Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Gerard | Vsetín
15.05.2019, 09:19
 
Já jaksi taksi dokáží pochopit i to částečné pískání při té Ruské. Za prvé nebylo to nijak hromadné a intenzivní a za druhé si dovedu představit, že jakmile tam před nějakým naším hloučkem křepčí nějaká rozjařená ruská Nasťa s Ivanem, mávají jim ruskou vlajkou pod nosem a ukazují prostředníčķy, že se někteří neovladnou a "alespoň" si zapískají.
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 09:18
 
Já to mám v hlavě od dob přečtení toho havířovského zimu. Titulovali nás tak oni.
A když si sami můžou už říkat ovcomrdi, žabák mi přijde líbezný.
S tou co nejvíce tmavě zeleno jsem se domníval, že je o trend. A ona si fakt ta zelená se žlutou moc nesedne, díky za vysvětlení.
(Ze školy pouze pamatuju, že když se smíchá modrá se žlutou, vznikne zelena. Nebo ze žluté se zelenou modrá? Smajlík )
 
15.05.2019, 09:12
 
Do žabáků bych nám nenadával... v téhle kombinaci není myslím ani moc pralesniček. Více by vědel nějaký zkušený terarista .... Daleko více nás charakterizuje jinačí slovní spojení:

PAMPELIŠKY V TRÁVĚ!
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 09:06
 
Asterisk:
Čili ne nadarmo znám coby zž žabáky mimo nás jen Žilinu a St. Etienne.

A černé gatě: ty se mi líbí. Zelené vyrobit až na mistrovskou sezónu v elh. Smajlík


-----
K pískajícím na ruskou hymnu:
IMHO vymyté mozky, které by v 85. pískaly nabhymnu americkou.
 
15.05.2019, 08:52
 
Gate: co vim tak dve sezony si vs nechaval delat kalhoty u TACKLA v zelene barve. Problem je, ze ne kazdemu vyhovovaly. Nasledne v obdobi kdy jsme meli i zlute, to nebyly gate ale navleky. Jedna se o neprodysne trencle, co se natahuji pres normalni cernou konfekci, ktera ale uz stejne jako ramena ci dalsi chranice mohla byt od jakekoliv firmy a hraci si typ voli u hospodare pred sezonou. Problem s navleky je, ze je to vrstva navic a pri oblekani to otravuje. Cerna konfekce bez navleku napric dostupnym sortimentem na trhu je myslim idealni reseni. Zelene gate nedela nikdo. Cerne, cervene a modre vsichni..
Ad ZŽ v obdobi “vsetin zase hokejovy”. Jedna kapsa prazdna a druha vysypana: pragmaticke reseni Lexy a Standy - plny sklad zlutych veci (hlavne helmy). Pravda, byly tam i modre, ale po odmitani modro-modre ery je nastesti nenapadlo to nejak rozvijet....
Ad. odstiny: “nebude to take lahke draha..” .... kdo ma trosku grafickeho streva a pokusil se s tou kombinaci trosku pracovat, zahy zjisti, ze to v podstate nefunguje. Barvy Sezooz byly vzajemne strasne malo kontrastni a bez doplnku v jinych barvach splyvaly. A rak se logicky grafici postupne snazili ty barvy na spektru roztahnout - zlutou “zteplat” pridanim magenty smerem k syte zlute a zelenou co nejvic ztmavovat. Ani tak ale zdaleka nefunguji ty barvy ani vzdalene jako treba na pohled podobna kombinace modre a zlute. Letos se napriklad pokusil grafik rozbit ty plochy “maskacem”, zpocatku to na mne pusobilo hodne rozpacitym dojmem, ale musim uznat ze z dalky to dost pomohlo.
 
15.05.2019, 08:24
 
Gerard: Vidím to podobně, trapně nafouknutá bublina ve jménu korektnosti (jak já to slovo nenávidím...). Rozhodčím se ten závěr jednoznačně nepovedl a nedivím se, že fanoušci dali najevo, co si o tom myslí. Já je chápu, Slovákům fandím (určitě víc než "Českému hokeji") a Kanadu v hokeji opravdu nemám rád. Já osobně bych při kanadské hymně nepískal... protože to neumím. A to podlézání a sebemrskačství slovenských svazáků je trapné. A nahánění někoho, že hodil prázdnou plastovou láhev od kokakoly na led po skončení zápasu je opravdu ubohé.
Jinak trapnější mi přišlo to pískání českých fanoušků do ruské hymny, tam nešlo o žádné emoce z vývoje zápasu, protože Rusové, ač se hodně šetřili, tak "Českému hokeji" moc šancí nedali. Ale i tak - proč za to někoho postihovat nebo se za něj omlouvat? Tak mají mít takový kotel, který to pískání přeřve...
 
rst | Vsetín
15.05.2019, 08:05
 
Já se na ty černé "gatě" ptal kdysi dávno Démona. Přišlo mi, že na titulové časy jsme měli zelené ( + 1 sezónu dokonce žlute) gatě, a na dobu chudého příbuzného v elh že máme gatě černé.
A pokud se dobře pamatuju, Démon říkal něco ve smyslu, že v tom nemám nic hledat, v černých že se hokejkám líp hraje, jsou praktičtější a celkové se v nich hokejista cítí líp.

