Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
12.05.2019, 22:39
 
Ja jen k tematu, letos scania vadi, za rok bude méně atd... Me se to také nelíbí, za me to neovlivnim, jen si nic s repre nekoupim. Ale proc vsetínští fans taky tak neprotestuji ohledne zeleno zlutych barev...??? Take to neni jako dříve... :-(
 
zelí | Praha|Vsetín
12.05.2019, 22:30
 
Reakce na Flasar: Tvl nejedeš v tom taky autobusáku ? :...
Nic jsem nikdy nekouřil, jen mám pohled z druhé strany. Smajlík

Flasar: Nene, ale přiznám se, že jsem laso nahodil. Nicméně my máme kvalitu a ne tohle. Bez urážky Smajlík
 
Flasar | SFAKZZ
12.05.2019, 22:17
 
Reakce na zelí: Scania jen využila toho mumraje okolo, k...
Tvl nejedeš v tom taky autobusáku ? Smajlík
 
rst | Vsetín
12.05.2019, 21:20
 
Reakce na zelí: Scania jen využila toho mumraje okolo, k...
Promiň, ale Ty snad to psisko kouříš...
 
zelí | Praha|Vsetín
12.05.2019, 21:10
 
Reakce na flasar: Ekonomickou stránku chápe každý,to zde...
Scania jen využila toho mumraje okolo, který spustili někteří fanoušci. Ono to skutečně vzešlo asi několik měsíců poté, co se zveřejnilo to logo.

Dokážeš si představit, pokud by vyhrálo tohle logo? Stejně by si ta zbývající část fanoušků zanadávala a označila to za zkorumpované Smajlík
 
Cromwel | Holešov 1
12.05.2019, 20:10
 
Flasar- Smajlík
 
flasar | SFAKZZ
12.05.2019, 20:08
 
Reakce na zelí: Já si dovolím se vyjádřit k dresům taky ...
Ekonomickou stránku chápe každý,to zde není potřeba psát.Pro mě je zajímavý řetězec Záruba family...Scania znak ... nová smlouva Scania bus. Proč nebylo vytvořeno více návrhů a fans si nevybrali v hlasování ? Proč máme Scanii ?
 
Cromwel | Holešov 1
12.05.2019, 20:06
 
Do jaké míry je svaz a reprezentace spojitá nádoba je z pohledu obyčejného fanouška
který především miluje tuto hru jako takovou, trochu náročné posoudit,ale ti kluci ,co tam lítají po ledě to určitě nedělají pro ČSLH ,ale v první řadě pro nás a taky pro sebe... nevidím důvod jim nedžet palce i když naprosto souhlasím s názorem že jakýkoliv úspěch se bude chlapcům na svazu strašně moc hodit a českému hokeji v současné době spíše uškodí..
 
rst | Vsetín
12.05.2019, 20:06
 
Čím hůř, tím líp!

Flasar: Já jak čtu ty oslavné elaboráty po 2 (slovy dvou) výhrách, nerozumím již ničemu. Jágr chválí Tomáše Krále aj. hovna.
A to, že se tu vykálí na (nejen) náš klub, aby se příznivci našeho klubu z těch hnojů po 2 (slovy dvou) výhrách mohli posrat, z toho jsem v Jiříkově vidění. Nejnesympatičtější tým: ČH.
 
flasar | SFAKZZ
12.05.2019, 19:56
 
Reakce na scouser: Já bych se lvem zase takový problém n...
Alibistický názor,že svaz nemá s repre nic společného jsem už taky slyšel. Jeden týden se tu svaz na nás vykálí a druhý týden jim lížeme řitní věnce u TV. Jak říkáš,medaile by byl mor,snad to dobře dopadne.
 
Flasar | SFAKZZ
12.05.2019, 19:50
 
Reakce na vajdik: CSLH sel uplne stejnou cestou jako FAC...
Ne není potřeba ČR fandit ...
 
rst | Vsetín
12.05.2019, 15:41
 
Dzindo, s tím ,,Záhubovým dementním bratrem" jsi mě hodně pobavil.
----------

Přeřadit do béčka!
Bylo by zajímavé sledovat, jak hlavouni lanaří ty Voráčky a Frolíky na Poláky a Maďary. A okusili by tak svoji medicínku.
 
