Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Rst | Vsetín
27.04.2020, 19:52
 
... ale nejdříve se musím poradit s nějakou ezopaní nejlépe, zdali je tam pojem PRÁZDNÝ LAPAČ PŘI DŮLEŽiTÉM ZÁPASE.
 
Rst | Vsetín
27.04.2020, 19:49
 
... ale při těch bezdiváckých zápasech mě pronásleduje ještě jedna věc v těch zlých snech - jsem navrchu a trpím závratí - fuj. Asi si pořídím snář. Smajlík
 
Rst | Vsetín
27.04.2020, 19:48
 
Smajlík To se mi ještě nezdálo. Smajlík
 
Rst | Vsetín
27.04.2020, 19:35
 
Smajlík
Bez diváků nehrát. Viděl jsem v bedně Hradec - Vary a bylo to jak ze zlého sna.
(Jak jsou takové ty sny - noční můry. Třeba že tě někdo honí a nemůžeš udělat ani krok, zakřičet a tak; zdávalo se mi, když jsem byl malý.. tak od asi 15 se mi občas stane, že jsem na Lapači, je nějaký důležitý zápas, a tam od nás ani noha, max. pár desítek lidí. Obludný sen. A taky, chci zařvat a nejde to. Tak jsem netušil, že se to někdy stane, že budeme nekdy tak blízko těmto mým nočním můrám LIVE.
 
Rst | Vsetín
27.04.2020, 19:02
 
Setteinz:
Že jo! Smajlík
 
Rst | Vsetín
27.04.2020, 18:27
 
Muhehee:
Já když to četl, srdce mi poskočilo, úplně mě to chytlo. Zrovna Teper mi do důrazného hokeje moc neštymuje...
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 23:18
 
Reakce na Gerard: Po delší době se opět zapojím do disku...
ale jinak.... jako bez diváků... (?) Smajlík Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 23:16
 
Reakce na Gerard: Po delší době se opět zapojím do disku...
pěkný příspěvek, díky Smajlík
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 23:09
 
Reakce na pavelmikel: Okvhk : bohužel neni tam jediný st...
tvl kdybych hledal problém "v malé angažovanosti hlavních sponzorů.... ", to bych se na to mohl vysrat v 78-81, sotva jsem začal... Smajlík Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 22:42
 
Zase ale pokud ubyde trenérů na výletech, to by znamenalo, že tito se zjeví jako vždy opět až v play off, a tím pádem, tím pádem Smajlík ))) by výlety v ZČ by mohly opět po letech stát za to! Díky za info;
VSETÍN NAVŽDY!!!
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 22:30
 
Není.
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 22:25
 
* u "dlouhý řetězec byl zkrácen (děkuji!! Smajlík ) byla jiz jen dvě srdicka ❤️❤️ 👍 (palec nahoru dodán nyní)
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 22:22
 
Vlastně nevím, proč panikaříte, jasně, už tím nežiju jako v 6-14 letech, ale přesto: jako Slováčka, Tepera, Jonáka, kteří, troufnu si říct, nikdy nebyli nějací rozdíloví ani nijak jinak vyčnívající (jasně, na Slováčka se fakt dobře dívalo, jak tehdy Vávra Podešva Slováček, ale golu minimum, tak pozdeji... Tepera to kdysi třikrát trefilo, krásný příběh kluka, který chtěl s hokejem skončit, aby nakonec postoupil do první narodni... a Jonák, ten se vrací domů)


Jinak Srdce Jenáček:
To musím pozdravit pana VT, který když kdysi dělal se mnou interview, tak na dotaz stran těch hráčů, co jsem nejvíce měl rád, jsem mu odpověděl, že nejvíc mi k srdci přirostli Srdínko a Jenáček. A oni teď budou stát na střídačce. Což mi přijde, když už teď tím fakt nežiju jako v dobách, jako jsem tím žil(kdy bych nechal za ně na ledě život a dýchal bych za ně), tak to mi přijde skutečně velmi - život předčí fantazii že jo.
No a ti dva tam budou stát a vemena budou čekat na první pochybení - přijde mi to úžasné a děkuji, že jsem fanátem zrovna takového neobvyklého klubu! ( Srdínko Jenáček 😁😁🤩❤ʊ (dlouhý řetězec byl zkrácen) )
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 22:03
 
