Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Rst | Vsetín
10.12.2019, 13:00
 
Davsone, za krásnou, skutečně perfektní vzpomínku na Mikulajdu léta Páně 1986, na ZEBER SI HOLANĚ je třeba Ti poděkovat.
Jasně, proti té na smrt důležité, strašné prohře v Chomutově nebo kde ( Smajlík ) je to naprostá prkotina ale miluju to! Smajlík : Smajlík
 
Rst | Vsetín
10.12.2019, 12:50
 
Davsone, ano, jedná se o předchůdce Buřiče, studénského Holaně st. #17 Holaň. Hromové HOLAŇ JE PRASE mě jako malého šoldu taky fascinovalo. Nejlepší hráč Studénky, byl u titulu Vítkovic (viz asteriskův Kotas).
Známý je i jeho syn, bek jak víno, zlato s Trenčínem, stříbro s Vítkovicemi (už v té tenisové hrůze).
Ten starý byl typ Buřiče, aspoň se domnívám, že taky provokoval. A taky nám dal pokaždé góla. Smajlík
Bývalo to v 86-87 a dál do historie, v 87-88 už jsme hráli o soutěž výš nad Holaňovou Studénku.
 
Rst | Vsetín
10.12.2019, 11:27
 
Chci říct, poradit:
Staňte se výjezdovými fanáty, hoďte výsledky za hlavu, zase vás to bude bavit. Smajlík Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
10.12.2019, 11:25
 
Zase ale pozor, býti výjezd. fanátem, nejlépe + - 18, je mi to, jestli je tam litr nebo tři, 500 nebo 4500, jestli se páprdové baví nebo ne, bylo by mi to asi úplně jedno. Tohle mohu mladým jenom závidět. Smajlík Smajlík
Zase to ale mají těžší než my, vše šlo dopředu, to ano, ale volnost žádná, to bylo před těmi xy lety mnohem lepší.
(Teďka: nabušená ochranka schopná zabíjet, policajti jako vojáci s puškama, kamera ve všech paprčách, to za nás nebylo a bylo to tak lepší; takže možná bych byl nahněván i jako + - 18... )
 
Rst | Vsetín
10.12.2019, 10:54
 
**
pro naše mladé a malé kamarády - #17 KUSÝ : ano, ten, jehož dres visí na havířovského staďáku u stropu.
Legenda, vždycky nám dal gól. Smajlík
 
Rst | Vsetín
10.12.2019, 10:42
 
*
při vložené středě se dokonce člověk těšil i na středeční hokej(!), byla to atrakce, nyní nemožné, působí to na mě tak, že si to tam lidi jsou jen odfajfknout, IMHO není se vůbec čemu divit, protože KDE brát pořád energii, že jo...
 
Rst | Vsetín
10.12.2019, 10:39
 
Nevím, jestli Zděnku chápeš psaný text? O co asi jde mně(?)
Na ten zimák mě to stále táhne, že jo. Ale co mi dá to kvantum zápasů? Z atraktivních špílů se stává ubíjející otrava.
V pondělí, ve středu či ve čtvrtek to nebaví vůbec nikoho. Ani hráče, ani diváky. Mimo extraligu by se v ideálním světě mělo hrávat pátek, sobota, max. neděle.
Vzpomněls zase Vyškov. To byla paráda!
Jasně, v telce 2 programy, hokeje i fotbalu jako šafránu. Co ale bylo fantastické, v srpnu během jednoho přáteláku jsme to probrali se jmenovcem RK, tak super bylo to, že se to hrávalo o víkendu. Všechno. 2x (slovy dvakrát) za sezónu byla vložená středa.
Že v první nováčkovské sezóně 2. NHL 1987/1988 v 1. kole v Havířově udělali Olin se Šůnou (#9 Štefl, #10 Propš) při přesilovce na modré kiks, #17 Miro Kusý ujel a v oslabení 3:5(!!!) zavěsil, z toho si mohli ti, co tam byli, zkroutit hlavy, doma to řekli známým, další kolo ale byli doma na značkách a ten kiks už se dával leda k dobrému u piva. Smajlík
Chci říct, že má být 2x za sezónu vložená středa, zbytek ať se to mlátí o víkendech a nazdar, lidi (aspoň ty, co nemají potřebu sledovat každou minelu na té posrané hokejce) to bude zase bavit.
Však soboty jsou parádní pořád. Play off se může hrát i v týdnu, o.k., je to vrchol sezony, ale viděls loni: s PV na 7 a pak už to bavilo jen ČB, z našich pouze výjezd. fanáty.
 
