Vstupenky online
  80. narozeniny
Prodejna fanshopu je znovu otevřená dle standardní otevírací doby!

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
12.05.2019, 11:31
 
nový_z: Takže kdyby tam měli na hrudi ho-vno namísto té trapné Scania slepice (i když to ho-vno by bylo asi i přijatelnější - jako symbolika "Českého hokeje", projevu, úspěchů a úžasného vedení), tak by ses tetelil blahem, že jim můžeš zatleskat? Tady přece nejde o to, že by nebyly podmínky, vždyť za to Záhubův dementní bratr určitě dostal pěkných pár set tisíc. Pro mne za mne ať hrajou klidně v teplákovce, ani tam vůbec nemusí žádný lev být - pro mne není lev symbolem mé národnosti. Já su Valach, případně ještě Moravák. Ze čtvrtiny Slovák, ale českého ve mně není nic, jsem pouze občanem ČR (ale nikdy Česka ani Czechie).
No, dříve jsem nároďáku fandil, ale s tím jak "funguje" svaz, jak se chovají, a s tím jak si vytírají p.del fanoušky zdaleka nejen s touto Scania reklamou...
Pro mne ať si "Český hokej" se slépkou na dresu hraje jak chce, je mi už opravdu jedno jak.
 
12.05.2019, 11:13
 
odkaz

Napadla policistu. Nesmí na hokej
 
11.05.2019, 22:01
 
Reakce na Edd_vs: něco na uklidnění :)) http://www.jako...
,, Lev je pro mě lovec, který si jde za svým cílem´´ No to už je ptákovina, lev je zdechlý jak pr.se, loví lvice. Trošku jsem odbočil od tématu Smajlík Jako zoologa mě to uráží snad ještě víc než prznění státních symbolů naší vlasti.
 
Cromwel | Holešov 1
11.05.2019, 21:27
 
Majkl..jj přesně ten jeden ocas co má přes tu hrůzu raději přehozenou tmavou bundu vypadá jako Gudasův brácha 😃
 
11.05.2019, 20:58
 
Ta skupinka budou nejbližší hokejek a přátelé svazu. Těch bude právě tak cca 40:/)
 
Cromwel | Holešov 1
11.05.2019, 20:42
 
Tony83-...tak pokud mám dát na první dojem z těch lidí... tihle si to snad ani za vlastní peníze nekoupili... politickým slovníkem bych to označil za propagandu...a to v dost komerčně zajímavém sektoru..
 
11.05.2019, 19:30
 
Jestli vy, kritici těch dresů, nejste trochu rozmazlení. Důležitý je přece sport, radost, úspěch. Vzpomeňte třeba na pana M. Holca, když vzpomínal počátky vsetínského hokeje (80 let VS hokeje). Nebyly podmínky, hrálo sa na Bečvě, roztrhané štulpny sa tehdy sešily, rány sa doma otentovaly, a bylo. Teď podmínky jsou, navzdory, že to v Česku řídí pár hpuňu a kde můžou, tak przní. Ale že bysme si měli kvůli nim kazit tu radost, úspěch, sport?
 
11.05.2019, 18:36
 
něco na uklidnění Smajlík
odkaz
a jinak,vypadá to,že na svazu i matematika funguje na jiných principech Smajlík
odkaz
 
11.05.2019, 17:14
 
Nechapu jak v ankete o nejpeknejsi dres,ktera probihala ci probiha vedou v hodnoceni ceske dresy...opravdu ostuda,jsou ti hlasujici opravdu takove mr.ky?Jinak v tech dresech jak vidno opravdovi fandove....kazdy druhy misto placani rukama drzi mobil
 
rst | Vsetín
11.05.2019, 16:26
 
Reakce na Tony83: A to mne se zase zdalo, že vlevo od st...
Pi če od pohledu. Navléct to může na sebe jen ten, kdo nemá k tématu (hokej, ČR) žádný vztah.
 
11.05.2019, 15:58
 
A to mne se zase zdalo, že vlevo od stridacek tam byl cely sektor v bilem a vypadalo to na nove dresy.
Ne nezdálo se mně to. odkaz Hned prvni fotka. Ale kdo vi, co to bylo za sebranku, když tam byli tak pohromadě.
 
Cromwel | Holešov 1
11.05.2019, 13:10
 
S velkým zadostiučiněním musím podotknout že když sleduju v TV české fanoušky... nevidím tam téměř nikoho kdo by si ten odporný paskvil koupil...tak co pane Král... neutíkají vám peníze??😃
 
10.05.2019, 23:05
 
mmm10x: úplně úžasná Král přiznal chybu a k udělení licence nám ještě přidal status akademie vo.e....
 
10.05.2019, 18:01
 
Jaka je situace kolem junku?
 
10.05.2019, 14:46
 
"pomoc hokeji v regionu"
odkaz
 
10.05.2019, 13:06
 
Reakce na asterisk: VSH: bývala radost pohledět na Finy ...
Czechia se neujala, tak ji měli plácnout na dres! Smajlík
 
vhkmistri6 | Hoštalkova
09.05.2019, 17:57
 
Nejprve nam chtěli zjebat naši statni hymnu,te´´´´&acu (dlouhý řetězec byl zkrácen) nam zkřížili lva s německou orlici.Zaprodanci ze svazu stale vice škodija našemu hokeji.Holt kolonialni chlivek!
 
09.05.2019, 16:41
 
Tu škaredou hadru bych na sebe navlekl maximálně při výměně olejev autě. Měly tam zůstat symboly všech tří zemí českých. To má být lev? To je hnus velebnosti.
 
 
08.05.2019, 23:20
 
VSH: bývala radost pohledět na Finy (kombinace bílé, světle a tmavěmodré s lehkými doplňky černé), Puma z..vila i je. Chválíš švédy - souhlas!: kombinace žluté a modré - skvělé je, že jejich národní "grafický manuál" povoluje výsostné znaky - tři korunky v obou variantách - žluté a modré, takže stačí ty barvy jenom prohodit. Ta barevná kombinace vždycky fungovala! Stačí ale vyměnit modrou za zelenou a už úplně použitelné to není (když už si píšeme na vs. fóru). U švédů se toho designově moc nezměnilo, ale tou "průjmem" na ramenou, to Puma totálně zm..ala! Rusko jsou omalovánky vždycky, ty neřeším. Ještě se mi líbili vždycky švýcaři a při použití toho subtilního fontu na jmenovky a číslice i slováci. Letos je to hrůza všechno....

U čechů nebrečím nad ztrátou státního znaku, protože to bylo vždycky graficky jak rakovina kůže... Můžou za to ty pitomé pomlčkové války se slovákama a následné tahání čech, moravy a slezska, kdy se ten státní znak stal strašlivě složitý. Komančové měli jednoduchého lvíčka a ten na dresu vypadal moc hezky - subtilně a dynamicky. A popravdě - nejlíp na modrých dresech, ve kterých se hrálo do půli sedmdesátek. Ale "Scania" ten problém s lejnem přes prsa rozhodně nevyřešila.... Měli použít pěkně stylizovaný nápis Czech Republic. Podle mně erby na dres nepatří - viz Rusko.... Švýcaři budiž světlou vyjímkou....

Celkově mi ale přijde, že se na IIHF totálně zbláznili a jednotný styl zadali nějakému samoukovi, co se mu v Corelu splašily pluginy! Kanada má hokej za posvátný a tak si prosadili svůj standardní design bez jakýchkoliv deb..it!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.