K pol. korektnosti na "ms" :
Taky mi ta slova slovenských hlavounů nepřišla ani tak diplomatická, jako už sebemrskačská a ponížená. Tak hlavně až díky všudypřítomným kamerám (a jistě se najde i dobrák, který to sám natočil a vyfotil a aktivně to ouřadům udá) vypátrají ty, kdož hodili slámku od coca coly na led, zavřou na doživotí do konce života a 1000 let zákazu na hokej. Bude to pro zvrácenou současnost příznačné.

Ale kam zmizela překrásná slovenska jahňátka natřasající rodidly? V 2011 před těmito krasavicemi nešlo utéct. Nyní (viděl jsem sice zatím dohromady tak necelou hoďku) zatím bohužel nespatřeny.
Pokud čoboli vyměkli kvůli nařčení nějakých zvrácených drozdů ze sexismu, již teď mohu směle říct, že "ms" v 2011 bylo mnohem, mnohem pěknější!
 
Muhehee | Apple
15.05.2019, 07:35
 
Mozna se to rozmazava az moc, ale to piskani buranske bylo. Tak jako piskani nekterych nasich fans pri Ruske hymne.......
 
VSH | Jedině VSETÍN
15.05.2019, 07:22
 
Reakce na Gerard: Co se týká tématu dresů a našich barev...
Kombinace žlutá a zelená je jasný popis = V S E T Í N.
Nelze v hokeji s nikým zaměnit.
Zelená by se měla zesvětlit, viz: odkaz a místo černých kalhot dát zelené viz: odkaz
 
Gerard | Vsetín
14.05.2019, 23:39
 
Jinak když už se tady probíraly i naše repre dresy a znak Scanie, tak by mě zajímal názor ostatních zdejších diskutérů na současnou kauzu "Pískajících Slováků při Kanadské hymně".
Né že bych to chtěl nějak vyloženě schvalovat, ale ta hysterie, která se po tom zápase na slovenské fanoušky snesla a následné sebemrskání od vedení Slovenského hokeje, vč. oficiální omluvy mi přišlo až za hranou. Myslím si, že Slováci odehráli nadstandardně kvalitní zápas, vysoce za hranou současné kvality jejich kádru, prakticky celý zápas vedli, nebyl jim uznaný sporný gól, v poslední minutě se cítili ukřivdění neodpískaným zákrokem Kanaďana u mantinelu, navíc v jejich oslabení a nakonec dostali gól na 5:6 dvě sekundy před koncem. Myslím si, že se toho naskládalo hodně na to, aby se někteří zarytí horkokrevní fanoušci neměli právo cítit ukřivdění a nasr.aní. Mám proto pochopení, že se jim ta prohra při té Kanadské hymně jen velmi těžce rozdýchávala.

Přijde mi, že to všechno přesně zapadá do té současné hyperkorektní společnosti, kdy jakýkoliv projev emocí a nespokojenosti je vnímán jako něco naprosto nevhodného a nepřípustného. Neříkám, že by se měli fanoušci mezi sebou rvát, ale to vzájemné plácání si po gólu s fanoušky soupeře, tak jako to bylo několikrát vidět i na současném MS, mi přijde taky jako pěkná zvrácenost.

Jsem rád, že alespoň samotní Kanaďané se k celé této situaci postavili s nadhledem. Omluvu bez zbytečného rozpitvávání přijali a hlavně vyslovili pochopení pro zklamané slovenské pískající fanoušky.
 
Gerard | Vsetín
14.05.2019, 23:02
 
No řekl bych, že fňukna Luňák tím jeho posezónním uplakaným rozhovorem na adresu VHK nám zadělal na docela zajímavé zatraktivnění vzájemných zápasů s těma jeho "Slépkama". Už jenom ty letošní play-off bitvy slibovaly zajímavé zápasy i do nadcházející sezóny, ale ten jeho naprosto neprofesionální a ubrečený rozhovor udělal z Prostějova, alespoň tedy pro mě, společně s Budějakama asi nejatraktivnějšího soupeře.
 
rst | Vsetín
14.05.2019, 22:13
 
Tak měnit to nikdo nechce.
Jen je škoda, že tradici to má oproti všem ostatním legračních a směšných 26 let.

