Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "asterisk" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
24.04.2018, 13:19
 
Reakce na jindrich80: Pokud chcete někomu ze zahraničí n...
Pleteš dohromady dvě věci: pracovní pozici a zaměstnání. Ty píšeš o ZAMĚSTNÁNÍ: tj pracovněprávní vztah, kdy zaměstnavatel podepíše se zaměstnancem smlouvu a ta se musí řídit zákoníkem práce. Platí zaměstnaci mzdu a odvádí za zaměstnance svoji část závazků: sociální a zdravotní pojištění a zdanění. Vztah se ukončuje buď uplynutím doby ve smlouvě (smlouva na dobu určitou) a nebo výpovědí. I ta se řídí Zákoníkem práce: vyskakují tam pojmy jako ukončení za hrubé porušení, výpovědní lhůty, výpovědi dohodou, případné odstupné, etc.... A tohle všechno se hodí na cokoliv, jen ne na PROFESIONÁLNÍ SPORTOVNÍ ČINNOST!
Sportovec je vůči klubu ve velice podobném postavení, jako je například instalatér, kterého si ty najmeš na opravu prasklých rozvodů. Sportovci mají SMLOUVY, ale ty se týkají smluvených částek, jakožto gáže a případných prémií, které zasílají na účet sportovci oproti vydanému dokladu. Jedná se tedy o peníze NEZDANĚNÉ! Hráč si potom sám podává daňové přiznání, sám se přihlašuje k platbě sociálního a zdravotního pojištění. VĚTŠINĚ VSETÍNSKÝCH HRÁČŮ končí smlouvy k 30.4.2018 a v už probíhající letní přípravě se ucházejí o nové kontrakty. Co je důležité: klub jakožto subjekt si na službu hráče může najmout absolutně kohokoliv a tahat do toho Úřad práce jakoto jakousi povinnost, je jednoduše blbost jak vrata!
 
23.04.2018, 22:04
 
Reakce na vsetinak88: Tohle moc jako recese nevypadá :-D...
A proč by nemohl?? :-))))
Základem je, jestli měl VHK na UP založený účet. A přesně o tom já osobně pochybuju.... Takže pokud uvedené IČ založený účet nemělo (= bylo volné), mohl registraci provést kdokoliv. Zde ten, co si toho všiml. Takže teď někdo - a to klidně s adresou xx..gmail..com či XX..seznam..cz drží administraci účtu....
 
23.04.2018, 21:57
 
1. drobné info: žádný hráč letos NEBYL zaměstnanec! Tj. člověk, jemuž klub platí SP a ZP a srážky ze mzdy jakožto daň. Opakuju: žádný! princip jakým jsou hráči "zaměstnáni" je naprosto jiný a nechce se mi to tady rozepisovat. Snad jen drobné vodítko: hráče - zaměstnance bys z týmu vyhazoval jak? - s výpovědní lhůtou a tříměsíčním odstupným???
2. Kdybys byl na místě DT či jakéhokoliv jiného činovníka klubu, co bys udělal kdyby se tě na takový "inzerát" někdo zeptal? Někteří lidé si ze sebe jsou občas schopní udělat i srandu.... Navíc: včera se hrálo poslední finále, Rudá Hvězda Znojmo má hysterický třináctý titul, čímž překonala i rychlou rotu lampasáků co-byli-proti-komančům- a-okupaci z Vysočiny.... ... a zpravodajské servery jsou plné inzerátu na UP.... A tady na fóru diskutuje dvacet lidí o tom, jak to je.... TWL! No nekup to! Geniální PR!!!! .-))))
 
23.04.2018, 21:31
 
Reakce na vsetinak88: Memám v žitopise sice zápasy KHL, ...
..... inzerát na vývěsku UP si může pověsit kdokoliv..... tady asi někdo nerozumí recesi, co?
 
20.04.2018, 11:50
 
Rosťo, říká ti něco pojem sarkasmus? :-)
 
20.04.2018, 09:36
 
Hoši a nekřivdíte jim? Co když je 75% popisovaných dlouholetými fanošky původního klubu ze Znojma a stojí za ním v dobrém i ve zlém a co víc? - museli protrpět i to stěhování do BFLMPSVZ arény? :-)

 
17.04.2018, 10:09
 
Koštuřík opět zasahuje! :-)))
Článek odkaz kde se píše, že Kašík se nabeton a najisto domluvil s Chabarovskem, načež Na Twitteru Kašíka a jeho kamaráda Jordána se objevilo:

Prosim pana Kosturika z @DenikSport, aby me do svých pohádek (článku) priste nezatahoval. Ja s tim nemam nic spolecneho, protože se se mnou nikdo nebavil.. Chápu, ze napsat neco se musi, ale tohle je moc. dekuji #doporuceni #kasik

:-))))))
 
16.04.2018, 18:53
 
Reakce na rst: A ještě k HB nebo Brod: Klidně oba, pokud...
S tímhle soudem bych posečkal...... Ruší se jeden dorost, rozšiřuje juniorka. Vloni o této době jsem se nad uzavřením a postupným rozšiřováním první ligy taky rozčiloval. Ale teď už bych to neviděl tak tragicky. Podle mně bude hráčů dost a kvalita 1.NHL neutrpí až tak moc. Ale klidně může být, že máš pravdu ty. Každopádně bych tomuhle jakýsi čas na odzkoušení dal. Jediné s čím teď mám potíž, je lichý počet účastníků....
 
