Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
ace81 | Vsetín
06.01.2022, 08:18
 
Včera mě nasral ten mizerný výkon hlavně kvůli Adamovi v bráně.Chytal skvěle, snažil se nám dát šanci, chytil 3-4 tutovky a stejně to bylo k ho-vnu. Dokázal bych si ho klidně příští sezonu představit na Lapači v bráně, když asi odejde Málek do AHL.
 
06.01.2022, 08:14
 
Těch slabších mančaftů, co už teď (na rozdíl od nás) bojují o bytí nebytí je tam min. osm, rozdíl mezi 7. a 14. místem je 7 bodů. (Kdyby s náma Šumperk včera prohrál nebyl by desátý, ale byl by na 14. barážovém místě.) Nebude lehkých zápasů a zejména zkušeným borcům se bude těžko hledat motivace se nechat v poslední třetině ZČ zramplovat. Přesto si nemyslím, že by včera profici jako třeba 17, 97, 4, hráli nějak odevzdaně. No a mladí, ti tu naší hru vyloženě oživovali.
 
06.01.2022, 07:48
 
Před třemi roky, když jsme skončili druzí po základní části, jsme přesně takovým výkonem prohráli s Benátkami 1:2 , přestože první lajně nechyběl Pechanec

Ale zůstávám klidný, před třiceti pěti lety jsme doma se Šumperkem taky prohráli 1:2. ale nakonec jsme postoupili...
 
06.01.2022, 07:34
 
Palica.. Občas? Posledních 7 zápasů se slabýmšími soupeři to není výkon, kde by jsme přesvědčili, že chceme bojovat o 1. post. Už se to nasazení a slabý drive táhne dlouho.. Projedeme to s Ústím, Frýdkem, Šupmerkem... O fous vyhrajem s Vrchlabím.. Se štěstím otočíme Kolín.. Havířov a Benátky máme rozbít jak cig. hračky. Bobo pak kuňká o výkonu půl hodiny jak kdyby uspával děcka... No nic... Budíž se to tedy zlepší...
 
06.01.2022, 07:06
 
Včera mi to připadalo dost podivné, takový nezájem o hru jsem nečekal i když všechna čest soupeři, body si zasloužil.
 
06.01.2022, 06:56
 
Chlapi, prosím o radu, která nesouvisí teď s hokejem.Mam teď přihlášení na tomto mobilu a chci se přihlásit na jiný mobil,ale nejde to.Jak změním heslo tak ať se můžu prohlásit na nový mobil.diky
 
palica | Vsetín
05.01.2022, 23:41
 
Je třeba býti konkrétní, protože nejsme na fóru mensy, ani se, dle analýzy presidenta republiky, ing. Miloše Zemana, zde nevyskytuje tolik vzýváné a vzácné % inteligentních lidí, tudíž: nelze mít v kádru 10 urostlých, zkušených a produktivních obránců. Nezaplatíš je, chtějí svůj icetime, svoje body. Plus je nutná nějaká týmová chemie. Někteří naši mladí kluci potřebují čas a prostor, každý hráč se vyvíjí specifickým tempem. Mají svou roli v týmu, jsou místní, levní, mají tady k tomu vztah. Ale určitě bojují.

Je taky třeba vnímat to, že se z EL (15 týmů) i 1.ligy (17 týmů) letos hojně sestupuje, čili není kde brát. Moc týmů a k tomu přísný rok. Plus úpadek mládežnických kategorií, další (nejen NAŠI) mladí jen tak nebudou. Nutno to vnímat s nadhledem a komplexně.

Také musíme nebýt naivní a nevytvářet si iluze. Občas se nezadaří a ano, občas se něco i prodá. Kdo s tím má problém, ať skočí ze skály, z baráku, či z mostu. Ale děje se to a vždy dělo - napříč sporty.

Takže přátelé.... Fanděme, ale jako normální běloši. Díky!

 
Plha | SVVT
05.01.2022, 23:08
 
Šumperk dnes zaslouženě vyhrál ... a kdyby nebyly takové lopaty, tak mnohem větším rozdílem.
Stačilo, aby byl na ledě Žabcik s Kindlem a nevylezli jsme z vlastní třetiny
 
05.01.2022, 22:34
 
Co se týče pozápasového hodnocení, stejné jako ta hra na ledě. Na jedné straně, zejména, co se týče taktiky, stručné a jasné, na druhé straně, zejména, co se týče taktiky, kudrlinkované, ne úplně pravdivé (není pravda, že hráči byli všude pozdě, naopak, individuálně jsme měli navrch, taktika byla pozdní), prostě chaotické.
 
