Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<910111213141516171819>
Rst | Vsetín
08.12.2019, 10:43
 
* s tím transpošem jsem tehdy neměl nic společného, VS - VM můj sen nikdy nebyl, jen mě to teď s odstupem 10 let náramně pobavilo. Smajlík
 
Rst | Vsetín
08.12.2019, 10:41
 
Jockyy:
Ech, když si vzpomenu na srdcovku 08-09 a transparent za jednou z branek VS - VM : SEN REALITOU, musím se nyním extraligohoničům od srdce zasmát.
Máš rád hist. okénka, čili jsi moje krevní skupina. Na konto 08-09 tedy chci říct, že tehdy se ta dvojka, dva a půl chodilo skutečně na Lapač BAVIT, nikdo nic nečekal, v tom to bylo naprosto úžasné. Pitchovaly tu asi 3 nicky, zbytek byl v jakési euforii z toho, že se na Lapači zase hraje a není tam sklad, vietn. tržnice, fabrika nebo tak něco.
 
Rst | Vsetín
08.12.2019, 10:32
 
Atlasfite:
Tvl tos nepochopil, že je to určené tobě?

Jocky:
Tak tak.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 22:11
 
Ano, řešili.
12
12
2. liga třeba 3x10, přičemž
postupy sestupy zachovat. Na tom přece stál náš hokej. O ten ale fakt těm šmejdům nejde.
Já mám PV a AZ (s nimi i PR a Hodonín) za hokejové bašty, které k nám tak nějak historický patří. A přijde mi to smutné a škoda.
Fakt ty lidi vyženou.
Přitom už tak se proti fotbalu ty hokejové týmy za ta léta potkávaly až až.
A ve fotbale přidali nadstavbu/nástavbu a taky: zájem nevalný a utkání to jenom zneatraktivnilo.
Tím množstvím mužstev a zápasů chtějí lidem hokej zhnusit, aby měli volné pole pro své rejdy. Pro ty svoje nesmysly, co tu chtějí zavést. NHL, AHL, IHL, OHL alias ELH, Liga farem a liga akademií.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 20:58
 
ad miliarda zápasů a mančaftů jak sviň a bez sestupu: Včera
Havířov - Přerov 800 lidí
Prostějov - Jihlava dokonce jen 500(!)
Aneb jak zničit kdysi krásná a atraktivní utkání.
Včerejších vsetínských 2 a půl zní ještě krásně.
Z jedné hrůzy jsme vylezli a ze superatraktivní 1. ligy se pomalu a jistě stává další hrůza(?)
Jen kvůli těm lotrům, kteří chtějí český hokej zničit a zašlapat a ještě mají tu drzost dát si český hokej do názvu. Fakt doba toto. Smajlík
Být těch mančaftů 12, padat a postupovat, každý zápas by se hrálo o moc.., mnohdy o všechno, jej to jsem se zasnil.
Smajlík
VHKRV jak jsi dal tu možnost A, vidíš, ono to už tak leckde je. :((
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 16:35
 
Tak ještě k Stantienovi a Ručinskému.
Stantien:
Každý si vzpomene na Tomek Vlach Stantien. V pořádku.
94-95 zacínal s Forchem a Jenáčkem, místo Forcha hrával s nimi i Mira Stavjaňa. Finále pak až na první zápas potom se Smetákem napravo. Jack tak odkroutil s Bobem celou tu nejsezónu historie.
Stantiena pamatuju z Popradu, už tam byl výborný, jen jsem si o něm říkal, že asi žádný myslitel, neboť hrával s #99. Možn někdo pamatuje Zárubovo Stantienův komický výstup v Bully, kdy se na to ptal Záruba v popradské šatně:
- Romane, proč jste si vzal Gretzkého 99?
- Chalani vraveli hraješ ako Wejn, si jak Wejn, čo by sis ju nevzal. ... Nějak tak.
... A tady, nějaký měsíc před utvořením Tomek Vlach Stantien, přijelo nadupané Kladno. Myslím si, že to byl leden 95. A na již tehdy bravurní Paterovce nastoupili ze zranéními decimovaného Vsetína 3 chlapi, slepený útok: Mařák, Vlach, Stantien. A co bylo nejlepší, oni tomu Vejvodovi s Patym a Prochym vůbec nepůjčili puk! A vodili si je jak slepé koně. Další z mých TOP hokejových zážitků.
Pak když udělali Tomek Vlach Stantien, věděl jsem, že to bude fungovat, jen možná s Mařákem by to bylo ještě vc kouzelnické. Smajlík
Ale to u Vsetín kraloval.
Stantien se mi strašně moc zamlouval po odchodu Jirky Hudlera v 03 mezi Kucharczykem a Veselým, bylo to v době, kdy prvního centra hrál Gardoň. A ti Kucharczyk s Veselým byli se Stantienem ještě lepší než d Hudlerem, protože góly dávali pořád, ale navrch i přestali dostávat!
Ručinský:
To se mi tak strašně moc nelíbilo, jak za nás nastoupil v 95-96 ve F-M. Prej litvínovský srdcař... K jeho cti musím řct, že v tom F-M byl nejlepší na ledě. Přiletěl, nejlepší na ledé a odletěl. Smajlík
Hlavně to byl strašně zábavný výjezd, to už nezažiju, strašná pr del Smajlík To už bohužel nezažiju :(
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 13:09
 