16.04.2018, 11:55
 
Reakce na rst: S Brumovem jim to uteče za rok, sparinga ...
rst: Za dva, možná za tři: Příští duben Šumperk a ten další Hodonín. No a Tomáš stále bude hrající trenér Vlků a oni stále budou tím příslovečným jazýčkem na váze :-)))).
 
16.04.2018, 11:34
 
Reakce na sui: a kdo bude příští rok tu 2.ligu východ hr...
Brumov :-))))
 
16.04.2018, 09:28
 
A ne! Tak ono už to ROZMRZLO: odkaz
 
16.04.2018, 09:24
 
mhhory: jsi o rok pozadu, letos jste nevypadli s náma..... I když, vloni jsi sem psal v podstatě totéž..... A v té souvislosti mně napadá:
1. Ad. systém: po loňské kvalifikaci jste ústy vašeho šéfa plakali nad nespavedlností nasdtavených podmínek. A ano, argumentace byla identická jako ta tvoje letošní: Liga mistrů, etc. Tvrdili jste (on to tvrdil) že se ČSLH nad tím bude zamýšlet, protože jak Vsetín postoupil přes vás, tak to není v pořádku. Pročítal jsem zápisy ze zasedání technické komise ČSLH, viděl jsem zápis i z aktivu WSM. Nikde ani zmínka byť o nahozeném bodu k jednání "systém kvalifikace o WSM ligu". Takže otázka zní: co jste ten celý rok dělali??
2. Ad. Jablonec: Stejné jak přes kopírák to bylo i vloni: Jablonec svým způsobem do počtu. Vloni jsem čekal, že po dvou vzájemných zápasech kdy VS a HB měli po 3 bodech za dvě výhry v prodloužení, že v posledním zápase roznesete Jablonec na kopytech. V onlajnu jsem ale četl, že jste to pojali jako rozlučku se sezónou a že jako čekáte jak bude Vsetín hrát v Jablonci. A opět - a to ústy vašeho šéfa vyřčeno, že doufá, že to bude čisté...... Vsetín tam v pohodě vyhrál a my se pak porůznu na fórech a na FB dočítali, "kdo ví, jak to clé bylo?"...... Takže letošní legitimní otázka zní: proč jste Jablonci nedali doma desítku?? Neptám se na zápas v Jablonci, protože jak říkal kápo Míra Třetina, prej tam rozpouštěli led a i když se ve třetí třetině vyfaulovali na deset minut (prý jste měli strach, že vám to el-galaktico ty "hovada" zraní....), tak jste na tom ledě nebyli schopní tu přesilovku proměnit.....
3. A výsledek? Opomenu rozbor poněkud svérázného způsobu sebeprezentace HB. Ale od loňska jsem již přivyknul: soupeři nic moc, podmínky tam a tam nic moc, nc moc neukázali, byli jsme lepší..... A porůznu na fórech tak jako vloni: Třetina starší sepsul včerejší rozhodčí a podotknul tu obrovskou nespravedlnost, jak byli všich z Moravy. I když tady bych doporučil trošku poštelovat zeměpis: ze Znojma, Brna a i z Vyškova blíž do Brodu než do Ostravy. A ponejvíce vám tam leží v žaludku poslední třetina zápasu POR-JAB, co skončila 5:0. Takže už jsem na FB četl, jak prý nejmenovaný hráč Poruby vynesl z kabiny, že v přestávce zápasu prý v šatně Jablonce skončilo 200.000,- Kč a příslib dalších 100.000,- Kč, když HB oberou o bod. Tato odvážná hypotéza byla prý jasně potvrzena tím, že proti vám hráli jak o extraligu! :-))))..... Zkrátka: ne, my jsme břídilové (viz. předchozí body), ale VŠICHNI proti nám! A to ještě připomenu, že ZAMRZLY stránky i FB Bruslařského Klubu Havlíčkův Brod - to bude teprv nablito, až se to rozjede!!! Nevím jak kolegové tady, ale já bych byl rád, kdybys nám sem ten "druhý díl antické tragédie" netahal. Myslím že my rádi budeme dál na okurkách. Děkuji.
 