05.01.2022, 22:05
 
#7 v útoku je velice nebezpečný... Zam je v budoucnu jeho místo..
 
05.01.2022, 21:51
 
Jenáček Š. dnes nebyl u jediného dostaného gólu, narodíl od Říhy, který půl sezóny marodí a pak je rovnou v přesilovce. Furt tady honíte čísla +/-, ale přijďte se někdy podívat na lapač.., přečíst si to na internetu umí každý blbec. Je mu 20 a šibují s ním mezi útokem, obranou (kde buď hraje 7 min na zápas nebo pokažd´e s někým jiným) a nebo valmezem a někteří zdejší všeználci by po něm chtěli výsledky jako po starých zkušených chlapech…, tak mu dejte prostor a nebuďte neustále tak zarputně proti jenáčkům.
Třeba si to šetří do PO, stejně jako minulý rok.
 
Michnac | Vsetin
05.01.2022, 21:38
 
Reakce na nový_z: Nevím, mám to puštěné pokaždé, chci bý...
základní část 2021/2022 29 1 3 4 -3 20 tresných minut
Tady máš toho tvojeho tvořivého obránce
Při našem skore 124:76 (+50) mít jako obránce v +- bodech...záporné -3 body je docela umění.
 
05.01.2022, 21:29
 
Reakce na Chrasty91: nový_z: To jako fakt? 🤔...
Nevím, mám to puštěné pokaždé, chci být tak trochu u toho, ale nesleduji to jak ostříž. Třeba mi něco uniklo, přesto, z toho co jsem zahlédl, se snažím aspoň nějak dát najevo svůj názor, něco konkrétního. Od zdejších ostrošlehů krom urážek nic takového nevidím.
 
05.01.2022, 21:14
 
Reakce na Nisub: To jsem se díval na jiný zápas.Mlady sc...
Nisub, nesedím u monitoru a nepočítám chyby. Ale jo, jedné nepodařené situace, kterou asi zmiňuješ, jsem si všiml, ale tu pak úspěšně vyřešil sám.
Ale jinak vyčníval tím, že to valil při přechodu do útoku jednoduše dopředu a mělo to nápad, grády (samozřejmě i jisté riziko), ne že si to museli obránci pětkrát přihrát (z toho třikrát dozadu) a útočník čekal na modré (zjednodušeně). To byla naše dnešní specialita. Útočníci, čekající na přihrávku, najížděli do útočné pozpátku, zadkem. A když tu přihrávku dostali, byli dávno obsazeni. A nebo to dostali nastřelením do rohu, kde už to nedohnali.
 
Michnac | Vsetin
05.01.2022, 21:08
 
Reakce na nový_z: Jsem se podíval, Michnac, do historie,...
Blázne....
 
05.01.2022, 21:03
 
Jsem zvědav co trener se s týmem udělá takhle si lídra ligy úplně nepředstavuji, někteří hráči jsou za očekáváním a spoléhat jen na Roba a spol nelze. Očekávám ještě nějaké posílení..
 
Chrasty91 | Vsetin
05.01.2022, 20:56
 
nový_z: To jako fakt? 🤔
 
05.01.2022, 20:41
 
Jsem se podíval, Michnac, do historie, cos tu kdy naplodil. Já si takové podobné nevychované, za klábosnici schované, neomalené (přispěva)tele raději proklepnu. A je to jasné. Máš tady čtyři příspěvky, všechny negativní a tři zaměřené jenom proti Jenáčkům.
Šimon, co jsem zahlédl, dnes jeden z nejlepších obránců. Tam byla chuť něco vymyslet.
 
Ace81 | Vsetín
05.01.2022, 20:38
 
První třetina odklouzaná, druhá průměr a ve třetí honíme výsledek.Na 20 minut se fakt nehraje ani v Chance lize.A to nás Beran podržel jinak by po druhé třetině nebylo co řešit. Šumperk zaslouženě vyhrál. Díky Ufonovi za třetí třetinu, ale ani hymna nepomohla a to je už co říct.
 
05.01.2022, 20:36
 
No tak ještě ze další zapas s Kadani máme už v kapse, kdoví jak by to dopadlo. Nejsme schopni přehrát týmy ze spodu tabulky a to je zarážející! Baráž? Tak to jsem klidný, budicek!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.