Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 103 (k 3.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 13:45
 
M111:
Přijde šňůrka tří výher a uvidíš to jinak.
Loni to těm Tondům Pechancům lepilo jak nikdy, nyní ne. Pro mě nic zvláštního.
Jinak se hraje, když se daří, na co sáhneš a jinak když ne... a vůbec, bavíte mě, jste srandovní, co já tu furt budu psát. Baví mě vás číst. Panikaříte z 9. fleku po první šestině soutěže, s play off sedmině. Bravo! Smajlík Smajlík

EDO,
"notorickými tleskáči" myslíš ty, co skutečně stojí za týmem v dobách dobrých (9. flek v 1. národní) i zlých (play out 2. národní)? A nepřilákalo vedení sponzory právě na tyhle lidi? Že umí vytvořit jedinečnou kulisu v jakékoli soutěži?
Pokud ne a sponzory nadchli panikáři, co se hroutí z 9. fleku po 15 kolech, potom o.k., ale pořád si můžeš říkat: Sponzoři, hráči, trenéři, diváci přicházejí a odcházejí, fanoušek zůstává.
-------

Jen tak do placu se zeptám:
Hele když někde ven nejedete a přesto to sledujete a trhá vám to žíly - proč se na to díváte?
Čekat na kdejaký kiks obrany jak lovecký pes, vás to jako fakt baví?
 
Gerard | Vsetín
18.10.2019, 13:18
 
Mě spíše překvapuje, kolik lidí i tady na fóru prakticky odpískalo celou sezónu a je přesvědčena, že nás čeká skupina 9-16. Zítra teprve končí první čtvrtina soutěže a polovina první části a někteří ji již definitivně pohřbili. Když si vzpomenu jak na tom bylo v loňské sezóně St. Louis Blues na konci roku 2018 (úplně nejhorší tým celé NHL) a jak nakonec dopadli, tak mě láká naložit na naše nějakou tu tisícovku, protože kurz se na naše nyní asi pěkně vyšroubuje. Pořád věřím, že vhodným doplněním, doléčením a nalezením formy může tento tým hrát o mety nejvyšší.
 
18.10.2019, 12:40
 
Reakce na Edd_vs: Hlavně, aby sponzoři měli podobnou trp...
Hodně klíčová sezóna??? :-)))
"Klíčovější" než léto 01, kdy došlo k takové menší krádeži za bílého dne, ale tentokrát ve prospěch vsetíských fanoušků? Všichni ale víme, že ten cirkus mohl skončit v Hradci Králové a tady nezůstalo NIC!
"Klíčovější" než léto 07, kdy jsme na Králově posudku narazili v arbitráži a nebylo to LAUTR NIC?
Nebo je tahle sezóna "klíčovější" než řekněme jedna - dvě sezóny po převratu, ale už se Zubíkem, kdy my přežili, byť jsme díra u Hranic, ale třeba v Břeclavi to skončilo tržnicí na zimáku?.......
Je až úsměvné co tu jsou schopni někteří vypotit! Klíče, postupy, ..... Bože.....
 
18.10.2019, 12:16
 
to šupec: jojo, to byl paradní zápas... tomu jejich golamovi se ty provokace pěkně nakonec vymstili Smajlík
 
18.10.2019, 12:14
 
to RST: s tím to souvisí částečně. Možná by stačilo vyrobit maketu toho frajera, postavit ho na střídačku a třeba tým přeřadí na vyšší rychlost... Já myslím, že je všem jasné, že pokud nebudu stíhat v bruslení, těžko se do šancí dostanu a těžko ty góly dám... Robovi ty góly musel někdo připravit... již ta poslední příprava s Porubou, tam nás soupeř dost výrazně přehrával, hlavně ve třetí třetině a prodl.... tam o nějakém frajerovi asi nemohla být ani řeč... takže zakopaný pes bude jinde.
 
18.10.2019, 12:11
 
Reakce na Rst: M111: A nebruslí se líp/lehčeji, když máš...
u mě vede v 08/09 tenhle zápas kdy nás jedna třetina dělila od vyřazení odkaz
 
18.10.2019, 11:50
 
Nemyslím, že by šlo až o tak klíčovou sezónu, to přece jen kádr vypadal asi trochu jinak, ovšem pro NOTOR ČB a jeho donátory jde o sezónu ještě klíčovější.

