Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Rst | Vsetín
08.10.2019, 14:12
 
#kraldobasy
#pesankurvihokej

Asterisk:
20.10.96
Dobře Ty. Smajlík
 
Rst | Vsetín
04.10.2019, 09:37
 
Když jsem psal to srovnání s 91-94, druhým dechem musím dodat, že v těch dobách jsme viděli Slavii jednou za sezónu (Setteinz možná 2x, okud jel s hokejisty Smajlík ), kdežto teď je místo jednou můžeme vidět jen před play off hned 6x (!)
Tehdy to byl SVÁTEK, teď "jen" hokej ve středu. Nadrženost? Žádná. Tehdy? Obrovská. Sice v 91-92 a 92-93 tésné prohry (jako včera), ale jinak ty matche měly všechno. Touhu, náboj a atmosféru jako kráva.
A na podzim 93, kdy Vsetín šel vzhůru a nabíral dech, tak 3:1 se Slávkou (opét svátek veliký), ten zápas považuju za nejvíc z celé tolik úspěšné 93-94. Na tribuné naprostá euforie a masakr, váleli jsme se po sobě jak teplí. Smajlík
Čili atmosféra odpovídá nejen dění na ledě, ale i nenadržeností lidí na kdysi sváteční zápas. Ale v sobotu by to byla zase paráda. Smajlík

Böhse Onkels:
Frenkvenci rádia 96,9 na Pospí šilové dresu mám v živé paměti. Jak Tě mohlo napadnout 97,9?!? ( Smajlík )
Pokud Mario posílá Málkovi mésíčně dolarový obnos, chápu a nic proti nemám. Smajlík
 
Rst | Vsetín
04.10.2019, 08:32
 
*
ještě v probíhající a hrané sérii s ČB
 
Rst | Vsetín
04.10.2019, 08:30
 
- a vzývání starého (loňského) mančaftu, který jste ještě v probíhající sezoně zatratili(!!!), je pověstná třešnička na dortu. Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
04.10.2019, 08:26
 
Pár postřehů:
- jak jste se tu radovali z každé další prodane permice a fanáti vám tu psali, že atmosféra bude skrz zákazy slabší a že permice atmosféru nedělají, jak jste tomu nevěřili, pamatujete?

- hele a nejsou nejvíc nasraní PRÁVĚ ti permanentkáři? S velkýma očima? Smajlík

- je pravda, že třeba souboje se Slávkou v 1.nhl v těch 91-94 se s tou včerejší unylou nudnou bídou jak na hřišti tak v hledišti vůbec nedají srovnat

- v pondělí a ve středu se nemá hrát nic krom extraligy. Na své si mohou přijít jen diváci, ti ale jdou po výsledcích, ten včera nepřišel, proto ta nasranost

- doba fanouškům nepřeje, je to tak, proto taky díky za ty mlaďochy, co aspoň otevřou pusu a ruce mají otlučené

- zaujalo ve Slavii: Duda, Hejda, Antoš, Doležal a v bráně dokoce Málek. Smajlík Jako starý konzervativec razím názor, že hokejista, který si vezme n dres #66 nebo #99, musí mít v hlavé nasráno. Málku Málku. Smajlík
 
Rst | Vsetín
02.10.2019, 14:46
 
Asterisk:
Však jasně že jo, že ten Pešán je největší ZLO. A že mu svěřili to, kudy se to bude ubírat, je hanebné. Zrovna takové ludře. Smajlík Smajlík
V 06 jsem si zanadával a v 07 ještě víc. Smajlík
Jenže co, teď se tomu směju, ale právě ta skvadra nás chce zničit a povede to Pešán... (?)
Říkám: zahlušit.
 
Rst | Vsetín
02.10.2019, 12:48
 
* s tou sviní Pešánem rozhovor
 
Rst | Vsetín
02.10.2019, 12:47
 
Dzindo,
s tím Pešánem trefa. Osel se naučí s meotarem a hned je cool a fresh. A novináři, odkojení místo hokejkou a tenisákem plejstejšnem, jsou najednou z hňupových prezentací paf.
Bych ho tabletem umlátil, dělat s tou svojí rozhovor. Krásně jsi napsal, že to, že Král je zrůda, už všichni ví, nebo aspoň tuší, kdežto u tomu "fressh" "progres" drbanovi jdou na ruku.

