Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "asterisk" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
13.02.2018, 23:59
 
Reakce na scouser: V Madridu chodí na Real 81k. To musí ...
Tak to je známé, že tam NIC (= Atletico) není.....
 
13.02.2018, 22:50
 
Takový off-topic: co říkáte na srdcaře Pepíka Turků?
 
13.02.2018, 22:39
 
Tak ono v téhle třeskuté logice (i když teda atmsféra v NHL nic moc), je NewYork absolutní díra, když tam pravidelně chodí nějakých 17000..... No a Chicago? - tak tam není asi vůbec nic: 21000 průměr a stejně jako v Montrealu nebo Torontu už roky vyprodáno. Podle mého tam diváci pokaždé slézají před zápasem ze stromů a typicky v CHI, kde je silná východoevropská enkláva, část diváků vylézá ze zemljanek.

 
13.02.2018, 21:12
 
Tak touhle logikou by teda na jestřáby přišlo víc lidí třeba v Kojetíně.....
 
13.02.2018, 19:50
 
Reakce na mmm3krat: http://www.lhkjestrabi.cz/clanek.asp...
Jako fajn, ale u té jeho matematiky jsem se zasekl.....
"Dám příklad: když vystřelíš každý trénink o tři puky navíc než tvůj konkurent, tak za týden je to o 21 střel víc, za měsíc skoro stokrát více střel a za rok máš odstřílených o tisíc střel víc a to už je vidět!"

Budu se muset asi zeptak, kolik puků za trénink běžně borec vystřelí, když tři denně navrch dělají za měsíc stonásobek průměru. Ať to počítám jak chci, vychází mi ten denní průměr na nějakou nulu a číslo za desetinnou čárkou :-(
 
07.02.2018, 21:15
 
Reakce na Gerard: JR, Asterisk - Já bych tu naši diskuzi...
.... taky.
 
07.02.2018, 19:59
 
Reakce na Skrlik: *nevyzralì...
"*nevyzralì" - no, tak tomu já říkám OPRAVA! Dobře ty! :-))))
 
07.02.2018, 19:52
 
Jabba: stanovisko k čemu???? Jaké moje stanovisko jsi proboha rozporoval? :-)))) ..... Znáš Monty Pythony?
 
07.02.2018, 19:42
 
Reakce na Jabba: Stačí ti to takhle a nebo si potřebuješ...
Aha, takže tvoje reakce jsou urážky? ........ Já se tě zeptal a fakt to doteď nechápu: proč jsi tu začal vytahovat dva lidi naprosto off-topic a navrch se mně ptáš na jednoho z probíraných a pro mně naprosto nepochopitelně po mně furt chceš jakousi jeho obhajobu?
 
07.02.2018, 19:15
 
Jabba: ještě mně napadlo - tan svůj poslední příspěvek pošli panu Fero Feničovi, třeba natočí dva další GENy.
 
07.02.2018, 19:12
 
A já se tě znova i po tomhle srdceryvném příspěvku ptám: proč se mně snažíš zatáhnout do téhle diskuse? Proč bych proboha měl dělat nějakého obhájce Bakaly?? - je mi naprosto u zadele! Proč, když tu jela diskuse o HAV a VSE, sem pleteš tohle? A že si někdo může koupit celý vsetín? Co je mi po tom??

Takže ve světle těchhle skutečností odpovím, i když tuším, že ti to v té palici teď sedí tak pevně, že stejně pokoj nedáš: co vím, tak pan Bakala vybudoval Patrii Finance, zprostředkoval, připravil a řídil prodej tehdy malé ČSOB do rukou belgické KBC a následně celou svoji Patrii prodal KBC za 1,1mld Kč. Nesoudím, nehodnotím, Bakala je mi úplně u rekta - v Ostravě a okolí jsem nikdy nebydlel, nejhlouběji jsem byl v metru nebo ve sklepě, ale v dole jsem nikdy nebyl. Na hokej do HAVru jezdím jenom když tam hrajeme my, takže mi firma vydělávající na bytech OKD je taky naprosto volná a to i jako hlavní sponzor AZ.

