Vstupenky online
  80. narozeniny
Prodejna fanshopu je znovu otevřená dle standardní otevírací doby!

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "mrsh-GPH" |  vypnout filtr
 
<1234>
mrsh-GPH | Vsetín
06.03.2014, 13:56
 
Režim play-off = devastace jater - podlomené zdraví.
 
mrsh-GPH | Vsetín
07.02.2014, 10:27
 
Reakce na muhehee: "Gaučáci" jak hezké slovo.Tuším se ta...
Gaučáci = Vsetínští fanoušci v době ELH sledující zápas svého týmu v TV místo toho, aby dovalili na Lapač, nebo vyjeli ven.

V současné době nahradil TV OnLine report.
 
mrsh-GPH | Vsetín
05.02.2014, 15:55
 
Reakce na propichnutypuk: http://www.vsetinskasportovni....
Po mnoho let bylo tradicí, že po zápase naběhla na tribuny četa zametačů a za pár minut nebylo co řešit. Taky bývalo tradicí, že býval na tribunách po hokeji mnóóóhem větší bordel. Ale Vsetínská sportovní to vlastně nepamatuje, když bývalo vystláno pod lidma papírky a teď kafrá. To mě fascinuje jak má u nás pořád někdo potřebu rýpat do exkrementu, teda problému, který se buď sám vyřeší, nebo byl už v dávné minulosti vyřešen.
 
mrsh-GPH | Vsetín
14.01.2014, 10:07
 
Reakce na ADB: Tu je i video z toho "pekla" byli to jen ...
Já, ačkoli stojící na druhé straně zimáku, jsem se tedy těmi PV strobáči ohrožený cítil, neboť jsem byl oslepen a nemohl jsem trefit ven ze stadionu. PV je měli šlahnout do horní části tribuny, kde je celou dobu fízlovali Gays z krimošky, ať se taky pomějou.

Jinak pokud za 1.3.1.2.ky musí klub, nebo někdo platit, tak jak je možné, že jsou nasádlovaní každý druhý zápas v prostorách pod tribunou.? To je nějaký nový způsob jak naplnit švestkovic kasu ?
 
mrsh-GPH | Vsetín
13.12.2013, 09:33
 
Reakce na oxygene: Zase jsem potkal úplně ožralého Ufona...
Hlavně na tom hokeji, jak tam vždycky na kašu padá ze zábradlí mezi ty děcka a ty pak před ním v panice prchají z kotle žalovat Varyšovi...
 
mrsh-GPH | Vsetín
26.11.2013, 13:40
 
Reakce na Rst: Dostanu něco, když si budu o panelák hrát...
Dáváš dokupy jablka s hruškama a je tam i ryngle. Smajlík
 
mrsh-GPH | Vsetín
26.11.2013, 10:29
 
Reakce na oxygene: To je tak, když má volební právo "kaž...
Souhlasím, naše zastupitelstvo je ve výsledku naprosto tragické, ale můžeme si za to sami, voliči. Na druhou stranu taky souhlasím s chomutovskou opozicí. Rozdělování peněz z kasy města mezi sportující mládež, by mělo být v určitém poměru. Né že shrábnou všechno jedni a druzí dostanou max. na mýdlo... Chce to víc peněz. Zrušit dvě funkce vsetínských místostarostů (Jeden už má stejně lepší korýtko v Práglu, ale evidentně mu to nestačí a druhá patří do věže na pozici bílé paní, bo strašit na MěÚ pro ni není důstojné.), hned bude na hokejky pro děcka.
 
mrsh-GPH | Vsetín
20.11.2013, 08:43
 
Reakce na scouser: "Předčasné ukončení zápasu bude zřejm...
Budeme tedy hrát zápasy s některými soupeři jen venku, když tak se budou pouze opakovat. Dneska už je riziko hrát doma i s Orlovou, Frýdkem, nebo New Jičínem, bo jejich hools jsou nevyspytatelní. Smajlík
 
mrsh-GPH | Vsetín
14.11.2013, 10:51
 
Děkujeme Rumovým Vílám za jejich včerejší výkon s čapkou v kotli, stejně jako všem přispívajícím. Až na značný počet náctiletých f.akanů a několik dědků, kteří tam jen zavazí, to byl slušný výkon. Částka 3.120,- Kč by měla pokrýt náklady na malování chorea na celou sezónu. Na pyro se ale bude muset přitlačit. Jen pro zajímavost. Přibližně stejnou sumu dokázali dát dokupy výjezdníci do Hodoša ze dvou autobusů.
 
