(21.8.) Příprava: Vsetín - Třebíč 18:00 | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 971 (17.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Jabba | Austerlitz
07.02.2018, 19:51
 
Nikoli, jen jsem popsal svoje stanovisko které je zcela protichůdné ke tvým postojům Smajlík
 
07.02.2018, 19:42
 
Reakce na Jabba: Stačí ti to takhle a nebo si potřebuješ...
Aha, takže tvoje reakce jsou urážky? ........ Já se tě zeptal a fakt to doteď nechápu: proč jsi tu začal vytahovat dva lidi naprosto off-topic a navrch se mně ptáš na jednoho z probíraných a pro mně naprosto nepochopitelně po mně furt chceš jakousi jeho obhajobu?
 
Jabba | Austerlitz
07.02.2018, 19:39
 
Rosťo jsi mi skočil do řeči Smajlík
 
Jabba | Austerlitz
07.02.2018, 19:37
 
Teď máš doufám radost a komentovat ožralýho hulváta je pod tvou úroveň, ne: Smajlík
 
rst | Vsetín
07.02.2018, 19:34
 
Donovan7979:
Nečti to, kde někdo píše, že je to určeno konkrétnímu diskutérovi.
Zde nyní diskutují Jabba, asterisk, Gerard a J.R.fromB.K. o něčem, co se týká klubu Tondy Zápotondy, našeho soupeře a rivala z nejtradičnějších.
Za mě lepší, než tvé výkřiky do tmy, že čekáš erekci i bez viagry (1.2. ), abys o chvíli později přišel s tím, že „zákulisní informace tvrdí, že v kabině není týmová atmosféra" (4.2. ) - to si raději přečtu diskuzi pánů asteriska a Jabby Smajlík
 
Jabba | Austerlitz
07.02.2018, 19:33
 
Stačí ti to takhle a nebo si potřebuješ ještě nějak přihřát polívčičku?

Smajlík Smajlík Smajlík

asterisk - si - já už léta koordinuju úklid howen po takových jako jsi ty. Dostal jsem se k tomu tím, že jsem uklízel howna po takových jako jsi ty. A ano, hluboce si nevážím takových jako jsi ty, neb jsem poznal jiné...
 
07.02.2018, 19:15
 
Jabba: ještě mně napadlo - tan svůj poslední příspěvek pošli panu Fero Feničovi, třeba natočí dva další GENy.
 
07.02.2018, 19:12
 
A já se tě znova i po tomhle srdceryvném příspěvku ptám: proč se mně snažíš zatáhnout do téhle diskuse? Proč bych proboha měl dělat nějakého obhájce Bakaly?? - je mi naprosto u zadele! Proč, když tu jela diskuse o HAV a VSE, sem pleteš tohle? A že si někdo může koupit celý vsetín? Co je mi po tom??

Takže ve světle těchhle skutečností odpovím, i když tuším, že ti to v té palici teď sedí tak pevně, že stejně pokoj nedáš: co vím, tak pan Bakala vybudoval Patrii Finance, zprostředkoval, připravil a řídil prodej tehdy malé ČSOB do rukou belgické KBC a následně celou svoji Patrii prodal KBC za 1,1mld Kč. Nesoudím, nehodnotím, Bakala je mi úplně u rekta - v Ostravě a okolí jsem nikdy nebydlel, nejhlouběji jsem byl v metru nebo ve sklepě, ale v dole jsem nikdy nebyl. Na hokej do HAVru jezdím jenom když tam hrajeme my, takže mi firma vydělávající na bytech OKD je taky naprosto volná a to i jako hlavní sponzor AZ.

Stačí ti to takhle a nebo si potřebuješ ještě nějak přihřát polívčičku?
 
Jabba | Austerlitz
07.02.2018, 18:47
 
Byl jsem pomalý - bylo pro asterikse...
 
Jabba | Austerlitz
07.02.2018, 18:46
 
Víš, já respektuju lidi - ano, sám na to nemám, ale jsem hrdý že jsem pro ně dělal - kteří začnou s holým zadkem a... vytlačí z něj doslova impérium. Takových není moc, ale jsou mezi námi. Byl to Smrčka - máš pravdu - prachy do VSE ni HAV nevrážel, neb to vždy byl Sparťan jak sviňa a dokud žil, loga HAIER a SENCOR na dresech jeho milované Sparty nebyla neviditelná. Myslíš že to dělal kvůli tomu? Ne Smajlík Pro něj to byl bezvýznamný bonus a ty prachy by jim tam lil i bez toho (fakt srcař) - jen se prostě nic nedělá zadara. Zavoral? Příběh člověka co z lokálního Alzasoftu udělal toho "otravnýho řvoucího zelenýho mimozemšťana" a který by si dnes koupil celý Vsetín (kdyby měl pocit, že je to dobrá investice) ani komentovat nebudu.

