Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 10:52
 
*
Že kdyby zůstal, nemuselo by mu to lepit jako loni, je možné, ale IMHO nepravda. Mařákovi to se Stavjaňou a Šebestů taky lepidlo 3 roky, jen na baráž o ELH šel k Mařákovi nabušenější reprezentant Kapusta a silový Forch, Ríša Šebestů už byl vyčichlý jako Pechanec Rob Jonák Teper Slováček loni v play off a vrátil se za starými známými až poslední kolo s Hradcem 7:0. Míra Stavjaňa odehrál barage s Raděvičem (to byl taky Maradona na bruslích Smajlík ) a k nim dříč Jack.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 10:47
 
Gerard:
Ano, se ŽT to trochu zlehčuju, nechce se mi pokaždé vypisovat Jonák, Pechanec, Rob, Teper, Slováček. Odteď to budu vypisovat celé.
Že však dá gól Kondor ml. z ničeho, jak správně napsal Emperor8, ze šatny, za tím si stojím. Vždyť loni kolikrát i Jonák, Pechanec, Rob, Slováček, Teper byli v přesilovce marní a ŽT ml. pak přijely a "nějak" puk dostaly do sítě.
Té lajně to sedlo a dala vzpomenout na
Tabara Stuchlík Pecivál,
Mařák Stavjaňa Šebestů či
Pardavý Dopita Tomajko,
Pechy výborný, já si do té doby myslel, že to co on by si odehrál Podešva, ale musím uznat, že u něj to mimořádně legrační klišé "silný na puku" sedí jako pr del na hrnec. I když menší, i proti větším - neztratí puk, což mi imponovalo. O přehledu atd. se bavit nemusíme a s Víťou Jonákem si rozuměli jak dlouho žádná trojka.
Stejně - v play off ti, o kterých je řeč, nadávali taktéž nejen na Roba, ale na celou trojku - už jim nebyla dobrá, ač nás táhla celou sezónu.
Já si říkám, že až bude třeba (třeba v play off když poteče do bot), sáhne Dopi a Jack i po osvědčeném tandemu Toník - Víťa.
------
Jsem se teď kdysi díval, kdo nám vede střelce a (pomlčka, Pavláskovy vykulené oči) :
Dostálek Smajlík
Smajlík

V play off přelezem 1/4finále, v semi čekám boj na 7 jako loni s PV, příp. fin. snad nebude za trest jako loni ta vyšťavenost s ČB. ... Jenom tip, neberte vážně Smajlík
 
05.12.2019, 10:28
 
Reakce na Gerard: RST: dovolím si s Tebou nesouhlasit, ž...
Smajlík Souhlas! A k 11 a 22 bych dal 25. Smajlík
 
Gerard | Vsetín
05.12.2019, 10:16
 
RST: dovolím si s Tebou nesouhlasit, že by loňské úspěšnější přesilovky byly jenom dílem mladého Kondora. Tento názor slýchám docela často: loni to zachraňoval Rob a kdyby zůstal Rob apod. Z části to sice je pravda, Luboš je opravdu hráč s čichem na góly, ale z velké části to rovněž snižuje práci a podíl Víti Jonáka, s Tondou Pechancem, potažmo s Kubou Teperem a Ondrou Slováčkem. Ta lajna si natolik sedla už od první přípravy, že především v základní části jim to lepilo úplně snadno a automaticky. Jsem taky přesvědčený, že i kdyby Kondor zůstal a odešel treba Pechy, tak že jsme na tom vice-měně stejně jako teď a zase by někteří neříkali, že má Kondor letos jenom pět gólů, že je utopený ve třetí lajně a že když mu to nedá Pechy až "do kuchyně", tak netrefí ani vrata od stodoly. V hokeji a ve sportu obecně opravdu často rozhodují maličkosti a štěstí na spoluhráče. Možná kdyby loni v první přípravě zkusili k Johnymu a Pechymu Břízku, tak teď chudák nelaboruje po otřesu mozku z Jihlavy, ale válí místo Kondora hezky v přesilovce vedle Guláše v Plzni.

