Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "asterisk" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
02.10.2019, 12:04
 
....
Tohle jsou reálné problémy. Fakt tu jsou. A lidi co to mají řešit se to řešit snaží. Je logické snížit počet účastníků soutěží mládeže, když hraje každý bez ohledu na kvalitu! Je v podstatě logické zkusit nejvyšší soutěž zavřít, když je málo použitelných hráčů na trhu. A je logické se snažit nechat hrát mladé kluky po juniorce, protože na střídačce či na tribuně se ten hokej nenaučí.
Potíž je ale v tom, že to dotyční řeší vždycky s ohledem na to, co jsem psal v úvodu. Nejsou nestranní. A chybí odvaha k velkým krokům. Deset roků tu a i jinde vypisuju o odluce mládeže od dospělých. Na tohle ale nikdy a nikdo tady nebude mít odvahu. Radši budeme dál udržovat ten naprosto nevyhovující stávající model. Přitom kdyby na prahu řekněme 16 nebo 17 let si každý jeden klub profesionálního hokeje musel každého jednoho hráče zaplatit, vyřešilo by to vlastně všechno..
Když přišla ta neskutečná věc s uzavřením juniorky, pištěl jsem tu asi už půl hodiny po zveřejnění článku na hokeji cézet. Půlka zdejšího osazenstva nechápala co to tady vypisuju. Těší mně, že do toho nahlédli trošku víc a už asi chápou jak to je. Jakékoliv koncepce se tady ale nikdy nedočkáme, protože prostředí je nastaveno jasně. A nikdy nikdo nepůjde proti silným klubům (sám proti sobě). Tihle si to radši ošetří takhle, nebojí se arbitráží, soudů, ..... Ale může se na ně někdo zlobit? Já myslím že ne. Navíc, my jsme přece řekněme malý kousíček od té hranice, kdy jsme ten kopanec nemuseli dostat, ale naopak ho někomu pěkně natáhnout. A asi by se tu psalo jinak......

A dodám: pozor na to! Žádná bublina co v ní prý pan šéftrenér žije neexistuje! Ten pán ví velice dobře co a jak dělá! Buďte všichni na pozoru!
 
02.10.2019, 11:46
 
No, startovat proti šéfovi Jihlavy Ščerbanovi, šéfovi Liberce Pešánovi, proti šéfovi Komety Zábranskému, bývalému šéfovi Sparty Břízovi, šéfovi Litvínova Šlégrovi, je jednoduše nesmysl. Každý si chrání to svoje a Vsetín to dělal vždycky a za každé situace taky.
Ale navážet se do člena VV CSLH Ščerbana, do šéftrenéra Českého hokeje Pešána, to je už poněkud jiný příběh! Chci tím říct jenom to, že to že je někdo strašlivě silná persona, na té úrovni soukromé, ale dokáže ovlivňovat co se děje globálně (typicky třeba Zábranský), není JEHO vina! Problém je v prostředí a podmínkách ve kterých se pohybuje a ty podmínky stanovuje právě vrchnost, která se ale personálně kryje právě se silnými soukromými hráči - kluby....
Všechno se to točí kolem tří věcí: mládeže, počtu použitelných dospělých hráčů do profi hokeje a v neposlední řadě síly ekonomiky - toho donátora, co tu hydru ukrmí. Když začnu od konce, tak jde o subjekty co se zabývají sponzoringem, ale také síly diváckého zájmu. Zkrátka ve Zlíně se nelíbilo v roce 93 a nelíbí se jim ani dnes, že se Vsetín zvedá. A rázem tu máte důvod k lobbování.
Když máte prachy, tak si na ten cirkus dospělého hráče koupíte. Není problém! Takže ty dva body jsou silně provázané. Nikdo ale, kdo uzavírá smlouvy s hráči, buduje mančaft, utrácí ty naškudlené peníze (mnohdy jenom slíbené) nechce, aby se mu z jakýchkoliv důvodů ten projekt sesypal jak domeček z karet. Tak proto ty uzavírací tendence. A pak je tu jeden faktor: když se dral Vsetín nahoru na začátku devadesátek, byl považován za přestárlý. A Rosťa mně opraví - to tam byl například pan Vlach, jež tu to prý chtěl jako důchodce doklepat. Bylo mu 33 ? Doba se změnila: výměna zkušeností z tréninkového procesu, poznatky o výživě a stravě..... Do toho internet a miliony videí, jak to udělat aby jeden rychleji bruslil a rychleji měnil směr. Dnešníma hokejkama zabije od modré koňa u zadního mantinelu i sedmák a ty hole tlumí tak, že při střele ani přihrávce netrhají rameno z kloubu. Brusle už nejsou papuče co nedrží kotník a po třetině jsou napité vodou na dvojnásobek váhy. Chrániče jsou lehčí a hlavně funkčnější. A díky tomu všemu se odchod do výslužby posunul minimálně o deset let. Ale tohle zničilo v době kdy jsme hýkali nad zlatými hattricky minimálně jednu generaci hráčů, protože ti o chlup horší, než ti co se chytili, neměli kde hrát! Ti teď chybí. A ten problém přetrvává.
A mládež? Děcek je málo. Klubů moc. Soutěže jsou rozbředlé a dlouhodobě tak slaboučké, že jsou vlastně k ničemu. A když už teda někoho v těžkých porodních bolestech vyplivnou mezi chlapy, zas je tu ten problém s trhem přehlceným starými praktiky a pořád stíhajícimi důchodci. Takže kam s nimi? Poslat je do práce a že jako ve třiceti až se to utřepe, comback??
 