Ve světle tohoto se jen znovu a tudíž opakovaně zeptám - co udělal páně Bakala?
 
Donovan7979 | Rpr
07.02.2018, 18:33
 
Co je to za debaty!!!!!
 
07.02.2018, 18:03
 
Reakce na Jabba: Bavíme se asi o něčem trochu jiném, ale...
Ufff..... Trochu schíza, ne?
Zadání:
1) Zubík vs. Residom a "čistota peněz"
2) "co přesně ten Bakala těm havířům udělal, jak je podvedl nebo oškubal? "
3) (firmy jež si byty od Bakalova RPG koupily) které v tom ždímání volně pokračují..... Mohu se zeptat, jak vypadá to ždímání?

Můžeš mi prosím nějak osvětlit jak se ti do téhle diskuse povedlo nacpat tu zelenou bestii??? Jestli byl tím spouštěčem ten odstavec, kde píšu, že Bakalu neodsuzuju a že udělal to co by udělal každý kdo se z toho snaží vyždímat maximum, tak za tím si stojím. Myslím že by sis to měl asi ještě jednou přečíst. Nevím jak "volíš" a kam přesně kandidují Smrčka a Zavoral, ale nevím o tom, že by některý z nich sponzoroval VSE nebo HAV hokej. To je totiž přesně ta diskuse, do které ses zapojil.
 
Jabba | Austerlitz
07.02.2018, 17:01
 
Alzasoft - moje chyba Smajlík
 
Jabba | Austerlitz
07.02.2018, 16:59
 
Reakce na asterisk: Nevím kdo je Smrčka a Zavoral. Ale m...
Bavíme se asi o něčem trochu jiném, ale jedno to není draku, není... FAST ČR a.s. a Alzadoft... pardon, zelenýho mimozemšťana z ALZY zná každý. Smrčka a Zavoral. To jsou lidi, co někde začali a cosi vybudovali. A co že to prosím vybudoval Bakala? Smajlík
 
nickslotr | Vsetín
07.02.2018, 16:31
 
Se to tady nějak politizuje nebo co...
 
07.02.2018, 16:27
 
Reakce na rst: asterisk: ad VS - SU, dresy: Já ne. Ale t...
Jo, byla to fakt paráda! Byl jsem na to fakt dost pyšný! :-)))))
 
07.02.2018, 16:26
 
Reakce na Jabba: Tak jsou Smrčkové, Zavoralové... a pak ...
Nevím kdo je Smrčka a Zavoral. Ale myslím že tady je to asi jedno. JR se mně zepta co udelal zlého Balaka, odpověděl jsem myslím celkem obšírně. JR se mně zeptal, jak pokračuje ono "ždímání" i na to jsem odpověděl. Zeptal se na rozdíl mezi RZ a Residomo a i na to jsem myslím odpověděl. K tomuto bodu ale dodám, že i oni dělají jenom to co musí. Problém je, že kdyby sypali peníze klidně do VS, nikdo ani necekne a nikdo si toho nevšimne. V HAVru mi to přijde ale jako dost velké chucpe a klidně zopakuju ten příměr se psem, pekáčem a česnekem. A tímto to za sebe považuju za vyřízené :-)
 
rst | Vsetín
07.02.2018, 16:24
 
asterisk: ad VS - SU, dresy:
Já ne.
Ale ten zápas mám v éře 2.NHL 08-17 velmi vysoko, možná ještě s nějakým nejvýš.
A když rumové víly (nebo jejich předchůdkyně) s bravurou malovaly to Zetko ve vrtání ( Smajlík ) , já byl ve svém živlu u plachet, které se „malovaly" jako poslední a spočívaly pouze v napsání jmen a příjmení hráčů s čísly, kteří za nás nastupovali v čbm éře, čímž jsme jim chtěli vzdát hold.
U těch, u toho Kuželka #5, Velička #4, (Stenly) Straděj #17, Korčus #12, to jo, to jsem byl ve svém živlu! Smajlík
 
Jabba | Austerlitz
07.02.2018, 15:50
 
...a omlouvám se za hokejově nekorektní příspěvek mimo téma webu :(
 
Jabba | Austerlitz
07.02.2018, 15:49
 
Reakce na asterisk: JR: Co že udělal? No udělal to, že p...
Tak jsou Smrčkové, Zavoralové... a pak jsou Bakalové a další. Vím že ty se v tomhle pohybuješ, ale já volím ty první Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.