Stačí ti to takhle a nebo si potřebuješ ještě nějak přihřát polívčičku?
 
07.02.2018, 18:03
 
Reakce na Jabba: Bavíme se asi o něčem trochu jiném, ale...
Ufff..... Trochu schíza, ne?
Zadání:
1) Zubík vs. Residom a "čistota peněz"
2) "co přesně ten Bakala těm havířům udělal, jak je podvedl nebo oškubal? "
3) (firmy jež si byty od Bakalova RPG koupily) které v tom ždímání volně pokračují..... Mohu se zeptat, jak vypadá to ždímání?

Můžeš mi prosím nějak osvětlit jak se ti do téhle diskuse povedlo nacpat tu zelenou bestii??? Jestli byl tím spouštěčem ten odstavec, kde píšu, že Bakalu neodsuzuju a že udělal to co by udělal každý kdo se z toho snaží vyždímat maximum, tak za tím si stojím. Myslím že by sis to měl asi ještě jednou přečíst. Nevím jak "volíš" a kam přesně kandidují Smrčka a Zavoral, ale nevím o tom, že by některý z nich sponzoroval VSE nebo HAV hokej. To je totiž přesně ta diskuse, do které ses zapojil.
 
07.02.2018, 16:27
 
Reakce na rst: asterisk: ad VS - SU, dresy: Já ne. Ale t...
Jo, byla to fakt paráda! Byl jsem na to fakt dost pyšný! :-)))))
 
07.02.2018, 16:26
 
Reakce na Jabba: Tak jsou Smrčkové, Zavoralové... a pak ...
Nevím kdo je Smrčka a Zavoral. Ale myslím že tady je to asi jedno. JR se mně zepta co udelal zlého Balaka, odpověděl jsem myslím celkem obšírně. JR se mně zeptal, jak pokračuje ono "ždímání" i na to jsem odpověděl. Zeptal se na rozdíl mezi RZ a Residomo a i na to jsem myslím odpověděl. K tomuto bodu ale dodám, že i oni dělají jenom to co musí. Problém je, že kdyby sypali peníze klidně do VS, nikdo ani necekne a nikdo si toho nevšimne. V HAVru mi to přijde ale jako dost velké chucpe a klidně zopakuju ten příměr se psem, pekáčem a česnekem. A tímto to za sebe považuju za vyřízené :-)
 
07.02.2018, 13:17
 
Reakce na JRfromBK: První část Tvého příspěvku končí vět...
Vypadá naprosto jednoduše: Zemanova vláda (a je to dohledatelné) při prodeji prvního balíku akcií Koláčkovi, do svého usnesení o privatizace OKD dala, že ten prodej je mimojiné podmíněn tím, že bytový fond (tuším 32000?) bude odprodán dlouhodobým nájemníkům a to za podobných podmínek, za jakých se prodývaly původně státní byty, převedené na obce. Zjednodušeně: 3+1 za 60-70t......
Na tu dlouhou "pomlku" použiju název jednoho filmu: Ztraceno v překladu. Teď je to tak, že majetek zprivatizoval podivně Bakala a bytový fond rozprodal, ale za tržní ceny a ne nájemníkům, ale soukromým firmám. A ty firmy to mají jako byznys. Z tohohle pohledu není vybírání jakéhokoliv nájmu z bytu, ve kterém ten který nešťastník žije 30-40 let a měl přislíbeno, že bude jeho (a za podmínek, které mělo 90% lidí ve stejné situaci) nic jiného než ono ŽDÍMÁNÍ!
 