Rst | Vsetín
08.12.2019, 10:48
 
... v čase 0:22 zmiňovaný transpoš, úžasné
VS - VM SEN REALITOU Smajlík Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
08.12.2019, 10:45
 
 
Rst | Vsetín
08.12.2019, 10:43
 
* s tím transpošem jsem tehdy neměl nic společného, VS - VM můj sen nikdy nebyl, jen mě to teď s odstupem 10 let náramně pobavilo. Smajlík
 
Rst | Vsetín
08.12.2019, 10:41
 
Jockyy:
Ech, když si vzpomenu na srdcovku 08-09 a transparent za jednou z branek VS - VM : SEN REALITOU, musím se nyním extraligohoničům od srdce zasmát.
Máš rád hist. okénka, čili jsi moje krevní skupina. Na konto 08-09 tedy chci říct, že tehdy se ta dvojka, dva a půl chodilo skutečně na Lapač BAVIT, nikdo nic nečekal, v tom to bylo naprosto úžasné. Pitchovaly tu asi 3 nicky, zbytek byl v jakési euforii z toho, že se na Lapači zase hraje a není tam sklad, vietn. tržnice, fabrika nebo tak něco.
 
Rst | Vsetín
08.12.2019, 10:32
 
Atlasfite:
Tvl tos nepochopil, že je to určené tobě?

Jocky:
Tak tak.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 22:11
 
Ano, řešili.
12
12
2. liga třeba 3x10, přičemž
postupy sestupy zachovat. Na tom přece stál náš hokej. O ten ale fakt těm šmejdům nejde.
Já mám PV a AZ (s nimi i PR a Hodonín) za hokejové bašty, které k nám tak nějak historický patří. A přijde mi to smutné a škoda.
Fakt ty lidi vyženou.
Přitom už tak se proti fotbalu ty hokejové týmy za ta léta potkávaly až až.
A ve fotbale přidali nadstavbu/nástavbu a taky: zájem nevalný a utkání to jenom zneatraktivnilo.
Tím množstvím mužstev a zápasů chtějí lidem hokej zhnusit, aby měli volné pole pro své rejdy. Pro ty svoje nesmysly, co tu chtějí zavést. NHL, AHL, IHL, OHL alias ELH, Liga farem a liga akademií.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 20:58
 
ad miliarda zápasů a mančaftů jak sviň a bez sestupu: Včera
Havířov - Přerov 800 lidí
Prostějov - Jihlava dokonce jen 500(!)
Aneb jak zničit kdysi krásná a atraktivní utkání.
Včerejších vsetínských 2 a půl zní ještě krásně.
Z jedné hrůzy jsme vylezli a ze superatraktivní 1. ligy se pomalu a jistě stává další hrůza(?)
Jen kvůli těm lotrům, kteří chtějí český hokej zničit a zašlapat a ještě mají tu drzost dát si český hokej do názvu. Fakt doba toto. Smajlík
Být těch mančaftů 12, padat a postupovat, každý zápas by se hrálo o moc.., mnohdy o všechno, jej to jsem se zasnil.
Smajlík
VHKRV jak jsi dal tu možnost A, vidíš, ono to už tak leckde je. :((
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 16:35
 
Tak ještě k Stantienovi a Ručinskému.
Stantien:
Každý si vzpomene na Tomek Vlach Stantien. V pořádku.
94-95 zacínal s Forchem a Jenáčkem, místo Forcha hrával s nimi i Mira Stavjaňa. Finále pak až na první zápas potom se Smetákem napravo. Jack tak odkroutil s Bobem celou tu nejsezónu historie.
Stantiena pamatuju z Popradu, už tam byl výborný, jen jsem si o něm říkal, že asi žádný myslitel, neboť hrával s #99. Možn někdo pamatuje Zárubovo Stantienův komický výstup v Bully, kdy se na to ptal Záruba v popradské šatně:
- Romane, proč jste si vzal Gretzkého 99?
- Chalani vraveli hraješ ako Wejn, si jak Wejn, čo by sis ju nevzal. ... Nějak tak.
... A tady, nějaký měsíc před utvořením Tomek Vlach Stantien, přijelo nadupané Kladno. Myslím si, že to byl leden 95. A na již tehdy bravurní Paterovce nastoupili ze zranéními decimovaného Vsetína 3 chlapi, slepený útok: Mařák, Vlach, Stantien. A co bylo nejlepší, oni tomu Vejvodovi s Patym a Prochym vůbec nepůjčili puk! A vodili si je jak slepé koně. Další z mých TOP hokejových zážitků.
Pak když udělali Tomek Vlach Stantien, věděl jsem, že to bude fungovat, jen možná s Mařákem by to bylo ještě vc kouzelnické. Smajlík
Ale to u Vsetín kraloval.
Stantien se mi strašně moc zamlouval po odchodu Jirky Hudlera v 03 mezi Kucharczykem a Veselým, bylo to v době, kdy prvního centra hrál Gardoň. A ti Kucharczyk s Veselým byli se Stantienem ještě lepší než d Hudlerem, protože góly dávali pořád, ale navrch i přestali dostávat!
Ručinský:
To se mi tak strašně moc nelíbilo, jak za nás nastoupil v 95-96 ve F-M. Prej litvínovský srdcař... K jeho cti musím řct, že v tom F-M byl nejlepší na ledě. Přiletěl, nejlepší na ledé a odletěl. Smajlík
Hlavně to byl strašně zábavný výjezd, to už nezažiju, strašná pr del Smajlík To už bohužel nezažiju :(
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 13:09
 
