Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<7891011121314151617>
Rst | Vsetín
04.07.2019, 22:03
 
Ještě že tu nechodí moc našich drahých poloviček a František Peterka. Co mi včera přišlo tmavě rudé, dnes mi přišlo tmavě oranžovohnědé, však parádní.
Ano, celý obvodový plášť z těchto tmavě rudooranžovohnědých cihel/cihliček by dodal Lapači další parádu, které by třeba odpornosti v Třinci, sto pseudoklubům v režii osla Pešána nebo KV nemohly sahat ne po kotníky, ale ani po klenbu chodidla.
Však proti vynikajícím nápisům typu "Pačesgang" apod. nemám zhola nic! Smajlík
---
Ten přátelák o jarních prázdninách 90 se Zlínem (zatím jsem je měl nejvíce spojené s tím, že jsem poprvé vidél Křečka v noční košili a že jsme chodili v bandě jako na Lapač i do kina Beseda) mi díky nicku Setteinz dalo opět pěkných pár dávno vykouřených vzpomínek, které bych si s jarními prázdninami 90 vůbec nespojoval. Smajlík Smajlík
... Jííírka Korčák!!!!!! Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
04.07.2019, 18:27
 
Reakce na setteinz: Účastnil jsem se, kupodivu, jen jedn...
Perfect!!!

V hlavě mám i cosi kolem 87., 88. roku s tehdy ještě G (za nás Gáj, za ně esa Vlach, Tonda) a velkou latu, nikomu to však nevadilo.
Kdyžs nakousnul online lupen, tak se letošní rekonstrukce strany sezení dotkne (zřejmě hlavně kvůli/díky možnosti těch online lístků) kukaní, kde se prodávaly lístky - zatím to vypadá (pokud to teda nezazdí celé Smajlík Smajlík - ba ne, jakési mezery tam jsou, nutno upozornit na velice krásnou a povedenou barvu obvodových cihliček z venku - tmavě rudé, zcela nový odstín, moc povedené!) na redukci kukaní z 6 na 4, příp. na 2 široké(?). Zajímavé, duše staromilců však opět bude o jizvu na srdci bohatší. Smajlík
 
Rst | Vsetín
03.07.2019, 15:22
 
Reakce na edd_vs: http://www.hfczlin.cz/index.php?idkat=...
Dobrý odkaz, díky kterému jsem se dozvěděl, že Jirka Wasser Vodák ( #25 ) dnes slaví 70!!!!
Všechno nejlepší!

Vajdik:
Jde mi především o to, že hrát se to v GT, mohla vsetínská delegace čítat třeba tolik lidu, kolik v Porubě 17. Takhle (v UH) to slibovalo taky mnohé (předevšín atak toho počtu), po prozření však nečekám nic.
 
Rst | Vsetín
02.07.2019, 23:51
 
Reakce na Petrklic: No, když si vzpomenu jaká vášeň a em...
O něčem podobném (resp. dobrý oslí můstek, děkuji) píšu cca rok.
Jaká euforka by asi panovala z přáteláku se Zlínem,
potkat
je třeba 13x za sezónu? Několik let po sobě?
-----------

Tak hlavně pozor na paragraf, vášeň a emoce byla povolena kdysi, v moderní době moc nemá místo.
 
Rst | Vsetín
02.07.2019, 23:11
 
Reakce na Fan_of_hats: Mimoch. v čem tkví podpora hokeje...
GT působící ve srandovní extralize je silnější pes než my působící ve srandovní první lize. Jakkoliv to lze nechápat (i já byl prve rozezlen), představ si třeba situaci: přáteláky před 06/07, Vsetín 5 let na chvostu elh, mančaft xy (Přerov, Prostějov třeba) 4 roky v euforce. Přátelák v Hradišti. První bychom měli možnost koupit lupeny my, poté mančaft xy (Přerov, Prostějov, kteří by mastili soutěž pod námi a o nějaké jejich euforce bychom neměli tušení; jo, pomíjím, že švadleny mají z přáteláku s námi ve Zlíně lufty, aby jich nebylo třeba tisíc a nás 3x tolik) Zajímalo by nás to vůbec? IMHO NE.

