Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "asterisk" |  vypnout filtr
 
<7891011121314151617>
11.03.2018, 11:13
 
Reakce na rst: Je ale třeba přiznat, že nad střídačkou h...
Nad střídačkou hostí to vždycky bylo, je a asi i bude ostré. Já si vzpomínám jak kdysi na tiskovku přišel nahoru Marek Sýkora - tehdy kouč Plzně (mimochodem co komentuje MS, přišel jsem mu na chuť a jeho průpovídky mám rád. Doufám že to ještě nezabalí) a na plešce měl hořčici jak na něho přiletěl tácek od klobásy a mikinu (měli tehdy bílou s modrýma doplňkama - nerozumný nápad) měl slitou pivem, že se dala ždímat. Jediné na co si tehdy ale stěžoval bylo, že nějaký lidový umělec mu mával před xichtem z kartonu vystřiženou figurínou oběšeného plzeňského hokejisty na špagátě a on se nemohl soustředit na hru.....
To co vyřešilo ten problém, je asi jenom postavit tam do řady na poslední schod Animáky a nikoho tam nepouštět. Ale zase na druhou stranu: furt jme na tom o kus líp jak třeba v Šumperku, kde mají tem legendární tunýlek mezi manťákem a vlezem do kabin hostí, co je vyrobený z jeklů, oplácaný Lexanem a na kolečkách. Sezhora létají neuvěřitelné věci a v tom prostgoru za brankou tam trajdají bez zájmu pořadatelů zvláštní individua: kdysi tam kohosi zpráskal Pešán (tehdy trenér Benátek) a letos ujly nervy Lacovi Lukovi.....
A ještě dodám: ne že bych kohokoliv omlouval, ale tak trošku to rozhořcení při odchodu Sičáka z ledu chápu. Lidi měli vhlavě hlavně tu vysokou hůl na Šilhavého a asi měli pocit, že Sičák to hraje. Mimochodem - spousta lidí mi po zápase tvrdila, že ten Vítkův faul ani neviděli, protože se soustředili jinam.
Ale buď jak buď: už asi třicet roků pár decimetrů od inkriminovaného místa sedává na schodech Hlavní pořadatel zápasů na Lapači. Ale možná si z avíc než čtvrtstoletí ničeho nevšiml :-)
 
06.03.2018, 08:46
 
Infantilní smajlík se srdíčkem, to bylo číslo osmnáct v závorce.
 
06.03.2018, 08:44
 
Reakce na sui: ne s JJ se to fakt srovnat nedá, já myslí...
Těch 8 měsíců je hodně zkreslujících. Ve skutečnosti jsou dva a trest teda není na 5 zápasů ale na cca. 15. (letos by to bylo podle rozpisu 1 Smajlík . Stejně všichni víme že v září přijde žádost o zkrácení trestu. Exemplární potrestání to je, o tom žádná a trest je doslova raketa. Ale je fakt předčasné predikovat co s tím kdesi na přelomu září a října bude.
 
05.03.2018, 21:33
 
Reakce na mmm3krat: 1. Osel nejsem, nevsiml jsem si 2. o...
Zkrotit ego? Já reaguju na jediné: vypisuješ tu nesmysly o "nepotrestání".... Každý, komu už sestouply varlata (když už tě fascinuje můj rozkrok že o něm musíč vypisovat na hokejové fórum), tak alespoň elementárně tuší o čem píše. No a to u tebe není. To že jsi pomatený ty, to čert vzal. Ale že tu šíříš nesmysly, toho už by se někdo mohl chytnout a taky ze sebe udělat osla. Tak proto jsem se normálně zeptal, proč ho dobrovolně ze sebe děláš ty. Odpověď by třeba mohla být, že se mýlím (a sám jsem osel), že Sičát ten trest fakt nedostal a k tomu nějaký odkaz na video s časem. No a pokud bys jako uznal, že tu vypouštíš nechtěně (doufám) hoax, tak třeba napsat: nejsem osel, přehlédl jsem to.... No ale ty jsi.
 
05.03.2018, 20:14
 
Reakce na mmm3krat: Koukal jsem na to, tesne pred atakem...
Proč tady ze sebe děláš osla?? - Sičák dostal 2 minuty za hru vysokou holí. Trest pro Vítka 5min a 2 minuty pro Sičáka běžely souběžně. KV hrály přesilovku 3 minuty.
 
