Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "asterisk" |  vypnout filtr
 
<7891011121314151617>
03.07.2018, 10:08
 
Reakce na setteinz: Když už jsme u těch brankářů, za "Du...
A za připomenutí jistě stojí i to, že pan Král, tehdy ještě jako bafuňář "ze s" Plzně, jakožto právník, připravoval v létě roku 2007 podklady pro vyloučení Vsetína z extraligy. Následně vedl za APK "žalobu" u arbitráže.
 
28.06.2018, 21:24
 
Reakce na rst: Říkám pořád, že florbalový děrovaný míček...
JJ, a do módy zas přicházejí takové ty zuřivé zářivé barvičky, co frčely v devadesátkách. A ty plameny, to je skvělý nápad: já bych je poslal na zádech od řitního otvoru nahoru :-)
 
28.06.2018, 21:12
 
Reakce na plha: Nemíním se pouštět do hodnocení podoby l...
Začnu od PS: scestné to není. Stačí se dívat a číst. Spoustě lidí tohle vadí.... Dlužno ale podotknout, kdy se státní znak na dres dostal: bylo to v momentu, kdy se rozpadla federace, lidi byli plní dozvuků pomlčkových válek a hádek o podobu třeba právě onoho státního znaku. A taky to byla doba, kdy byly slyšet hlasy za větší samostatnost Moravy a Slezka mnohem více než dneska. Když to zjednoduším: "národovecké strany" jsou dneska bizár. Tehdy to ale bizár nebyl. V tomhle kontextu bylo použití kompletního státního znaku určitě dobrý krok. Problém je, že tam vydržel tak dlouho (i ty používáš pojem tradice) a že ta éra kdy tady ten znak byl, je zároveň i nejúspěšnějším obdobím reprezentace v její historii. Já pochopitelně v občance národnost moravskou nemám a pokud si pozorně přečteš to co jsem napsal, je tam jasně i to, že mně samotnému se státní znak na drese nikdy moc nelíbil. Já jeho zmizení za tragédii nepovažuju, zároveň ale taky říkám, že chápu ty, co se jim to vystrčení lva na úkor těch dvou ptáků nelíbí.

A k tomu zbytku: pojem inovace v tomle kontextu asi není přesný. Je naprosto jasné proč se to děje a já opakuju co už jsem napsal: tohle schvaluju a rozumím tomu. Je to jediná cesta, jak začít normálně vydělávat na tom, na čem vydělávají všichni kolem a jako každý normální subjekt, si začít chránit svoje investice. Na tom není nic špatného. Problematické ale je, jak je to "vykomunikováno" a jak ta změna vypadá (a za tím si s laskavým prominutím stojím).
 
28.06.2018, 14:05
 
Ten "problém" s repre corporate identity je možné rozdělit do třech oblastí:
1) To co se Svaz (který už tímto dnes neexistuje) snažil udělat: ochránit značku, jméno, peníze. A ano, tohle je nejsnažší cesta. Merchandising je momentálně oblast, kde se točí hodně veliké peníze. Pravda, od roku 010 se o úspěších repre moc mluvit nedá, ale i tak před MS a OH narážíme na trička se státním znakem na každičkém kroku. A přesně o tom ten problém je: kombinac červené (bílé) hadry se státním znakem na prsou s nějakým číslem na zádech a různou kombinací proužků, si může vyrobit a prodávat kdokoliv. Přirovnání s Nike a Adidasem pokulhává na obě nohy, poněvadž tam jde o kopírování značky a užitného vzoru (padělky) tady se ale nikdo netajil s tím, že vyrábí "jakobydresy" repre. A tak na ty hadry "k fandění" narazil člověk klidně v Lidlu nebo Kauflandu. A přesně tohle už teď NEPŮJDE! Změní se všechno: drres bude buď dres (replika dresu) sochráněným znakem na prsou, přesně použitým fontem na čísle a jmenovce a přesně umístěnými ostatními grafickými znaky a na štítku vevnitř s logem ČESKÉHO HOKEJE ......... a nebo půjde o PADĚLEK, který můžou sebrat na stánku celníci či ČOI. Potud vše OK.
2) To jak to Svaz udělal: a zde chápu a rozumím tomu co napsal třeba Rosťa nebo co čtu v ohlasech v tisku. I tohle lze rozdělit na dvě části. Ta první je o tom, jak se bafuňáři naprosto svévolně rozhodli bez širší diskuse smáznout Moravu a Slezsko, a to jak konečný tvar vychází z třetího zvířete ve státním znaku - českého lva. Zde by bylo čistší použít buď neutrální zvíře či nepoužívat zvířenu vůbec. A ta druhá část tohohle bodu se týká provedení. Z grafického hlediska je to paskvil. Nepomůže tomu ani legenda o šesti cípech hřívy coby šesti hráčích či kus katastrální mapy v oku. Puk v dršce jeden pochopí jenom díky vysvětlivce, jinak to vypadá spíš tak, že původní jazyk z erbu chudákovi kdosi amputoval..... Je to nepovedené, podobné nejenom Scanii, ale i spoustě jiných log. Pravda, není to až tak křiklavé, jako když vloni Ševci doslova ukradli logo LosAngeles Ramson a uznávám námitku autora, že podobné to bude něčemu vždycky, poněvadž všechno tu už bylo..... Ale opakuju: je to odfláknuté, nehomogenní, chybí tomu nápad a celkově to vypadá jako malůvka z portfolia neúspěšného uchazeče o studium grafického designu na VŠ. A to je na takový fenomén jakým český hokej a to na repre úrovni je, kur*vsky málo!
3) To jak to Svaz provedl: tady hraje po mém soudu velkou roli to, že státní znak byl na drese tak dlouho..... V podstatě víc než jednu generaci. Mně osobně se tam nikdy moc nelíbil a ocňoval jsem spíš tu vzdušnou a lehkou variaci na státní vlajku tuším z roku 92 nebo 93. Díky tomu že tam uvedený motiv byl tak dlouho a je spojený s tolika úspěchy, bere veřejnost jako zradu že ta éra končí a odmítá se zabývat tím bodem 1). Chápu to..... Pokud by ale Svaz lépe obstál v bodě 2), myslím že by se situace uklidnila celkem rychle..... Jenže Svaz neobstál ani ve vysvětlování a ani v provedení. To že něco bude a jak to bude, nevěděl téměř nikdo a překvapilo to i reprezentanty samotné. A ptát se na názor 19ti letého Nečase a používat to jako argument, že to je celé správně je doslova výsměch.....
 