V čem tkví ta podpora hokeje v UH by mohl zjistit Vajdik, když už přinesl tu "pecku", že švadleny mají před zž přednost. Smajlík
Je mi to jedno, 190 za posraný přátelák je trapárna tak jako tak. Miroslav Stavjaňa ( #15, #51), hráč, který
to tam snad vede, si tímto u pamětníků hlásících se ke Vsetínu leda pok.rví jméno... ; což je škoda. Smajlík (ne že bych kvůli tomu brečel, ať vás klidně podojí, ale... )
 
Rst | Vsetín
02.07.2019, 21:35
 
Je sranda, že přáteláků třeba ve Zlíně bylo "milion".
Na Vsetíné s vesanama nadávajícími nám do vesanů zrovna tak: "milion". Oni k nám nejezdili vůbec, my k nim občas, v řádu jednotek, mnohdy taky vůbec.
Jde jen o řečnickou (mou) otázku:
Kde tkví (pramení),taková atraktivnost takového b.l.bého (fakt si to nezaslouží ani ty uvozovky, jakože "blbého"... zápasu se Zlínem?
Jen se ptám.
IMHO IN/out se podepisuje i zde, navrch to, že nyní je schopné vyjet kdejaké vemeno (s kamerou v ruce), což zážitek z výjezdu pro otrlé "lotry" jenom snižuje.
imho.
Nebylo jak dřív, kdy o "přáteláku" ve Zlíné nikdo nevěděl, sešlo se nás 11, tam zastoupili jejich rožek, po městě je honili a při cestě zpět mučili všechny, co zařvali na nasi adresu VESANI.
Tak setteinz:
Hlavné ať Jůheláci moc neparagrafují, myslím, že již stačilo.
 
Rst | Vsetín
02.07.2019, 17:27
 
To dělání z lidí dylinos schovávající se za přátelák ZL - VS je těžká trapárna. Zcela se hodící do dnešní doby a o dnešní naprosto pitomé době hodně vypovídající.
Co lze chápat, je neochota švadlen odehrát to ve Zlíně před třeba litrem švadlen a dvoulitrem Vsetínských; pro nás velká škoda, ale jedou to přijde.
 
Rst | Vsetín
30.06.2019, 00:55
 
Reakce na Rst: permice - jak jsem psal: Zelímu za 10 ...
tvl synové prvních tří Mistrů mnou jmenovaných (v závorce) by byla sama o sobě adeptem na allstarslajnu v době znovuzrození(!)
 
Rst | Vsetín
29.06.2019, 22:49
 
Pochopitelně do ankety a dalších přidružených anket k 80 letům hokeje na VS. Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík

Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
29.06.2019, 22:44
 
permice - jak jsem psal: Zelímu za 10 jednu, drozdovi aelinova typu za 40.
Palicovi zadarmo (i na play off! - pochopitelně sezení, neb vidět tuto personu v rožku: nedůstojné! )

Bufet:
nerozumím až tak tématu, z doslechu vím, že místní elita by se o to poprala, leč marná sláva: na Špínovy piliňáky z 89-90 nemá a nikdy nebude mít nikdo z těchto drozdů. Pivo k atmosféře stačí jakékoli, pokud není předražené, v éře kamery v ruce kdejakého dementa už však atmosféru nečekám ani na Lapači. VIVAT LIBEREC and PEŠÁN! fujtajbl Smajlík

Však ANI arcilotři té odporné nuly pešánova typu mi však zábavu a kolikrát i světlo na konci mého tunelu nemohou nikdy zkazit, a proto se jako první zapojuji do ankety
ALL STARS:
srdeční, přesto, že bych tam viděl rád desítky hokejistů (mmj. Ševčík, Duba, Korčák, Růžička, Demel, Luboš Rob Žlutétkaničky Oiginal, zlatá éra hokejky, David Vítek atp. ... ), tak tedy:

