Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<910111213141516171819>
Rst | Vsetín
10.12.2020, 19:21
 
Setteinz,
tam byla trma vrma před Turkem nebo Gulou, snad všichni poopadaní na ledě a někdo to tam dopíchnul, dle mě Kupka.
Ono to utkání bylo zajímavé tím, že ještě rok předtím by těžko kdo pomyslel na to, že tu někdy vůbec slavný Motor přijede. Takže euforka velká a Broník koník hodil do placu/slíbil, že jestli dá Vsetín první gól, lehne si v kotli na zem. A když ten Korčák/Kupka dopíchnul ten puk za Gulu/Turka, byli jsme úplně hotoví a Broník koník nikde, již ležel na zemi. Když jsem se pro něj nějak sehnul, abych mu v tom blázinci a vřavě pomohl na nohy, bylo to velmi zvláštní. U té země to tak zajímavé dunělo, bylo to velmi působivé a když jsem se narovnal,jako kdybych se vynořil z nějaké velké hloubky. Však to někdy zkuste, v nějakém topzápase,na který se budou všichni těšit a povedeme v něm 1:0, lehnout v kotli na zem. Všem to doporučuju.
To Milevsko,to nám dalo. 14:4 v takovém finále nefinále, když postupovali oba, bylo zavádějící, všichni počítali pak na podzim s bodama a jeb ho - 4:4. Škoda.
----
Nezbývá než vyčenichat Jirku Korčáka a zeptat se jeho samotného.
 
Rst | Vsetín
10.12.2020, 17:51
 
To nedával #28, jehož to byl první zápas za VS?
 
Rst | Vsetín
10.12.2020, 15:24
 
Reakce na VSH: :))...
Pardon:
"Náš ústav se vám, pane VSH, mými ústy omlouvá za toto politováníhodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně TŘIKRÁT za 30 let."
(Boule, GT, Jihlava)
 
Rst | Vsetín
10.12.2020, 10:37
 
VSH:
"Nás ústav se vám, pane VSH, mými ústy omlouvá za toto politováníhodné nedopatření, ke kterému dochází maximálně dvakrát za 30 let."
 
Rst | Vsetín
10.12.2020, 07:20
 
Jestli ten 1:7 s GT nebyl ten zápas, jak jsme šli pak přes led na švadleny, ale ty se k ničemu neměly.
 
Rst | Vsetín
10.12.2020, 07:17
 
Však bojuj na prázdném zimáku.
 
Rst | Vsetín
10.12.2020, 06:58
 
Taky bych z toho nedělal vědu, k 1:7 doma dochází jednou za 30 let.
 
Rst | Vsetín
08.12.2020, 18:19
 
A ad Boule:
Když čtu ty výlevy po utkáních, připomíná mi to ohlušující pískot na Tomka při trestném střílení s Mladou Boulí za stavu 0:7.
 
Rst | Vsetín
08.12.2020, 18:13
 
Díkzatuvzpomínku:
Jen bych poopravil tu metaforu či personifikací nebo co to je:
Všichni čučí na stream, jen já sedím u okna a nesleduju to.
Aby však nevznikla mýlka; proti streamům nemám vůbec nic, jen se podivuji tomu, co od toho fanoušci čekají. Protože dle mě hokej naživo a v telce je sto a jedna. Nebe a dudy.
A jak to vypadá, že jsem proti strýmu, tak hned vzápětí musím dodat, že se to dá i otočit: co já bych dal za to, vidět kdysi dávno na streamu ty Tomky a Pešaty tu v Bouli, tu v Milevsku nebo v Táboře. ❤️
-------
Na Jihlavu umíme, jednička a Waynlexej na bully!
 
Rst | Vsetín
08.12.2020, 06:22
 
Díkzatuvzpomínku:
Smajlík Díky.
(Vidět v 86. Vodáka na strýmu, platí totéž, jistě bych nebyl jeho příchodem nadšen tak, jak jsem byl. )
Mlho, píšu si: Plha 2 třetiny, nerozčiluje se u toho.
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 21:46
 
Tůma Smajlík
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 21:40
 
...jo a Mlho pozor!, co tam nechodím sám, dá se říct, že jsme vděčný za každou návštěvu Lapače. Ať už v pondělí, středu či sobotu. A jelikož to vidím z druhé strany (ne jak vy přímo naproti kotle), můžu s přehledem říct, že být tam sám, tak mě to tam velmi nudí (pondělí, ve středu taky jak kdysi za Dopity s KV ve středu - bolení očí a nutné a nudné zlo), v sobotu spíše baví(!), jednou za 80 let dokonce velmi (:-) ) i samotného, leč i tak jsem nebyl sám, čili nic nového pod sluncem, navíc platí stále přímá úměra - čím více alkoholu, tím lepší - jako vždy, vím
díky lidem kolem nás
Dříve to pomáhalo ke řvaní, nyní k nostalgii; ať už je na ledě Pitule (toho jsem čekal, že ti kverulanti vzpomenout!, ten se mi s PV v play off zamlouval, protože VELKÝ :-) ), Procházka, Volf nebo kdo ...
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 21:25
 
