Vstupenky online
  80. narozeniny
(16.9.) 3. kolo ChL: Vsetín - Sokolov 3:2 | INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK | Aktuální počet prodaných permanentek: 1538 (13.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "erik2" |  vypnout filtr
 
<12345678910>
29.03.2015, 13:15
 
Reakce na Viktor_Tichonov: David Šťastný si udělal z Ned...
Jako vykrmený vepř v ohrádce je taky silnější než člověk a kdyby chtěl a mohl tak tě pokouše a podube kopýtkama. Člověk má ale nad vepřem jasnou výhodu protože je prostě chytřejší. Ale tím neříkám, že je ten Štastný vepř, aby to nevyznělo špatně, ten příklad není nejepší. Ale za mně má ten Nedbálek plus, protože myslel logicky za stavu 4:1 pro Vsetín už na další zápas a podle toho zvolil taktiku.

Co se týká toho Goiše, tan ten se tam podle mě prostě natlačil protože chtěl dorážet a nevidím že by ho tam obránce natlačil, naopak se ho snažil ho odtlačit, nebo aspoň přidržet když pak padal, ale už bylo pozdě :(.

Ale jinak, ty jo, uznávám, že ty ročenky a Tatra bylo 1000x lepší čtení než to co je tady teď Smajlík , radši už hvílu nic psát nebudu :(
 
29.03.2015, 11:24
 
Zato naopak Nedbálek má u mně velké plus, že zachoval chladnou hlavu a udělal to co bylo lepší pro tým, na záznamu jde taky viděť že hned ukazoval rozhodčímu že si nechal rukavice.

"Já jsem se snažil čemukoli spíš vyvarovat, protože v případě, že bych dostal vyšší trest, bych nemohl hrát pátý zápas. Což jsem si uvědomoval, tak jsem se v první řadě nechtěl prát. A když už jsem se tedy do toho dostal, tak jsem nezahazoval rukavice, abych onen trest nedostal, ale to se potom člověku těžko brání."
 
27.03.2015, 14:46
 
S tímhle úplný souhlas:
"Pokud mám mluvit za sebe, chtěl bych říct, ať do toho kluci dají všechno, za prohru jim nikdo hlavu neutrhne, což platí po celé play off."

A ty jo, tak jo no, domov důchodců beru zpátky, to si ani nemože člověk udělat z ničeho srandu, aby to každý nebral smrtelně vážně :D
 
27.03.2015, 12:33
 
Reakce na Rst: Můžeme si tu klidně povídat o tom, jak na...
Tak já sem to myslel tak, že ti co jste to tu psali jste plní síly a v nejlepším, tak že není potřeba ještě jenom vzpomínat. Myslím jako jenom, jinak je to v pohodě a kdyby tu byl nějaký opravdový veterán z 60tých let, tak mu samozřejmě nic nenapíšu. Ale je pravda, že už asi není co vymýšlet, jenom ty nešťastné góly v oslabení. Jenom to tu vypadalo, že to snad ani nikoho nezajímá, jak to zítra dopadne.
 
27.03.2015, 12:03
 
Reakce na Rst: 1. Běž si pro změnu osvěžit do školy učiv...
nevadí mně to, to sem nepsal, sem tam si přečtu i ty historické reportáže z výjezdů, ty jsou dobré, jenom už se mi toho tady zdálo moc, tak sem si trochu rýpnul. Za češtinu se omlouvám, vypadá to že je to 2. pád, takže jsem měl napsat mě nebo mne.
 
27.03.2015, 10:54
 
Reakce na Rst: Plha: že se to někdy bude hodit, jsem věd...
ale to zhasínání světel při gólu se mi taky moc nelíbí.
 
27.03.2015, 10:52
 
Reakce na Rst: Plha: že se to někdy bude hodit, jsem věd...
podle mně už blbnete, vzpomínání si nechte do domova důchodců.
 
26.03.2015, 23:18
 
Reakce na majklos.: Dneska parádní zápas, kdy každý muse...
Bylo to tak i na Valmez, kdy bylo naposledy vyprodane, je to proste logicke. Jinak kdyz sem jel vlakem na hokej, tak sem videl borca v dresu Balastika a kdyz sem jel zpatky, tak dalsi Zlinaky.
 