04.06.2018, 14:35
 
To spíš tady: odkaz

HOD: 35%
HVB: 30%
SOK: 30%
VRCH: 4%
jiný: 1%
 
25.05.2018, 09:57
 
Reakce na vajdik: Tak Rebel možná tu 1.ligu hrát bude......
Je v tom hlavně namočený Sokolov. Prý za to chtějí dost peněz....
 
13.05.2018, 20:52
 
David Kozlík: Jak jsem již napsal, první jednání bude v úterý, ...byli jsme osloveni min týden zda máme zájem, v úterý se začne jednat u stolu, do konce května musí být jasno.Uvidíme jaké budou podmínky.

.... Hodonín + Sokolov + Opava (tam se sypat bude, jde o kompletní rekonstrukci zimáku....) Zkrátka: teče jim do bot, musí jednat!
 
10.05.2018, 17:59
 
Koukám na tu fotku v topu a Kuronen nebude muset ani převlékat dres! :-)
 
10.05.2018, 10:32
 
Reakce na JRfromBK: Souhlasím. A řečnická... Kdyby leto...
Tak by ty dvě vlajky byly asi tak ještě o další 3% trapnější.
 
10.05.2018, 10:05
 
Reakce na JRfromBK: Muhehee: Na druhou stranu, já fanouš...
Já nemám nic proti nějakým znakům a vlajkám fanouškovských skupin. Ať se prezentuje každý jak chce: chodí spolu na hokej a na fotbal tady na ligy, tak proč by takhle nemohli na MS v hokeji? Já psal o tom, že mi přijde nemístné mezi vlajky státu (jsme na Reprezentaci) strkat vlajky klubů a onanovat tam nad tím, jak vyhráli titul..... Stejně tak klidně ať si fandové vlezou na tribunu v klubových dresech - hlavně mezi švédy a finy je tohle naprosto běžné. Obzvlášť když ještě ten klubový dres má jmenovku někoho kdo se prohání dolů po ledě...... Ale nechat si vyrobit bílou verzi národního dresu - červené nárameníky a na přechodu ten modrý proužek (trikolora), přičemž logo tam není znak republiky, ale modrobílé logo kotlety ze Znojma, to je fakt chucpe!
 
09.05.2018, 11:47
 
Jr: koukam ze stejna vlna! Tak zrovna v momentu kdy jsem tam tohohle vcera uvidel, okamzite mne napadlo, jestli s lampasakama jezdi i po stadionech tady. Tys Žiglavu v I.NHL. uz zazil: jezdi s nema i tenhle TROUBA? Jestli jo, beru si permici do jineho sektoru! :-/
 
09.05.2018, 07:32
 
Vsechno bych pochopil: taky znam spoustu jedincu, co hokej 50 tydnu v rovce mnezajima vubec, ale kdyz ty dva tydny hraji “nasi”, tak jsou fanousci nejfanouskovatejsi. Minimalne jim to dava sanci te unikove cesty pro pripad ctvrtfinaloveho fiaska: “hele, mne hokej vubec nebere...”. Zaroven si ale umim zive predstavit, jak spoji ms s romantickym vyletem se zenou do Kadane a oba pak krepci na tribune v dresech se lvickem a pomalovanymi xichty. Se.e pes!

Co ale nechapu a cemu pohrichu nerozumim je to, ze za normalni bych kdyz uz povazoval repre dresy v hledisti a ceske vlajky rozvesene po zabradli. Co tam ale delaly dve velke plachty Kotlety a par jedincu ve “specialni edici” dresu, ktery sice byl v repre designu, ale misto toho lvicka mel znak komety, to mi fakt hlava nebere....
 