12.05.2019, 15:36
 
CSLH sel uplne stejnou cestou jako FACR. Bohuzel oba tyto spolky se začínají rovnat jako vejce vejci. Zelí tu popsal duvod proc doslo k tomu, ze CSLH chtel mit svuj symbol. Me se osobně líbí na Slovensku ze tam byl taky nejaky pokus ale parlament to zatrhl! Slovesnky svaz sice upravil statni znak...takze je to trosku neco jineho..ale prece šlo legislativně take ošetřit to, ze pokud je nejakym partnerem pivovar, škodovka, pojistovna. Tak pouze tyto spolecnosti mohou nabizet různé repliky. Ale pokud by ji nabizel nekdo jiny, hrozil by financni postih. Nebo by tu svazovou Scanii mohli dat na ramena jak to mají slováci s tim jejich "novym" znakem. Myslim osobne ze se slo ze strany svazu zachovat trosku ohleduplněj. Mohl si udelat svaz svoji menší znacku která by byla soucasti dresu se statnim znakem a reklamní veci jiz mohly prodavat pouze s tim jejich znakem. No my to tu nevyřešíme, je treba CR fandit i kdyby mela na dresech podobiznu Krále a od září být věrní zlutozelenym barvam. P.S. uz jsem to tu také psal, zrovna ty zlutozelene barvy...historie (období titulů) také hlavně u zelene barvy byla úplně jiná...a myslim ze fanousci se aktualne jiz ani nebrání te barve, jakou aktualne VHK ma. Za me dřívější žlutá a zelená byly lepsi!!!
 
Cromwel | Holešov 1
12.05.2019, 15:16
 
Zelí-popsal jsi to přesně a se vším všudy,a ona to takto většina lidí i chápe...budiž... mě osobně nejde až tak o absenci českého znaku i když patřím mezi lidi kteří si myslí ,že by na každém dresu by něco takového být mělo.. vadí mi to jak příšerně to vypadá designově..symbolika mizerná ,bez nápadu a celkově prostě hnus..
 
rst | Vsetín
12.05.2019, 14:53
 
Zřejmě ČH na MShvzSC postoupí do čtvrtfinále. Nejvyšší čas přeřadit ty svině do béčka. Král (a) Zikmund by aspoň ochutnal(i) vlastní medicínu.
Scouser: jo, medaile... ti by zas vypouštěli moudra. Vzdorovité kluby by šly do kraje, 1. liga by se v srpnu rozšířila o 9 farem, protože ,,to děláme výborně." A Vsetín by si dal v lednu konečně na dres Řezníčka. Nebo Krále.
 
scouser | SVVT
12.05.2019, 14:36
 
Reakce na dzinda_: nový_z: Takže kdyby tam měli na hrudi...
Já bych se lvem zase takový problém neměl. Už v dobách Přemyslovců se Země Koruny české označovaly jednotným znakem českého lva, pod jehož korouhvemi jsme kopali do zadele celou Evropu. Symbol lva později používali např i naši piloti (ty moravské nevyjímaje) ve službách RAF ve II. sv. válce Co mi vadí, je ten otřesný SCANIA hnus.
Heiarix: mají málo společného? Vidíš, já jsem si vždycky myslel, že svaz a nároďák jsou spojené nádoby a přesně z tohoto důvodu na nároďák kašlu taky, stejně jako asi spousta dalších fans VHK. Myslím si totiž, že zisk jakékoli medaile je v současné době paradoxně asi to nejhorší, co by český hokej mohlo potkat. Pak by se totiž ty svazové prasata dalších deset let vzájemně plácaly po ramenou, jak ten hokej dělají dobře...
 
zelí | Praha|Vsetín
12.05.2019, 14:36
 
Já si dovolím se vyjádřit k dresům taky a přidám k tomu trochu argumentů.

Prvně je potřeba uznat, že velký státní znak je krásný a neexistuje žádné logo, které by jej mohlo adektvátně nahradit.

