Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "romanfrajer" |  vypnout filtr
 
<56789101112131415>
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 22:35
 
Reakce na Dekovnik: ale největší blbost je zvyk vychazov...
Připouštím, že HLOBIL VEN byla velmi tvrdá reakce na dnešní zápas, ale jestli rupnem ještě s Jičínem a s Porubou, bude reakce přinejmenším k zamyšlení a posouzení.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 22:30
 
Reakce na Lisaj: vtom případě nechápu,kde berou peníze n...
Ano, ta schopnost "domluvit to" ve VHK výrazně pokulhává.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 22:16
 
Reakce na oxygene: Co je ti po tom, kolik ohlásíme divák...
Vlastně jo, zapomněl jsem na okamžik, že se nacházíme ve státě plném lží, podvodů a krádeží. Ta dnešní ohlášená návštěva je výsměch všem, kdo jsou alespoň trošičku hrdí na to, v jakém počtu dokážou vsetínští zajít na hokej. Nehledě na to, že tento údaj se oficiálně sčítá za celou sezonu a je možné jej porovnávat v tabulkách na hokej.cz a taky je to vizitka při jednáních s případnými sponzory, které jistě zajímá, kolik lidí je na hokeji, když už tam nějakou reklamu umístí. Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 21:55
 
Reakce na Matthew: Pořádně si vyliskej a pak skoč do Rok...
Je to přesně to, co jsem očekával. Místo nějakých konstruktivních reakcí jen spousta do sebe zahleděných ignorantů, co si hrajou na velké srdcaře, ale skutek utek.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 21:36
 
Schválně jsem nezmínil extraligu, protože na tu se později naplavilo stovky diváků, co chodí, jen když se vyhrává, ale 1.ČNL, což byla v té době druhá nejvyšší soutěž. Atmosféra byla ohlušující i v daleko menším počtu diváků, protože řval celý stadion. Vytratila a zapomněla se spousta pokřiků a popěvků, dnes se fandí furt dokola to samé. Jen několik málo pokřiků.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 20:57
 
Jde mi hlavně o rozvíření stojatých vod tohoto umírajícího fóra. Hecnout diváky, kteří zapomněli fandit. Už dávno se na Vsetíně nefandí, jako před 20 lety, když hrál Vsetín 1.ČNL a když přijeli týmy z Čech, tak se jim to dávalo pořádně sežrat! Stadion burácel a hosté nevěděli, kam dřív skočit. Dnes je to samý gaučák a podržtaška a v kotli mutující smradi.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 20:09
 
P.S.: Žoldák Ambruz za provokace prasárny a sekání hráčům, co jedou střídat si koleduje o pořádnou čočku příští zápas!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2011, 20:06
 
HLOBIL VEN! Místo toho, aby mančaft pořádně vyhecoval a věřil mu, tak chaoticky míchá se sestavou, ze které je pak jen holomajzna! FUJ vedení Vsetína za čachry se vstupenkama! 1900 diváků je výsměch! Minimálně 1500 lupenů zametli pod koberec, aby nemuseli paltit daň z příjmu, o tom žádná. Vítku, tys snad dnes držel hokejku poprvé v ruce ne? Bobří beton hnus, 4 brejky - 2 góly a je vymalováno!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
26.10.2011, 21:53
 
Na výjezdy jezdí čím dál míň lidí, dnes to byla bída. Gólmani slabí, z 10-ti střel 4 góly. Přesilovky jalový tlak, chyběli techničtí hráči typu Bajtek, Rufer atd. Slováčka s Podešvou už asi letos neuvidíme. Hegyi s Kajabou taky nikde. S tím zbytkem nemáme nárok ani s nejslabšími týmy 2 ligy. Trenéři na lavičce skoro spali, žádné hecování, prostě nic. Dresy mi připadly spíš žlutočerné než žlotozelené. Něco jako Uničov loni... Takže doma budem nejspíš celí černí s jedním žlutým pruhem... Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
06.10.2011, 23:31
 
No to mě podrž, vy tady z toho Kuba ještě uděláte hvězdu zápasu! Neříkám, že je to ztracený případ, je mladý, ale momentálně týmu moc nedává. Poslal bych ho do nižší soutěže a za 2-3 roky ho stáhnul zpět. Přerov si taky Sprušila nakonec stáhne. A ještě jednou díky asterxichtovi za jeho zaručeně spolehlivé dedukce o keramice. Přišel na ně nejspíše, když šel sypat v komisňákoch popel na hnůj. Vidí svojeho synáčka už teď V NHL a je nasraný, že bude muset brat kramle, protože Vsetín nehraje ELJ, tak si potom může zvracet ty svoje rozumy na fóru Gottwaldowa, či jinde. Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
06.10.2011, 13:08
 
