Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 159 (k 12.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-10-14" |  vypnout filtr
 
<123
MirisIII | Hodonín
14.10.2017, 00:45
 
Reakce na rst: MirisIII: Tvé vypisování vůbec není ostud...
I když si nemyslím, že bych sem nějak často vypisoval a komentuju jen věci, které se týkají společné historie, tak pan Snoop má svým způsobem taky pravdu. Navíc současné dění ve vsetínském hokeji jde stejně mimo mě, tak ani nevím, čím bych měl do debaty přispět. Navíc díky dnešnímu módnímu trendu nepsat hráčů jména, ale jenom je označovat číslem, tuplem nevím o kom je řeč. Nahlížím sem už jenom sem tam, kvůli pár starým nickům a taky z nějaké zvláštní nostalgie.

Shodnout se na božském Karlovi by asi bylo víc než divné Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.