Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<1011121314151617181920>
Rst | Vsetín
07.12.2020, 19:49
 
I když to jsem vzpomenul fakt ty naše Championy.
Když nebyly streamy, dostal třeba v Hodonín Vsetín 9 (slovy devět). Nebo doma v prvním kole s Výškovém osmičku. Smajlík
A jak říká Giovani, legendární vsetínský fanoušek: "Myslíš, že jsem následující kolo chyběl? Ani by mě nenapadlo!"
A Karel Čáslavský mu na to povídá: "A myslíš, že by mě napadlo chybět? Nikdy. I kdybychom stokrát dostali od Vyškova 2:8."
Co nás tam tak bavilo? Za mě jednoznačně: NEPŘE ŽRANOST; na ty Vodáky a pak Korčáky a Pešaty a pak Jiskry jsme se tak těšili, že jsme se nemohli dočkat (mladší) a starší to měli jako lepší zábavu. Pak v 93. už to byla úplná fantasmagorie. Smajlík
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 19:29
 
A úplně to vidím!
Po první jasné prohře Vsetína se švadlenou v naší nováčkovské sezóně v nejvyšší soutěži, úplně to vidím, existovat fórum a pejzbůk, rychle vyměnit Vlacha za Štrauba!
Nebo po těch Pardubicích, jak jsme tam dostali 6:1. Dopita není centr! Přiveďte Salfického! Apod. :-)

Vrátil bych to hned, bylo to krásné a děkuji za to Bohu. Že jsem takový nesmysl mohl zažít.
Teďka je to smutné. Jasně, mít 16, vidím jinak, ale ...
Fakt mi někdo vysvětlete,k čemu je dobré sledovat hokej mužů v pondělí, nedejbože venku na streamu? Smajlík Smajlík Smajlík

Dále: jak jsem byl zblblý z toho S mikrofonem za hokejem, nezapomenu na první hokej nejvyšší soutěže,kdy zavítal jsem ve svých 12 letech na Zlín - Kladno. Odkojen Lapačem,kde to při Šumperku a Studénce v kraji a v 2. národní se všema vřelo jak v úle,neboť od dďů po vnuky všichni na to byli nadrženi, jsem byl přítomen dokonalé nudě. Fakt. Nebavilo mě to a největším zážitkem z toho dne bylo pojedení něčeho v bufetu a po příjezdu na VS hození programu z toho zápasu Broníkovi koníkovi do schránky,neboť jsem mu to slíbil.
To samé v 92-93 v Olomouci. Nejvyšší soutěž, zápas se Slovanem Blava, mně to přišlo proti Vsetín - Hodonín jako jedno velké nic a navoněná bída. Opět největším zážitkem bylo cigáro (uzenina) v maximálním rohlíku,což jsem neznal.
Pilinňák a Buřič na Lapači milionkrát větší zážitek. Jo jo, zlaté časy bez strýmů, kdy trenér není trenér vypotí i s 8 chybami kdejaký "trenér" - hlupák.
 
Rst | Vsetín
07.12.2020, 18:44
 
Hele vidět Raděviče s Vlachem a Dorničem každý druhý den na streamu, jistojistě bych si říkal, co to sem přichází za motovidla.
Nas.rat, znal jsem je ze S mikrofonem za hokejem, Vlacha s Raděvičem dokonce z repre... Ale nebyl jsem jimi přežrán. Takhle: když jsem je viděl jen LIVE, již jen vycházet je ze šatny při tréninku byl pro mě zážitek, Raděvič - "Maradona na bruslích" - co na tom, že "jen" v první národní, dovlekl nás do té první ligy - extraligy? Dovlekl. Že pil jak závodník, co bych za takového Frajera teďka dal... Vlach - no comment. Již jen jeho příchod na první trénink na ledě; na černém ledě, tehdy se nemuselo lozit kdejakeému jelimanovi do pr.dele; byl zážitek jako prase - přicházel CHLAP. MISTR TOUŠE. KAPITÁN. No a Dornič nás provedl to ligou jako captain a bohužel na baráž seděl, jelikož přišel Kapusta, ale s Hradcem si to již jistě užil naplno...
Krásné časy. Je.bat strýmy, ať žije S mikrofonem za hokejem!
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 17:27
 
