Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "pavelmikel" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
pavelmikel | Vsetín
02.03.2020, 22:14
 
No pozvánka na středu vypadá jinak no co už jsme třetí takže klídek kdo by to byl řekl před 3 lety.... Stačí vám tahle výmluva?
 
pavelmikel | Vsetín
02.03.2020, 19:07
 
Tak na ty tři útoky to nevypadá zle
 
pavelmikel | Vsetín
02.03.2020, 18:19
 
Ještě že máme nahrané trenéři aspoň vyzkouší hru na 3 útoky a druhého gólmana
 
pavelmikel | Vsetín
29.02.2020, 23:16
 
Taktika před play off.... Dopi nechce vyložit všechny esa z rukávu proto dnes Vlach do 3 formace..
 
pavelmikel | Vsetín
19.02.2020, 14:07
 
Dnes budete mít jistě šanci po skvělém výkonu skandovat jména trenérů Smajlík JD je po zdravotní stránce mimo je mi to líto ale tak to je. Některých tréningu se ani neúčastní..... Co bylo loni, neplatí letos. Tak jak koučovali zápas v pondělí nad tím snad ještě dneska zůstává rozum stát. Letos máme dobrou příležitost si vyzkoušet systém play off ještě v základní části, zatím za ním setsakramensky zaostáváme a myslet si, že tým začne hrát v play off jinak je iluze. Takže optimismu zdar. Jen vy to můžete změnit....
Tím "všichni to ví" v minulém textu jsem nemyslel zdejší lidi..... Ale všechny co na tom zimaku denně tráví čas...
 
pavelmikel | Vsetín
19.02.2020, 10:12
 
Pukpuk. Bohužel na všechny tyto akce oslavy výročí hokeje hážou stín výkony týmu jako celku. Všichni včetně vedení ví, že změna trenéra je nevyhnutelná. Přesto nejsou koule a vypadá to, že ani sponzorům to žíly nerve, proč taky permice dostali v rámci spolupráce a Dopity nám je přece líto je to legenda. Fanoušek je na posledním místě dobře vědět!!!
 
pavelmikel | Vsetín
18.02.2020, 09:31
 
To že jsme rodinný klub a nechceme se naši legendy zbavit dáme na misku vah případného neúspěchu? Snad kdyby nechodilo 2500 lidi... Za mě to je neprofesionalita a hazard s fanoušky a sponzory. Takhle to Tesil s Tobolou chcou???
 
pavelmikel | Vsetín
17.02.2020, 20:48
 
Hrajou se play off zápasy obraz hry za měsíc nebude vypadat jinak... Na změnu trenéra je pozdě takže děj se vůle boží.... Přerov nás po taktickych a systemovych věcech namazal dnes na chleba... Třeba Dopita klame soupeře před play off Karafiátem a dalšíma nepochopitelnýma věcma a ve finále vytáhneme super bezchybnou hru Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
16.02.2020, 16:47
 
Majklos přesně to tam Chybí
 
pavelmikel | Vsetín
15.02.2020, 13:52
 
Porazíme je až ve finále to bude stačit dnes si zahrajem hokej. Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
03.02.2020, 22:18
 
Jo hradby
 
pavelmikel | Vsetín
01.02.2020, 22:47
 
Po zápase s Chomutovem byl dnešek studená sprcha.... V podstatě náš domácí výkon devalvoval, asi jsme nebyli ani tak dobří, jak byl Chomutov špatný. Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
25.01.2020, 12:07
 
Motor o něj měl zájem už v minulé sezoně naší v něm potenciál neviděli?! Nabídli mu zkoušku Smajlík Smajlík Smajlík škoda Koprivničak..
 
pavelmikel | Vsetín
24.01.2020, 11:09
 
Každý tým chce být přece nejlepší a vyhrát ligu, to je cíl každého týmu i Kadaně před sezonou. Nikdo s momentálních hráčů tu nepřišel a nepřijde jen, aby se letos něco chystalo a slibovalo. Jestli hrát extraligu je čistě problém vedení a každý šéf firmy by měl mít cíl nejvyšší. Bude to dobře pro sponzory diváky a mladé vyrůstající hráče. Jestli na to seženu peníze není starost ani trenérů ani hráčů. A když to v rozhovorech vedení zmiňuje musí s tím chtě nechtě počítat. Stejně tak s tlakem diváků a sponzorů.
 