Že ty na to čumíš. Smajlík
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 21:21
 
M111:
Jo!
Je 2020.
Proč jsou tedy ti, co to sleduoju jak urvaní zápas co zápas, neustále nasraní, he???
Jsou opravdu tak hloupí, nebo mají oči z Kašparovy krávy?
Že nevidí a nevědí a nejsou s to pochopit, že zž třeba v přesilovce ne že gola nedají, ale já, který to nesleduju, jsem rád, že góla nedostaneme?
Ne ne,nic nerušit, nad čím bych se pak pohoršoval?!?
Smajlík Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 21:11
 
V pondělí se má chodit maximálně na starší dorost.
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 21:09
 
N111:
Ale jo, chápu to, ale jak jsem psal, víc než ta koronakrize, resp. nemožnost chodit či jezdit, mě sere ta zbytečnost "soutěže."
Ta koronakrize byla tomu všemu rána z milosti, vždyť to stálo za nic i tak; lidé bez energie na zápasech v pondělí: co to jako mělo být???? Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 21:04
 
Mlho, se mnou jo, a s tebou?
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 20:11
 
Edo,
dík za přihrávku.
Víš, co by psala vemena v září a říjnu 94 o Valáškovi?, existovat fórum a pejzbůk.
Jasně, Valášek není trenér!
V časech, kdy jsem spatřil v Jednotě v 1. patře mezi hračkárnou, papírnictvím a drogerií Josefa Beránka, mého hrdinů z MS 93 a následně to rozhlásil cca mezi 37 přátel (nyní bych udělal stream v Jednotě překvapených by bylo žalostně málo), tak jsem si říkal jako Jan Neruda, kam s ním(?) Vlach, Galkin, Stantien. A Valášek jej dal na křídlo k Vlachovo (druhé Tomek), což by mě fakt tehdy nenapadlo, marná sláva, trenéři co nejsou trenéři, občas překvapí.
-----
Pro mě osobně lajna Tomek Vlach Beránek 94-95 největší porno na Lapači a škoda, ze ta výluka nebyla až do konce, i kdyby to Vsetín mělo stát ten titul (i tak bychom jej dali!).
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 19:49
 
I když to jsem vzpomenul fakt ty naše Championy.
Když nebyly streamy, dostal třeba v Hodonín Vsetín 9 (slovy devět). Nebo doma v prvním kole s Výškovém osmičku. Smajlík
A jak říká Giovani, legendární vsetínský fanoušek: "Myslíš, že jsem následující kolo chyběl? Ani by mě nenapadlo!"
A Karel Čáslavský mu na to povídá: "A myslíš, že by mě napadlo chybět? Nikdy. I kdybychom stokrát dostali od Vyškova 2:8."
Co nás tam tak bavilo? Za mě jednoznačně: NEPŘE ŽRANOST; na ty Vodáky a pak Korčáky a Pešaty a pak Jiskry jsme se tak těšili, že jsme se nemohli dočkat (mladší) a starší to měli jako lepší zábavu. Pak v 93. už to byla úplná fantasmagorie. Smajlík
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 19:29
 
A úplně to vidím!
Po první jasné prohře Vsetína se švadlenou v naší nováčkovské sezóně v nejvyšší soutěži, úplně to vidím, existovat fórum a pejzbůk, rychle vyměnit Vlacha za Štrauba!
Nebo po těch Pardubicích, jak jsme tam dostali 6:1. Dopita není centr! Přiveďte Salfického! Apod. :-)

Vrátil bych to hned, bylo to krásné a děkuji za to Bohu. Že jsem takový nesmysl mohl zažít.
Teďka je to smutné. Jasně, mít 16, vidím jinak, ale ...
Fakt mi někdo vysvětlete,k čemu je dobré sledovat hokej mužů v pondělí, nedejbože venku na streamu? Smajlík Smajlík Smajlík

Dále: jak jsem byl zblblý z toho S mikrofonem za hokejem, nezapomenu na první hokej nejvyšší soutěže,kdy zavítal jsem ve svých 12 letech na Zlín - Kladno. Odkojen Lapačem,kde to při Šumperku a Studénce v kraji a v 2. národní se všema vřelo jak v úle,neboť od dďů po vnuky všichni na to byli nadrženi, jsem byl přítomen dokonalé nudě. Fakt. Nebavilo mě to a největším zážitkem z toho dne bylo pojedení něčeho v bufetu a po příjezdu na VS hození programu z toho zápasu Broníkovi koníkovi do schránky,neboť jsem mu to slíbil.
To samé v 92-93 v Olomouci. Nejvyšší soutěž, zápas se Slovanem Blava, mně to přišlo proti Vsetín - Hodonín jako jedno velké nic a navoněná bída. Opět největším zážitkem bylo cigáro (uzenina) v maximálním rohlíku,což jsem neznal.
Pilinňák a Buřič na Lapači milionkrát větší zážitek. Jo jo, zlaté časy bez strýmů, kdy trenér není trenér vypotí i s 8 chybami kdejaký "trenér" - hlupák.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.