Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<89101112131415161718>
Rst | Vsetín
16.12.2020, 19:11
 
Říkej mi klidně Davide. Smajlík
 
Rst | Vsetín
16.12.2020, 18:39
 
Díkzatuvzpomínku a Luky,
brzděte s tím alkoholem :-) , Palicovi neříká půlka okresu Davide, ale oslovuje jej v 5. pádě tím, co má v nicku.
 
Rst | Vsetín
16.12.2020, 15:59
 
Já dnes, pominu - li, že je mi to jedno, počítám spíše s prohrou, ale přál bych našim výhru.
...
Ono jak tu správně Tony psal, že našim chybí ta podpora z hlediště na rozdíl od jiných organizací, tak já to vidím ještě černěji.
Jak ty mančafty, kde to nikoho krom příbuzných a přátel a možná svazových hlavounů a potentátů z mančaftů č.1 té které organizace nikoho jiného nezajímá, zde je to naopak.
Jestli se na zž nalepilo kvantum lidí, ale na zimák se nemůže, je to pro hokejky pohroma. Neboť když se na zimák mohlo, tak tam byla podpora jasná a zřetelná, kotel nikdy neskandoval stupidní názory hlupáků tu z fóra zde, tu na fb. Ale naopak, vždy ty hráče podržel, vyvolal atp.
Kdežto teďka, jak je na VS nalepených to kvantum škarohlidů, kteří po 2 výhrách blouzní o postupu a po 2 prohrách jsou jízliví až sprostí, tak pro ty hráče to musí být strašné. Všude kam se podíváš, jim nadávájí, a když pak přijdou na zimák, kde je lidé povzbudili, je tam prázdno. Takže jen negativní podpora.
Kdežto u těch bezfanouškovských mančaftů je podpora jak s lidmi žádná, tak bez lidí žádná, tedy ani ne ta negativní. Jasné plus pro tyto mančafty.
Jak Vsetín měl s lidma výhodu, tak když se na zimák nemůže, je jen negativní atmosféra a neprospívá to. IMHO.
 
Rst | Vsetín
14.12.2020, 21:12
 
Davsone, jj,
"Jirka Hrdina napřahuje hůl,
Gabor Zelenay vzteky okusuje stůl."
 
Rst | Vsetín
14.12.2020, 21:09
 
Ace,
to by zase uráželo gólmany bez masky.
Vypláchnout žaludek, chynýn a trojnásobný klystýr všem, od gólmana přes želvy po toho soudruha přes "kulturní apropriace" nebo co to je za potentáta.
 
Rst | Vsetín
14.12.2020, 20:48
 
prehrává
 
Rst | Vsetín
14.12.2020, 20:47
 
Davsone,
lidé z toho jistě neměli zkažený den jako teď z těch streamů, ba naopak, byli rádi, že jsou alespoň takto "u toho."
Co by tehdejší posluchači za ty streamy, co jsou k mání dnes, dali... Byli by taky nahněvaní, jako současní diváci(?)
A přiznejme si, že "předávám slovo do Bratislavy, jak to tam vypadá, Rudolfe Galo?"
"Želám dobrý večer všem, Slovan přehrává tri pätnásť, ale hrá dobre! Hoci hráči Slovana korčulujú, korčulujú, góly dává súper" mělo své VELKÉ kouzlo, resp. čaro.
 
Rst | Vsetín
13.12.2020, 18:18
 
Na to, jak si s ní strašil na jaře, nic moc.
 
Rst | Vsetín
13.12.2020, 12:03
 
Scousere:
ale ta poslední věta plná sarkasmu, ta se Ti povedla a velice mě pobavila.
Že naše obrana je dostatečně tragická i bez nich, to jsem jako věrný čtenář ocenil. Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.12.2020, 11:08
 
Co dělá Tomáš se svým synem, je mi jedno, tam mi vadilo jen to, že ten ochvěj se tady odvážil až tehdy, když zimák zel prázdnotou. Srab.
Podle mě nebýt koronakrize, těžko tu jsou oba dva. Nejspíš by tu nebyl ani Luboš Štach(?) A neboj, když se nedostal ani v tom F-M do sestavy, přišel mu VS vhod, jsem taky zaznamenal.
No a místo nich někoho máš? Drtina vám nevoněl, Jeřábek taky ne, Hunkes nevím, Dzdáš už tu taky není, to je těžké.
 
Rst | Vsetín
13.12.2020, 09:25
 
Michosvsetin,
mezi řádky nečtu nic, vím, že se po prohrách pravidelně přihrneš se svými moudry typu Dopita není trener - za antitop považuji, když jsi o Jirkovi Dopitovi psal, že každé zvíře jdoucí na porážku kolem sebe kope, z čehož se mi udělalo až zle.

Asterisk Cooper: u toho se pěkně usínalo u té hudby. Pěkné holky tam hrály.

Jsme pátí v první národní, květnový strašák Poruba za náma, Přerov na dostřel, a vždycky si říkám, jaké štěstí má vsetínský fanda oproti dejme tomu třebíčskému či havlíčkobrodskému, ale i tomu havířovskému, prostějovskému či přerovskému, ať nechodíme daleko.
 