pavelmikel | Vsetín
23.01.2020, 13:06
 
Frankz : Dopita s Jackem udělali kus dobre práce jsou a zůstanou ikonami klubu za tím si stojím. Ale projev týmu je jaký je a a já hráče nekritizuji v tento moment se sezóna pomalu blíží do finiše a já nevidím v týmu žádný progres v klíčových situacích a ty rozhodují play off. Systém nastavený byl dobrý, ale je to už proflaklé, dnes už nas mají všichni načtené, nejsme cítit, už na hřišti z nás nejde respekt, není kdo by se na ledě zdravě na.sral, něco změnil např. šel do gólmana nebo se nebál shodit rukavice... Je to o výběru hráčů to ano, ale je to všechno taky o trenérech pokud to nebudeš dělat, nebudeš hrát. Tak to prostě je a to tam chybí. Hrajeme u mantinelu, kde stejně prohráváme osobní souboje, možná ještě víc než loni a v disciplíně jeden na jednoho jsme snad nejhorší z celé skupiny. Vzali se sem hráči, kteří to mají dělat a výsledek je opačný, většina nové příchozích se bojí i před bránu natožtak do souboje. Hrajeme to jako ovečky a proto se nás nikdo nemůže zaleknou naopak se s nama každému hraje parádně. Tohle všechno je podstatne především pro play off a já nevěřím, že to ve čtvrtfinálem začnou kluci dělat.... Proto chci změnu..... Nic víc, nic miň, není to žádný jednotlivce kritizujíci příspěvek... Dopita je trenér, ale my potřebujeme na lavičce i na ledě člověka, který bude tu hru dirigoval, bude ve formě a zdravý... Můžete vyměnit 5 hráčů ale za 4 zápasy to bude stejné . Máme šanci motor porazit, a věřím, že i vyřadit a užít si fantastický zážitek. Ale bez Dopity.... Bohužel... zatím je tato sezóna svým hokejevym projevem zklamanim... Můžete mě kritizovat nadávat.... Je to názor, ne každý může souhlasit.. To je normální
 
pavelmikel | Vsetín
23.01.2020, 10:17
 
Matně volání budeme snít o Vlachovi a dalších... Možná by stačilo po X letech sáhnout na střídačku... Nevěřím, že ten tým je horší jako loni
 
pavelmikel | Vsetín
22.01.2020, 20:39
 
Muhehee Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
22.01.2020, 08:13
 
Hlavně je to hráč co jmu shodit rukavice a takového světě div se v našem panenkovskem týmu nemáme
 
pavelmikel | Vsetín
20.01.2020, 22:39
 
Návrat beka? Určitě ano Kudelka Holomek z marodky
 
pavelmikel | Vsetín
19.01.2020, 09:40
 
Příchod Smetany nám nemohoucnost v přesilovkach nespravi. Nepochopím, proč aspoň v přesilovkach k sobě ti dva nezkusi Pechance s Jonakem. Motor ten hokej hraje úplně jednoduše takový beci které mají, hrají vzadu jednoduše. Bochnou to o desky křídla to protecuji předně do rychlosti ve středním pásmu. My nejprve dlouze spracovavame tím nám zavřou desky a je problém. Přesilovku nehrají v rozích ale na beky jejíž úkolem je buď trefit hokejku stiniciho hráče nebo horní roh brány. Vše ostatní vyřeší tlak do brány.... U nás to Kucharda podrží v rohu oni postaví obrannny blok a čekáme až se vytahne mezi kruhy sporadicky hráč z brankovistě a takhle to hrajem 5 let od druhé ligy. Trenéři na víc nemají, tým ano. A myslet si, že hráči začnou hrát v play off jinak je iluze. Ještě nikdy za celou dobu totiž trenéři nebyli schopni tým nachystat na rozdilove části sezóny. viz začátky místr. zápasu v sezóně , začátky Play off.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.