Vstupenky online
  80. narozeniny
(21.9.) 5. kolo CHL: Vsetín - Třebíč 4:2 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
Rst | Vsetín
21.12.2018, 12:16
 
Oprava:
Není to fajn kluk. Je to fajn starý fotr. Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.12.2018, 11:42
 
Reakce na Gerard: Rosťo, já bych ho ale asi taky neoznač...
Já taky žasnu, co tu potí. I když dokážu pochopit, že mu DT nesedl/nesedí. Ale tak zanadávám třeba u piva, ne?, ale furt tu do něj drbat... Dyť i ten DT tam čaruje na zimáku i před už nějaký ten rok. V dobách, by po Vsetínu pes neštěkl a fanoušci výsledků už vůbec ne, jej mám pořád v hlavě, jak tam vždycky stavěl a připravoval stánek se suvenýry - tehdy docela nevděčné počínání - nyní již je to jistě jiné. Takže bych mu nějaké body za vzestup vs. hokeje jistě přičetl, a ne malé.
Ale právě: Já Subniho fakt pamatuju, jak na tom nádru stepoval, když se jelo pro výprask (na ledě) na druhý konec republiky, a i za ty litry šnapsu, které vozil, mám pro něj stále slabost. Smajlík Smajlík
S těmi defekty z FB se to fakt nedá srovnávat.
Jak tam jebou do Jackova ogary a následně do všech, to mi bývá strašně stydno.
Škoda novonicků zde, máš pravdu, že bez nich se to tu četlo líp.
Navíc je tu mnoho těch, co nepochopí ironii a sarkazmus, ať už po deseti pivech nebo absencí filipa. Je to škoda.
 
Rst | Vsetín
21.12.2018, 10:36
 
V licích dobách, kdy se na výletech po čekých luzích a hájích skutečně o hokej, natož o rozhodčí (a natož Subni) nikdo nestaral, stál na obsahu jeho batohu nejeden povedený výjezd. Mj. 2x GT, jednou k Hraběti Šternberkovi ze Šternberka. Samotného mě překvapuje, že v dobách , kdy jsme ztráceli tu na osmičku 30 bodů, tu na předposledního 15, si nikdy na činovníky nepostěžoval. A nyní, kdy jsme za Kladnem, Budějkama a Jihlavou (pořád mi to přijde jako ze sna), v dobách, kdy lajna Rob Pechanec Jonák navazuje na úderná komanda naší historie Tesařík Duba Kroupa, Tabara Stuchlík Pecivál, Mařák Stavjaňa Šebestů nebo Pardavý Dopita Tomajko, jede do toho DT jak nepříčetný.
Přičítám to menšímu/žádnému přísunu alkoholu, jinak je to pořád fajn kluk.
Mě berou mory z jiných tady. To vemeno michovsetín, co bylo v Litoměřicích, myslíš, že řeklo Jirkovi Dopitovi u busu, že není trenér? Nebo ti dyliňáci na fb, musí nás tam s každým dalším zápasem víc a více přesvědčovat o své stupiditě? Kde se ti idi.oti všichni berou? Jo vlastně, Vsetín je opět IN. To Ti řeknu, raději 10xSubni než tady ty ochvěje.

šu(ae)lin: Ty raději koukej mazat.
Ale jsme rádi, že víme, že mimo uvedenou situaci bys vše jiné velmi pečlivě zaznamenával a poté hlásil na patřičných místech.

Co se těch zpráv "jedna paní povídala" týče, mně to přišlo trapné už před těmi 25-30 lety. A tak zase byla sranda, mistr v tom byl Hnízdo, který už není mezi námi.
Jestli můžu vzpomenout na takovou všudypřítomnou a mnohaletou kachnu těch let, tak tedy:
Před každou sezónou po postupu z kraje šly fámy, že k nám má přijít z Vyškova Smeták a Měsíček. Byli to nejlepší hráči druhé národní těch dob. Fakt to jelo několik let. A nikdy ani jeden nepřišel.
A pr.del byla, že když už na tu kachnu člověk pomalu zapomněl, byli tu za Zubíka najednou oba dva a ještě ke všemu v extralize. Smajlík
Teďka těm potřebám, i Subni, ventilovat někde vše, co se kde šustne, abych pravdu řekl, vůbec nerozumím.
Dobrý byl i ten ventil, co nám tu poo prohrách psal, že nálada v kabině není dobrá, aby po výhrách napsal, že nálada v kabině je lepší.
Tvl každý den si může člověk zajít na zimák za DT, Liborem Forchem, Tesilem apod,, aby se informoval, ale tam - tam nikoho neuvidíte. Nechápu to.
Já občas potkám právě Libora, Jacka, i ty ostatní bafuňáře, ale že bych od nich vyzvídal kdejakou kktinu, fakt by mě to nenapadlo. Ti borci (Libor, Jack, všichni Tesilové Smajlík ) ) jsou přímo studnicí výborných historek a hlášek, nač je tedy otravovat s nějakými chujovinami, které oni řeší 24h denně... ?
 
