POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 410 (29.6.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Inferior | Vsetín
18.03.2018, 20:16
 
tak nevím, jestli to bylo poskládáno dobře, možná někdo jet neměl a měl jet někdo jiný a třeba bychom dopadli stejně..opravdový čuch na hráče měl de facto jen Hlinka..Růža tam cpal někdy hodně kontroverzně Slávisty a Lojza zase oceláře..nicméně Turín provar nebyl, Vancouver jo a nemyslím si, že kdyby tam nebyl Jágr tak to dopadne líp...jeho nominace coby evropské hvězdy dávala smysl, ale určitě se od něj čekalo obecně víc, to jo. Jeho matný výkon se tak nějak svezl s celkovým dojmem z nároďáku, takže v podstatě svou roli vůdčího hráče, který by strhl tým svým výkonem, nenaplnil..to ale moc ani Patrik..
 
Inferior | Vsetín
18.03.2018, 20:06
 
když už používáš citaci, tak ji alespoň používej správně.. Smajlík
psal jsem, že Jágr byl druhý nejproduktivnější hráč (na světě, v NHL) v roce 2006 a vytvořili jedno z nejúdernějších komand v historii Rangers...nikoliv že nad jejich trio v té době nebylo Smajlík
nicméně ano, to už tak někdy bývá, že ani jeden útok jaro nedělá..Devils načasovali parádně sezonu a mohli se opřít o týmový výkon, ostatně v jejich kádru byla řada legend..a ano, včetně Patrika. Nicméně nechápu, jakou to má přímou souvislost s tím, že Jágr být v Turíně neměl..?
Když navíc svou šanci v Turíně dostal i Patrik, byť dodatečně coby náhrada..nicméně předtím dlouho nehrál kvůli žloutence, no a nakonec skončil s Turínem hned v prvním zápase. Nicméně ať vzpomínám, jak vzpomínám..Eliáš nikdy nebyl tím, který by neměl na úkor Jágra dostávat svou šanci, často hrál první lajnu nebo byl vpasován do role jedné z ústředních postav týmu. Leč nezřídka válčil v PO za mořem a byl utavený nebo nemohl přijet a taky zranění...
 
rst | Vsetín
18.03.2018, 19:34
 
Diskuze mě donutila vyguglit si, jak to „nejúdernější komando na světě v 06" dopadlo a pr del je, že v prvním kole SC vyhučeli 4:0 zrovna s "eliášem". Smajlík

K těm OH10, to bylo teda poskládáno dobře jo?
Ale co, mně se třeba nelíbila už nominace do toho Nagana.
A právě tím, že to tam díky Haškovi urvali, pak člověk čeká zázrak a opomene, že i v tom Naganu se to vyhrávalo na jeden(!) gól a prakticky tam taky chyběl střelec, ale díky v dobrém slova smyslu šílenci v bráně to bylo jedno..
 
Inferior | Vsetín
18.03.2018, 18:27
 
na Eliášovi to tenkrát ale stálo..byl kapitánem, hrál první lajnu s Plekancem a tuším s Eratem? a jeho ice time té klíčové roli odpovídal...tím druhým na kterém to mělo stát byl Pleky a to byla správná volba a taky očekávání splatil..
problém Eliáše byl, že častokrát se jeho skvělá hra pojila s Havlátem a jestliže jeden z nich hrál bídu, ten druhý na to doplatil a taky často byl Eliáš tlačen do pozice, která mu nevyhovovala (křídlo hrával často v repre, přitom on se viděl víc na centru, kde hrál v NHL)..zažil skvělé turnaje, ale i ty méně podařené (samozřejmě i těch zranění si užil, ne tak jako Havlát, ale stejně).