A právě kvůli te sehranosti mě letos mrzí tak krátká trpělivost trenérů s formací 22-11-??... Ano, s Dostálkem jim to na začátku sezóny moc nešlo, ano může mezi nimi, nebo třeba trenéry a nimi neco být co se nedozvíme, ale ta souhra a společná kvalita 22-11 a někdo k nim mi prostě letos opravdu chybí ze všeho nejvíc.

Správná skladba útoků jde docela teď dobře vidět i na 1. a 3. lajně a osobě Davida Tůmy. I když tady z něj někteří pitomci dělají žoldáka a zbytečnou posilu, tak když hrál v první lajně vedle 22 a 97, tak byli mnohem nebezpečnější a gólovější, po přehození Tůmy s Gorčíkem je zase o kus nebezpečnější lajna třetí s Pechym, Karafiátem a Tůmou. Né že by byl Gorčík špatný hokejista, nabruslí a odbojuje toho rozhodně víc než Tůma, ale ta hokejovost a souhra je jednoznačně na straně Davida.
 
05.12.2019, 10:12
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Tak jen 7 a 22 ;)...
Ale 45 obstřelovali (44 a 46) Smajlík
 
05.12.2019, 10:07
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Tak jen 7 a 22 ;)...
Omlouvám se! Musím na tom ještě zamakat! Smajlík
 
BohseOnkel | Ohrada
05.12.2019, 09:47
 
Reakce na dzinda_: BohseOnkel: Možná jsem to špatně naps...
Špatně jsem tě pochopil. Samozřejmě jsou lidé kteří budou hledat chybu vždy a na všem. Na ty ja vůbec nereaguju, ale nepochybuji o tom, že si to tady hráči čtou a určitě je podobné kecy moc nepotěší.
 
Reakce na Luky: 7, 11, 22, 25, 26, 45. Stačí? :)...
Tak jen 7 a 22 Smajlík
 
05.12.2019, 09:33
 
BohseOnkel: Možná jsem to špatně napsal, možná jsi mne špatně pochopil. Ten můj osobní výblitek nebyl namířen proti běžnému diváku v hledišti, bylo to mířeno na věčné kritiky a univerzální nespokojence zde na fóru.
Podle mne je v pořádku a je dobře, když na hokej chodí i lidi, kteří nemají vsetínský hokej na popředí svých hodnot. ALE je špatně, když určitá skupina těchto lidí - jak jsem psal dementi - pak prudí zde na fóru zvracením typu dopita ven, hrycek ven, hrycek dovnitř, a podobně...
Těmto pitomcům byl můj příspěvek určen. Samozřejmě, jak psal Plha, je to většinou házení hrachu na zeď, ale říkám si, že aspoň část z nich by se mohla chytit za nos, a změnit svůj přístup.
Chlapi a dívky (a úchylové všech 156 pohlaví) - uvědomme si, že momentálně prožíváme druhé nejlepší období vsetínského hokeje!
 
05.12.2019, 08:16
 
Joo Lubos to ma v genech. On umi dat gol i z satny. Vzpominate si na jeho gol doma proti kladnu, kdyz ujel a tvari v tvar golmanovi to napalil golfakem do sibenice? Neskutecna trefa...
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 07:42
 
NT: Loni přesilovky díky ŽT ml. výjimka potvrzující pravidlo, ten chlap dal gól z ničeho, s tím se narodíš.
 
Rst | Vsetín
05.12.2019, 07:41
 
VHKRV:
Pro možnost A dělá svaz/Čh doslova všechno, s béčkem jdi do žďáru, céčko zní lákavě, ale bejvávalo.
Což takhle D) Z otce na syna nebo E) Všechny cesty vedou na Lapač (?) - rozuměj i když bych nakrásně chtěl nevěnovat tomu už vůbec nic, stejně mě to bude pronásledovat a jednou mě/nás to zabije... - navíc na ten Lapač fakt dojdu prakticky vždy, ať vyjdu odkudkoli a aniž bych měl v plánu tam lézt Smajlík
Neplatit D, tak asi C, ale zdraví (přece jen bych těžko vydržel a snesl to, co kdysi, když byl člověk "nesmrtelný" ) a kamery na každém rohu a v paprči každého mouly by byly těžce proti krásné a romantické variantě C) Smajlík
 
Nikola.Teslů | Wsetin
05.12.2019, 07:32
 
Jinak srovnání našich přesilovek - loni jsme byli v úspěšnosti druzí a letos jsme třetí od konce. I Kadaň je před nama. Odejde Luboš R. sám a všechno se sesype? Smajlík Taky zajímavé Ústí. Loni poslední a letos jsou druzí.
 
