Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "setteinz" |  vypnout filtr
 
<12345678>
02.08.2019, 12:57
 
Počet prodaných permanentek by nás měl spíše děsit. Vzhledem k jejich zdražení si je jistě začala v hojném počtu kupovat vemena, která se budou jenom dívat...
 
31.07.2019, 17:36
 
Flašare, nesuď, abys nebyl souzen, by´t má Cromwel jen jedno l!

K Richardu Š. jedna poznámka. V roce 1989 jsem cestoval s hokejisty do Hodonína (vedli jsme tam 1:0, gól dal, myslím Kašpar).

Půlka hokejistů, jak jinak, nastoupila v Gottwaldově, včetně trenéra J. Vodáka, který ještě připomenul, že se musí v UH vyzvednout "mladý" a opravdu tam na autobusovém nádraží nastoupil do autobusu Richard Šebestů.

V pondělí jsem čekal na Vsetíně na vlak a zase jsem ji tam viděl, jako vždy.

Novou, avšak z odkazu tzv. vsetínského fenoménu čerpající "arénu" tam, co kdysi byla Delta, přiznejme se, že peníze na "opravy" Lapače jsou tak nějak vyhozené.

Ano, patřím k těm, které hokej na Vsetíně okolo roku 94-95 přestal tak nějak osobně zajímat, poslední mnou navštívený zápas byl prosinec(?) 94 na Slavii.
 
25.07.2019, 18:32
 
Chtěl jsem taky napsat, že je to znamením doby.

Nicméně teď by se mohlo a mělo ukázat, jestli tzv. fenomén Vsetín, teď už této době navzdory, skutečně existuje...

Ostatně dalších zápasů se Zlínem se bát nemusíme, Král a spol. nás kvůli Lapači do extraligy nepustí, leda by snad Zlín spadl dřív, než se to uzavře, což je nejpozději letos
 
25.07.2019, 17:54
 
A ti polští chuligáni by mlátili vlastně koho?

Nás, nebo gottwaldovce, nebo vepře, kdyby se to hrálo ve Vepřově?

Nebo všechny?
 
23.07.2019, 19:10
 
Přejdi, Subni, přejdi.

Třeba golf je pro Tebe jako stvořený.
 
23.07.2019, 18:50
 
Subni, nikdo to sice neříká, ale pokuty se za to platí.

Mám-li říct svůj osobní názor, tak pyrotechnika je v uzavřeném prostoru vždy hovadina, kterou používají, nechci psát co.

Kapišto?
 
22.07.2019, 19:03
 
Možná už si permanentky, vzhledem k důležitosti sezóny a jejich ceně, kupují stejní lidé, co chodí na hokej v Brně, viz příslušně Ros´tovy příspěvky na to téma
 
22.07.2019, 18:04
 
Nebyl to Josef K., díky němuž chodil Rosťa zadarmo na hokej?

Ohledně levnějšího vstupného pro mládež, které je leitmotivem letošní okurky, navrhl to už někdo vedení, diskutoval to někdo s ním?

Jaká byla případná reakce?

Pokud bychom brali doslova Subniho, mělo by se správně na Lapači skandovat, že ne Král je (víme co), ale že to je D. Tobola.

To jsou paradoxy!

 
19.07.2019, 18:09
 
Souhlasím s Jarahem.

Puk k permanentce by měl vážit aspoň metrák a měl by být, přinejmenším, ze zlata.

Dvacetičtyřkarátového.

Pak by Jarah mohl za takový puk obstarat i adekvátní posily a nemusel by ho házet do koše.
 
18.07.2019, 17:26
 
Nevím, jestli by si ještě mladí dokázali koupit lístek u pokladny. Otázka je už jenom to, zdali by tu pokladnu dokázali najít, respektive, zdali by vůbec dokázali najít Lapač, respektive zdali by vůbec z hokeje něco měli, protože se musí pořád dívat na mobil.

Mladí jsou dost možná už odepsaní a cena vstupenek v tom hraje evidentně jen zcela nepodstatnou roli.

Kdo z mladých dnes, jak to popsal Subni, by hodil aktovku do kouta a běžel na hokej, nebo si doma všelijak šil vlajky (klasickou variantu tvořily dva trojúhelníky, jeden červený a druhý bílý, přes to modré zetko) jako my?

I kdyby málokterý, tak je to moc.
 
16.07.2019, 18:30
 
Nadhodil jsem to téma schválně, včetně řečnické otázky, na kterou jsem si nemusel ani odpovídat, odpověděly na ni následující příspěvky.

Ano, chtěl jsem naznačit, že fenomén Vsetín, nemusí trvat věčně, že po zkušenostech z minulého play-off se dá říct, že mu daří spíše na výjezdech než doma.

Fakt, že Brno má x-krát víc obyvatel, není a nemůže být odůvodněním a ospravedlněním toho, proč na Vsetíně nechodí na domácí zápasy stabilně třeba čtyři tisíce diváků (jak by se slušelo, a patřilo), kteří od začátku do konce fanaticky, to podtrhuji, povzbuzují za jakéhokoliv stavu (samozřejmě utopie).

Je to opravdu cenami vstupenek a permanentek, jsou opravdu až tak drahé, že jsou luxusním zbožím?

Těch faktorů, které mají na to vliv, je samozřejmě vliv a některé z nich rozebrali již předřečníci, pochopitelně nelze opominout ani vliv internetových přenosů.

Z těch by ale měly mít kluby takové peníze, aby pak například nemusely všechno dohánět třeba právě cenami vstupenek.