Asterisk:
Jo, oni si chrání svoje, ale Zábranského, Šlégra, Ščerban a Břízu (ten tak chrání Spartu, až ji zničil, je z ní cirkus) mi nepřechválíš, pro mě jsou to arcilptři non plus ultra. Já si svůj názor obhájím, neboť když se elh v 06 uzavírala, velmi se mi to hnusilo, bylo to k zblití a byl jsem 100% proti.
A jestli oni si "jenom chrání to svoje" a Donovan 2019 se tomu může utleskat, já stojím za VSETÍNEM!

#Kraldobasy
#Pesankurvihokej
 
Rst | Vsetín
02.10.2019, 10:07
 
Právě: mělo by to náboj jako kráva! ELH klidně 10 do play off a předkolo. Nebo 8 play off a skupina o udržení. To samé 1. "národní" - špíl každý zápas na max. a minimum nudných a nezáživných zápasů, jakých nám servírují potentáti vagóny.
 
Rst | Vsetín
02.10.2019, 08:37
 
GERARD:
Ščerban, Šlégr, Bříza, Zábranský, Petr - pěkně jsi to vyjmenoval. :(((
Tak kdyby jim opravdu šlo o to dobro čh, jak o tom pořád melou jak nepríčetní, máme tady tu elh 12, 1. ligu 12, postup-sestup dávno.
Je až s podivem, jak strašně velké bobky mají tyto bývalé hokejky ze sestupu. Strašpytlové par excellence. Přitom být ty první 2 nejvyšší soutěže o 24 účastnících, sestup z elh by prostě nemohl být a nebyl katastrofa. Mělo by to úroveň a kvalitu. Navíc v době marketingu a PR. Je to škoda. Vždyť být to tak, příp. sestup by třeba Litvínovu, Pardubicím a dalším baštam jenom prospěl. Vidíme na ČB, kde je sepětí s klubem větší než kdy dřív a i prachy jde sehnat (rozpočet ČB 58 000 000 mi vyrazil dech).
Fakt je to škoda. Liberec - Benátky = náš vzor. Ech Smajlík Smajlík Zlatý Havířov, Přerov, Prostějov, Hodonín fakt - kluby, kde lidé nechtějí žádnou posranou farmu Pešánova typu.
Bylo fakt smutné, když člověk všechny tyto hokejky, které měl kdysi rád, viděl na tom Pešánově panelu, jak jsou vysmáté a nenašel se ni jeden CHLAP, který by měl názor. Vlastní. Ne. Hlavně nespadnout. Jasně, mně, který s klubem zažil 6 soutěží, aniž by zažil sestup, se to mluví Smajlík , ale i tak. Prostě je to škoda.
 
Rst | Vsetín
01.10.2019, 21:39
 
Velká prasárna už je to, že tady ty kreatury nazvaly samy sebe českým hokejem (Český hokej), to je nechutnost a zároveň majstrštyk této skutečné škodné skutečného českého hokeje.

Donovane 2019,
to je co za výkřik?
Píše se to tu ob týden:
ELH 12
1. liga 12 týmů,
zvýšení prestiže 2. ligy. Méně týmů, více nadrženosti na zápasy, jak fans, tak hokejek. To samé s juniory. Postup, sestup zachovat, aby bylo o co hrát, zdali s barážemi nebo bez, není podstatné.
Méně mistráků: Nahradit přáteláky napříč soutěžemi, příp. hrát o Český pohár.
----
Pokud ani po tomhle všem není nékomu jasné, co jsou Pešán, Král a spol. zač, potom dobrou chuť. Smajlík
 
Rst | Vsetín
01.10.2019, 17:25
 
mrsh-GPH:
Že je Pešánovým ideálem co nejméně lidí na hokeji, víme dávno. Někteří konečně prozřeli nyní.
Otázka je, proč mu novináři víceméně méněcenné TAK STRAŠNĚ MOC zobou z ruky. To nechápu.
-----
V diskuzi pobavilo:
... a co takhle vrátit do té ligy akademií, NEBO JAK SE TO TENTO TÝDEN JMENUJE, ty týmy, co do ní patří ... Smajlík
 