A Sršňův podpis nese i hromové, úžasné "FLAŠAR JE PRASE", kdy CELÉ stání řvalo na to podsvinče, když chtěl "Vosu" zmastit. Smajlík
Takže opět platí - Vosa legenda.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 13:05
 
Dzindo, Tomek Vlach Stantien byla vytvořena v době, kdy už Vsetín panoval. To samé Sršeň Galkin Beránek (Setteinz)
Tomek Vlach Beránek řadím nejvýš. Byla výluka NHL, tudííž naprostá masakr liga. Ne extraliga, ale SUPERMASAKREXTRALIGA. Média onanovala nad Jágrem, Strakou a Ručinským, a Beránek nás mezitím přitom vytáhl z předposledního místa na druhé, což bylo pro sezónu klíčové.
Sršeň Galkin Beránek chvilku v 96-97, kdy v play off nahradil Beránka Haščák, a v 97-98 byla nejlepší lajna v lize, ale opět, byly to již časy, kdy Vsetín panoval a kdykoli to mohly vzít na bedra další 2 lajny.
Pro srovnání s Rob Jonák Pechanec, kdy šlo o to, že Robovi by to nemuselo lepit, jsem pro srovnání namátkou vybral 3 lajny, které spolu hrály alespoň 2 sezóny a lepit jim to nepřestalo.
Tomek Vlach Stantien i Sršeň Galkin Beránek patří mezi klenoty, ale tehdy to lepidlo i dalším 2 lajnám.
Osobně řadím nejvýš lajny
Tomek Vlach Beránek 94, z předposledního fleku na druhý,
Mařák Galkin Sršeň, play off 95, první titul, a
Pardavý Dopita Tomajko 99-01, už pomalu zlé časy, kdy nás tito táhnuli jak lokomotiva.
Tabara Stuchlík Pecivál
Mařák Stavjaňa Šebestů
Pardavý Dopita Tomajko
jsem vybral záměrně coby lajny, které nás TÁHLY v různých obdobích stejně jako loni Rob Pechanec Jonák.
Pokud bych dával nej trojky, tak jen Dopi by byl asi v 7. (Jen s pravými křídly Sršněm, Kratěnou, Bělohlavem a Pardavým jsou 4, výborná byla i Paroulek Dopita Krayzel, když byli Pardavý s Tománkem mimo hru atd. atd. )

Ještě k Sršňovi: v 95 jsem ho miloval, pak mi bylo kolikrát za něj stydno. Ale legenda. První, nejvíc největší titul v historii nejen naší, nese především jeho podpis.


 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 11:46
 
Dzindo,
tak na toho bych NIKDY nezapomněl. Vždyť často Lapači ze srandy říkám Chrám sv. Michala.
A ano, taky mu to lepidlo vždy. A nejen s Vlachem. Po odchodu Šelešovského v 92 vzpomínám moc rád na Tomek - Kupka - Barus.
A mmch
Tomek - Vlach - Beránek z podzimu 94 je pro mě NEJVÍC. Nejlepší, co jsem kdy na Lapači viděl.
Byly 2 zjevení na Lapači. Tomek podzim 91 a Beránek, resp. Tomek Vlach Beránek podzim 94. Já řval jako kráva.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 11:17
 
* A Tabarovi to taky se Stuchlíkem a Peciválem lepilo 3 roky v kuse.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 10:52
 
*
Že kdyby zůstal, nemuselo by mu to lepit jako loni, je možné, ale IMHO nepravda. Mařákovi to se Stavjaňou a Šebestů taky lepidlo 3 roky, jen na baráž o ELH šel k Mařákovi nabušenější reprezentant Kapusta a silový Forch, Ríša Šebestů už byl vyčichlý jako Pechanec Rob Jonák Teper Slováček loni v play off a vrátil se za starými známými až poslední kolo s Hradcem 7:0. Míra Stavjaňa odehrál barage s Raděvičem (to byl taky Maradona na bruslích Smajlík ) a k nim dříč Jack.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín