Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "romanfrajer" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
romanfrajer | VHK Vsetín
17.01.2015, 20:11
 
Reakce na ace81: Na lede posledního jen JEDEN gol? ;(...
...asi dobrý kurz...
 
romanfrajer | VHK Vsetín
10.01.2015, 00:01
 
Zdarec, když už tady vzpomínáte na staré časy, což takhle oprášit některé pokřiky? Poslední dobou je fandění příliš "monotématické" a omílá se pár věcí furt dokola...

Tak tedy např.:

Zelenožlutí - - - - - -. Zelenožlutí - - - - - -.

Vsetín je hvězda, Vsetín je naše hvězda, Vsetín je nejlepší - hej hej.

Kup si brýle, kup si brýle, kup si brýle šulí*e hej hej.

... určitě jich bude daleko víc, můžete ostatní nahodit další Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
15.12.2014, 11:57
 
Padají tady moc silná slova na soutěž juniorů... "Ostuda klubu", "zabalit" apod. Já si myslím, že Vsetín hraje momentálně, na co finančně má. Ono je krásné bojovat o extraligu, ale kdo jí pak bude platit? Náklady na dlouhé výjezdy autobusem, ubytování, stravu, odměny hráčům atd. Loni to platil Vlach, ten už tu není - šmytec.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
27.11.2014, 09:28
 
Reakce na PanNesmrtelny: Ano v tom s tebou souhlasím a p...
Samozřejmě, že na výjezdy se jezdí hlavně podpořit klub. Ale na druhou stranu Ti co vyjeli očekávají, že mančaft nastoupí v nejsilnější možné sestavě, obzvlášť ve šlágru kola o 1 flek. Potom nastává rozčarování a po 5 minutách je po zápase. Něco podobného, jako letos v Novém Jičíně.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
26.11.2014, 18:53
 
Reakce na škodovkář: co se dá dělat každý den neni sváte...
h.vno! Dá se dělat! To bysme ale nesměli tahat G-čka ze sraček a snažili se nastoupit v nejsilnější sestavě. Kdyby aspoň ten Tesil nastoupil, ale prd. Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
26.11.2014, 18:17
 
To si děláte prd.l s tím Plškem nééé? 4 minuta a 3:0 ! Lituju Vsetíňáků, co vážili dlouhou cestu a utratili vstupné. Je to blamáž... Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2014, 13:37
 
Reakce na ace81: Ja verim,ze první lajna ve slozeni A+V+...
Přesně tak! Čas 1 lajny Ambruz-Vaněk-Zúbek jistě přijde, taky jim věřím. Martinu Kubovi se nedá upřít snaha, ale je jen taková optická... V praxi ale 2x za střídání leží na zemi, protože neustojí osobní souboj, jeden na jednoho nezvládá, tak to nahazuje dopředu a tím v drtivé většině ztrácí puk. Střela slaboučká a většinou jen po zemi. Kanadské body, co nasbíral jsou většinou náhodné dorážky z holomajzny, které mu připravili spoluhráči, taková je realita. Na víc, než 3 lajnu to dlouhodobě nestačí...
 
romanfrajer | VHK Vsetín
29.10.2014, 05:06
 
Reakce na Ž-Z: Byl moc ve formě, tak chytá pod dekou :||...
Naprostý souhlas, PROKAUČOVÁNO! Hlavně ten majstrštyk s Kubem v 1 lajně, to mohl vymyslet jen skutečný odborník... v poslední třetině byl Fero zpět, ale už byla gólová ztráta příliš velká... Lukáš Plšek se snažil, ale Petr Hromada je bez pardonu letos jasná jednička, tak jest... Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
27.08.2013, 18:57
 
A je tu stara pisnicka, kde hraje Kubo, 10 let trava neroste. Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 23:02
 
Je pravda, že nějaké to pivko bylo, ale zas takové bláboly, blitky apod. to myslím nebyly. Jde o to, že tady většinou slušňáci a ti co to myslí se vsetínským hokejem dobře jen čtou a nereagujou a ozývají se většinou jednodušší jedinci.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 22:44
 
No ale když víme, že Aircomp a MV chcou za sponzoring alespoň první ligu, tak proč do toho všichni pořádně nešlápnou? Vsetínu by přece 1.liga slušela, zápasy proti "čecháčkům" byly vždy hodně emotivní. Místní žvásty o tom, že raději budeme hrát 2.ligu, že je tu víc derby a že je kratší vzdálenost na výjezdy neberu, protože na výjezdy jezdí čím dál méně vsetínských diváků a to jich polovina není přímo ze Vsetína, ale z lokalit, které se nachází v tu chvíli blízko.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 22:35
 
Reakce na Dekovnik: ale největší blbost je zvyk vychazov...
Připouštím, že HLOBIL VEN byla velmi tvrdá reakce na dnešní zápas, ale jestli rupnem ještě s Jičínem a s Porubou, bude reakce přinejmenším k zamyšlení a posouzení.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 22:30
 
Reakce na Lisaj: vtom případě nechápu,kde berou peníze n...
Ano, ta schopnost "domluvit to" ve VHK výrazně pokulhává.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 22:16
 
Reakce na oxygene: Co je ti po tom, kolik ohlásíme divák...
Vlastně jo, zapomněl jsem na okamžik, že se nacházíme ve státě plném lží, podvodů a krádeží. Ta dnešní ohlášená návštěva je výsměch všem, kdo jsou alespoň trošičku hrdí na to, v jakém počtu dokážou vsetínští zajít na hokej. Nehledě na to, že tento údaj se oficiálně sčítá za celou sezonu a je možné jej porovnávat v tabulkách na hokej.cz a taky je to vizitka při jednáních s případnými sponzory, které jistě zajímá, kolik lidí je na hokeji, když už tam nějakou reklamu umístí. Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 21:55
 
Reakce na Matthew: Pořádně si vyliskej a pak skoč do Rok...
Je to přesně to, co jsem očekával. Místo nějakých konstruktivních reakcí jen spousta do sebe zahleděných ignorantů, co si hrajou na velké srdcaře, ale skutek utek.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 21:36
 
Schválně jsem nezmínil extraligu, protože na tu se později naplavilo stovky diváků, co chodí, jen když se vyhrává, ale 1.ČNL, což byla v té době druhá nejvyšší soutěž. Atmosféra byla ohlušující i v daleko menším počtu diváků, protože řval celý stadion. Vytratila a zapomněla se spousta pokřiků a popěvků, dnes se fandí furt dokola to samé. Jen několik málo pokřiků.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 20:57
 
Jde mi hlavně o rozvíření stojatých vod tohoto umírajícího fóra. Hecnout diváky, kteří zapomněli fandit. Už dávno se na Vsetíně nefandí, jako před 20 lety, když hrál Vsetín 1.ČNL a když přijeli týmy z Čech, tak se jim to dávalo pořádně sežrat! Stadion burácel a hosté nevěděli, kam dřív skočit. Dnes je to samý gaučák a podržtaška a v kotli mutující smradi.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 20:09
 
P.S.: Žoldák Ambruz za provokace prasárny a sekání hráčům, co jedou střídat si koleduje o pořádnou čočku příští zápas!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 20:06
 
HLOBIL VEN! Místo toho, aby mančaft pořádně vyhecoval a věřil mu, tak chaoticky míchá se sestavou, ze které je pak jen holomajzna! FUJ vedení Vsetína za čachry se vstupenkama! 1900 diváků je výsměch! Minimálně 1500 lupenů zametli pod koberec, aby nemuseli paltit daň z příjmu, o tom žádná. Vítku, tys snad dnes držel hokejku poprvé v ruce ne? Bobří beton hnus, 4 brejky - 2 góly a je vymalováno!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
26.10.2011, 21:53
 
Na výjezdy jezdí čím dál míň lidí, dnes to byla bída. Gólmani slabí, z 10-ti střel 4 góly. Přesilovky jalový tlak, chyběli techničtí hráči typu Bajtek, Rufer atd. Slováčka s Podešvou už asi letos neuvidíme. Hegyi s Kajabou taky nikde. S tím zbytkem nemáme nárok ani s nejslabšími týmy 2 ligy. Trenéři na lavičce skoro spali, žádné hecování, prostě nic. Dresy mi připadly spíš žlutočerné než žlotozelené. Něco jako Uničov loni... Takže doma budem nejspíš celí černí s jedním žlutým pruhem... Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.