Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "romanfrajer" |  vypnout filtr
 
<678910111213141516>
romanfrajer | VHK Vsetín
06.10.2011, 23:31
 
No to mě podrž, vy tady z toho Kuba ještě uděláte hvězdu zápasu! Neříkám, že je to ztracený případ, je mladý, ale momentálně týmu moc nedává. Poslal bych ho do nižší soutěže a za 2-3 roky ho stáhnul zpět. Přerov si taky Sprušila nakonec stáhne. A ještě jednou díky asterxichtovi za jeho zaručeně spolehlivé dedukce o keramice. Přišel na ně nejspíše, když šel sypat v komisňákoch popel na hnůj. Vidí svojeho synáčka už teď V NHL a je nasraný, že bude muset brat kramle, protože Vsetín nehraje ELJ, tak si potom může zvracet ty svoje rozumy na fóru Gottwaldowa, či jinde. Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
06.10.2011, 13:08
 
Reakce na asterisk: no a ted Misho mudruj :)) :)) čteš...
Děkujeme panu mudrlantovi za rozbory, ale jisté je jedno. Kubo na 2.ligu nestačí! A jak říkám, než střídavé starty, tak raději nic! Nalákají lidi na stadion a ti jsou pak nasraní, že sliby nebyly dodrženy.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
06.10.2011, 12:34
 
Reakce na Davejij: Hoši Kubo je velmi kvalitni hokejsta ...
Kubo je tvůj bratranec nebo co? Vždyť to musí každý vidět. Potuluje se po ledě od ničeho k ničemu, neumí obejít hráče, vystřelit taky ne. Hra tělem nulová, na to nemá kg. Nějaké kanadské body nasbíral, protože dostává protekčně velký koláč herního času na ledě. Smajlík Jinak včera v pozvánce naslibovali hráče jako Bajtek, Rufer, Kajaba, Slováček nebo Jan Podešva a nepřijel ani jeden. Střídavé starty jsou nanic. Když už, tak hostování nebo přestup. Mančaft hraje každý zápas v jiném složení a na play off nepřijede nikdo. Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
05.10.2011, 20:48
 
Dnes nám výhra spadla z nebes! Rozhodčí nám vyhodil snad 20 chlapů, trestné střílení k tomu, ale 3 body jsou doma! Ondra Hruška ne a ne dát gól, naproti tomu protekční synáček Kubo neustále zabírá místo schopnšjším hráčům. Nepochopitelně nasazován na přesilovky i oslabení. Je načase, aby si sbalil fidlátka a šel za Plachtovičem a Sýsem do Brumova, tam bude možná stačit!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
02.10.2011, 06:15
 
Reakce na jarek-azeeet: i vy budete mit volno pred nejak...
ááá, pán dutá hlava se ozval! Jistě, jednou za 10 kol budeme mít volno, ale pohled na rozlosování hovoří za vše. Všichni naši soupeři měli hrát původně předchozí kolo právě se Šternberkem. Není to fér. Soupeř si odpočine, doléčí zranění atd.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
01.10.2011, 22:40
 
Ještě jednou děkujeme Šternberku, že nenastoupili do 2.ligy! Takhle všichni naši soupeři mají před utkáním s námi volný los a patřičně se na nás nachyastají a nažhaví... Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
29.09.2011, 08:53
 
Zlaté 3 body! Haluzáci z Jičína, co umí jen betonovat, vyhazovat puky, stát ve 3 lidech v bráně, čekat za bukem a spoléhat na přesilovky, které jim velmi ochotně servíroval rozhodčí Dědek na stříbrném podnose za nic, si po zásluze vezou domů kulové. Díky našim za bojovnost!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
21.09.2011, 20:07
 
Dnes s prstem v nose povinné 3 body, Hradiště je zralé na baráž, jen mi pořád hlava nebere, jak jsme mohli v přípravě prohrát v Hradišti 4:8 ... s takovýma hudlařama!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
19.09.2011, 05:34
 
Reakce na gega: neudelal jsi se u toho, jak jsi to psal?...
jestli máš z toho krátkého příspěvku depresi, komplex, nebo noční můru, tak jej příště nečti, pane vševěde.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
17.09.2011, 21:06
 