#1 PEŠAT

#97 KLESLA - #28 SRDÍNKO

#30 TOMEK - #94 VLACH - #39 JENÁČEK


Má LEGIE ZK´ÁZY potom (vysvětlím později... - a také jsou tito Páni Hokejisté u mne navždy... ) :

95 Stavjaňa - 97 Klesla
20 Dopita - 94 Vlach - 17 Beránek 
Rst | Vsetín
14.06.2019, 14:20
 
Reakce na Thufur: Já to kafrání nad cenama vubec nechápu...
Naposledy si DT pořizoval hromosvod.
Tobě bych to dal za 10 tisíc, Zelímu 2 se slevou za 20.
Žabkám a pulcům bych však zařídil levnější vstup. Právě aby v budoucnu na tom Lapači třeba někdo zakřičel a zapěl, příp. zamával praporem.
..........
Jak psal Setteinz o té nové aréně, tak tedy mě to taky vždy s příchodem play off, kdy mi přijde kapacita sezení žalostně malá, napadne - že je to možná otázka času, nějaká nová krabice... Zase ale bych nezapomínal, že hokejový Vsetín je nyní těžce IN, zažívá skvělé období...
Můžou přijít těžké časy, pro které je Lapač naprosto skvělý a famozní, a příp. krabice zářící novotou - co s ní potom? V době hoven sezení v klidu stačí, koneckonců mimo play off i v časech vzkvétání.
 
Rst | Vsetín
14.06.2019, 09:55
 
Reakce na setteinz: Jsem cosi jako ekonom a tak se k cen...
Chození na hokej 1x za 14 dní (nejlépe v sobotu) bylo něco fantastického. To bylo těšení na skutečný svátek!
Pokud ale uvažuje vedení tímto směrem, že se dejme tomu 11letý chlapec dostane kvůli ceně vstupenky na hokej jednou za 14 dní a bude to pro toho 11letého chlapce skutečně svátek, potom chválím. Smajlík ( Smajlík )
 
Rst | Vsetín
14.06.2019, 09:36
 
Zelí:
Aha, tak já měl jasno už loni a předloni, kam tohle vede. A už loni a předloni mi přišla cesta Zábranského a komety jako jasný a zřetelný předobraz toho, kudy chce v otázce ceny vstupného vedení jít (a kam až je schopno zajít) .
Proto mi přijde tvoje reakce až nyní legračně zpozdilá.
(Ono i téch 8 pětek za přátelák mi přijde docela dost, ale co už... Smajlík )
Co mi ale přijde fakt smutné, je ta absence levnějšího lupenu pro ty pulce a žabky, jak mládež pěkně nazval Mrsh z GPH. Asi se tam za těch "milion" matchů nebude dát jen a pouze rozpažit, bude tam možno dělat kotrmelce. Smajlík
 
Rst | Vsetín
14.06.2019, 07:05
 
* posr. "kometu", natož "Liberec", fujtajbl. Smajlík
 
Rst | Vsetín
14.06.2019, 07:02
 
Vidím, že z DT se stal definitivně hromosvod.
Zase na druhou stranu, kolikáté play off po sobě si najednou "všichni" vzpomněli, že chtéjí na sezení? Kolik by tam prodali lístků, být sezení nafukovací jako stání? Lze se vedení divit, že chce z nouze ctnost?, kdy chce malou kapacitu sedadel maximálně využít?
Ale jak to schytává pouze DT, mi přijde už až směšně. Hromosvod.
Jinak to ale Zelí naťuknul dobře, jen se nemohu ubránit tomu: NAJEDNOU...

A MAJKLOS, resp. s Majklosem 100% souhlas. Posranou kometu tady z toho teda nechci v žádném případě.
 
Rst | Vsetín
13.06.2019, 22:59
 
VSH: Vivat Pešán! (aspol. )
 
Rst | Vsetín
13.06.2019, 18:20
 
Je to uznávaný farmolog, mezi jehož záliby patří co nejmenší návštěvy na co nejvíce stadionech.