Gerard: Všechny retrodresy, ve kterých naši nastoupili (poprvé proti Šumperku v 08-09) mi přijdou vizuálně o několik levelů nad výjimečnými (ale NEtradičními) zž. I ty bílé se Sousedíkem byly oproti výjimečným zž naprostá špica.

Scouser:
Zajímavá myšlenka.

-----------------------
Ještě jak jste tu řešili toho páprdu z Prostějova, jak pokládal řečnickou, jestli je Vsetín víc než ostatní.
To jistě ne, ale daleko od pravdy nebude tvrzení (resp. je pravdou), že v 2. lize jsme byli nejatraktivnějším klubem, nyní v 1. lize jsme nejatraktivnějším týmem, a věřím tomu, že jít jednoho krásného dne do extraligy, budeme nejatraktivnější i tam.
 
Gerard | Vsetín
14.05.2019, 21:39
 
Co se týká tématu dresů a našich barev, tak si Vsetín už jiný než ŽZ ani nedovedu představit. Ačkoliv souhlasím s Rosťou, že ty letošní "dražební" červené dresy byly moc povedené, ačkoliv všechny retro zápasy v bílo-červených sadách dresů jsou krásným závanem nostalgie, tak žlutá a zelená je za ty léta naprosto neoddiskutovatelná značka vsetínského hokeje. Jakákoliv změna by proto v současné situaci byla širokým okolím, dle mého, vnímána negativně. Navíc ta odlišnost od všech ostatních klubů a to nejen v republice je neoddiskutovatelná a jsme díky ní jednoznačně nezaměnitelní.
 
sui | Zbrojovka
14.05.2019, 19:19
 
Mas recht, zlutozelena je u nas vyjimecna ...
 
rst | Vsetín
14.05.2019, 18:53
 
Setteinz:
Já svou ztratil při oslavě postupu do elh. Nejspíše cestou z Kotova. Možná už tam. V Bunkru předtím, kam jsme lezli po hokeji, jsem ji ještě měl. Smajlík
 
14.05.2019, 18:08
 
Kdybych našel svoji starou zbrojováckou vlajku, věnoval bych ji na výstavu k osmdesáti letům vsetínského hokeje jako artefakt z neméně důležité a slavné "předmistrovské éry", ať to tam není jenom zelenožluté.
Ale myslím, že jsem cestu k nynějším barvám už našel, je to, řekl bych, spolehlivé poznávací znamení (v nynější 1.lize je červenobílých víc než dost)
 
 
14.05.2019, 10:19
 
RST - díky - já jen chtěl říct že momentálně se řeší repre scania - ale na Vsetíně se také rychle zapomnělo a to stejné bude i s tím znakem. Já nejsem rodilý Vsetíňák - sympatie klubu mám až od zž barev a postupu do ELH (jsem z UH a hrával za ně tehdy hradišťák Šebestů) a Vsetín se v UH účastnil Vánočního turnaje IBA CUP. Takže zbrojovácké barvy jsem osobně nezažil. Letos v UH příprava ZLNvsVSE a bude po 25letech snad naše "kůlna" od zmíněného IBA CUPu vyprodaná a dojede co nejvíce vsetínských fans!!! Jinak k barvám - osobně zž jsou mi sympatické - jen se mi prostě více líbily ty původní světlejší odstíny. Ikdyž i GT šel postupem let k tmavší žluté a modré než měl v 90letech... Tak v srpnu na derby v UH a doufám že z kapacity 2500 bude 2000 zž!
 
scouser | SVVT
14.05.2019, 09:26
 
Reakce na dzinda_: Rosťo, vidím to stejně. Název Dadák V...
Už v době, kdy tu Pavelec s Jaškinem ten hokej zrestartovali jsem říkal, že tu Ž-Z nechápu. Jde o nepůvodní, Zubíkovy barvy a dle mého názoru jsme se měli vrátit k červeno-bílé kombinaci.
 
rst | Vsetín
14.05.2019, 09:25
 
Reakce na dzinda_: Rosťo, vidím to stejně. Název Dadák V...
JJ, bylo to odporné, ale vyhrávalo se 8 let v kuse, tak to bylo jedno. Mně se ta "žabí" a pro mne cirkusácká (zelená celta, žlutý stožár) kombinace nezamlouvá dodnes; můj "problém". (Třeba ty červené dresy, jak se dražily letos, hned to chytlo šmrnc a vypadaly líp než ty zž; když si to teďka tak píšu, možná na tom Vajdikově názoru něco bude Smajlík )
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
HC Slavia Praha