Těžko říct, kdo tenkrát měl do Vancouveru jet z těch, co nejeli..žádný kanonýr, který by to tam mohl spasit mě nenapadá..Hejduk tehdy už repre vzdal kvůli zdraví, Vrbata možná leda, který uměl dát gól, ale zase v repre odvedl minimum z toho, co na klubové úrovni. Proti Finům jsme si vytvořili hodně šancí a paradoxně před tím jejich g´ólem, kdy Kubina kvapil za bránu pro helmu, jsme měli víc než jednu gólovku. Holt to tak někdy je, Finové takových výsledků měli mraky v historii.
Svěťák 2004 byl zcela jedinečným turnajem i díky té tragédii, která přišla. Hráči se kousli a chtěli válet i za Hlinku a taky prostě tehdy to tmelila naprosto výjimečná parta, jíž bylo zlatě naposledy dopřáno ve Vídni následujícího roku. A taky zdraví přálo ještě Havlátovi, který to měl táhnout po odchodu Straky s Prospalem, Ručinským, Hejdukem a spol.
 
rst | Vsetín
18.03.2018, 17:58
 
MYKY: jo jo, při posledním v Praze byl výborný, dřel a i před branku chodil. Ale stejně v posledních dvou nula.
A srovnávat ms se SP, dříve Canada Cupem nebo olympiádama v letech 98-14 nejde.
Mně přijde tady to jeho paběrkování v první národní, chození na pár úvodních vteřin na led (kvůli čemu vlastně?) nedůstojné jeho formátu. Jestli fakt tak moc miluje hokej, že mu to stojí za to takhle s prominutím šaškovat, tak nevím.
Jinak proti němu nic nemám a svými nonkonformními postoji (i co se týče třeba víry v Boha) je mi spíše sympatický, paka jsou ta média a květnoví cylindři, co jsou ochotni jít na Benátky - Kladno v Liberci jen kvůli cirkusu, aniž by je zajímal aspoň jeden tým..
 
18.03.2018, 16:23
 
Reakce na rst: Se budu opakovat, ale když byl jeden z ne...
Já ti nevím, možná se ten Jágr těch posledních 10let obléká do těch montérek proto, že vlastně nic jiného pořádně neumí, nemá děti, nezačal třeba chlastat atd.
Já jsem třeba taky zastával názor, že už na tu repre nemá a on pak na domácím šampionátu v matičce Praze předvedl, že na to má a ostatní jsou slabčáci.
 
rst | Vsetín
18.03.2018, 16:12
 
* kolektivní sportovce
 
rst | Vsetín
18.03.2018, 16:11
 
Jakaka:
Dík za upozornění.
Na konto Hašana v Naganu se mi líbilo od expertů asi nejvíc vyjádření Jiřího Holíka při kterémsi Sportovci roku, když se jej ptali, koho a proč. A on tam říkal něco, že míchat do toho kolektivní sporty je nesmysl. Výjimkou že byl právě Hašek v Naganu, kde udělal z chytání novou individuální sportovní disciplínu. Smajlík

Palica: Chuan Antonio Pomeranč byl legendárním funkcionářem!
 
18.03.2018, 14:35
 
O vsetínském hokeji bych řekl, že je to oddíl, který jsme hledali. Neexistuje tam protekce, každý uznal, jestli kluk na to má, nebo nemá. Trenéři Vsetína, to byli páni trenéři.
 
rst | Vsetín
18.03.2018, 14:26
 
Reakce na Inferior: v olympijské turínské sezoně byl Jág...
o.k.
Ale na OH 10 už neměl jet, za tím si stojím.
Dodnes nechápu, jak je možné, že jak u Růžičky, tak u Hada měl repre na té nejvyšší úrovní jistou. Možná i kvůli tomuto je nyní český hokej tam, kde je.
V té době to už podle mě mělo stát na Eliášovi a spol. a on tam jalovec furt strašil.
(Já mám pořád v hlavě SP04, kdy tam lajna s Eliášem předváděla možná nejhezčí hokej v podání repre, jaký jsem kdy viděl a prostě v tom Vancouveru i v Soči to mělo stát ne na Jágrovi. Měsíce dopředu jsme my odborníci řešili, jak budeme potřebovat (nebo česká repre že bude potřebovat, už jsem, jsme to tak neprožíval(i) ) dát góla a že tam nebude, kdo by ho dal. Pak s Finy to tak dopadlo.. )

.........
Kladno už by to mohlo dotáhnout, Jágr, nejágr, bylo by moc zajímavé sledovat následující počínání budějovických fans, kteří jsou považováni za jakýsi vzor věrnosti, ale už je tam cítit jakási netrpělivost.
 