A ještě k těm svazovým dresům, které si hlavouni nemohou vynachválit, a kteří jsou nejspíš slepí hluší a neumějí ani číst, neboť takovou zdrcující kritiku na nějakou novotu nepamatuju:
Velká škoda, že se nenašel ANI JEDEN hráč, který by tu ohavnost na dresu přelepil páskou. Navíc by to bylo pěkné a symbolické připomenutí 50 let přelepené hvězdy na dresech některých reprezentantů v 69. roce.
------------


K lupení:
Řešeno loni i předloni.
Pamatuju, že jsme se třeba s pamětníkem Flasarem shodli v tom, že nebýt v dobách, kdy jsme se s klubem srůstali, slevněné vstupné na stání (tehdy 6 Kčs, slevněné 4 Kčs), třeba bychom takové pouto, jaké nakonec k tomu llubu máme, NIKDY neměli.
Loni i předloni se ještě Zelí (a další) prsil/i.
Osobně se domnívám, že levnější lupen pro mládež jednoznačně chybí, neboť kdy jindy získat vztah ke klubu, než právě v době od těch 140cm do těch 16-17 let(?)
Ale je to věc vedení, čuju tam něco takového, že by šli rádi cestou Komety Brno (široké okolí, kde se najde dost "blbců" kývajících a akceptujících jakkoli předražené vstupné), tak snad se nedočkám v budoucnu koupě licence na elh..... ale to už jsem hodně předběhl.
 
Rst | Vsetín
10.06.2019, 17:08
 
Hlavně aby na ty nájezdy po "milion" zápasech někdo přišel. To se vám pokouší říct Setteinz.
Osobně mi přijde příp. 13 zápasů s PV, ČB, PR nebo JIH strašidelná porce už teďka.
A už minulé play off ukázalo, že i příznivec VHK může být tolika hokeji přežrán.
(K nájezdům ČR - Kanada v Japonsku: škoda, že to tam rozhodovala tahle "loterie", třeba by to mastili dodnes. Smajlík )
 
Rst | Vsetín
09.06.2019, 20:10
 
Vám se taky zavděčit...
Místo abyste svazové hlavouny pochválili, že krom fantastických střed a mimořádně atraktivních pondělků budete na hokeji možná i v úterý, zase se vám nelíbí.
 
Rst | Vsetín
08.06.2019, 09:14
 
To UpL teda dopadlo; kdysi takový ambiciózní klub, a najednou: farma.
Jenom na jeho případě by mohli drbani chtějící zničit český hokej vidět tu nehoráznou a abnormální nesmyslnost zavírat tu srandaextraligu.
Ale když už, tak než to příp. zavřou, mohl by spadnout Litvínov a hned na to to zavřít. Třeba by se gumě Gumovi rozsvítilo.

K rozhovoru s rétorem Reichlem:
Jak psal Scouser, zbytečná věc. Od néj teda nikdo nečeká v intervijů zázraky, ale na druhou stranu - dozvědět se, že recept na zlato na srandaMS spočívá ve "šli jsme tomu naproti" vždycky pobaví.


Zapomněli jste tu hodit toho tréňu, jak se rozbrečel po tom ms, doteď nevím, co si o tom myslet.... Co jste na to říkali?

K rozlosování juniorské ligy akademií jen to, že názor nás, kteří jsme ČH na "ms" nepřáli ani postup do čtvrtfinále, byl naprosto správný, neboť jak ti pytláci Říhové a Jardi malíčci pochlebovali tomu šmejdovi Královi - hanba jim!!


SETTEINZ:
Jak ses kabonil nad spletením Ostrčilíka, že Doktor nebyl veslař, ale kajakář, to není NIC proti tomu, jak tento milovník historie gt/zl hokeje (což mu nezazlívám, zajímavé čtení) se velice rád na svých stránkách plete v tom, že Vsetín byl na přelomu osmdesátek a devadesátek farmou Zlína. Nebyl!!! To by bylo dobré, kdyby se to tohlé švícko dozvědělo.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
AZ RESIDOMO Havířov