Nikola.Teslů | Wsetin
05.12.2019, 07:27
 
Prostějov:Dukla - 500 věrných!
 
Plha | SVVT
04.12.2019, 23:49
 
Chlapcům že zábradlí za dnešek uznání Smajlík .. to musela být dřina

Dzinda: pravda ... Ale je to házení hrachu na zeď ... Viz příspěvky 16:44 a 16:45
 
palica | Vsetín
04.12.2019, 23:23
 
No dovol.....
 
04.12.2019, 22:32
 
RST: tvůj postoj k hokeji jakožto tomu vsetinskemu hlavně bys označil momentálně jak?.....za A) vyhorelost, apatie ,otupělost hokejem celkové
B) chci ať je Vsetín první,daří se mu a dá se na to dívat.sleduju ho ve dne v noci.
C)je mi to jedno, jdu se na hokej jen ožrat jako ti ostatní....😁😁
 
Gerard | Vsetín
04.12.2019, 22:02
 
jarah: Tebe a Tvá očekávání opravdu tolik ovlivňuje to jaké cíle vedení před sezónou "vyhlásí", nebo spíše co odpoví na tuto otázku fanouškům a novinářům? Tohle absolutně nechápu. Co mají, nebo měli Tobola a spol. po minulých sezónách říct??? Chceme do play-off??? Chceme opět do semifinále??? To by si zase každý stěžoval, že je to alibismus, že ubylo Kladno, že Jihlava oslabila a bla bla bla. Tak Tobola řekl, že jako v minulých letech se chceme zase o něco posunout a tak je cílem finále. Naprosto rozumný a oprávněný cíl, který je navíc stále ještě naprosto reálný. Že se toho pár naivek chytne a překroutí si to tak, že sezóna nemůže dopadnout jinak než finálem s Budějkami je věc druhá.

To je stejné jak když se po podpisu smlouvy s Robe zeptali p. Petřeka jaké bude mít klub ambice a jestli je cílem nejen postup do 1. ligy, ale i do extraligy a on řekl něco ve smyslu, že on má vždycky ty nejvyšší cíle a proto jednou nevylučuje ani extraligu. A všichni nám najednou začali předhazovat jak už se vidíme v e-lize a jak jsme namyšlení a přitom hrajeme úplné howno v pitomé II.lize.

Myslím si, že každý normální, průměrně inteligentní člověk musí ty předsezónní prohlášení a prognózy brát s nadhledem a ne se hned věšet, když se je nedaří zatím úplně naplňovat.
 
 
04.12.2019, 21:17
 
Tak pokud budeme 4. po první části, čeká nás 8 zápasů ze 14 doma v sobotu. Což by bylo super na to že se hraje v Ut, St, Ct, So a Po. Sledovanost na VS klesla oproti minulému roku cca v prumeru o 250 lidi.. Ale to tady ale nebyly ještě vánoční hokeje. A třeba Kladno kde přišlo 5.000. Je to jedno s druhým. Cenová politika versus ty vyhlašovaná očekávání, vzala taky dost za své. Internetové sledování. Odliv lidí do sezení... Letos máme dokonce více bodů, jak minulý rok v po 29. kole. Což je super.. Loni jsme padli dokonce s Ústím 7:3..a tak tak vyjhráli s Kadaní po prodloužení. Smajlík Chce to trochu soudnosti s vyhlašováním finále a zvedáním cen.. Pak ubyde i kritiky a bude víc spokojenosti.. Asi jsme se celkem namlsali s mimulých sezón..
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 12:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC ZUBR Přerov