30.04.2018, 18:44
 
Plášek starší v Šumperku
 
24.04.2018, 13:45
 
Reakce na jindrich80: Tady nejde o to jak jsou zaměstnáv...
:-)))))
Takže ty mi tady chceš tvrdit, že Pardubice taky musely hledat na úřadu práce, než angažovaly Maxwella? :-))))) ....... ...... .......
Opakuju ti ještě jednou: žádný hráč VHK není a nebyl a ani NEBUDE zaměstnanec. To leda že by naskočil třeba Tesil a nebo Foršák.... To pak možná jo. Montuješ dohromady dvě naprosto nesouvisející věci :-))))
 
24.04.2018, 13:19
 
Reakce na jindrich80: Pokud chcete někomu ze zahraničí n...
Pleteš dohromady dvě věci: pracovní pozici a zaměstnání. Ty píšeš o ZAMĚSTNÁNÍ: tj pracovněprávní vztah, kdy zaměstnavatel podepíše se zaměstnancem smlouvu a ta se musí řídit zákoníkem práce. Platí zaměstnaci mzdu a odvádí za zaměstnance svoji část závazků: sociální a zdravotní pojištění a zdanění. Vztah se ukončuje buď uplynutím doby ve smlouvě (smlouva na dobu určitou) a nebo výpovědí. I ta se řídí Zákoníkem práce: vyskakují tam pojmy jako ukončení za hrubé porušení, výpovědní lhůty, výpovědi dohodou, případné odstupné, etc.... A tohle všechno se hodí na cokoliv, jen ne na PROFESIONÁLNÍ SPORTOVNÍ ČINNOST!
Sportovec je vůči klubu ve velice podobném postavení, jako je například instalatér, kterého si ty najmeš na opravu prasklých rozvodů. Sportovci mají SMLOUVY, ale ty se týkají smluvených částek, jakožto gáže a případných prémií, které zasílají na účet sportovci oproti vydanému dokladu. Jedná se tedy o peníze NEZDANĚNÉ! Hráč si potom sám podává daňové přiznání, sám se přihlašuje k platbě sociálního a zdravotního pojištění. VĚTŠINĚ VSETÍNSKÝCH HRÁČŮ končí smlouvy k 30.4.2018 a v už probíhající letní přípravě se ucházejí o nové kontrakty. Co je důležité: klub jakožto subjekt si na službu hráče může najmout absolutně kohokoliv a tahat do toho Úřad práce jakoto jakousi povinnost, je jednoduše blbost jak vrata!
 
23.04.2018, 22:04
 
Reakce na vsetinak88: Tohle moc jako recese nevypadá :-D...
A proč by nemohl?? :-))))
Základem je, jestli měl VHK na UP založený účet. A přesně o tom já osobně pochybuju.... Takže pokud uvedené IČ založený účet nemělo (= bylo volné), mohl registraci provést kdokoliv. Zde ten, co si toho všiml. Takže teď někdo - a to klidně s adresou xx..gmail..com či XX..seznam..cz drží administraci účtu....
 
23.04.2018, 21:57
 
1. drobné info: žádný hráč letos NEBYL zaměstnanec! Tj. člověk, jemuž klub platí SP a ZP a srážky ze mzdy jakožto daň. Opakuju: žádný! princip jakým jsou hráči "zaměstnáni" je naprosto jiný a nechce se mi to tady rozepisovat. Snad jen drobné vodítko: hráče - zaměstnance bys z týmu vyhazoval jak? - s výpovědní lhůtou a tříměsíčním odstupným???
2. Kdybys byl na místě DT či jakéhokoliv jiného činovníka klubu, co bys udělal kdyby se tě na takový "inzerát" někdo zeptal? Někteří lidé si ze sebe jsou občas schopní udělat i srandu.... Navíc: včera se hrálo poslední finále, Rudá Hvězda Znojmo má hysterický třináctý titul, čímž překonala i rychlou rotu lampasáků co-byli-proti-komančům- a-okupaci z Vysočiny.... ... a zpravodajské servery jsou plné inzerátu na UP.... A tady na fóru diskutuje dvacet lidí o tom, jak to je.... TWL! No nekup to! Geniální PR!!!! .-))))
 
23.04.2018, 21:31
 
Reakce na vsetinak88: Memám v žitopise sice zápasy KHL, ...
..... inzerát na vývěsku UP si může pověsit kdokoliv..... tady asi někdo nerozumí recesi, co?
 
20.04.2018, 11:50
 
Rosťo, říká ti něco pojem sarkasmus? :-)
 
20.04.2018, 09:36
 
Hoši a nekřivdíte jim? Co když je 75% popisovaných dlouholetými fanošky původního klubu ze Znojma a stojí za ním v dobrém i ve zlém a co víc? - museli protrpět i to stěhování do BFLMPSVZ arény? :-)

 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.