21.03.2018, 09:18
 
... tak ona ta Poruba letos celkem dost vyrazne zflasarovatela....
 
20.03.2018, 11:06
 
Reakce na sui: ten rekord drží myslím Čajánek, dal 6 gól...
Jo to je fakt. Já mám Čalouna právě spojeného s nějakým majstrštychem ze sezóny 93/94 kdy byl ještě v Litvínově - myslím že dal 5+1 nebo dokonce 5+2.....
 
19.03.2018, 13:07
 
Reakce na Inferior: Já si prostě myslím, že minimálně v ...
... už se mu musí chudákovi škytat :-))). Jak jsem napsal, že k jeho velké smůle se nenarodil o deset roků dřív, tak mně napadá že kdyby se narodil o deset roků později, taky by na tom by takyl líp. Teď jsem četl rozhovor se Strakou (mimochodem - tohle je můj favorit číslo jedna z té generace.....). Mluvil o tom, že jak se před olympiádou na čt sport pouštělo Nagano, tak mu plzeňští hráči v šatně prý říkali: trenére, jak jste to tehdy mohli hrát??! Co zákrok, to faul!
A s Čalounem je to podle mně tak, že by prorazil mnohem víc (i v NHL), kdyby hrál dneska, kdy v podstatě neexistují ty "neviditelné"zákroky hokejkou - teploměry, píchance pod gatě, háčky natěsno na břicho a hlavně ty tehdejší neskutečné hrazdy před brankou. Díval jsem se po tom Strakově rozhovoru na semifinále s Kanadou. Schválně jsem si toho všímal..... S tím co se hraje dneska, je to nesrovnatelné! A zrovna Čaloun bohužel byl hráč, co ho tahle hra strašlivě zbrzdila v rozletu.....
 
19.03.2018, 12:48
 
Reakce na Inferior: Jenže kdyby nejel Jágr na OH, tak by...
K"znevažování Hlinkovy práce": on IH myslím koučem v pravém slova smyslu moc nebyl. Bral si na turnaje kádr, kde si s polovinou týmu tykal a sem tam i něco vypil. Mladé kočírovala tahle starší klika a ne Hlinka. Jeho nepopiratelná genialita byla v tom, že se mu tenhle mišmaš podařilo ve většině případů namíchat tak, že se to netlouklo navzájem a fungovalo to. Na lavičce se choval spíš tak, že to vypadalo že na ten led chce skočit taky: tzn. že měl kolem sebe jádro týmu, které tu hru vidělo podobně jako on a ono to fungovalo. Ostatně: asi nikdo s tou vyjímečnou generací nedokázal pracovat jako on a tím, že tahle generace už se opakovat nikdy nebude, tak nikdy nebude ani další Hlinka. Znáš to: ve správný čas na správném místě.....
 
19.03.2018, 12:32
 
Reakce na rst: Ještě k Čalounovi: Ty mi tu házíš jeho st...
On šikovný byl, o tom fakt žádná! Nevím to jistě, ale dodneška drží rekord gólů na jeden zápas (6?). Ale jak to bylo rychlejší (mezinárodní scéna) nebo nedej bože ještě užší hřiště, tak se ty jeho velké výhody - neskutečné ruce a do jisté rychlosti geniální hlava vytrácely. Já ho ale měl rád..... K jeho smůle se nenarodil o deset roků dřív, to by byl za hvězdu!
 
17.03.2018, 22:40
 
Reakce na J.A.R.vsetin: A co se stalo s tou obří sektoro...
Obří sektorovka? - myslíš obrazovka? Jestli jo, tak to byla akce Petra Husičky. Byl to ale strašný střep: mělo to obnovovací frekvenci tak celé tři herce (myšleno Hz), takže taková slide-show..... Po sezóně se tehdy vedení podařilo poslat někam do Ruska. Fakt je, že jsme byli když ne první, tak určitě mezi prvníma, co tohle na zimáku měli.
 
15.03.2018, 19:57
 
Reakce na subni: Štefl má co kafrat. Ten to tu poslal ke...
A co přesně? .... Já vím, že třeba Rosťu by to asi potěšilo a dost možná, že pokud bychom si tou agónií prošli hned v roce 2001 a ne 2007, dnes už jsme mohli být dál a výš. Ale já mám na ty roky 01-07 spoustu krásných vzpomínek i když jsme dostávali oblože. Ale nechodil bych třeba Hudlera, ja tehdy fantastické junky a dalo by se toho vyjmenovat víc. I hra mi v té době mnohdy seděla víc, než v "profesorských" létech. No a tohle všechno by NEBYLO, nebýt Olina. Tohle je zkrátka fakt.
 
15.03.2018, 15:28
 
To nebude jenom tak lecjaká okurkovka! .-)))) odkaz
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.