Vstupenky online
  80. narozeniny
Prodejna fanshopu je znovu otevřená dle standardní otevírací doby!

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "setteinz" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
14.02.2020, 14:14
 
Když se Jágr zmiňuje o těch halách, jak to teď vlastně vypadá s avizovanou halou ve Lhotě?

Konec konců i ten Čunek by mohl místo nové nemocnice ve Zlíně postavit novou halu na Vsetíně...
 
14.02.2020, 12:28
 
Tak se nám to snad s Jardou rozhejbe...

Premium nemám, ale pokud říká to, co říká v titulku, pak navrhuje "sportovní daň", aby se lidi typu Černoška, Krále, Berbra rozhejbali
 
13.02.2020, 19:40
 
Myslím, že svého času vyráběl hokejky někde v Jasenicích Poki.
 
11.02.2020, 19:48
 
Takže příští rok sonderzug do Pardubic...
odkaz
 
10.02.2020, 15:52
 
Nebo tady.

Tady to musí být určitě někomu povědomé.

odkaz
 
10.02.2020, 15:51
 
Našel jsem odkaz na ty Němce, to město je tak poloviční Vsetín.

Možná to bude někomu připomínat něco důvěrně známého (Heilbronn je od něho cca 20 km)

odkaz
 
10.02.2020, 15:35
 
Já Tomasib netleskám, já mu jen nespílám za to, že chodí v HK na hokej, když tam vegetuje, a že se k tomu právě tady přiznak, i když já bych spíš chodil na hokej do těch Třebechovic.

Všichni víme, jak se HK do EL dostal, víme, jak se tam dostala Kometa, jak se tam dostaly KV, ale právě proto, že mě EL nezajímá, tak ať si na ni chodí, kdo chce, uzná-li to za vhodné.

Byl jsem kdysi v Německu, v jednom ne zrovna velkém městě, respektive dvojměstí typu Brumov-Bylnice, shodou okolností to taky začínalo na B-B, kde se zrovna scházeli lidi (v dresech) na hokej, na konci sezóny se z toho klubu kupodivu vyklubal vítěz druhé německé ligy, který se vzdal postupu do nejvyšší soutěže.
Kdoví, jak to vnímali fanoušci, a kdoví, jak by to vnímali tady v případě Vsetína.
Řekli by si, že je to správné rozhodnutí, protože v extrapralese není o co stát, třeba proto, jak se tam dostaly KV, HK a Kometa?
 
10.02.2020, 15:16
 
Nejhorší na těchto přátelácích je, že se v nich rozhoduje, zda případné semifinále začneme doma a nebudeme ho hrát proti Budějovicím, které bychom ovšem tak jako tak stejně porazili i ve finále
 
10.02.2020, 15:09
 
Souhlasím tak nějak s Majklem111, soustřeďme se, takříkajíc na sebe a na naše výkony, a Komety, HK, či KV nechejme na pospas jím samotným, když chce jít někdo v dresu po kolena na Kometu či na HK, ať si tam jde, a jestli bych se už měl něčím až tak moc pohrdat, tak potom chomutovskými roztleskávačkami...
 
10.02.2020, 15:00
 
tomasb:
Pokud jsi teď v Hradci, byl jsi někdy na hokeji v Třebochovicích pod Orebem?

Já jsem tam jen lehce nahlédnul do haly, ale kdybych měl tu možnost, tak bych navštěvoval právě takovéto nejnižší soutěže a "hokejové zapadákovy" a třeba právě takové Třebechovice, nebo kdysi už mnou zmiňovaná Morakvská Třebová, nebo Lanškroun, nebo Opočno, bych, kdybych mohl, určitě navštívil, jako jsem párkrát zavítal na slovenskou 2. ligu, když se naskytla příležitost (mimochodem kapitánem Púchova je Fero Zúbek).

P.S. Nebyla mimochodem kdysi do 1. československé ligy dosazena i Dukla Jihlava?

A na Rosťu se nezlob...
 