Já vím spekuluje se o uzavření extraligy, ale na druhou stanu produkt zvaný "Extraliga" je čím dál tím sračkovitější
 
18.10.2019, 11:49
 
Edd_vs: Notorického tleskače tady nevidím ani jednoho. Za to odvolávačů a dokonce různých předvolávačů (ano i předvolávání vedení za neplnění vlastního vytyčeného cíle už tu z řad kritizujících nul zaznělo) je tu po každém prohraném zápase prokazatelně plno. Ještě, že zrovna tyto nuly nejsou vzorkem vsetínských fanoušků. Nebo viděl někdy někdo, že by se někdo takový podobný vyskytoval přímo v hledišti na Lapači?
 
Cromwel | Holešov 1
18.10.2019, 11:44
 
Setteinz-...jako obvykle Smajlík Smajlík Smajlík
 
18.10.2019, 11:22
 
Hlavně, aby sponzoři měli podobnou trpělivost jako notoričtí tleskači tady. Jelikož vzhledem k budoucnosti vs. hokeje jde o hodně klíčovou sezónu.
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 11:15
 
M111:
A nebruslí se líp/lehčeji, když máš frajera, který dá gól z ničeho, než když se na něj nadřeš jak barevný?

Muhehee:
Pěkně napsáno, 08-09 TOP sezóna, první Valmez 3.1.09 TOP výlet.

Setteinz:
Víš, že uvidíš jednou, přijdeš 100%, víš, že uvidíš milionkrat, docházka 100% nebude.
 
18.10.2019, 10:26
 
To Dzinda: asi na ten hokej nechodis, když tvrdis, ze rozdil je pouze Rob. Vloni jsme ty zápasy utloukli tim, že jsme byli bruslarsky na tom lépe než soupeř a to se pak projevilo především na konci zápasů.
 
muhehee | Apple
18.10.2019, 10:17
 
Bude to znít zvláštně, ale pravě v této době je dobré si vzpomenout na sezony, kdy nám pravidělně nakládali placatí ocasi. A co na tom bylo krásné? To fandění, ten fanatismus i přes to, ze jsme "s tou naší farmou" tekli třeba o pět fíků. Prostě se fandilo a ti kluci čuměli jak péra....to byl ten pravý fenomén... Neříkám, že mne to teď nes.ere, naopak a jak! ale jak psal RST. První větší "krize" po X letech, kdy jsme byli lepší a lepší a někteří už mění tým, trenéry s vedením i rolbou. Tímto zároveň zdravím šmíráky z WF, kteří to tu previdelně a pečlivě monitorují Smajlík
 
18.10.2019, 09:56
 
Otázka, ale je proč vlastně není těch diváků, kteří nejsou "věrní výherní" vlastně víc?

Standardní vsetínská "fenomenální" návštěvnost by měla být, děj, se co děj, aspoň tři tisíce, ale zdaleka není

Že by to bylo opravdu těmi kamerami, i když se zdá, že návštěvnost, co je z hokeje "produkt", tak nějak obecně klesá
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 09:44
 
DrOlda:
Pěkně napsáno. Vykládej to však divákům, co to tu objevili v 94., 95. roce a znovuobjevili kolem roku 2016. Nebo mladším, ale co se přilepili kolem euforie při postupu. To je jak do dubu.
Mladí, co si protrpěli sračky kolem roku 11, takovým všechna čest. Ne nadarmo to nyní tito správní chlapíci vedou Smajlík (Lišaj apod. )

Setteinz: pokud do toho nevleze nějaká "PÚŤ". Smajlík

Dzinda: jo
 
18.10.2019, 09:40
 
Podle mně by bylo dobré představovat na webu před zápasem týmy soupeře, to fakt nikoho nenapadlo, že prostě i ostatní týmy hrají dobře a že je prostě těžké je porazit? A že i ty farmy prostě mají hráče na extraligové úrovni. Já jsem třeba hrozně rád, jak se každou sezónu zlepšují Hořanský, Vítek a Hryciow a fakt si myslím, že časem budou ještě lepší. A doufám, že i hokejisti ví jak to chodí s komentářema na netu, že to prostě láká notorické stěžovatele a prudiče a že si z toho nic nedělají.
 
18.10.2019, 09:28
 
Do finále se dá postoupit i z devátého místa po základní části a devátí snad budeme...

Skupina s Kadaní bude cosi jako hodně dlouhá milostná předehra před play-off.

Budějovice postupují už pět let, máme se ještě, co učit v trpělivosti, odměnou za ní nám bude derby se Zlínem.

Co víc si (letos) přát?
 