Reakce na asterisk: no a ted Misho mudruj :)) :)) čteš...
Děkujeme panu mudrlantovi za rozbory, ale jisté je jedno. Kubo na 2.ligu nestačí! A jak říkám, než střídavé starty, tak raději nic! Nalákají lidi na stadion a ti jsou pak nasraní, že sliby nebyly dodrženy.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
06.10.2011, 12:34
 
Reakce na Davejij: Hoši Kubo je velmi kvalitni hokejsta ...
Kubo je tvůj bratranec nebo co? Vždyť to musí každý vidět. Potuluje se po ledě od ničeho k ničemu, neumí obejít hráče, vystřelit taky ne. Hra tělem nulová, na to nemá kg. Nějaké kanadské body nasbíral, protože dostává protekčně velký koláč herního času na ledě. Smajlík Jinak včera v pozvánce naslibovali hráče jako Bajtek, Rufer, Kajaba, Slováček nebo Jan Podešva a nepřijel ani jeden. Střídavé starty jsou nanic. Když už, tak hostování nebo přestup. Mančaft hraje každý zápas v jiném složení a na play off nepřijede nikdo. Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
05.10.2011, 20:48
 
Dnes nám výhra spadla z nebes! Rozhodčí nám vyhodil snad 20 chlapů, trestné střílení k tomu, ale 3 body jsou doma! Ondra Hruška ne a ne dát gól, naproti tomu protekční synáček Kubo neustále zabírá místo schopnšjším hráčům. Nepochopitelně nasazován na přesilovky i oslabení. Je načase, aby si sbalil fidlátka a šel za Plachtovičem a Sýsem do Brumova, tam bude možná stačit!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
02.10.2011, 06:15
 
Reakce na jarek-azeeet: i vy budete mit volno pred nejak...
ááá, pán dutá hlava se ozval! Jistě, jednou za 10 kol budeme mít volno, ale pohled na rozlosování hovoří za vše. Všichni naši soupeři měli hrát původně předchozí kolo právě se Šternberkem. Není to fér. Soupeř si odpočine, doléčí zranění atd.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
01.10.2011, 22:40
 
Ještě jednou děkujeme Šternberku, že nenastoupili do 2.ligy! Takhle všichni naši soupeři mají před utkáním s námi volný los a patřičně se na nás nachyastají a nažhaví... Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
29.09.2011, 08:53
 
Zlaté 3 body! Haluzáci z Jičína, co umí jen betonovat, vyhazovat puky, stát ve 3 lidech v bráně, čekat za bukem a spoléhat na přesilovky, které jim velmi ochotně servíroval rozhodčí Dědek na stříbrném podnose za nic, si po zásluze vezou domů kulové. Díky našim za bojovnost!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
21.09.2011, 20:07
 
Dnes s prstem v nose povinné 3 body, Hradiště je zralé na baráž, jen mi pořád hlava nebere, jak jsme mohli v přípravě prohrát v Hradišti 4:8 ... s takovýma hudlařama!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
19.09.2011, 05:34
 
Reakce na gega: neudelal jsi se u toho, jak jsi to psal?...
jestli máš z toho krátkého příspěvku depresi, komplex, nebo noční můru, tak jej příště nečti, pane vševěde.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
17.09.2011, 21:06
 
Přepište dějiny! Vsetín porazil Bobra v lize! Dnes klobouk dolů před celým mančaftem za bojovnost a nasazení! Překvapení Plšek v kase neskutečně nahecovaný, skákal jak Tarzan! Bobr hrál profesorsky, bobrfans zapšklí, nebylo jich vůbec slyšet, začínají si zvykat na prohry v derby, šli domů jak spráskaní psi! Karta se definitivně obrátila, král je mrtev-ať žije král! Jen se vyvarovat zbytečným vyloučením (hra bez helmy, 10 min. os. trest nesportovní chování) a ... my tu ligu stejně vyhrajem HEJ! stejně vyhrajem HEJ! stejně vyhrajem!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
14.09.2011, 20:59
 
Dnes byl soupeř kvalitnější, Kolařík si dělal co chtěl, naši kluci to doháněli bojovností, ale nestačilo to. Hlavně Vaňkova formace hořela jak papír a byla naprosto neškodná. Jediné pozitivum je, že provokativní a namistrovaní meogypsies, co pálí před zraky domácích pořadatelů vsetínskou šálu, dostali o druhé přestávce před stadionem pořádně naloženo přes kokos.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.