Rst | Vsetín
31.10.2018, 22:55
 
Reakce na Bonifác: Kotelníkům a divákům na stání to asi ...
Zajímavé téma.
Můj názor:
Venku by mohl/měl poděkovat celý mančaft za podporu byť jen jedinému výletníkovi.
Doma to však vidím jinak. Ač se stal z děkovačky mnohdy působivý obřad a husí kůže při něm není výjimkou, přijde mi, že je toho až moc. Nutit do toho hokejky, aby pak připomínaly cvičené opice(?), mi nepřijde dobrý nápad.
(Pamatuju, že v těch titulových dobách mě/nás mnohdy iritovalo, že jsme byli venku pro ty naše mistry až na Srdceho a pár dalších vzduch, v tomhle je to teďka nebe a dudy. )
Řveš aspoň na tom sezení?, když Ti přijde nedělání cvičených opic před sedícími diváky opakem elementární slušnosti? - na rozhodčí se nepočítá Smajlík
 
Rst | Vsetín
04.10.2018, 00:33
 
Fan22:
Dlouhán je na cestě....
Já už si myslel, že to je šifra pro těhotenství Tvé ženy Smajlík a úplně zapomněl na to, že zde v diskuzi vzývám příchod nějakého hromburáce před branku.
 
Rst | Vsetín
04.10.2018, 00:26
 
Reakce na pavelmikel: Paradoxně tehdy mi to od RST na Va...
Slovy Karla Gotta: To jsem opravdu nečekal.
Teďka si však (MYKY, Ty taky) něco přečti:
Myslíš, že nevandrovat do mě při mém vzpomínkovém relaxu zde v diskuzním fóru v dobách předpostupových, kdy vždy zapletl jsem se do historické diskuze, co bylo tehdy a tehdy, chytrulíni se svou nonstop mantrou ..musíš (musíme) se dívat dopředu.., ..ze vzpomínek se žít nedá.. atp., že bych něco takového někdy napsal? Když ti samí žili v nereálném snu, že jsme nejlepší?
Zadíval jsem se tedy dopředu, přestal na chvilku trápit paměť, a nastínil chytrulínům, že jednou z indicií chuti a vůle postoupit (to jsem taky psával/říkal: jak bude chuť a vůle postoupit, postoupíme) bude Vaňousův ústup z dominantního postu do role v neelitních lajnách. Pokud si však vzpomenete, lezlo to ze mě jak z chlupaté deky, Kapitánův naturel mi byl velice blízký, jeho sepětí s fans bylo příkladné a byl to náš člověk. Taky jsem to tu pak pěkně schytal... Smajlík
Škoda, že se třeba nějak nekousl, neboť zvednout ten pohár v Jablonci nad hlavu On, bylo by to ultra stylové a navrch doják jak z biografu.


ad Juraj Jurík:
Překvapuje mě, že podpisů pod tím super vyjádřením (peticí) je tak málo. Často bývá v diskuzích k přečtení poté, když se někomu něco povede trefně popsat, od jiných napsáno stručné: podpis. Nebo: podepisuju. Tady není nic lehčího, než to tam podepsat skutečně, navíc to už podepsaly zajímavá jména, vybírám Filip Bajtek, jehož hra,když tu hostoval, byla moc pěkná a dělal na mě velký dojem, a dokonce paní Jana Goišová(!), tak to doktorovi Oldovi podepište. Dík.

FAN22:
Díky! Smajlík Smajlík Smajlík
Akorát té šifře dlouhán je na cestě, omlouvám se, nerozumím. Smajlík

Flasar:
Hoď ňákou do placu. Smajlík

ad Luboš Rob ml.:
To je prostě Kanón!
Moc si přeju, aby Luboš Rob mladší byl třeba za deset let pro nás tím, čím je pro Budějovické Luboš Rob starší. (I když tím, čím je "starý Kondor" pro Motoráky, je i pro mě. )

ad Patrik Luža ml.:
Já jej Havířovu záviděl, už když tam přišel. Jsem si říkal, proč nejde k nám?!?
Sem s ním. Mladej Kondor, mladý Jack, mladý Patrik Luža - bude hattrick. Smajlík
 
Rst | Vsetín
01.10.2018, 14:46
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Tohle si -rst- s úsměvem pře...
Richard Bláha je pseudonym nějakého drozda ze svazu...
 