94-06
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 17:26
 
bavily
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 17:25
 
Edo,
synka Toma Krále, naději českého svazu i s Finem bychom dali, zavřený zimák na další kolo by byl 50:50, semi s Přerovem by bylo na 7. Spousta bizarních bytostí nalepených na ZŽ by po výhrách viděla mančaft v ELH, po prohrách by ironicky vypisovala, že se vrátíme tam, kam patříme, jakože do 2. ligy, hahaha, pak by se ty Litoměřice porazily, tak by zase bytosti chytaly fantas, s Přerovem pak na 7, jak už jsem psal. Blažena by vychytal postup do finále, Dopita by byl trenér, pak by se pravděpodobně padlo s ČB a Dopita by trenér zase nebyl.
Soudní lidé by byli největším úspěchem mimo 93-06 ohromeni, ne tak bizarní bytosti, které by byly nespokojené s nepostupem do ELH a svými imbecilnostmi by bavili soudné fanoušky ZŽ.
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 11:55
 
Ace, nedělej, že nevíš, že trenéři nejsou trenéři.
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 10:07
 
Prostějovským zatápěl zase Šilhavý.
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 10:06
 
A nepřivedlo ho právě na to play off?
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 10:06
 
Měl tucha
Ani ti dva
Přerovské
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 10:03
 
To jo, to bývá, u mě vede Jetel. Smajlík
Protože přivést někoho, kdo u nás chytne 40 střel doprostřed brány, aniž by byl v okolí brány na 4 m někdo z našich, je majstrštyk. Smajlík
Ale abych se trápil, že tu jacísi dva hráli a pak odešli a teďka jsou 100. a 129. v produktivitě? Proč? Smajlík Trap se tím sám i s tím drozdem z Holešova. Jsem myslel, že mi tu hodíte, resp. Frankovi, z fleku 20 hokejek a vy na něj s Dostatkem a téma 2. A hvězdou Volfem. Smajlík
Dostálek je určen pro Přerov, abych řekl pravdu, jak v Brně, tak pak v CB jsem od něj čekal mnohem, mnohem víc. A tady jsem měl ticha, že jako Přerovské to bude mít těžké. Neboj se, kabina je kabina a na Přerovská se přece jen hledí jinak než na někoho jiného (za mě správně!). Ale buď jak buď, v hlavě zůstane, že při výročí oslavy 80 let hokeje na VS dal hattrick kdo? Dostálek. Mně tak špatný nepřišel. Ano ti dva. Já to bral tak, že se čeká na play off - to taky - k čemu by nám bylo, kdyby ti naši vlčáci chodili v té nekonečné zč do každého souboje po hlavě a pak by šli do play off zdecimovaní(?) Bohužel přišla ta koronakrize, tak nevíme,jak by hráli, když skutečně o něco jde. Nekonečná základní část o miliardě účastnících, to mě štve víc než občasné minely vedení.
Ale tak trapte se tím dal,když vás to baví. Smajlík
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 08:03
 
Ace81:
"Přicházel jako hvězda" Smajlík
To je gól. Já ho než jsme hráli play off s PV, vůbec neznal.
Kdyz sem přicházeli Raděvič, Vlach, Dornič, to jsem si říkal, co sem přichází za skutečné hvězdy a měl z toho oči navrch hlavy. Volf. Hvězda.
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 07:06
 
... a sledovat tohle ještě live na streamu může taky jenom někdo, kdo si chce začít se sebepoškozováním.
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 06:52
 
On proti nám zahrál to play off s PV za ně a udělal na naše vedení zřejmě dojem podobné jako Jetel - sem s ním. Jako kdyby si PV od nás vzal Šilhavého, že jim dal jednou 2 góly, udělal na n ě dojem a čekali od něj zázraky.
...
... Nebojte, taky mě docela irituje, že jsme před gólmana chodili naposledy ve výlukové sezóně NHL 04/05 a pak místy od 2. zápasu baráže s UpL.
A chodí tam od nás jediný chlap, kterému ale zavazí puk.
Přičítám to tomu neuvěřitelně mu počtu týmů, protože fakt - na co tam chodit, když o nic nejde, má to xyz mancaftů, které bych z hlavy snad ani nevyjmenoval a ani se nepadá? Tam by šel jenom blázen před tu bránu.
 
