Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
18.10.2019, 21:21
 
Bl-b, co mne posílá koukat - dívat se na své spaní mne fakt nezajímá. Proto se (sned) obracím na půdu ornou, na Rst. Jak jsi dal do placu, že když se ven nejezdí a přesto to trhá žíly, proč se na to někdo (na TV hokejce) dívá, že se čeká na kdejaký kiks, tak já jsem se chytl. Mohlo by se říct, že potrefená husa zakejhá, já tomu říkám, že se dá k takové narážce postavit čelem.
Rst, beru to tak, že jsi prožitkář a prezentuješ to tu skvěle, a neberu ti to. Tak, prosím, respektuj to, že tu někteří vnímáme i ty reálné herní situace. Proč hned lovecký pes?
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 21:21
 
Flasare, díky za foto toho vemena. Prý mělo výbornou formu. PR sekce ČH jede. Smajlík A ten projekt "aby se vemeno nenudilo" sponzoruje nějaký očař?
 
18.10.2019, 21:07
 
A ještě mne baví hláška hokejvsetina "výběr z výběru", pokud dobře počítám, použil ji za dvě sezony pětkrát. Co je to výběr z výběru?
 
18.10.2019, 20:56
 
nový_: Ty jsi borec!! Smajlík koukej spát, už je po večerníčku Smajlík Smajlík
 
18.10.2019, 20:08
 
Jindra Abdul Slovan Bratislava 12 zápasů 5+4. Tak hlavně že tu jsou super žoldaci. Smajlík Smajlík Smajlík
 
18.10.2019, 20:03
 
Jojo, tipoval bych tak blba z HB, či Kladna nebo Usti pod Labem
 
18.10.2019, 19:36
 
Ještě k tomu "hokejvsetin". Taky jsem si udělal malý exkurz do nedávné minulosti jeho "příspěvků" (rozuměj: blití na "vlastní" klub) a zaujala mne jeho čeština. Příklad (cituji): "...to je zakázanÝ, Ty budeš asi řádně vylízanEJ..., ...jako malÝ kluci..., ...na to se fakt nedá KOUKAT...". Taková mluva nemá se Vsetínem a širokým moravským okolím nic společného. Úsudek, jak je to s "hokejemvsetínem", ať si udělá každý sám. Já si říkám, že jsme natolik dobří, a kdosi natolik z nás porsaný, že mu to stojí za to. Nejlepší ale bude na toho bl.ba s ukradeným nickem vůbec nereagovat.
 
18.10.2019, 19:26
 
Reakce na Rst: Jak víte, že ten moula, kvůli kterému se ...
Já myslím že v Litoměřicích jsou rádi, vždyť který sponzor do nich v dnešní době nasype do klubu finance prakticky zadarmo? A ještě k tomu jim zajistí zadarmo hráče a vylepšení zázemí? Nikdo! Takže pro ně je to jakoby tamní klub koupili šejkové xD. Vždyť ten klub byl podobně jako Kadaň před příchodem svazu na odpis, ani se nevědělo zda budou hrát 1.ligu.
 
18.10.2019, 19:08
 
Do nich!

Bijte je!

Samolepky na ně!

30. kolo základní části by mohl být pěkný výjezd...
 
Flasar | SFAKZZ
18.10.2019, 19:00
 
Reakce na Rst: Jak víte, že ten moula, kvůli kterému se ...
Možná se přijede podívat,ale ... odkaz
 
Rst | Vsetín
18.10.2019, 18:55
 
Jak víte, že ten moula, kvůli kterému se vymyslel projekt, aby měl zábavu, nepřijede??

Setteinz:
Zítra do nich a co se do nich vejde. Je mi líto Litoměřických, že jim de facto zničili klub a naroubovali tam projekt, aby měl ten chuj kde chytat a ještě tady to prezentují jako svůj majstrštyk. Do nich! I když nepřijede.
Do hráčů to klavírovat celý čas, že to je ne ledajaký zápas. Je to Vsetín - Český hokej. Zítra si přeju výhru jako dlouho ne. To nebude o body, to bude o čest.
..... Tady plancu a vím, že zákon schválnosti je proti mně/nám, tak si aspoň počtu, Setteinz, no. Smajlík Smajlík
 
18.10.2019, 17:45
 
A co když nevyklepnou?