mrsh-GPH | Vsetín
17.10.2013, 10:33
 
Jack došel do kotle na třetí třetinu a ačkoli teens ani nevěděli s kým mají tu čest, předvedl všem, kde má kanec kosočtverec. Mimochodem se snažil mezi fans osobně obhájit případné angažmá jistého člověka z poza kopca ve VHK. Bere to jako jednu z mála dostupných možností, jak tu obranu u nás zvednout a to nejen v A teamu, ale i u mladých. Hlavně nemá na háku co tomu řeknou ochozy! Je jasné, že old school to hned tak nevstřebá, ale kde je v současnosti tahle ekipa!? Většina ostatních ani neví vocogou a to je dobře. Poslední zápasy a zvláště včera, se ukazuje, že i zarytý nepřítel se někdy může stát přítelem platným v boji, když k tomu dostane šanci...
 
mrsh-GPH | Vsetín
27.09.2013, 09:09
 
Reakce na oxygene: Z prvoligové Olomouce přicházejí na h...
Co na to říct, jsem v rozpacích. Z pohledu fanouška to nesu těžce. Týmu to snad pomůže. Smajlík
 
mrsh-GPH | Vsetín
26.09.2013, 12:04
 
Reakce na gurugu: Vlajky jsou sice pěkné, ale při přesil...
Když chci sledovat hokej bez rušivých elementů, jako jsou vlajky na tyčích, tak nelezu do kotle. V současnosti je na Lapači místa dost. Stát se tohle někde, kde je úroveň fans na jiném levelu, tak by byl pán v lepším případě vykázán fanoušky z kotle a už by se tam raději nikdy neobjevil.
 
mrsh-GPH | Vsetín
26.09.2013, 09:15
 
Reakce na Lisaj: chtělo by to fanouškovskou reformu...
Reforma v kinder kotli už probíhá. Za mávání vlajkou Vám vynadá chuj, stojící za Vámi, stejně jako za vyhození nastříhaných papírků ten před Vámi, že pane Slavík. No a za rozleté pivo v tlačenici, to už je od včerejška na přes hubu. Čapka na chorea, vlajky, pyro, atd., je téměř prázdná, bo do ní nemá kdo vybírat a když už se nějaká pipka najde, tak si vyslechne víc blbých keců, nadávek a urážek, než kolik vybere kaček. Imitaci fandění kindrošů raději úplně vynechám. Hlavně, že se všichni sejdou na jediném výjezdu za sezónu v Bobrově. Pěkně nám to šlape, jen co je pravda... Smajlík
 
mrsh-GPH | Vsetín
25.09.2013, 14:09
 
Reakce na Luky: A pojedeš do Hradiščá? :)...
Teda zatím stále ještě nevím jestli někdo pojede z toho Brna či Ostravy, ale do Hradiščá se určitě zastavím. Smajlík
 
mrsh-GPH | Vsetín
24.09.2013, 11:26
 
Reakce na ADB: To nevím, ale já pojedu z Ostravy ....
Já taky nevím, já pojedu z Lhoty od Taťky a nepojedu do Přerova, takže fakt nevím, jestli někdo pojede z Brna či Ostravy, ale jak budu něco vědět, tak dám vědět. Smajlík
 
mrsh-GPH | Vsetín
02.07.2013, 09:36
 
Reakce na info37: 24.1 - 26.1.2014 to vidím na pěkný výl...
Přesně tak, bude obnovena tradice povánočních výjezdů napříč republikou. Smajlík
 
mrsh-GPH | Vsetín
13.06.2013, 09:31
 
Ze stodoly do stodoly...
odkaz
 
mrsh-GPH | Vsetín
24.05.2013, 14:00
 
Reakce na minon: To je jasné, podle projektu "STADIONY 2...
Mezi hřiště ve Lhotě a benzinku v Liptále. Smajlík
 
mrsh-GPH | Vsetín
17.02.2012, 11:56
 
Buben si strčte do prciny, venku jenom przní atmošku. Hlavně nalaďte hlasivky a játra. Tekutý proviant a podvlékačky s sebou je samozřejmě podmínka, bo v PV na ZS vládne tuhá ledárna. BUS je full už dávno! Až na vyjímky stále stejní harcovníci. Pokud má někdo problém, že neměl šanci se do busu dostat, tak to nepovažujeme za problém! Ať spytuje svědomí proč tam není a kde zakřenil celou tuto sezónu! Zařídit BUS je celkem jednoduchá záležitost zvládnutelná kýmkoli (včetně dutých hlav z tzv. GPH). Ovšem pokud se v něm vezou imbecilové, gaučáci a naplavenina, se kterýma není domluva a chovají se jako vepřata, tak i velmi nevděčná. Po busu pro tuto lůzu na PO do Šumperku už nikdy více!
 
mrsh-GPH | Vsetín
14.11.2011, 08:46
 
Mě před drakem nakonec stejně neochránili akorát ho trochu poodsunuli do pozdějších hodin. Jinak díky za včerejší výbornou atmošku a teď se zase vraťme do reality, viz 31,6 lidí v PV a 42,8 v NJ. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.