Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-7-26" |  vypnout filtr
 
<123
Subni | poprad
26.07.2019, 13:37
 
RST Smajlík
 
Rst | Vsetín
26.07.2019, 13:23
 
Psal ti to už Flašar.
Haníš ty, kteří dělají atmošku, provokuješ, trolíš a přitom jsi nic a ještě se tím chlubíš.
Navíc schvaluješ drakonické tresty a masné pokuty pro fanáty, kteří jsou jako jedni z posledních ochotni otevřít pusu.
Nepodléháš zdejší atmosféře nasranosti na pazdráty Krále a Řezníčka a dalších, jako kdyby causy Jurík a juniorka vůbec neexistovaly, a směješ se těm, kdo mají z tohoto chlustání a dupání po klubu nervy, nadto třeba těm, kteří mají tento klub v srdci od dob KRAJE.
Ale neberu ti to; ty a tobě podobní jste budoucností klubu (i třeba kvůli absenci levnějších lupenů pro mládež; pochybuju, že dovlečeš k lásce ke klubu syna nebo dceru, možná jo, ale vychováš Max. diváka - trolla, jakým jsi sám) .
Děkuji, nechci.
Dejte si s VHKRV po štamprli, můžete si u toho při hokeji na sedátkách šeptat.
 
Cromwel | Holešov 1
26.07.2019, 11:30
 
Gérard-to nebyl žádný výsměch, prostě jen vtip pro odlehčení situace na který mi VHK nahrál a pokud bys jej za tím hned hledal ... musíš uznat že byl docela dobrý 😉... ostatně spousta mých příspěvků (většinou právě ty které RST tak rozčílily)...byly myšleny právě takto... částečně povzdech , částečně pro odlehčení... opravdu za tím není třeba hned hledat jízlivost býť po tom co si tady počítáš naše handrkování, docela chápu, že toto není směr kterým by se tvé myšlenky automaticky ubíraly...tak to uvádím na pravou míru...
 
26.07.2019, 10:36
 
to Gerard: já to tak zle nevidím, především tady diskutuje pár lidí s různými názory, které lze akceptovat a minimálně tu za poslední týdny padlo spoustu zajímavých věci třeba i k zamyšlení a to já vidím jako velké pozitivum tohoto fóra. Myslím, že všem jde o jedno a tím je dobro VS hokeje (a to dokonce i Subnimu či Jarahovi). Klíčové bude pak, aby všichni byli ve správný čas na značkách!
 
Gerard | Vsetín
26.07.2019, 09:54
 
Cromwel: proč do toho zasahuju až teď? Protože jsem za prvé dřív neměl prostor a čas a za druhé protože upřímně mířené kroky ke smíru jsou hezká věc, ale když se hned v následujícím příspěvku vzájemnému usmíření více-méně i s VHKRV vysmíváš, tak to moc dobře nepůsobí.

Nechci být za nějakého velkého moralistu, ale přijde mi že vždycky tady lidi kolem hokeje drželi při sobě a společně tak vytvářeli jeden výjimečný celek. Kdežto teď v poslední době mi přijde, že si každý jede jenom svou a celkově se to víc a víc škatulkuje na jednotlivé skupinky, které nemají pochopení pro jakýkoliv odlišný názor. Heslo "Spolu za Vsetín" tak dostává docela na prd€l.
 
26.07.2019, 09:14
 
Už se poprali? Kurec, pojďme to odehrát do Ronda! Ono se to už jinak nazývá (komerce), ale bude to mimo MSV a proto bezpečné! Žerárde, korunu tomu nasadí až nejvyšší ovcomrd Ovčáček, když bude vyjadřovat názory pana Zemana načerpané na jeho člunu. Jen vítr a vzduch. Berani jsou silní na puku, ale jinak jsou posraní i na vzduchu.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.