Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "romanfrajer" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
romanfrajer | VHK Vsetín
26.12.2019, 17:44
 
Dnes pískají Michal Dědek (Vyškov), Robert Čech (Vrbovec u Znojma)... panbů s nama Smajlík na čarách Michael Hranoš (Ostrava), Martin Konvička (Třinec) Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
07.12.2019, 23:25
 
Dnes 8 vyloučení Vsetína v poslední třetině, tak to je majstrštyk, Vsetín se nadechoval na závěrečný nápor, domácí už nestíhali, ale pání rozhodčí drželi otěže velmi pevně v rukou... To není brečení, ale holá realita. Na druhou stranu chtělo to trefit alespoň prázdnou bránu...
 
romanfrajer | VHK Vsetín
04.12.2019, 16:48
 
Dnes pískají Daniel Pražák (Č.Budějovice),
Jiří Ondráček (Třebíč/Jihlava), na čarách
Tomáš Měkýš (Brno),
Roman Komínek (Brno)
 
romanfrajer | VHK Vsetín
19.11.2019, 09:55
 
Tak ono to půjde, né že né :-) Včera nasazení úplně jiný level, než obvykle. Konečně jsme viděli "nabruslený" Vsetín. Jinak neví někdo bližší informace o marodce trojice Bláha, Hunkes, Volf?
 
romanfrajer | VHK Vsetín
18.11.2019, 16:51
 
Dnes pískají Daniel Jechoutek (Praha), Tomáš Cabák (Lichnov), na čarách Jiří Roupec (Třebíč), Petr Šimánek (Planá n.L./Praha)
 
romanfrajer | VHK Vsetín
13.11.2019, 16:53
 
Dnes pískají Jiří Kašík (Prostějov), Jiří Ondráček (Třebíč/Jihlava), na čarách Jiří Novák (Kroměříž), Martin Konvička (Třinec).
 
romanfrajer | VHK Vsetín
09.11.2019, 14:18
 
Vy lingvističtí chytrolíni, laskavě si uvědomte, že se nacházíme na území České republiky, takže se tady mluví a píše česky! Nevím, proč bychom se měli prizpůsobovat my jako většina nějaké menšině. Čech, když přijede pracovat do jakékoliv země, učí se automaticky místní jazyk. Nevím, proč tady pořád někomu lezeme do zadku, dáváme dvojjazyčné nápisy apod. Za nějaký čas nás přemnoží, český název se smaže a zůstane jen polský? Už se proberte!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
09.11.2019, 07:02
 
Pro GAUČÁKA největšího a životního moulu:
Proč a jestli uspokojím/neuspokojím manželku je ti velké h0vno. Vem si prášek, vyměň si plínky a kup permanentku v Trzynieci ... Tam ti bude blaze ;-)
 
romanfrajer | VHK Vsetín
09.11.2019, 04:24
 
Za mě dobrý :-) Já si zápas užil. Chápu, že některým gaučákům se ježily chlupy hrůzou, ale už jsem zažil daleko větší "divočiny". Co mě spíš pěkně sralo, byly polské nápisy na cedulích, značkách a všude možně. Za pár let může Trzyniec klidně hrát polskou žumpu ligu...
 
romanfrajer | VHK Vsetín
07.11.2019, 18:22
 
A pro porovnání, skutečná sestava tehdejší sezóny: Sestava Mistra:
HC PETRA VSETÍN: Čechmánek, Pešat- A. Stavjaňa, Jaškin, Veber, Srdínko, Zubíček, Tesařík, Divíšek, Šafařík, M. Táborský - Dopita, Galkin, Sršeň, Beránek, Bělohlav, Kapusta, Kratěna, Vlach, Broš, Stantien, Padělek, Hruška, Demel, Tomajko
 
romanfrajer | VHK Vsetín
07.11.2019, 18:13
 
NA KTERÉ HRÁČE SE MŮŽETE V PÁTEK TĚŠIT?
Třinec: Biegl, Lakosil - Sekeráš, Kuntoš, Pavelec, Jančařík, Gřegořek, Štefanka - Král, Kaděra, Daňo, Zima, Peterek, Chlubna, Folta, Sedlák, Kontšek. Trenéři: Hadamczik, Konečný.
Vsetín: Čechmánek, Kameš - Tesařík, Zubíček, Jakeš, Táborský M., Táborský P., - Kratěna, Broš, Tomajko, Sršeň, Stantien, Demel, Barus, Krayzel, Vlach. Trenéři: Neliba, Husička.