20.09.2019, 17:51
 
fakt to nebyla francouzská automobilka?
 
20.09.2019, 17:30
 
Buřičovi to dodneška vsetínští (ale samozřejmě spoustu dalšího) neodpustili! Pamatuju na ten poslední zápas v Hodoníně v ZČ.... O přestávce se hlouček znalých vsetínských odhodlal k legendárnímu pokřiku "Buřič je renault!" .... bylo takové slaboučké, spíš vtip. Karel se ale na rolbě zeširoka rozřehtal, z tribuny bylo vidět, že mu notně ubylo v hubě zubů a směrem ke skandujícím pokynul pravicí! Zkrátka, jednou renault, navždy renault! :-)))))
 
19.09.2019, 20:58
 
pavelmikel: a cemu by se meli smat, at jsem v obraze? Tomu, ze pokud klubu seberes juniorku, byt do extraligy se mezi dorostence nehrne a co ma ruce a nohy, zdrhne? Tomu se prece smeji uz od roku 2014 a presne pro tohle to delaji, ne?
 
19.09.2019, 20:48
 
No, byla by to dost tragedie: predchudce zakladal Ales K. v roce 1997. V roce 2001 do toho vrazil penize a zaridil tuhle domenu Honza Rohan, protoze klub (Olin) nedal ani floka. Kazdopadne ma tohle forum vic jak 22 roku a je to podle mne nejstarsi fungujici hokejove (a dost mozna sportovni obecne) forum v Cesku!
 
19.09.2019, 20:41
 
Tak, on je takovy otcovsky.... vis jak: “chlapci”.... Jsem chtel vedet, kdo mne v mych 50ti oslovuje chlapcem....
 
19.09.2019, 20:25
 
Rst: no, ta recnicka nabyva bohuzel realnych rozmeru. Kdyby mi nekdo z jara rikal, ze zavrou Puklu, asi bych mu neveril... Ale to bohuzel fakt. A to bych rekl, ze tam sice bylo treneru jak maku, ale az takove excesy nemeli.... Snad DT zachova chladnou hlavu a zdravy rozum.
 
19.09.2019, 19:01
 
Luky: ale my podradni poddani tu prece jsme!
 
19.09.2019, 18:10
 
Skoro dvanact? To budes mit brzo narozky, vid? No, jestli ja se jenom s temi sestouplymi varlaty neunahlil.....
 
19.09.2019, 18:08
 
A jeste mozna jeden dotaz: proc nevystoupis z anonymity a neprihlasis se na misto rekneme konzultanta (predpokladam licence B ci A nemaje). Vcera byl RT opravdu rozmrzely a smutny (neni se cemu divit), takze pokud by se objevil nekdo kdo tomu rozumi a fakt by pomohl, nebojim se ze bys nedostal prilezitost a moznost se ukazat!
 
19.09.2019, 18:03
 
Muzu jenom drobny dotaz? Kolik ze ti je chlapce?
 
19.09.2019, 17:58
 
Jezkovy sorry: 5... Ty uz s Hryckem vlastne do sestavy nepocitas.....
 
19.09.2019, 17:55
 
Peto, kdyz tak, tak ta chlapY! A vcera jich bylo sest ty poctari!
 
15.09.2019, 12:15
 
... a dodam: oni si tohle vsechno v kabine setsakramentsky uvedomuji. Kazdy jeden! A pak teda ale nevidim duvod tu z prehnane korektnosti ze sebe delat vola! Bud to napis na plnou hubu a nebo o tom radsi nepis vubec....
 
13.09.2019, 16:24
 
Tak to si to pamatuju dobře! :-))))
 
11.09.2019, 12:26
 
Když jsme u toho vzpomínání: sezóna 1993/1994, základní část, Sokolov (to bude v pondělí). Jejich poslední zápas na Lapači na dlouhé čtvrtstoletí. V sestavě Vsetína poprvé jeden z NEJVĚTŠÍCH vsetíňáků historie s číslem 7. A divoký výsledek 11:1. Je to přesně?
 
26.08.2019, 18:34
 
..... tak doufám bude zítra minuta ticha....
 
26.08.2019, 18:20
 
...... když jsem ráno viděl tu fotku s pod.rdelníkem VHK, bylo mi to líto. Teď je mi ale mdlo.......... :-(
 
26.08.2019, 18:19
 
Reakce na Muhehee: Ja bych to tu asi nedaval :(...
... ty víš?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 14:30 | Jun.
AZ RESIDOMO Havířov
VHK ROBE Vsetín