A Sršňův podpis nese i hromové, úžasné "FLAŠAR JE PRASE", kdy CELÉ stání řvalo na to podsvinče, když chtěl "Vosu" zmastit. Smajlík
Takže opět platí - Vosa legenda.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 13:05
 
Dzindo, Tomek Vlach Stantien byla vytvořena v době, kdy už Vsetín panoval. To samé Sršeň Galkin Beránek (Setteinz)
Tomek Vlach Beránek řadím nejvýš. Byla výluka NHL, tudííž naprostá masakr liga. Ne extraliga, ale SUPERMASAKREXTRALIGA. Média onanovala nad Jágrem, Strakou a Ručinským, a Beránek nás mezitím přitom vytáhl z předposledního místa na druhé, což bylo pro sezónu klíčové.
Sršeň Galkin Beránek chvilku v 96-97, kdy v play off nahradil Beránka Haščák, a v 97-98 byla nejlepší lajna v lize, ale opět, byly to již časy, kdy Vsetín panoval a kdykoli to mohly vzít na bedra další 2 lajny.
Pro srovnání s Rob Jonák Pechanec, kdy šlo o to, že Robovi by to nemuselo lepit, jsem pro srovnání namátkou vybral 3 lajny, které spolu hrály alespoň 2 sezóny a lepit jim to nepřestalo.
Tomek Vlach Stantien i Sršeň Galkin Beránek patří mezi klenoty, ale tehdy to lepidlo i dalším 2 lajnám.
Osobně řadím nejvýš lajny
Tomek Vlach Beránek 94, z předposledního fleku na druhý,
Mařák Galkin Sršeň, play off 95, první titul, a
Pardavý Dopita Tomajko 99-01, už pomalu zlé časy, kdy nás tito táhnuli jak lokomotiva.
Tabara Stuchlík Pecivál
Mařák Stavjaňa Šebestů
Pardavý Dopita Tomajko
jsem vybral záměrně coby lajny, které nás TÁHLY v různých obdobích stejně jako loni Rob Pechanec Jonák.
Pokud bych dával nej trojky, tak jen Dopi by byl asi v 7. (Jen s pravými křídly Sršněm, Kratěnou, Bělohlavem a Pardavým jsou 4, výborná byla i Paroulek Dopita Krayzel, když byli Pardavý s Tománkem mimo hru atd. atd. )

Ještě k Sršňovi: v 95 jsem ho miloval, pak mi bylo kolikrát za něj stydno. Ale legenda. První, nejvíc největší titul v historii nejen naší, nese především jeho podpis.


 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 11:46
 
Dzindo,
tak na toho bych NIKDY nezapomněl. Vždyť často Lapači ze srandy říkám Chrám sv. Michala.
A ano, taky mu to lepidlo vždy. A nejen s Vlachem. Po odchodu Šelešovského v 92 vzpomínám moc rád na Tomek - Kupka - Barus.
A mmch
Tomek - Vlach - Beránek z podzimu 94 je pro mě NEJVÍC. Nejlepší, co jsem kdy na Lapači viděl.
Byly 2 zjevení na Lapači. Tomek podzim 91 a Beránek, resp. Tomek Vlach Beránek podzim 94. Já řval jako kráva.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 11:17
 
* A Tabarovi to taky se Stuchlíkem a Peciválem lepilo 3 roky v kuse.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 10:52
 
*
Že kdyby zůstal, nemuselo by mu to lepit jako loni, je možné, ale IMHO nepravda. Mařákovi to se Stavjaňou a Šebestů taky lepidlo 3 roky, jen na baráž o ELH šel k Mařákovi nabušenější reprezentant Kapusta a silový Forch, Ríša Šebestů už byl vyčichlý jako Pechanec Rob Jonák Teper Slováček loni v play off a vrátil se za starými známými až poslední kolo s Hradcem 7:0. Míra Stavjaňa odehrál barage s Raděvičem (to byl taky Maradona na bruslích Smajlík ) a k nim dříč Jack.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 10:47
 
Gerard:
Ano, se ŽT to trochu zlehčuju, nechce se mi pokaždé vypisovat Jonák, Pechanec, Rob, Teper, Slováček. Odteď to budu vypisovat celé.
Že však dá gól Kondor ml. z ničeho, jak správně napsal Emperor8, ze šatny, za tím si stojím. Vždyť loni kolikrát i Jonák, Pechanec, Rob, Slováček, Teper byli v přesilovce marní a ŽT ml. pak přijely a "nějak" puk dostaly do sítě.
Té lajně to sedlo a dala vzpomenout na
Tabara Stuchlík Pecivál,
Mařák Stavjaňa Šebestů či
Pardavý Dopita Tomajko,
Pechy výborný, já si do té doby myslel, že to co on by si odehrál Podešva, ale musím uznat, že u něj to mimořádně legrační klišé "silný na puku" sedí jako pr del na hrnec. I když menší, i proti větším - neztratí puk, což mi imponovalo. O přehledu atd. se bavit nemusíme a s Víťou Jonákem si rozuměli jak dlouho žádná trojka.
Stejně - v play off ti, o kterých je řeč, nadávali taktéž nejen na Roba, ale na celou trojku - už jim nebyla dobrá, ač nás táhla celou sezónu.
Já si říkám, že až bude třeba (třeba v play off když poteče do bot), sáhne Dopi a Jack i po osvědčeném tandemu Toník - Víťa.
------
Jsem se teď kdysi díval, kdo nám vede střelce a (pomlčka, Pavláskovy vykulené oči) :
Dostálek Smajlík
Smajlík