Rst | Vsetín
01.10.2019, 14:00
 
Se to s tím oslem nedalo ani dočíst, jak je total vedle jak ta jedle, zato diskuze dost dobrá - všichni mi tam přijdou kompetentnější než ten debílek.
A co se vůbec sere do 1. ligy, mně zase přijde pomalá a nekoukatelná ta "jeho" extraliga. A nezábavná především. Nebo to moudro, že ,,první liga je pomalá a je těžké v ní uhrát výsledek" - tak jestli tohle není protimluv, tak co potom je? Smajlík
Nebo ten ocas je jeden z těch, co to nafukuje nafukuje, mančafty, zápasy, a pak se diví, že je to nezáživné, to nevymyslíš.
Za mě: Zahlušit.
A ti novináři se ho bojí? Jasně, nemusí ho hned mlátit roztoceným diktafonem, ale jinak by ho každý normální návštěvník hokejů musel, co se argumentů týče, roznest na kopytech! IMHO. Nebo ne?
 
Rst | Vsetín
01.10.2019, 13:23
 
V létě mi #81 říkal, že ti zlořádi jsou schopni tu extraligu uzavřít.
Takže fakt jo.
Liga farem tvl, nehažte na to síť, jak radí M111, hoďte to rovnou z okna, jak radí Dave...
 
Rst | Vsetín
01.10.2019, 13:14
 
Říkám dávno
#PESANKURVIHOKEJ
#KRALDOBASY

Jak někdo těmto ksindlům mohl přát třeba v květnu na MS, to je to, co nechápu.
Ta svině z Liberce, které jdou média a kupodivu i diváci mající hokej rádi nepochopitelně na ruku, jde vysloveně za cílem 200 lidí na zimáku max. Odporná slizká kreatura. Zahlušit ho.
 
Rst | Vsetín
26.09.2019, 22:39
 
EDO,
že jo!?!
Ještě v úterý a ve čtvrtek by mohly bývat! Smajlík
 
Rst | Vsetín
26.09.2019, 22:34
 
Vhkrv:
Nic. Lozím tam momentálně ze setrvačnosti a pozoruju jednoho chlapce a představuju si, že tak nějak jsem se mohl seznamovat kdysi s Lapačem já sám... což je úžasné.
Tím, že mi ta otravnost uši nedrásala a mé hudební cítění neiritovala, jsem byl mile překvapen. A ona nehraje vůbec, čímž jsem (svou nevědomostí a hloupostí) pobavil sám sebe. Perfect! Smajlík
Ta světla, to zase neboj, já to zaznamenal, dokonce si pamatuju, že se to i řešilo zde, že to svaz udělal schválně robe, Vsetínu natruc. Jen mě to v tu sobotu to radující se stání točící vlajkama a vlající prapory úplně uhranulo. A fakt jsem měl v hlavě z jara po góle hlavně ten troubící parník a vlak a přítmí. 
Rst | Vsetín
26.09.2019, 18:05
 
Já si liboval, že mě hudba ruší mnohem méně než dřív a teď se dovídám, že nehraje v přerušení vůbec. Tak takhle to je. Smajlík ) Super počin. To mi lezlo na nervy moc, jak to hulákalo a mnohdy zničilo povzbuzování.
 
Rst | Vsetín
26.09.2019, 10:16
 
Pod termínem UH DOMA si představíme to pomyslné dno VS. hokeje, jak psal pan Plha, a sice play out 11. Škoda žes nebyl, to jsi měl teprve vidět. Smajlík
Prořídlost včerejšího stání mohlo prořídlost stání s UH doma, ALE zakl. část v 10-11, skutečně připomínat. Smajlík
 
Rst | Vsetín
26.09.2019, 09:10
 
Smotaly se mi dva dohromady. Poslední kolo bylo s Uničovem. 20.2.11. Tak teď nevím, zdali si pan H. tak bubnoval s tím UH, nebo Uničovem. IMHO oba dva stály za to. Smajlík
-------
Ale pamětník si vzpomene, že i ve zlaté éře byl jeden zápas, který naprosto vybočoval nízkou návštěvou, atmosféra ale vůbec zlá nebyla.
Bylo to s Metalurgem Magnitogorsk v rámci Evropské ligy (EHL) v listopadu 1999, prohra 3:4.
V občasníku Rintintin Pinďulin, ambiciózním to projektu v našich hlavách, který se však dožil pouze jednoho vydání (příznačné) je psáno, že se jednalo o nejnižší návštěvu na Lapači v historii.
Jestli to byla pravda, nevím, v 2011 se to však trumflo. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC Frýdek-Místek
VHK ROBE Vsetín