Přepište dějiny! Vsetín porazil Bobra v lize! Dnes klobouk dolů před celým mančaftem za bojovnost a nasazení! Překvapení Plšek v kase neskutečně nahecovaný, skákal jak Tarzan! Bobr hrál profesorsky, bobrfans zapšklí, nebylo jich vůbec slyšet, začínají si zvykat na prohry v derby, šli domů jak spráskaní psi! Karta se definitivně obrátila, král je mrtev-ať žije král! Jen se vyvarovat zbytečným vyloučením (hra bez helmy, 10 min. os. trest nesportovní chování) a ... my tu ligu stejně vyhrajem HEJ! stejně vyhrajem HEJ! stejně vyhrajem!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
14.09.2011, 20:59
 
Dnes byl soupeř kvalitnější, Kolařík si dělal co chtěl, naši kluci to doháněli bojovností, ale nestačilo to. Hlavně Vaňkova formace hořela jak papír a byla naprosto neškodná. Jediné pozitivum je, že provokativní a namistrovaní meogypsies, co pálí před zraky domácích pořadatelů vsetínskou šálu, dostali o druhé přestávce před stadionem pořádně naloženo přes kokos.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
11.09.2011, 22:05
 
Reakce na MYKY: Nebyl ty jsi jedním z těch chudáku co ta...
Na rozdíl od většiny gaučáků a naplaveniny fandím celý zápas, ale pořád se nějak nemůžu dočkat toho líbivého hokeje, co nám neustále všichni slibují. Nechápu, proč dnes nehráli Rufer s Bajtkem, když junci Třince měli volno. Asi si páni konšelé mysleli, že se Frýdek porazí sám...
 
romanfrajer | VHK Vsetín
11.09.2011, 21:29
 
Dnes to byl teda nervák. Po většinu zápasu jsem si připadal jako minulou sezonu. Spousta vyloučených, hra na náhodu, naštěstí soupeř byl dopředu neškodný. Trenér prokaučuje klíčový moment zápasu, přesilovku 5 na 3 a pošle tam Korčáka s Vítkem... Takový luxus si nemůžeme dovolovat. Na plac mělo jít to nejlepší, co máme. Během zápasu míchání s hráčema mezi pětkama. Hledat sestavu měli během přípravy a ne v prvním mistráku. Dnes spokojenost pouze s výsledkem, na cigány dnešní výkon rozhodně stačit nebude.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
07.09.2011, 21:00
 
Nechápu ČSLH, o problémech Šternberka se vědělo celé prázdniny. Selský rozum mi říká, že si situaci měli ošéfovat a mít připravenou variantu odstoupení Šternberka. Klidně mohli Hodonín přesunout zpět do východní skupiny. Takhle jsou 2 skupiny s lichým počtem účastníků a v každém kole budou 2 týmy pauzírovat. Nehledě na to, že se bude hrát v základní části méně zápasů, na což budou nadávat majitelé permanentek a majitelé klubů (ušlý zisk ze vstupného)... Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
02.09.2011, 22:28
 
Spousta gólů, emoce, Hromada podržel (Plch by pustil desítku), po zápase v útrobách strany na sezení Robin Kovář (že by se Vsetín hecnul a koupil špílmachra?)
 
romanfrajer | VHK Vsetín
31.08.2011, 11:59
 
Přidávám se k ostatním a znovu opakuji: Plšek už na to opravdu nemá! Dejme maximální prostor mladým klukům Hromadovi a pokud Vítkovice uvolní Kohna, tak samozřejmě i jemu!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
27.08.2011, 04:22
 
Plšek může zůstat na pracovním školení klidně až do jara! Kohn byl v bráně vynikající, rychlý, mrštný, sebevědomý. Rozhodčí pískal rovinu, což se dříve nestávalo a po zásluze vyhazoval Valmezáky jak na běžícím pásu. Ondra Hruška + Vaněk + kluci z Třince SUPER, mančaft za přístup a nasazení Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
23.08.2011, 22:13
 
Nechápu, jak mohl Plšek v Hradišti pustit 8 fíků... doufám, že je trenérům jasné, že letos je Hromada jasná jednička!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
19.08.2011, 23:53
 
Ozvučení je fakt katastrofa, při mluveném slovu slyším huhlajícího medvěda s hrncem na hlavě...
 
romanfrajer | VHK Vsetín
29.01.2011, 23:25
 
Reakce na Blááázen: Škoda je že Brynecký jde zpět do NJ ...
Jenom jestli vůbec nějaká další sezona bude. Ani bych se nedivil, kdyby střelili licenci a šli hrát KP jako Šternberk.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.