07.02.2018, 12:56
 
Reakce na rst: Tak udělat je, vědět o tom, že úhly dráže...
No, ono to tehdy bylo tak, že se vymyslelo něco, co mělo trošku rozhýbat stojaté vody - přitáhnout lidi na Lapač (tuším 3500? - to bylo na tehdejší dobu super číslo!), mít důvod pozvat osobnosti (plné tehdejší presscentrum - dnes posilovna a dětský koutek) a dát lidem možnost koupit nějaký artefakt. Až pak se k tomu přidal ten moment se zmrzačeným rožnovským hokejistou.
Ten koncept byl unikátní v tom, že se dražilo dopředu a hráči hráli se jmény nebo přezdívkami dražitelů (tys tam byl tuším taky, boix, sui, etc....). Takže jsem udělal návrh (s chybou v logu) a na úplně poslední chvíli se dolaďovaly ty jmenovky. Mezi tím jsem logo opravil a předělal trošku předek dresu. Jenomže když jsem pakoval data a posílal je na sublimaci - tj. všechny záda, rukávy (jmenovky a čísla), nějak se mi tam připletl ten předek se zpizdřeným a nedodělaným logem...... Byl jsem dost ve stresu. A přišel jsem na to až v momentu, kdy jsem do Vyškova jel řešit štulpny a viděl to tam namotané na roli na papíře s chybou. Přemýšlel jsem, že to nechám vytisknout znova, ale na to nebyl čas.... Tak se to nažehlilo tak jak to bylo :-(......
 
07.02.2018, 12:43
 
Reakce na JRfromBK: Můžeš mi Ty nebo kdokoli jiný, probl...
JR: Co že udělal? No udělal to, že přišel naoko jak slepý k houslím k obrovskému majetku zadarmo. A od začátku tím hlavním důvodem byl právě ten bytový fond, který jakýmsi prapodivným důvodem vůbec v ceně podílu, co tehdy vláda prodala Koláčkovi (a ten je obratem přepsal na Bakalu) nebyl zohledněn... Následně Bakala slíbil že se prodávat nájemníkům bude a to za desetitisíce, tak jak se prodával blahé paměti "obecní bytový fond". Pak řekl že zatím ne a začal šroubovat nájmy, aniž jakkoliv zvýšil investice do obnovy, aby ruku v ruce s postupným chcípáním jeho OKD (horníci bez práce) nejdřív řekl že za tržní cenu a pak při svém vyklízení pozic byty rozprodal po balících soukromým firmám (včetně vašeho generálního sponzora), které v tom ždímání volně pokračují.....

A ještě drobnost k panu Bakalovi: já ho NEODSUZUJU! Někdo se stará a a někdo pak má. Plivat právě na Bakalu a dožadovat se jeho čistého srdce a alturismu je BLBOST! Jsem zvědav na co přijdou Piráti, protože se zdá, že se do toho míní ponořit celkem dost intenzivně. A správně předesílají, že tady se nejedná o nějakou osobní zodpovědnost podnikatele a byznysmena, ale o politicku zodpovědnost toho, kdo mu to buď přihrál a nebo svojí nečinností dopustil že mu ten obrovský majetek skončil v hrsti. A pak je naprosto zásadní na základě čeho a jak se ten majetek prodával (proces se soudním znalcem běží). Bakala pak už jenom dělal všechno k tomu, aby vydělal. Pokud mu někdo dokáže porušení těch smluv a nebo obecně zákonů, pak samozřejmě padni komu padni! Ale zodpovědnost za tenhle hnus má dle mého ČSSD, tehdejší ministr financí Sobotka, garant toho odprodeje a podporovatel privatizace státního podílu Zaorálek. Komické je, že tamní nadávají právě na Bakalu a byť to vloni tak nedopadlo, je právě ten kraj baštou ČSSD.
 
07.02.2018, 12:37
 
Reakce na rst: Tak jestli to někdo poznal na tom dresu, ...
Já to poznal :-)
 
07.02.2018, 12:23
 
No, tak to mi dalo taky hodně přemýšlení a špekulování jak to udělat, když jsem to tehdy kreslil...... Ale zavrtal jsem se do starých zbrojováků a cosi málo našel. I tak je tam ale chyba, protože ty úhly drážek (jsou 3), nejsou po 120°..... Na to jsem ale bohužel došel až momentu, kdy bylo vytištěno a žehlilo se to.
 
07.02.2018, 12:09
 
Reakce na rst: Davson: Až v únoru 09, kdy se hrálo se Šu...
počkej, co máš přesně na mysli? - to vrtání hlavně?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.