Jonáků
 
Rst | Vsetín
26.04.2020, 22:02
 
Sorry, ale..:
No a kdybychom hráli (jakože věřím, že nebudeme), dejme tomu o 10. flek, tak co jako? Se vyparite jako ti drbani z těch Žďárů a tak?? Co se fotí jak vemena na FB a to je tak celé????!?Nebo co jako? Co vám nevoní? Srdce je náš Vůdce budem řvát zase jen "ze schodů" atp.?
Se na to vyserte zrovna ne?
Jsem se VÁS nechtěl dotknout, ale tak snad stojím za klubem v dobrém a i když je trochu (fakt TROCHU!!! ). No ale nic. Litujete odchodů Honáků a Teperů, fan22 promine, ale: a co jako?
 
Rst | Vsetín
24.04.2020, 08:34
 
Mmch za nás to bylo dobré, v těch stolních hokejích byvali jedni panáčci červenomodročervení, takže ...
Vím, že bratři K. měli ten stolní hokej i s tribunami ala Lapač Smajlík Smajlík - dokonalé, vytuněné na maximum. ❤️
 
Rst | Vsetín
24.04.2020, 08:30
 
Jen jsem klukovi od kamaráda chtěl vysvětlit, co já bych za takové hráče v jeho letech dal. Kdyby byli zž, taky by mi to nevadilo a byl bych nadšen. Pochopitelně mít výbavu panáčků v dresech Zbrojovky (čbm), bylo by to úplně nejvíc...
Mně ty mm dresy fakt žíly netrhaly.
..... Jak furt někdo chodí s nápady, že by se tu někde před zimákem měla postavit Zubíkovi socha:
IMHO právě ty zž barvy (dresy) jsou dostatečným a jednoznačným pomníkem RZ; sochy netřeba.


ASTERISK:
Všechno nejlepší!!!
 
Rst | Vsetín
23.04.2020, 21:22
 
Řezo, to je nádhera.
 
Rst | Vsetín
23.04.2020, 21:19
 
Řezo, přečti chlapci mé pojednání:
Nazdar kamaráde, tady Rosťa. Věz, že zelenožlutým uměl fandit každý! Byla to ta nejjednodušší věc na světě. Nalepilo se na to strašně moc lidí, kteří při prvních neúspěších zmizeli tak rychle, jak se zničehonic objevili.
Tady ti chlapi v modrých dresech, to byli skuteční HRDINOVÉ! Na ty jsme byli my věrní fanoušci Vsetína, kteří by za Vsetín dýchali, mezi něž řadím i Tvého tátu, právem pyšní.
Oni v podstatě jako úplní outsideři (Řezo, čte se to autsajdři 😁 ), vyhráli baráž proti Ústí, které bylo jednoznačný favorit, hokejová veřejnost, odborníci a všemožní experti na hokej byli na jejich straně. Nebylo to jako dnes, kdy Vsetín je médii vyzdvihován, novináři mu jdou spíše na ruku. Tehdy bylo všechno jinak. Bylo to PROTI VŠEM!!!
A naši chlapci všechny teorie postavili na hlavu a vyhráli tu zatracenou baráž, kterou vyhrát je těžší než obhájit titul.
A navíc vidím, že máš hrát ten báječný a parádní stigahokej, který já stále (spolu se stolním fotbalem pružinovým i cvrnkacím, i ten basket je výborný) považuju za nejlepší hru na světě, s takovými plejery, pokud dobře vidím, Sasu Hovi, Hrabal, Luboš Rob, Roman Stantien, Lukáš Duba a Tomáš Demel, což jsou velcí hrdinové.
Co já bych za stigahokej s takovými hráči v Tvém věku dal(?)
Popros tátu, ať jednomu z těch hrdinů namaluje žluté tkaničky a bude to dokonalé!
 
Rst | Vsetín
20.04.2020, 21:45
 
Reakce na Tony83: Zajímavá a nečekaná volba trenéra. Nap...
Mě.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.