02.03.2018, 14:56
 
Reakce na Vossy: Thufur: Tím čím si procházíte, jsme si ...
Řeči o "krachující" Olomouci a o tom, že neměli na cestování po republice autobusem, to je neuvěřitelný žblept. Je potřeba se vrátit do půli devadesátek, podívat se na to jak Charouz privatizoval Seliko, jak chtěl se Spartou vytvořit a hrát "evropskou ligu" a z Olomouce mít jenom farmu (jak báječně to i dnes zní, že?) a pak si popátrat po eseróčku, co tehdy v OL extraligu provozovalo, po óesku co drželo licenci a po lidech jako byl Čech, Chalánek a Drda. To co se tam stalo, byl jejich vnitřní spor a ne předlužení. Licenci jste tehdy dostali za svoji prvoligovou a srandovních necelých devětset litrů. Komické bylo, jak k tomu prodeji došlo: OS sice drželo licenci, ale protože SROčku nezaplatili jakýsi dluh a hlavně nezaplatili poplatek Svazu, eseročko jim tu licenci zobchodovalo za suché z nosu, přímo jim pod nosem..... To co jste předvedli vy, to nebylo nic jiného než hodování na mršině......
A jak se mělo postupovat? - to bylo pouze a jenom na Olomouci, ne na vás. To že to ještě dneska vytahujete vy, co jste k té extralize přišli jak slepí k houslím jenom proto, že si pár pitomců na Hané porovnávalo pindíky a nikdo nechtěl ubrat ze svého ega, to je podle mého fakt chucpe....
 
16.02.2018, 09:30
 
Reakce na sui: jak? tak že prohrajou i s Třebíčí To nen...
Když tak, tak snad třinecký Kulínský. Frynec řídí přece lidi z Třince.
 
15.02.2018, 21:22
 
Reakce na Petrklic: Super, akorát ten dědek v té bílo-če...
Ten "dědek" to je tajnej! Ten hlídá, ten nefandí!
 
15.02.2018, 20:40
 
Mrkněte na kotel odkaz tradičního českého hokejového klubu Rysi Frýdek-Místek, zkráceně Frynec.
 
14.02.2018, 20:33
 
Reakce na AnonymníOsoba: Prosím vás, dámy a pánové jak j...
v probíhající sezńě je tabulka podle skóre. V konečné tabulce se pořadí v případě rovnosti bodů stanovuje v tomhle pořadí: vzájemné zápasy, nerozhodne-li se (zápasy skončily třeba pro jeden tým: v1-vp1-pp1-p1, což ve čtyřkolovém systému zanmená že ten druhý tým to má stejně) tak vzájemné skóre a když i to je vyrovnané, tak celkové skóre. Na hokej.cz máš článek, kde se jasně píše, že VS má tu rozhodující bilanci (vzájemné zápasy) horší proti oběma soupeřům. na žádné skóre nedojde.
 
14.02.2018, 20:22
 
Franz: Repre přestávka
 
14.02.2018, 00:11
 
Zdá se mi to a nebo fakt ten článek o konci J.Turka a odchodu na Slovensko, zmizel jak odsud ze stránek, tak i z FB?
 
13.02.2018, 23:59
 
Reakce na scouser: V Madridu chodí na Real 81k. To musí ...
Tak to je známé, že tam NIC (= Atletico) není.....
 
13.02.2018, 22:50
 
Takový off-topic: co říkáte na srdcaře Pepíka Turků?
 
13.02.2018, 22:39
 
Tak ono v téhle třeskuté logice (i když teda atmsféra v NHL nic moc), je NewYork absolutní díra, když tam pravidelně chodí nějakých 17000..... No a Chicago? - tak tam není asi vůbec nic: 21000 průměr a stejně jako v Montrealu nebo Torontu už roky vyprodáno. Podle mého tam diváci pokaždé slézají před zápasem ze stromů a typicky v CHI, kde je silná východoevropská enkláva, část diváků vylézá ze zemljanek.

 
13.02.2018, 21:12
 
Tak touhle logikou by teda na jestřáby přišlo víc lidí třeba v Kojetíně.....
 
13.02.2018, 19:50
 
Reakce na mmm3krat: http://www.lhkjestrabi.cz/clanek.asp...
Jako fajn, ale u té jeho matematiky jsem se zasekl.....
"Dám příklad: když vystřelíš každý trénink o tři puky navíc než tvůj konkurent, tak za týden je to o 21 střel víc, za měsíc skoro stokrát více střel a za rok máš odstřílených o tisíc střel víc a to už je vidět!"

Budu se muset asi zeptak, kolik puků za trénink běžně borec vystřelí, když tři denně navrch dělají za měsíc stonásobek průměru. Ať to počítám jak chci, vychází mi ten denní průměr na nějakou nulu a číslo za desetinnou čárkou :-(
 
07.02.2018, 21:15
 
Reakce na Gerard: JR, Asterisk - Já bych tu naši diskuzi...
.... taky.
 
07.02.2018, 19:59
 
Reakce na Skrlik: *nevyzralì...
"*nevyzralì" - no, tak tomu já říkám OPRAVA! Dobře ty! :-))))
 
07.02.2018, 19:52
 
Jabba: stanovisko k čemu???? Jaké moje stanovisko jsi proboha rozporoval? :-)))) ..... Znáš Monty Pythony?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 14:30 | Jun.
HCM Warrior Brno
VHK ROBE Vsetín