25.03.2015, 18:16
 
Reakce na minon: Komické, kolik je tady nalezlých Vepřů ...
tak oni mají ještě ty svoje meo stránky a píšou jenom tam.
 
25.03.2015, 18:08
 
Nechápu, že se tu řeší furt ty místa, myslím že vedení asi chtělo vyjít vstřic všem a bohužel se to nepovedlo. Hlavně ale první třetina včera úplně super, ta hra do těla byla parádní. Jenom škoda té kolikrát zbytečně složité rozehrávce za vlastní brankou :(. Ale vidět kokina rozpláclého na zemi jak dostal góla, to fakt stálo za to Smajlík
 
25.03.2015, 14:08
 
Neřešil bych už ty přerováky, na začátku sezóny jich dojelo 20 a teď když se jim dařilo tak se prostě namnožili.
 
24.03.2015, 11:33
 
Reakce na alf: ......pardon, Kokinátor http://www.hokej....
No kokin to na něho fakt sedí
 
23.03.2015, 14:42
 
Reakce na Zdeněk01: Zajímavé, že se všichni zajímáte o V...
No já si nedělám z toho Vojtka pr*el. Dneska, když sem se zapotil už i při jízdě z kopce a při pumpování pumpičkou sem se zpotil jak prase, tak sem si na něho vzpoměl a je pravda že se dal nějak do kupy asi :D a to si pamatuju že ještě tuhle sezónu, když musel zajet za bránu a zpátky tak, tak už nemohl a musel jít střídat. Asi bych si z něho měl vzít příklad, že i tlusté prase jako já može být ve formě když chce.
 
22.03.2015, 23:08
 
Reakce na scouser: Klasický zápas s přerovem v letošní s...
No já to znám moc dobře, než dojdu do práce do kopce tak su zpocený jak prase stejně jak ten vojtek.
 
22.03.2015, 22:34
 
Reakce na majklos.: Hoši kur*a takhle by to nešlo! Přes...
Souhlas.
 
21.03.2015, 20:15
 
Jooo, mně už to došlo, šak to jenom stejný systém jak na mistroství světa nebo evropy ve fotbale třeba. Prostě lístek je na na jméno a u vchodu musíš ukázat občanku že jsi ten na koho je ten lístek :D.

Ach jo, no taky je možné že ti přerováci co tu píšou, sou na tom s myšlením až tak zle, že si tu strašící historku sami vymysleli Smajlík .

Protože to nebyli schopní vypsat na netu, tak to většinou bývá tako:

Z bezpečnostních důvodů budou všechny vstupenky prodávány pouze na jméno a datum narození. Při prodeji vstupenky je podmínkou předložení občanského průkazu (může být i ofocený). U každého vchodu budou probíhat bezpečnostní kontroly a každá osoba se musí u vstupu prokázat občanským průkazem. Pokud údaje na něm nebudou odpovídat údajům vepsaným na vstupenku, nebude umožněn vstup na stadion.

Zkráceně, to není systém (a ani nemůže být) aby se tam nedostali hostující fanoušci, ale systém pro velké akce aby se zabránilo kšeftování se vstupenkama :D.
 
21.03.2015, 20:06
 
S těma občankama je to prostě jasný nesmysl, který tady šíří jenom proto aby odradili lidi tam jet. Oni to ani nepíšou na webu, tam je napsané jenom že lístek je na občanku a najdnu občanku snad 5 lístků ještě. Celý ten nesmysl si vymysleli jenom ti lidi co tu píšou na fórum, aspoň jde vidět že se bojí.
 
21.03.2015, 19:48
 
Reakce na tony83: Nechcete si dat vepri odpich a prestat...
No je to tak, sám věřím úplně všemu, ale jak pohádkám s občankama snad nevěřím ani já. Nebo jako je tu někdo, komu se někdy v životě stalo, že mu paní v pokladně neprodala lístek protože nějakým působem z občanky vydedukovala že nemá nárok :D
 
21.03.2015, 15:15
 
Reakce na M.E.O.: Podle toho, jakou rychlostí se včera d...
No kdo si dřív stoupne do řady, tak ten si ten lístek koupí a nikdo neví komu jde fandit. To jsou zase řeči.
 
13.03.2015, 22:09
 
Šak fandili dobře, i když prohrávali tak se pořád snažili.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.