ta obrana, tam už nebyl omyl, ale hráči jako Nedoma, Štrbák, spolehliví, výborní. Hele ale na Štrbáka, to si taky pamatuju, jak rozežranci nadávali i na něj a nebyl jim dost dobrý.
S tím Kladno - Olomouc to říkali už při tom zápase, Neliba ho sepsul už na střídačce, že to prodal. A jj, že ten Čech z Olomouce byl všehoshopný...
Ono jak to vypadá ideálně... Já si pamatuju, jak lidi do toho Čavara jebali, nejen do něj, krom Dopity do celého mančaftu. To bylo právě v 01/02 pěkné, že tito trotlové zmizeli.
Po titulu za námi přišel slavit Honza Neliba, on to byl velký společník, zábavný, a snesl jako kůň, no a pak přišel i Honza Srdce a vzal s sebou Sochora. A my už tak pospávali, jak jsme byli unavení a přiopilí, a najednou Srdce ve dveřích, tak se to zas rozburácelo, že hospůdka málem spadla. A my na něj, koho to přivedl. A on "to je Honza Sochor." A T.V. na toho Honzu Sochora "Sochore, sedni si, co si dáš?, dáme paňáka?", což bylo komické, jak mu říkal příjmením. Zdá se mi, že měl ruku v sádře.. A Srdce se tam rozpovídal právě, tam zase nosil tácy rumů, to byla komedie...
No ale já byl nejvíc rád za toho Kameše. Jak zavřel huby dementům, co na něm nenechali nit suchou.
A to čtvrtfinále se Zlínem, co předváděl Koštuřík, tak to byla taky komedie. Zlín měl dle něj lepšího gólmana (Hudáček?), obranu i útok, vymyslel si i fanoušky 😁, no a stejně jsme jim naložili. Ale tehdy to byla nejvyrovnanější série se Zlínem, náročnější než ty 2 finále, hokeje nadoraz, Zlín fakt výborný mančaft.
Pěkné to bylo teda, škoda že asi nemají kvalitní záznam z 94/95. Přece jen, 94/95 byla ještě výš.
Ale krása. 20 let uběhlo jak voda...
 
Rst | Vsetín
23.03.2020, 20:14
 
M111:
To bylo první, co mě napadlo:
Jo kdyby jenom do nižší soutěže...

A v těch sestavách jim tam chyběl Radim Kucharczyk.

Ale to sou muchy. Pěkná vzpomínka.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.