Samotná změna ale měla dle mého názoru především ekonomický význam a nejde jen o marketingovou prezentaci a samotný prodej dresů či šál, ale všechno ostatní, co s tím souvisí.
Nyní, stejně jako každý rok v období MS, se všude vyrojí desítky firem, které "fandí/podporují/táhnou za jeden provaz" s českým hokejem a hokejovou reprezentací a nabízejí ke svým výrobkům dresy reprezentace zdarma. Tyto firmy (ať už je to letos Euronics, Okay Elektro, Mall.cz a celá řada dalších) však prakticky parazitují na českém hokeji a tím ho poškozují - říká se tomu ambush marketing. Jak jej poškozují?

Jsou tu totiž jiné firmy, partneři českého hokeje (Tipsport, Pilsner Urquell, Škoda Auto, Generali a další), kteří investují ze svých rozpočtů desítky či stovky milionů, které následně putují nejen klubům extraligy, či dalším klubům na mládež (výstroje), ale také na chod soutěží. Tito partneři si kupují to, že mohou mediálně či marketingově spojit s reprezentací, extraligou či první ligou.

Jenže když pak přijdou výše uvedení parazité a dělají si všechno zadarmo, dělají kopie dresů, které s velkým státním znakem nemohly být nijak chráněné a prohlašují se za velké fanoušky českého hokeje a reprezentace. Prakticky to dělají proto, aby zvýšili své prodeje, ale nic je to nestálo. Tak se oficiální partneři oprávněně mohou zeptat: Proč bychom měli platit desítky milionů, když to můžeme dělat takto "načerno" a nic nám nebude hrozit?

Proto bylo potřeba, aby vlastník a správce práv (svaz a BPA) vymysleli nové logo, které se na první pohled bude lišit od současného designu dresu se státním znakem a bude právně bránitelné. Nové logo reprezentace vychází z malého státního znaku, který je pro celou republiku a obsahuje pouze lva. Jeho podoba je moderní a skrývá několik hokejových symbolů. Je nutno uznat, že kritika by přišla vždy a to i v případě, že by tam byly zakomponovány i moravská a slezská orlice (což by použití v praxi značně komplikovalo). Tentokrát se tedy nadávalo na Scanii, jindy na absenci orlic, pak prostě na změnu. Tisíc lidí má vždy tisíc chutí a nikdy se nemůžete zavděčit všem Smajlík

Ale dokážete si představit, že by náš klub měl místo loga znak Valašska a Robe by si platilo partnerství. A vedle toho by přišly jiné firmy, toto nechráněné logo by používaly na výrobu dresů a propagaci svých produktů a dostaly by to samé, co dostane Robe? Jak by se Robe zachovalo? Líbilo by se to klubu? Smajlík

Zkuste nad tím přemýšlet i z této strany. Vždy je to prostě o lidech, o jejich přístupu. Pokud budou pro ušetření pár stokorun preferovat falešný dres zdarma k televizi v Euronicsu, tak se nemůžeme divit Smajlík
 
Flasar | SFAKZZ
12.05.2019, 14:05
 
Těch hokejů je tu více, když čtu Heiarixe.
 
R17
12.05.2019, 13:29
 
Reakce na dzinda_: nový_z: Takže kdyby tam měli na hrudi...
Máš v tom "hokej" pokud jsi občan ČR tak si zároveň občan Česka a nic na tom nezměníš, je to totiž úřední název České republiky (nikoli pouze Čech). A co tak malý státní znak České republiky ten by tě reprezentovat mohl když jsi občan ČR Smajlík Smajlík Smajlík
 
12.05.2019, 13:08
 
Reakce na dzinda_: nový_z: Takže kdyby tam měli na hrudi...
Je samozřejmě fakt, že každý může a nemusí fandit našim na MS, ale jestli je tvůj důvod nefandit nároďáku svaz, tak je mi tě líto. Ti kluci, co tam jsou hrajou za ČR, ne za ČSLH ani nijak neobhajují jejich kroky, prakticky dáváš dohromady dvě věci, které spolu mají jen málo společného (to samé občan ČR nebo Česka).
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.