Vstupenky online
  80. narozeniny
(18.9.) 4.kolo CHL: Prostějov – Vsetín od 18:00 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "erik2" |  vypnout filtr
 
<12345678910>
19.02.2019, 22:29
 
Reakce na asterisk: Erik: prvni akademie byla v Liberci ...
Ok, dík za info. Nedá se to potom nasmlouvat čas na ledě v Rožnově a Valmezu?
 
19.02.2019, 22:26
 
Reakce na Inferior: Machrovat že ty jsi starší a tudíž j...
To už snad není možné, to není formalita, když se liga uzavře, pak se pro naprostý nezájem všech musí na rok otevřít, aby se potom uprostřed sezóny prohlásilo, že se liga hned další rok uzavře jenom pro vyvolené. Když už, tak takové věci se plánují a oznamují na několik let dopředu, aby na to kluby mohly zareagovat a připravit podmínky. Takový způsob řízení je naprosto neseriozní jak vůči klubům, tak partnerům a sponzorům klubů a svědčí jen o naprostém amatérismu a aroganci svazu.
 
19.02.2019, 22:19
 
Reakce na Inferior: Ale ty nechápeš, že to se nebere rok...
Jo, ale my jsme taky začínali naprosto od nuly, rok se dospělý hokej nehrál vůbec a pak jsme začali v roce 2008/09 s úplně jiným týmem a vedením ve druhé lize. Ani hokejová hala nebyla v majetku města nebo klubu. Teprve loni jsme se dostali do první ligy. Stadion je městský a opravuje se a ta nejdražší oprava střech nás teprve čeká. Mimochodem mrkni na web, několik reprezentantů už v poslední době v mládeži Vsetín měl. Juniorka se letos myslím dostala do playoff. Co víc bys chtěl?
 
19.02.2019, 21:58
 
Reakce na Inferior: Hele...když já řeknu že posiluju jak...
Pořád uhýbáš od odpovědi. Vsetín nemohl mít akademii protože podmínkou byla účast v extralize a on hrál druhou ligu. Potom se podmínky změnili, nevím přesně kdy, nesledoval jsem to podrobně. Teď je zase podmínka druhá hokejová hala, tu taky nemá a teď se investuje do opravy velké hokejové haly, takže je to prakticky likvidační. A ještě jednou, svaz pořád podmínky mění, nejdřív extraliga, pak zase ne, pak druhá hala, pak zase třeba něco jiného pak ligu uzavře, pak otevře na rok, pak zase zavře atd.
 
19.02.2019, 21:55
 
Reakce na Inferior: Máš to v pravidlech...starty za U16-...
Ještě nedávno jsme hráli 2. ligu se vším co s tím souvisí, to snad nemyslíš vážně kritizovat, že jsme po vyhození z extraligy a startu od nuly neměli reprezentanty v mládežnických kategoriích. Napiš konkrétně v čem jsme o těch x tísíc let horší teď, myslím ve výchově mládeže a podmínkách, co děláme konkrétně hůř než v akademiích (píšu to už snad popáte, ale pořád jsi neodpověděl).
 
19.02.2019, 21:51
 
Reakce na Inferior: Tpč já chodil na staďák už za Hudler...
Já jsem jezdil na Vsetín do Břeclavi, kde nás bylo většinou jenom pár a to proto, že mně to bavilo a ne že je to nějaká zásluha. Radiš napiš, co konkrétně dělají v juniorce Vsetína hůř než v akademiích a nehaž tu špínu na vedení.
 
19.02.2019, 21:48
 
Reakce na Inferior: Zatím jsou pravidla jasná...ale přij...
Jako to myslíš ty jasná pravidla, které svaz každý rok bez varování mění? Jako třeba že ligu uzavře, pak až se mu to zhroutí pro naprostý nezájem diváků a všech, tak to na rok otevře aby to pak v nějakém záhadném osvícení zase po roce uzavřel a jenom tak vyhodil toho koho chce? V takových nestabilních podmínkách se strašně špatně něco buduje. Ale nedá se nic dělat, o to cenější je každý úspěch Vsetína, ale vedení Vsetína za to podle mně nemůže a je to úplně neuvěřitelné na ně svalovat vinu.
 