Rst | Vsetín
13.12.2020, 07:56
 
Do toho Prostějova mám sto chutí jet. Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.12.2020, 07:44
 
Scousere,
ještě k tomu, že "jsme všem pro smích."
Na tos přišel kde? Pro smích jsme leda těm, co na to čekají a mají radost (nick hokejvsetin, michosvsetin) a potom těm, co po dvou výhrách vidí mančaft v "extra"lize a po dvou prohrách se tomu samému mančaftu/klubu skutečně vysmívají. Tak z takových si už nedělám vůbec nic.
A díval jsem se na tabulku. Jihlava je trochu odskočena, ale než mít v klubu někoho jako je Ujčík, to to vedení klidně oželím, na ten Přerov máme ztrátu 3 bodů, 4 místa za námi je Poruba i s tím Teperem, co zde údajně chybí (ta to radši ty Jenáčky než tohoto, i když nebýt koronakrize, oba dva by hráli letos za muže spíše těžko) a Endálem a tím Finem z Pešánovy líhně talentů českého svazu.
Takže na frustraci a paniku je čas.
Sám víš, že ty zž barvy až tak nemusím, nejsem z toho na větvi, ale ode dne s Jihlavou jsem změnil v šatníku jednu věc: zž šálu jsem začal pyšně nosit. ❤️
Smajlík (Jestli dvakrát vyhrajeme, nedejbože uděláme šňůru, zase ji schovám, ale kdy jindy ji nosit, než teďka?)
Máme mimo Smetanu s Kudělkou malé beky, kámoš, co je na ty streamy přilepený, mi vždy po zápasech referuje, mám to jak s mikrofonem za hokejem ze záznamu, takové jeho postřehy, tak třeba říkal, že je zajímavé, že ti Jenáčci mají vyšší ice time než třeba kapitán Kudělka, což mi přijde hodně zajímavé, pak referuje, že když tam je 4. lajna - po tom oslavném článku na hokej.cz ji překřtil na corsilajnu, góla nečeká vůbec (mám stejně, i když Dinovi bych gól přál, s Tonikem mi dva největší oblíbenci), včera mi říkal, že ten Sokolov nebyl marný, že byli třeba v útočné třetině velmi šikovní. Apod.
Taky mě může mrzet, že máme malé beky, však mě ta naše miminovost krom 19-20 irituje dobrých snad 10 let, kteří gólmanovi vůbec nepomůžou, na loňskou sezónu nadáváte, o.k., drhlo to, ale ta urostlá obrana se mi velmi zamlouvala(!), letos její optické zmenšení z důvodu koronakrize ale chápu.
Ti Jenáčci jsou snadný hromosvod, ale tak zase kdy se mají vyhrát(?), říkám si. Když si vzpomenu na Ondru Němce ještě s košíkem, ten když byl na ledě v 01-02, měl jsem divné pocity, ale ti co jej znali líp, mi říkali "počkej až se vyhraje, to je bek pro repre." No a už v 02-03 byl v klidu v základu a hrál už jako platný bek.
Vsetín Forever

 
Rst | Vsetín
12.12.2020, 23:47
 
A co se ELH týče, v 91., když se uvažovalo o farmě Zlína, byl jsem z toho na mrtvici. I kdZ jsem VĚDĚL, že do nejvyšší soutěže nikdy nepostoupíme, tak již jen ta teoretická možnost byla snová.
 
Rst | Vsetín
12.12.2020, 23:43
 
Nejsou trapní? Jsou!
A body z ledu jsou mi fakt putna.
 
Rst | Vsetín
12.12.2020, 23:29
 
Je větší defekt Ujčík, nebo Duda?
 
Rst | Vsetín
12.12.2020, 23:15
 
S Přerovem souhlas, ale:
k čemu jim je, že to tam "dělají dobře," když místo zimáku mají moderní miniaturu a je verejnym tajemstvím, že do ELH nikdy? To raději na ledě místy trapný VS, ale s tím, že kdyby jo, tak za tím půjdeme a navrch s nafukovacím parádním stadionem.
To ostatní mi přijdou muchy, netrápil bych se tím.
 
Rst | Vsetín
12.12.2020, 22:37
 
Scousere,
důležitost toho zápasu mi přišla 1/10.
Zaujal ten bod z venku, neboť jsem od našich nečekal vůbec nic, resp. prohra by mě nepřekvapila.
Zaujal hattrick Kverky, kdy ihned mi naskočili útoky jeho otce Tlačil Kverka Musil z 90. roku a Sup Kverka Rousek z roku 93 a musím uznat, že mladému tato soutěž sedne jak pr.del na hrnec.
A jsem rád, že dal za nás gól Toník, moc mi to přeju.
A to mé "a dnes vezeme bod!" byl ode mne pokus o odlehčení. 😁
 
Rst | Vsetín
12.12.2020, 20:28
 
V 93-94 jsme v Sokolově zaznamenali jedinou(!) prohru sezóny (4:3), kdy nás vychytal Kněžický, za nás v bráně místo Čemana Ivoš, a Sokolov má tuto výhru za jeden z památných matchů/výher své historie, topzápas.
No a dnes vezeme bod!
VSH,
že Tys poslouchal dnes Turbo(?) 😁 - české, ne polské.
Ty zápasy ničí systém té srandy, "hrnečku vař" bez sestupu neprospívá žádnému zápasu a atraktivitě už vůbec.
 
Rst | Vsetín
10.12.2020, 19:50
 
.. a jen poopravím, máš tam 92, byl to podzim 91.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.