Rst | Vsetín
10.09.2018, 20:40
 
Reakce na sui: Ace: jenacky mame dva, sou to bratri. Za ...
Zajímavé info, díky.
Tak tedy gratuluju Kubovi J. k prvnímu gólu za naši Ligovou dynastii mezi chlapiskama. Smajlík
 
Rst | Vsetín
15.06.2018, 13:01
 
Sui:
Nemyslím si.
Když jsem loni šel párkrát po půlce domů, na hřišti před barákem bylo třeba 10 děcek - věk tak 11-16. Říkal jsem si, jaktože nejsou na zimáku?!?
 
Rst | Vsetín
20.04.2018, 15:13
 
J.R.:
To Ti asi poví asterisk lépe.
Vím, že Jaškin přišel na podzim 93 před zápasem v Opavě, 7. kolo (0:4 z pohledu Opavy, 400 Vsetínských, boj o první místo a byl to TEN zápas, na který přijeli havířováci, stoupli si do kotle Opavy a společně skandovali „pomstíme Havířov", „Opava za Havířov" či „zkur...ný Vsetín", mmch na tomto zápase mi asi nejvíc kdy lepilo, ať hokej nebo fotbal. Smajlík )
V sestavě nahradil Vajdáka a hrál s Pavelcem, v baráži se Zetkem a pak v elh zase s Pavelcem.
Byl vsetínským obecenstvem velice oblíben, ne však pro mou sociální bublinu.. GPH přímo iritoval, jak na ledě, tak mimo něj.
Prý je to však příjemný a zábavný chlap se spoustou veselých historek, nemohu však sloužit.

Galkin byl sympaťák, prý strašně moc vypil a ještě byl snad ze šlechtického rodu, takže asi na něj to s tím carským důstojníkem sedělo. Smajlík
Hokejista fantastický.
 
Rst | Vsetín
28.02.2018, 19:48
 
Předesílám, že jak tu někdo správně psal, patřím mezi ty, kterým je to jedno, neb již postup kdesi je dobrý, ale -

Muhehee: přesně, co nevidět tu budou ti, co to zase svedou na něj. Fakt nerozumím tomu, proč se ti, co staví gólmana, nepoučí a alespoň jednou v sezóně toho Horču nepodrží.
(Mmch ještě že nebyl v 94. net, na doporučení pavlů mikelů a dalších frajerů by Valášek a Zubík na přelomu října a listopadu poslali Čechmánka do Hodonína, Vlašáka do třetí ligy v Německu a Galkina na léčení. )

A jenom: svaz, rozhodčí, svaz, rozhodčí
, náš gólman špatný, tamten z hradce bude, nebude, bude, nebude..
Soudit vs. fandu dle projevu na fóru a na fb, myslel bych, že se z něj během pár let stala ukňučená p..a.
 
Rst | Vsetín
08.02.2018, 15:07
 
* třeba na úkor rodiny...
 
Rst | Vsetín
08.02.2018, 12:57
 
Jo jo, to „z jakéhokoliv důvodu." Smajlík
 
Rst | Vsetín
06.02.2018, 21:53
 
* nebo ještě lépe KG Ostrva (Vítkovice) Smajlík
 
Rst | Vsetín
31.01.2018, 22:36
 
* když si vzpomenu, jak se někteří pohoršovali nad tím, že náš kvalitnější mančaft neporazí Třebíč
 
Rst | Vsetín
31.01.2018, 10:45
 
Smajlík zase se mi povedl Smajlík
podzim 88 pochopitelně Smajlík
 
Rst | Vsetín
28.01.2018, 12:24
 
*chybí distanc od pizd typu toho koštěte ze žďáru
 
Rst | Vsetín
19.01.2018, 13:47
 
Tak přitáhněme ještě další 4. Nebo 7. To bude super.
 
Rst | Vsetín
16.01.2018, 11:43
 
Sui: ne ne ne, nebylo by lepší, kdybychom spadli. Nyní by to jistě nebylo tak dobré, jak to je po těch moc letech ve 2. národní.
A hlavně si můžeme říct (aspoň my a mladší), že jsme nikdy nedopustili sestup Zbrojovky sportovní cestou, což je zázrak.
 
Rst | Vsetín
07.01.2018, 08:12
 
* ´lopaty´ přijdou až na konec věty.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 15:30 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HK MD Šumperk