Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "asterisk" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
26.08.2019, 18:15
 
... ježišikriste...... už vím kdo to byl........

odkaz
 
17.08.2019, 10:11
 
No já si předně myslím, že Jack nekritizoval OBRÁNCE, ale mluvil o obraně. A OBRANA je činnost, kterou se musí zabývat všech 5 hráčů na ledě. To že je přečíslení 2 na 1 nebo 3 na 2, tak to tak úplně chyba obránců nebývá, většinou se stal problém už o pár vteřin dřív..... A obranná hra - napadání, backchecking, přebírání hráčů, tak to je něco, co si musí sednout, jednotliví hráči musí umět předvídat co přesně udělá jejich spoluhráč v lajně. A přesně PROTO se právě hrají ty přípravné zápasy, aby se tohle neladilo až v první čtvrtině ligy....
A jinak - už jsem to tady psal: kvalitní bek, to je setsakramentsky nedostatkové zboží na trhu. A pokud by měl být ještě tzv. "konstruktivní" , tzn. s dobrou rozehrávkou a "očima", tak ti by se napříč oběma profi ligama co se tu hrají dali spočítat na prstech. A protože je jich tak málo, stojí taky dost peněz.... A oni se dají v případě nutnosti řešit později: říjen, listopad - to jsou asi tak ty měsíce, kdy se neúspěšné kluby snaží oživovat hru změnama. No a přestupní okno končí k poslednímu lednu. Takže se naskýtá otázka, proč mermomocí platit takového hráče už od začátku sezóny, když netuší vůbec nikdo, jestli ho tým bude potřebovat (viz. výše) a když je možné ho platit až od půlky sezóny..... A to s ohráváním vlastních chlapů (jak tu někdo poznamenal) je také podstatné. Ostatně tohle všechno už tu bylo. Třeba vloni - Jiří Drtina.
 
15.08.2019, 23:14
 
Reakce na hokejvsetin: Jj, např. sezóna 2018/2019 ( Hryc...
Tak vzhledem k tomu že znáš nazpaměť i jeho statistiky Ondro, potvrzuje to jediné - máš z něho mindrák jak hrom! A jinak podle mých informací, poté co odešel Tomáš Vávra a jeho pověstný internetový nepřítel tím pádem ztratil terč, postupně díky své publikační činnosti získáváš největší ovace v kabině ty! Jen tak dál a větší kapky Ondro!
 
15.08.2019, 23:02
 
Reakce na simir: Čili o dvě sezony déle, něž ty píšeš na...
Nemyslím si. V podstatě nepíše nic jiného ten Ondra Valčík. Tady a i na fejkbůk. Asi mu Michal přebrousil starou, popřípadě taky chtěl Ondra být jako ten hokejista, ale neměl na to čas nebo tak něco, protože obzvláště vsetínští odchovanci jsou pro něho něco jako červený hadr...... Ale buďme za něj rádi, on je taková malá jistota a cosi jako lakmusový papírek: V Přerově například hrál Hrycek myslím velice dobře a měl i gól. To měl tenhle zoufalec tzv. rádiový klid. Ale stačí zápas bez bodu a je to tu zas.....
 
30.07.2019, 22:14
 
Oops: 30.7.019....
 
16.07.2019, 12:42
 
Vajdik: minimálně jeden z dvojice KAD a CHM nastoupí. Na to si můžeš vsadit...... Kadaň dluhy nemá, s junkama a odloženýma z různých ostatních klubů to na chvostu odehraje tak či tak a podle jednání co proběhly s HOD vyplývá, že za tohle chtějí 6mio. Jenom pa.lb by tohle vyhodil jenom tak z okna!
A Chomutov? tak tam se buď stane zázrak a do konce července to vyčistí či si to alespoň domluví (splátkový kalendář) nebo se na svazu tak nějak zapomenou podívat do vlastních pravidel a do soutěže je pustí. Obě tyto varianty podle mně nemají větší pravděpodobnost než 5-10%..... A těch zbylých 80%? No: mládež v Chomutově funguje a fungovat bude pod o.s. a to dluhy nemá. Pokud se nepodaří Veverkům ani jedno a ani druhé ze shora popsaného, jejich licence na profesionální soutěže propadne. A podle informací co prosakují pak tamní podnikatelé (včetně Soukupa) přihlásí Chomutov do soutěže na licenci Kadaně......
 
01.07.2019, 14:17
 
..... a tím "vyhodil" Kloučka. To je ten tolikrát omílaný a démonizovaný nový supergólman Motoru :-)
 
01.07.2019, 14:14
 
Kuba Štěpánek v Pardubicích
 
17.06.2019, 09:21
 
Ale ono je to nakonec jedno a neni duvod se zabyvat podruznostma. Klidne at si ten cirkus dluzi miliardu!