Inferior | Vsetín
18.03.2018, 13:51
 
v olympijské turínské sezoně byl Jágr druhý nejproduktivnější hráč na světě.. Smajlík se Stračenou a Nylanderem tehdy utvořili jedno z nejúdernějších komand v historii Rangers, nedostat pozvánku tehdy do Turína, tak nevím, co by se dělo a kdo všechno by byl sežrán hokejovým lidem Smajlík
 
palica | Vsetín
18.03.2018, 13:33
 
Nagano ukradl Roman Zubík.
Byl jsem u toho, když daval igelitku Faselovi a Samarančovi...
 
 
18.03.2018, 13:10
 
Někdy se může stát že gólman ukradne zápas.V Nagánu se ale stalo že Hašek ukradl celý turnaj.
 
rst | Vsetín
18.03.2018, 10:25
 
Reakce na MYKY: No, kdosi mi na hokeji nedávno říkal, že...
Se budu opakovat, ale když byl jeden z nejlepších na světě, dělali z něj novináři a experti nesvéprávného mamánka. A jakmile začal být jalový (podle mě neměl být už na olympiádě ve Vancouveru 10, natož v Soči 14, možná už v Turíně 06), média, novináři a experti otočili a začali kolem něj budovat kult osobnosti. Vůbec bych se nedivil, a zvlášť po té tragikomedii teďka, kdyby ti samí zase otočili a začali Jágra nějak dehonestovat.
S tím, jak lidi začínají větu tím, že si Jágra váží a cosi kdesi, to je akorát otravné. Logicky mu tady nikdo z těch, co se nějakým způsobem zajímáme o hokej, nesaháme ani po kotníky. Pro mě je spíše nepochopitelné, že mu stojí za to se do té výstroje navlékat kvůli pár vteřinám atd. Nebo abych byl přesnější, že mu za to stojí navlékat se do toho tak posledních 10 let.
Někdy mě napadá, budovali - li by novináři ten kult osobnosti kolem Jágra, nebýt v 98. v Japonsku Haška. Protože i to, co se kolem Nagana děje 20 lert poté (vzpomínky, dokumenty, setkání, vše super), tak podle mě nebýt Haška, dopadneme tam tehdy jak na SP96 a po Naganu by dnes v ČR neštěknul pes.
 
18.03.2018, 09:43
 
Reakce na rst: Nebo se naopak potentáti modlí za 4:0 pro...
No, kdosi mi na hokeji nedávno říkal, že si Jágra váží, ale to jak teď působí/nepůsobí v té WSM lize, že jako u něj hodně klesl atd... Já se ovšem nemohu zbavit dojmu, že tu komedii sice způsobil tím, že se vrátil do Kladna, ale pod znevažováním jeho jména jsou podepsány spíš média a ti co se na tom snažili a snaží něco vydělat, třeba Benátky (čti Liberec) atd.
 
Reakce na asterisk: Obří sektorovka? - myslíš obrazovka?...
Tak já se ti omlouvám,příště napíšu vlajka,jestli tě to uspokojí víc.
 
rst | Vsetín
17.03.2018, 23:03
 
Reakce na MYKY: No tak hlavně komedie kolem Jágra si žád...
Nebo se naopak potentáti modlí za 4:0 pro Kladno, ať mají klid.
 
rst | Vsetín
17.03.2018, 22:58
 
Reakce na asterisk: Obří sektorovka? - myslíš obrazovka?...
Nenapsat tam tu závorku s Hz, myslel bych Menšíka, Sováka a Bohdalovou.

Ale pobavils Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
17.03.2018, 22:53
 
... tu sektorovku, ne tu televizu. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.