Rozhodčí: Lipina, Brázdil, Trombik.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
02.11.2019, 16:41
 
Dnes pískají Jan Doležal (Havl.Brod), Svatopluk Kopeček (Žďár n.S.)... Pánbů s nami....
 
romanfrajer | VHK Vsetín
30.10.2019, 16:34
 
Dnes pískají Radek Wagner (Jablonec), Luděk Pilný (Černá u Bohdanče), na čarách Václav Hanzlík (Olomouc), Michal Zedník (Prostejov/Brno)
 
romanfrajer | VHK Vsetín
23.10.2019, 17:09
 
Dnes pískají Josef Barek (Pardubice), Jiří Kašík (Prostějov), na čarách Petr Maštalíř (Jičín), Petr Bosák (Jablonec)
 
romanfrajer | VHK Vsetín
21.10.2019, 23:23
 
Neviděl jsem 1.třetinu, ale když jsem uviděl rozhodčí Dědek + Fiala (zkušení režiséři s jasnými instrukcemi) tak to ani jinak dopadnout nemohlo. Ze začátku nás 3x šmikli, z přesilovek 2:0 vedení a pak kompenzačka. Klasický scénář. Dále by to chtělo udělat změnu v nasazování gólmanů. Žádné 3x jeden, 3x druhý, ale určit jasnou "jedničku" (Gába) a záložní gólman pouze, když se zraní či dostane rychlý nášup :-) Hledejme pozitiva. Zdá se, že se chytá Volf. Dále by to chtělo Pechance do první nebo druhé lajny, ať dostane víc prostoru do přesilovek, tam je hodně platný, zaveze puk, podrží, myšlenka. AZ uděláme!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
19.10.2019, 20:43
 
Gorčík ... konečně trefa do černého! Výborný bruslař, skvělá technika i střela. Takhle má vypadat posila. Kudělka spolehlivost, dobrá rozehrávka i slušně vystřelit od modré zvládá. Ještě pár zápasů a 1.lajna jak vyšitá. Zbytek týmu taky super odmakal. Úsměvné bylo, jak rozhodčí ke konci kompenzoval vyloučení, aby ten zápis nebyl tak okatý... Třinec uděláme!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
17.10.2019, 21:17
 
Hořanský nejlepší hráč? Že je nejvíc vidět? No to jsou hodně silné řeči... Zlepšil se, to je fakt. Ještě je mladý, má to před sebou, ale na víc, než 3.lajnu aktuálně nemá. V těch přesilovkách je zakopaný pes... Dnes i tyčky zvonily. I štístko je třeba. Ruce před zápasem do záchodu strčit!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
17.10.2019, 21:07
 
Třeba se kluci "šetřili" na sobotu... Na druhou stranu - vyhlásili jsme nejvyšší cíle, každý se na Vsetín chce vytáhnout. Jihlava jako suverén loňské základní části taky tápe a je desátá... Chce to teď udělat šňůru výher, los bude celkem příznivý a doufat, že ostatním týmům bude docházet dech a nadšení z počátečního elánu Smajlík
 
romanfrajer | VHK Vsetín
17.10.2019, 20:53
 
Mě spíš přijde zarážející, jakoby jsme byli všude pozdě, chybí nám 2-3 rychlé kroky. Loni se říkalo "nabruslený Vsetín", jaké máme náročné tréninky... a letos co? ... prd
 
romanfrajer | VHK Vsetín
17.10.2019, 20:32
 
Jak psal kdosi v jiné diskusi "No Rob, no party" ... na jeden vstřelený gól se v hokeji těžko vyhrává. Na Duklu Králopešánovice doufám bude opět chytat Gába. Posila do obrany vítána, ještě by to chtělo eso do útoku, střelec Březina také citelně chybí...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.