Proto se hraje např. v NHL tolik zápasů, protože se prodávají vysílací práva. Peníze, které za přenosy dostávají kluby v první lize, budou asi opravdu jen symbolické.

Na druhé straně si slavný Jarda Jágr nedávno stěžoval, že jsou i nás vstupenky hodně podhodnocené, vzhledem k tomu, jaké procento příjmů u klubů tvoří vstupné, jako příklad uváděl, že se kluby v německé druhé lize pohodlně ze vstupného uživí (???).

A za mě ještě poznámku na konec. Co silně a zásadně nepřispívá atmosféře na Lapači, je nahlas pouštěná hudba při rozbruslení před zápasem.

Tím byl právě Lapač kdysi pověstný, že už se hulákalo při rozbruslování, ty hity, které se při něm pouští (kdo je vybírá a proč se vlastně pouští, jsme na přece na hokeji a ne na diskotéce), jakékoliv fandění předem zabíjejí, a tím i pochopitelně posílají do kytek"atmosféru", která především dělala Lapač Lapačem.
 
15.07.2019, 18:59
 
A v tom by právě spočíval vsetínský fenomén (kdyby skutečně existoval), že by průměrná návštěva byla, dejme tomu, čtyři tisíce diváků.

Nehledě na to, že na se nebavíme jen o Vsetíně, ale o celém Valašsku, včetně Slovácka (Vajdik z UH) a dokonce i Hané (Holešov)!
 
15.07.2019, 18:09
 
Letos to bude s permanentkami evidentně slabší, a přitom je kádr koncipován opět přinejmenším na semifinále.
Možná ten vsetínský fenomén asi nebude zase takový fenomén, jak si tady namlouváme...
Rosťa snad promine, ale proč má například taková Kometa pořád vyprodáno, a přitom tam chodí jenom vemena?
 
12.07.2019, 17:42
 
Pro VHKRV. Tak to jsem rád, že to nepovažuješ za frašku, když tři sta policajtů nemá šest hodin do čeho píchnout obuškem, protože někdo někde z někoho vytěžil, že mají přijet baníkovci, kteří jaksi nepřijeli, a já osobně, třeba na rozdíl od Tebe, vůbec netuším, proč by měli do Jablonce přijet a stejně netuším, proč by měli jet do Uherského Hradiště.

Ale abych Ti nekřivdil, skutečně jsem viděl, jak pět policejních těžkooděnců odvádí nějakého již dosti opilého fanouška a nakládají ho do policejní auta, které ho okamžitě odvezlo.

Hodil po nich prázdný kelímek od piva?

Chtěl jsem zařvat: "Pusťte bratra domů!"

Ale raději nezařval, protože jsem měl strach, těch policajtů byla fakt přesila.

Spíš mi to připomíná mediální kampaň proti Vsetínu (kde hraje Vsetín, tam je bordel!)

Nechci konspirovat, ale nemá to nějakou souvislost se žalobou na svaz?
 
11.07.2019, 18:57
 
VHKRV, jestli nepovažuješ dvě nebo tři stovky nečinně postávajících policejních těžkooděnců před jabloneckým zimákem za frašku, pak samozřejmě žádná
 
10.07.2019, 17:53
 
Bitka ostravských a polských chuligánů na přátelském hokejovém zápase mezi Vsetínem a Zlínem v Uherském Hradišti?

Kam na to chodí?

Na facebook?

Baníkovci, kdoví proč, měli přece přijet i do už zmiňovaného Jablonce, proto tam bylo tolik policajtů.

Zbytečně...

 
09.07.2019, 17:45
 
Bezpečnostní rizika?
Co to je?
V Jablonci to vyřešili policejní mobilizací a ono nic...
 
08.07.2019, 19:11
 
Byly to zlaté časy, někdy hraničící až s obžerstvím (např. 1 zápas "žoldáka" Martina Ručinského za Vsetín ve Frýdku Místku proti Vítkovicím).

Pokud něco vystihlo ducha doby, tak to byl určitě i fenomén Vsetín, včetně jeho konce

Český hokej byl na vrcholu, a byly i peníze, jedno odkud.

Na vzpomínání pro ty, kdo to osobně zažili (pro mne tato éra skončila zápasem na Slavii v prosinci 1994) ideální materiál
 
05.07.2019, 18:41
 
Tzv. Valašské království je čistě marketingový, už notně vyčpělý, projekt pana Harabiše.

Ale nějaký "vejvar" z toho určitě měl, nebo možná ještě má
 
04.07.2019, 18:54
 
Zajímavé byly, či snad ještě jsou, už jsem tam dlouho nebyl, kukaně v Havířově, trochu připomínající pohraniční řopíky, takový byl můj první dojem z nich.

Svůj půvab mají i kukaně v Tyršově ulici (stejně jako jej měla i už neexistující tribuna na sezení, dnes by to byl skvost).

A kukaně na Ohradě jsou zase půvabné tím, že se nikdy, snad krom spartakiády, nepoužívaly.

Například při Třebíči v 87. jsem stál ve stometrové frontě v předprodeji asi jen deset minut, nějací borci, co šli kolem, zjistili, že mají lístek navíc, a na jejich dotaz, zda ho někdo nechce, jsem se hbitě přihlásil, ačkoliv jsem se tím připravil o neopakovatelný, a dnes, ve virtuální přítomnosti, už asi i nemožný zážitek čekání ve stometrové frontě před pokladnou.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Frýdek-Místek
VHK ROBE Vsetín