Ne, že bych se toho nebál...
 
18.10.2019, 17:42
 
Reakce na hokejvsetin: Muhehee: A ty budeš asi řádně vyl...
Počkal bych až ti kluci se ukážou v "akci". Třeba takový Pechanec nebo Jonák jsou v rámci Extraligy solidní podprůměr, dokonce i odpad (nic proti těm klukům), ale v rámci 1.ligy jsou nadprůměr. Gorcík udělal v ročníku kdy hrál s Varama 1.ligu 16 bodů, letos za Sokolov měl v 5 zápasech 4+1, což je solidní bilance. Nevím na jak dlouho má vyřízené hostování, ale jestli bude bude pokračovat v těchto výkonech, bude pro tým posilou. Kudělka je solidní hráč i na poměry v Extralize - co by za něj dali třeba ve Zlíně, kde by se určitě neztratil.

Není jednoduché najít zajímavou posilu, jak tady někdo psal, moc Gulašů, Pastrňáků se tady nepohybuje a když jo, bylo by s podivem kdyby zamířili na Lapač. Jsou tady totiž Ekonomické důvody, které jsou docela podstatné. Taky bych rád, kdyby třeba směrem do obrany tým byl kvalitnější, ale musí se pracovat s tím co je. Takový Dostálek vypadá že se chytl, zlepšuje se Řehuš. Věřím že HC Králův kšeft na Lapači ogaři vyklepnou. Nezlobil bych se kdyby zas někdo nešupnul nějaký hattrick.
 
18.10.2019, 17:40
 
No jo, ale pokud budeme chtít příští sezónu to finále opravdu hrát, tak nezbývá nic jiného než zase další masová obměna!
 
ATLASFIT | Kopřivnice
18.10.2019, 17:30
 
Reakce na Gerard: Atlasfit: nechci nikoho z "odejitých" ...
Gerarde, není potřeba to přehánět s kamenováním, stačila by zmínka, že se masivní obměna nepovedla a ne si od samého začátku obhajovat, jak je to perfektní, což předvádíš doposud, jako kdyby jsi ty hráče vybral. Jestli vedly k výměně po sezoně klubová strategie, agenti, chtít něco vyzkoušet nerozhoduje!!! Důležitá je výkonost!! Teorie typu nezapadl do kabiny, finanční nároky, Theoret neprofesionálnost atd jsou jen spekulace. Loni Rác 54 zápasů, 16 gólů, Theoret 32 zápasů, 13 gólů, Kopta 45 zápasů 14 gólů + 5 v Přerově, Pitule 44 zápasů, 8 gólů. Kopta + Pitule ze 3 lajny, abys pochopil , že přesilovky a čas na ledě za celou sezonu je o hodiny někde jinde. A jelikož na hokej chodím pravidelně, tak mě s tím omlouváním a chválením toho, co nefunguje nepřesvědčíš. Děláš to jako svaz. Smajlík Smajlík
 
 
18.10.2019, 17:01
 
Hokej ( vsetín), dal jsem si tu práci, a přečetl všechny tvé příspěvky, nenašel jsem ani jeden pozitivní, ani jednu pochvalu. To hrajeme tak špatně celou dobu, co tady píšeš?
 
18.10.2019, 16:37
 
Pro odlehčení pro tzv. kritiky - berme to jako taktiku, soupeři si tak dlouho budou říkat, jak nám to nejde a jak chybujeme, až při rozhodujících zápasech zjistí, že je tomu naopak. Když teď budeme hrát podle těch nej představ, co nabídneme a čím překvapíme později, když je těch zápasů tolik? Zajímalo by mě, jestli ti, co nejvíce křičí na fóru se tak snaží i na Lapači. Smajlík
 
Cromwel | Holešov 1
18.10.2019, 16:00
 
...ale budeš.... Smajlík Smajlík
 
18.10.2019, 15:59
 
Hokejvsetin, výhod si z nicku vsetin, jsi ostuda! To jak kdybys ty sel na pohovor, oni tě vybrali a jeste než nastoupis k pasu do fabriky, by te kolegové odepsali a jeste by o tom vsem napsali. Ty voe to je silná káva při pátku Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Frýdek-Místek
VHK ROBE Vsetín