18.10.2019, 09:23
 
Vidím, že spousta lidí zapomíná, že údělem fanoušků je trpět. Strádat se svým týmem. Zlobit se, jak to, že to zase nejde a kdo za to může (trenér, posily, rozhodčí, svaz...). A v tomto utrpení je skrytá celá poezie fanouškovství. Bez toho to nejde. Statistika je neúprosná, v lize s 16 týmy se může průměrně vyhrát jednou za 16 let. Ostatní roky je to trápení, občas záblesk naděje vystřídaný vystřízlivěním. Starší fanoušci Vsetína (vč. mě) mohou být neskonale vděční za tu "statistickou anomálii", která vyústila do zlaté éry.

Vždyť si to upřímně přiznejme - chlapi si občas potřebujou pořádně zanadávat. Kde jinde než na svém oblíbeném stadionu? Ano, všichni jsme nadšení, když se daří, padají góly a hra má šťávu a šmrnc. Ještě aby ne. Ale občas je potřeba vidět, že i přes velkou snahu se věci nedaří... Tak jako v běžném životě není vždycky posvícení, nemůže být ani ve sportu. A smíření se s tím utrpením je očištné. O to víc si pak užívejme úspěchy. Největší emoce a uspokojení nebývá po výhře 10:0 (nebo 11:1 onehdy s Pardubkama v play off), ale po upracovaném zápase, kdy se nedaří, prohráváme, rozhodčí jsou marní (nejlépe, když připískávají soupeři) a přesto se povede zápas otočit. Těsně před koncem. Duše fanouška plesá a ví, že zase dlouho žádný takový zápas nebude, že se k němu musí pronadávat všedními a pokaženými zápasy. Najít krásu i v těch nepovedených je ovšem nejtěžší výzva.

Takže i když se nedaří, buďte hrdí, že fandíte Vsetínu. Smiřte se s utrpením, které je občas nevyhnutelné.

Rst, Gerard a pár dalších - nebojte, ti, co tady vykřikují : "Dopita ven! " časem dospějí a smíří se s nevyhnutelným. A nebo odpadnou. Obojí bude pro Vsetín skvělé.
 
18.10.2019, 09:12
 
Muhehee: Ačkoliv nemám příliš v oblibě plýtvání sprostými slovy v nějakém tom oficiálním vyjadřování, ať už při fandění či psaní na fóru, tak tady naprostá podpora a připojuju se! Pro většinu tady to stoprocentně platí (i když jak jsem psal dřív, myslím si, že je to jen pár hňupů pod různými přezdívkami - zde bych použil i anglický přepis, ovšem myšlen v českém významu - jsou to nicky). Prostě někdy to slušně vyjádřit nelze.

Já jsem byl v některém zapadlém příspěvku níže osočen z toho, že mne tato sezóna a předváděná hra baví... a já s tím souhlasím! Baví mne Vsetínu fandit, i když posledních mnoho let už jen na dálku, protože to prostě mám daleko. A na pondělí se těším, jak si zase po půl roce zahulákám i s mým synátorem ve Frýdku, protože to mám kousek.
V tomto ohledu jsem rád za online přenosy, baví mne sledovat naše výhry, baví mne sledovat i naše prohry, i když z nich nejsem nadšený.
Možná proto, že jsem chodil Vsetínu fandit od kraje až po extraligu, možná kvůli tomu mám určitý nadhled, který tady mnohým chybí.
Mimochodem, uvědomuje si tady alespoň jeden z těch výherních věrných id.otů, že loni byla předváděná hra velice podobná? Rozdíl je JEN a POUZE ve střelci. Prostě loni dal Rob 1-2 góly za zápas a vyhrávalo se. Toť vše. Žádný jiný podstatný rozdíl není.
Za mne - i pokud bysme se nevlezli do té vrchní osmičky, tak pořád budu zelenožlutým fandit, a aspoň bude o co hrát!
 
VSH | Jedině VSETÍN
18.10.2019, 09:10
 
07.09.2019
"Letos máme nejvyšší cíle. Za juniorku budeme bojovat až do konce, říká jednatel VHK Daniel Tobola
Tradičně říkáme, že se chceme každý rok zlepšit. Tím, jak se nám to daří realizovat, je cíl jasně daný. Loni jsme se probojovali do semifinále, letos bychom rádi hráli finále. A samozřejmě když už postoupíte do finále, chcete ho vyhrát. Nebudete k tomu přece přistupovat tak, že chcete prohrát. Takže cíle jsou letos opravdu ty nejvyšší.
Snažili jsme se tým doplnit podle našich zkušeností, možností na trhu i ekonomické stránky. Tak, jak to cítili trenéři nebo já se sportovním manažerem Radimem Tesaříkem, abychom tento cíl mohli splnit. Abychom byli zase lepší."
18.10.2019
Samozřejmě jedna věc je předpoklad, druhá pak realita.
TAK A TED TY REÁLNÉ CÍLE ?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.