Rst | Vsetín
06.12.2020, 00:49
 
Reakce na Cromwel: Milý RST máš zřejmě pocit že naše vzá...
Je pravda, že jsi pro mě nejhlubší dno hlásící se k ZŽ od tvých souhlasných příspěvků vychvalující 20tis. pálky pro mladé fanáty po jednom Přerovu, to teďka nějaké tvé otálení s odpovědí Frankovi a dodání 100. a 129. chlapa v produktivitě coby zářících hvězd je již k popukání.
 
Rst | Vsetín
05.12.2020, 22:28
 
- přetrpění koronakrize
- PV
 
Rst | Vsetín
05.12.2020, 22:27
 
Edo, říkáš Teper a jedním dechem zminuješ ČB. Tak zrovna mimino vypadalo proti chlapům z ČB vždy komicky.
Loni do toho zasáhla vyšší moc, velká škoda, protože to bylo stavěné na to play off. (Letos je to postavené na přetečení koronakrize, ale někteří ne a ne pochopit a stále budou trapasit s "extra"ligou. )
Chudák Rob ml., prvé vzýván a minutu na to zatracován, i když vlastně rozhodl ten první spiel s PC a nasměroval Vsetín správným směrem.
...
A i když se na zimák nemůže, tu soutěž doslova ničí a likviduje ani ne ta koronakrize, jako ten sprostý počet mancaftů a nemožnost spadnout.
Protože hrát se o něco (při 12 mancaftech a padání koronáč nekoronáč), tak by mě to bavilo sledovat i tehdy, aniž bych tam směl či ne!
 
Rst | Vsetín
05.12.2020, 22:11
 
Franku, ten jeliman dal po docela zdlouhavé trapném mlčení hned 2 (slovy dva) hráče.
Nedalo mi a podíval se, jak si tito vlastně vedou v té produktivitě.
Tak Procházka je na pěkném 100. (slovy stém) místě v produktivitě a ten druhý mu dýchá na záda z rovněž velmi pěkného 129. místa.
Před nimi jsou např. nás bek Bartko, o Pechancich a spol. nemluvě, ale i plukovník Prymula(!!!)
Opravdu záření hráčů, kteří odešli u Lapače. Aceho Volf (!) byl snad pokus o vtípek do silvestrovského Vyškeřáku, ten se přece plance kdesi v 2. lize - JIH nebo kde, tak pobavilo, to jo.
.....
Nemáte to sledovat, říkám vám to pořád a nedáte si říct :-)
Já vidím pozitiva, třeba naše 4. lajna, jestli v tomto složení bude hrát i za 2-3 roky, se zákonitě musí dostat do Guinessovy knihy rekordů.
Nebo aspoň do Pelhřimova a tamních rekordů a kuriozit. Tolik let hrát spolu ve čtvrté lajně se IMHO nikdy nikomu nepoštěstilo.
Smajlík
 
Rst | Vsetín
05.12.2020, 09:00
 
Edo a co Slováček, he? Z toho to mačkají jenom tady.
 
Rst | Vsetín
04.12.2020, 17:18
 
Luky,
já to mám půl na půl, ale Great One je Wayne. Ale Mario asi o nic menší legenda. Už ta čísla, 99 a 66, to je prostě Magic.
Ale jak tak před spaním sleduju už asi 2 roky různá videa (Diego, Sparta poháry, poháry českých klubů obecně, staré matche, staré hokeje, bitky NHL přelom sedmdesátek a osmdesátek - obzvlášť doporučuju! Smajlík Smajlík , eura, mundialy a tak podobně), tak říkám jedno - Gretzky mě baví víc! Ty jeho úniky mi dávají vzpomenout na Michala Tomka 91-93 a je to prostě NĚCO!!! Navíc Gretzky byl i rezižér, že jo, mňam.
Mario byl silový, jasně, impozantní, ale za mě teda Wayne.
Kdo se mi tímto sledováním totálně zhnusil, je Messier. Já ho měl rád, ale byl to vrah. Třeba co udělal Frantovi Kučerovi na CC 91, odpornost největšího kalibru, fuj.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.