V play off přelezem 1/4finále, v semi čekám boj na 7 jako loni s PV, příp. fin. snad nebude za trest jako loni ta vyšťavenost s ČB. ... Jenom tip, neberte vážně Smajlík
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 07:42
 
NT: Loni přesilovky díky ŽT ml. výjimka potvrzující pravidlo, ten chlap dal gól z ničeho, s tím se narodíš.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 07:41
 
VHKRV:
Pro možnost A dělá svaz/Čh doslova všechno, s béčkem jdi do žďáru, céčko zní lákavě, ale bejvávalo.
Což takhle D) Z otce na syna nebo E) Všechny cesty vedou na Lapač (?) - rozuměj i když bych nakrásně chtěl nevěnovat tomu už vůbec nic, stejně mě to bude pronásledovat a jednou mě/nás to zabije... - navíc na ten Lapač fakt dojdu prakticky vždy, ať vyjdu odkudkoli a aniž bych měl v plánu tam lézt Smajlík
Neplatit D, tak asi C, ale zdraví (přece jen bych těžko vydržel a snesl to, co kdysi, když byl člověk "nesmrtelný" ) a kamery na každém rohu a v paprči každého mouly by byly těžce proti krásné a romantické variantě C) Smajlík
 
Rst | Vsetín
04.12.2019, 20:47
 
Dzindo, je to o.k. Smajlík Smajlík
Přičítám to právě tomu, že to všichni můžou vidět a pomalu a jistě se těm lidem hokej zajídá. Jak dřív člověk musel vyjet ven, aby naše vůbec viděl, a doma to nebylo furt a furt, těšil se na ty hokeje i přes kiksující beky a jalové přesilovky.
Má ráda zní: nesledovat ty hokeje venku na žádné hračce.
Böhse Onkels:
Dochází na má slova: kdo na TOLIK zápasů bude probůh chodit? To je čekání na play off, jaké tu možná nikdy nebylo. :(( O nějakém těšení se na zápas, kdysi dokonce nadrženosti, nemůže být řeči.
Je to škoda, že tady chtěj hlavouni mermomocí NHL.
A na play off přijdou i ti fans play off a bude zase dobře.
... Mmch dnes jsme porazili tým z té první osmičky, tak opět zopakuji, nechápu tu paniku, co tady vzniká po nicneřešících ztrátičkách. Smajlík
 
Rst | Vsetín
04.12.2019, 11:01
 
Je úžasné, jak si dokážete vždy najít téma, které nás/vás najednou trápí/pálí. Teď jste našli: ........... ODCHOVANCI.
Přitom stavět to (i) na těch vámi jmenovaných, tak byste zas nadávali, že na to nemají. Jako u Hriciowa. A říct klub před sezónou: Letos na odchovancích, uvidí se, jak si povedou, to byste zas jančili. Mně by to nevadilo, jak jsem psal, devátí nebo druzí, je mi jedno, pokud není postup jediná možnost, jak z hrůzy - už - ven, viz právě vzpomínaný gól desetiletí Kajaby.
Baví mě představovat si výstupy stand-up komiků, v hlavě mám především Pavláska, na vámi nahozená témata a moudra. Pomlčka, vykulene oči a zastřeným a udiveným hlasem Pavlásek: ,,Odchovanci." )
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 19:13
 
* v 01 právě Dopitovým odchodem
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 19:08
 
Michovsetin:
Přesilovky šly do kopru v 01. Loni byla výjimka díky ŽT ml., které v ZČ dávaly góly (i) "z ničeho", letos ve starých kolejích.
Na odchovance je tu odborník asterisk, v tom nejsem tak honěný.
Co tu je Dopi, tak postup, nováček v play off a 3. flek. To mi špatné nepřijde. Letos máte velké oči, IMHO trochu přimhouřit. Smajlík
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 18:48
 
Na Kometě třeba ultras mají dokonce zákaz prodeje fanvěcí (šály apod. ) snad na sto metrů od zimáku... - taky "výborné".
(Nestor je tvůj maskot?)
 
Rst | Vsetín
03.12.2019, 18:12
 
MYKY, pokud to bylo to "dřevěné" vydání se zcela mimořádně ostrými hranami, tak to by mě taky točilo. Smajlík S tím bych na hokej zakázal vstup, neboť je to zbraň ostřejší narvalího klu. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC Slavia Praha