19.02.2019, 21:42
 
Reakce na Inferior: Btw zahrát si před 5 tisíci lidmi ne...
Napiš prosím konkrétně v čem je výchova juniorů na Vsetíně horší než v akademii, když neberem v úvahu druhou hokejovou halu.
 
19.02.2019, 21:33
 
Reakce na Inferior: To, že jsme si nepohlídali statut ak...
Nebyla douho podmínka pro akademii extraliga? A mimochodem oni si to můžou pořád měnit, jako že akademie může být jen ve městě které má víc obyvatel než 100 tisíc, nebo je tam vysoká škola, nebo prostě cokoliv.
 
16.06.2018, 13:01
 
Žákovskou a případně studentskou slevu stoprocentně podporuju a v tomto souhlasím se vším co napsal rst. Spíš se divím, že se to nebere jako samozřejmost, přece jenom to nakonec všechno platí rodiče a pak už se to docela nasčítá a bylo by škoda, kdyby se současnou generací dospělých fanoušků všechno skončilo.
 
02.09.2017, 08:36
 
Reakce na Tony83: Asi reakce na toto. To si teda hodně p...
Stadion je městský a politici z radnice určují jak budou vypadat bezpečnostní opatření, takže co jste si zvolili to máte. Nezapomeňte na to až teď půjdete k volbám!
 
14.06.2017, 12:39
 
Reakce na sui: podle mě u nás by turnikety být nemuseli,...
Nějak se musí ověřit platnost těch lístků a taky že si lidi nevytisknou nebo neukážou na mobilu jeden lístek víckrát. Možná by stačili jenom mobilní čtečky QR kódů.
 
04.07.2016, 10:59
 
Dík Hlobilovi za trénování, škoda že nezůstal aspoň jako poradce.
 
02.04.2015, 20:19
 
Nevíte jak je to s Hromadou jestli už je zdravý? Doufám, že se nezranil nějak moc :(
 
31.03.2015, 22:37
 
Reakce na Stauffi: Infošu, tou královskou jízdou, to mys...
To bylo "propijem" :D. Neber šecko tak strašně vážně Smajlík
 
31.03.2015, 22:15
 
Reakce na infoo: Dám přednost královské jízdě play off v...
Havířovu se to ale povedlo bez baráže a jsou spokojení úplně Smajlík . Já se ale už teď těším na další sezónu a je jedno v které lize.
 
29.03.2015, 14:03
 
Reakce na tony83: Co to blábolíš? :o *8* Jinak bych si...
A ještě citace z toho článku:

"4. pád zájmena první osoby nepodléhá v řeči spisovné tak vlivu jazyka obecného jako tvary tě, tebe, protože řeč obecná rozdíly mezi mě, mne, mně vůbec setřela"

Na diskusích se samozřejmě používá řeč obecná a nevyžaduje se řeč spisovaná. Fakt s tím vaším rozumováním o znalostech základní školy jděte někam!
 
29.03.2015, 13:59
 
Reakce na tony83: Co to blábolíš? :o *8* Jinak bych si...
Tvl, ku.va, to není vůbec tak jednoduché s tou češtinou, je potřeba rozlišovat spisovnou řeč od obecné. Tady je k tomu dobrý článek z Ústavu pro jazyk český Akademie věd:
odkaz

Hej to se měl asi fakt ráno slabou chvilku se nachytat chytrákem co se ohání pravidly ze základní školy a skutečnost je přitom mnohem složitější.
 
29.03.2015, 13:46
 
Reakce na tony83: Co to blábolíš? :o *8* Jinak bych si...
jooo ty myslíš to "Ale za mně ", jako 4. pád :(. No tam máš pravdu Smajlík . Je pravda, že sem tu nečekal takové gramatické odborníky. Ale uznávám, je to ostuda nepsát do diskuse gramaticky 100% správně, do začátku další sezóny tu nic nenapíšu.
 
29.03.2015, 13:35
 
Reakce na tony83: Co to blábolíš? :o *8* Jinak bych si...
"podle mě" ... to mám dobře. Víš vůbec jak to má být?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
VHK ROBE Vsetín