10.02.2020, 10:43
 
Na onom zápase jsem nebyl, ale dva roky předtím se na mě v Hradci Králové nalepili, byli jsme tam ze Vsetína dva, nalepila parta evidentních hradeckých psychopatů, ze stadiónu na nádraží mě vezlo auto "černých šerifů"...
 
10.02.2020, 07:10
 
Pro Nikolu Teslu, vstupenky jsem nesehnal, protože jsem se na ten zápas ani nechystal, stačilo mi, co jsem zažil den předtím.

Ale cítil jsem cosi jako mravní převahu, když jsem v městě tu a tam narazil na upomínky tohoto zápasu, kdybychom hráli tu baráž s Libercem, tak by tam taky bylo vyprodáno, ale ne díky fanouškům Liberce...

Ostatně Vrchlabí není od Liberce zase tak daleko a ještě jsem tam nebyl, mohl by to být pěkný výlet, svým způsobem mi připomíná Šumavan Vimperk
 
07.02.2020, 17:37
 
Hradec Králové býval tradiční účastník I. ČNHL (stejně jako třeba Třinec, Opava, Mladá Boleslav, či Slavia), takže jakási historie tam taky je.

Přesun z ČB nebyl docela košer, ale s tím asi hradečtí fanoušci nic nenadělají.

A mediální obraz?

Říká se tomu PR a sotva hráči budou do médií vypouštět jiné než pochvalné reakce na vlastní fanoušky.

Po zápase v Jablonci jsem byl ještě den na to na výletě v Liberci, hrálo se tam právě play-off mezi Libercem a Kometou, tedy mančafty taky s nejlepšími fanoušky.

Smál jsem se tomu, samozřejmě, ale koho tam na druhou stranu zajímalo, že den předtím bylo pět set Vsetíňáků v Jablonci?

Asi nikoho...

 
06.02.2020, 11:05
 
Zelí, asi to tak bude.

V nějakém rozhovoru, nebo článku, když se mluvilo o tom, že majitelé chtějí uzavřít extraligu se mihlo jeho jméno tak, že to vypadalo jako by za HK mluvil on jako jeho majitel.

Zase do takových detailů vlastnickou strukturu HK jsem nezkoumal, ale tak to zase tak trochu vypadá, že extraligu chce zavřít prodejce sekaček a statutární město HK.
 
05.02.2020, 19:20
 
Už je to tak, v Hradci jsou nejlepší fanoušci, ani jeden věrný výherní.

Šén není, tuším, majitelem Hradce, tím je jakýsi Kmoníček, z rozhovoru se Šénem vyplynulo, že už působil v HC Mountfield, ještě když ten nebyl HK, ale ČB.
 
03.02.2020, 19:17
 
My taky máme analytiky.
Na diskuzním fóru určitě.
odkaz
 
02.02.2020, 18:57
 
Tony 83. Neříkalo se tomuto tahák?
 
02.02.2020, 18:50
 
Záhada vyřešena!

M´ěl jsem dojem, že ten gól golfákem dával R. Vodák, ale trochu mi nesedělo, že to bylo už ve druhé třetině, protože jsem stál nad naší střídačkou a tedy jsem byl přímo nad tím.

Špatný nebyl ani s zápas s ČLTK se stavem 0:1 po druhé třetině, něco takového by se šiklo i teď, až skončí série přáteláků
 
02.02.2020, 17:19
 
U nás za barákem se příklepu říkalo "búřka"

Tu a tam se vydal zákaz a nesmělo se "búřit".

Dobrý trénink pro příklep, pokud ho někdo uměl, byla dovednostní soutěž "střela-útočka"

V zápase o postup do I. ČNHL s Havířovem (když už jsme s ním včera hráli přátelák) dal rozhodující R. Vodák rozhodující gól na 2:1 právě příklepem, respektive golfákem.

Už jen jednou výjezd do Chomutova a bude tady pomalu play-off.
 
28.01.2020, 17:53
 
odkaz

Moc často to adjektivum nepoužívám, ale fakt boží
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.