To co by rozhodne melo byt hlavni linkou pribehu a tim spis pro kazdeho vsetinaka co si o tom cte, je to co jsem tu vcera zkopiroval z toho rozhovoru se Skokanem!
Vsetin v roce 2007 ROZHODNE NEVYLOUCILI ZA DLUHY, byt se trollove a to i z rad novinaru snazi tvrdit ze jo. Vsetin prohral arbitraz ke ktere podal rozklad rozhodnuti APK o debrani licence, a to na zaklade rozboru plzenskeho pravnika Krale. APK jez tehdy ridila extraligu Vsetin vyloucila za to, ze jistinu ve vysi 7mio, ktera musi lezet na urcenem uctu a slouzi k vyplaceni dluhu hokejovym subjektum, slozilo za Vsetinskou hokejovou Mesto Vsetin. V tom by problem nebyl, ale ono se jednalo o tzv. vazane prostredky. Jinymi slovy: penize tam lezely, ale kdyz na ne APK chtela sahnout a umorit dluzne castky dotcenym hracum, neslo to, protoze by k tomu muselo dat souhlas Mesto Vsetin.

Pravda je, ze tento precedent rozmelnilo nasledne “prominuti” problemu Pardubicim a Trinci. Ale dejme tomu, ze ti to nejak vyresili. Zde ovsem cteme, ze s jistinou jsou “jakesi problemy” a ze “cachry s DPH”?????!

Tak si teda pockejme.
 
16.06.2019, 11:58
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: https://www.idnes.cz/hokej/h...
Jaké jsou teď scénáře?

Slyšel jsem splátkový kalendář, jen ne v jakých částkách a na jak dlouho. Jako většina kluků to řeším přes hráčskou asociaci. Chtěl jsem vytáhnout peníze z garance na svazu, ale je tam nějaký zádrhel. Řeší to i svaz, přestává to být legrace, Piráti kolem toho dělají kličky, šachy s DPH. Moc nechápu, co se děje. Až mi přijde, že to je skoro na civilní soud.
 
 
10.06.2019, 17:30
 
A cinani v Beroune: odkaz
 
10.06.2019, 12:47
 
* a ne drzice se za ramena na stridacce
 
03.06.2019, 11:33
 
Reakce na zelí: Svěřit vedení TELH jen do rukou APK, tak...
Ty a co teprv Péťa Ton! Ze Sparty lezly už za oBřízky ty největší lejna..... Nečekám že se cokoliv změní k lepšímu!
 
30.05.2019, 17:37
 
Jakaka: jakoze hodinovy prelet nad sachovnici rychlosti 900km/h?

odkaz

 
30.05.2019, 16:51
 
Jakaka: no to pozor! To neni produkt! To je surovina. Abys ten mlynek ukrmil, musis do neho rvat zradlo.
Pred pulrokem jsem kdesi videl reportaz, jak kolem Bajkalu cinani likviduji ruske lesy. Pres ruzne firmy se zkratka zakousnou do tajgy a vymlati ctverec 5x5km. A o dalsich 5km dalsi.... Letadla z Sanghaje a Pekingu co letaji na Shipol a deGaul to berou pres Mongolsko a pak dal na sever prave pres tuhle oblast. Kolega si to 14dni zpatky fotil pres okynko. Neskutecne!!!
Ale az tady vykoupi kurovce a z Ruska je Putin vyzene(uz o tom mluvi), cinani se jak kobylky vrhnou klidne na Brazilii. Ale opakuju: bavime se o surovine - ne o produktu!
 
30.05.2019, 16:02
 
daneneho*
 
30.05.2019, 14:15
 
Reakce na Jakaka: Asterisks to beztak píše na čínském Hu...
Jsi celkem blízko. Sice jak to s diakritikou teď, tak i to bez diakritiky má u mně na sobě nahryzlé jabko, ale ono je to nakonec jedno, protože tohle a 90% všecho na čem se dá sem psát, se v číně vyrábí.
 
30.05.2019, 13:30
 
Reakce na muhehee: Asterisk: ano jedná, tady máš důkaz, ...
Ano, to jsou ty první malé kamínky, o které lze zakopnout na té Hedvábné stezce :-)
 
29.05.2019, 16:29
 
"A také někdo (zde myšleno Zeman), kdo je schopen udržovat vztahy i s Ruskem a Čínou. Když kdokoliv ze západních politiků jede jednat do těchto zemí (a prakticky všechny západní země se snaží s Ruskem a Čínou udržovat +/- slušné vztahy), je to v pořádku, ale jakmile tam jede Zeman, můžou se naše sluníčková média v čele s ČT a všichni "demokratičtí" politici přetrhnout kdo bude více znechucen."

Nikdy bych neřekl, že na tomhle fóru budu podotýkat cokoliv k politice. Fakt ne...... Ale takový blábol jsem už fakt dlouho nečetl (zřejmě asi čtu jiné zdroje, podobných nonsensů prosté...). A to z toho úryvku vynechávám Rusko, protože na to se necítím být pevný v karmflecích. Jsem ale v totálním šoku, že vůbec může existovat v tomhle státě někdo, jež přitom není zbaven svéprávnosti a přitom tuhle pohádku té hradní partičce žere! Neskutečné! :-)))

Nechcete se prosím fakt na tu politiku tady vys.at? Předně to nemá ani úroveň hospodského blábolení po sedmi jedenáctkách a druhak se to sem nehodí! Díky!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 14:30 | Jun.
AZ RESIDOMO Havířov
VHK ROBE Vsetín