(21.8.) Příprava: Vsetín - Třebíč 18:00 | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 971 (17.8.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
sui | Zbrojovka
12.02.2018, 10:08
 
Mě vždy pobaví komentář jednoho "člověka" na fb, Dopita není trenér.
 
12.02.2018, 10:05
 
Rozpočet Aukro Berani Zlín s.r.o. tedy společnost, která řídí extraligový tým je v sezoně 2017/18 cca 65 M Kč
 
12.02.2018, 09:23
 
To mělo být na MYKYho, ne na SUIho.
Do brány to chce Hoviho! Smajlík
 
12.02.2018, 09:22
 
Reakce na sui: Myky netusim o cem mluvis :))...
Defenzivní obránce Slováček vysunul hrotového útočníka Tepera, který pohotově zavěsil? :D
 
sui | Zbrojovka
12.02.2018, 08:36
 
Myky netusim o cem mluvis Smajlík
 
12.02.2018, 06:53
 
Reakce na Flasar: Když ne Janáček,tak ten Třebíč....
Osobně očekávám ještě větší perly. Mimochodem v letošní sezoně zatím bezkonkurenčně vede Sui se svojí kritikou nejmenované novinářky a těsně za ním se umístil Ace a jeho "hrotový" útočník.
 
11.02.2018, 21:19
 
ano, je to tak, je to zatím jen taková nástavba o play off Smajlík
 
11.02.2018, 20:38
 
To: Majkl111
To není tak úplně pravda, postoupili do skupiny ve které se o play off teprve bude hrát Smajlík Smajlík
 
11.02.2018, 16:51
 
Deset minut před koncem vede Třinec v Chomutově 4:2 a jestli to tak skončí, SDO má play off Smajlík
 
Inferior | Vsetín
11.02.2018, 16:19
 
De facto se tedy shodneme, jen se s některými neshodnu v tom, že Jágr hraje špatně nebo že už měl dávno skončit. Smajlík
 
Inferior | Vsetín
11.02.2018, 16:13
 
No právě je třeba hodnotit objektivně ryze jeho výkon. To, že někomu přihraje do výsostné šance a on to nepromění a následně je efekt nula, prostě není až tak jeho chyba, což si někteří mám dojem mají problém uvědomit. Věřím, že hrát vedle legendy ověnčené rekordy v NHL, globálně respektovaného sportovce, jehož možná v posledních dnech doceňují paradoxně více v zámoří než v Čechách (což je lehce na zamyšlení) a navíc v podstatě zaměstnavatele je pro některé mladé svazující. A možná i pro některé "staré" je to svazující. Možná víc pro ty staré v určitém úhlu pohledu. Ale pramálo lze bičovat Jardu za to, že si "dovolil" ještě pokračovat v aktivní kariéře ve WSM, když ještě v září bodoval v nejlepší lize světa. Ono je třeba si stanovit, co se vlastně od Jardy přesně čeká. Podporuje Kladno finančně, svým kultem osobnosti (ano, média jsou mocná a nerozporuji, že mu k tomu pomáhají a nejen jemu, ale jak sám jsi nastínil, i mu dříve z toho kultu ukousávali) a chce mu pomoci i herně. Myslím si, že Jarda byl vždycky schopen úměrné sebereflexe, která se projevovala zejména v jeho přístupu k repre a že kdyby cítil, že bude přítěží, třeba to neláme přes koleno. Třeba jo...finance pro klub, ego, slepá láska k hokeji..ale nevěřím v to. Závěrem bych chtěl dodat, že ano, bojím se, že tohle Kladno Jágr nespasí. Jedinou jeho chybu však nevnímám v tom, že si dovolil ještě hrát za svůj mateřský klub, ale že neposílili mančaft a bláhově si mysleli, že to bude dostatečné.
 
rst | Vsetín
11.02.2018, 15:57
 
Inferior:
Podle mě lidi od JJ čekají čáry, zásluhu na tom mají právě média, která kolem něj 10 let budují kult osobnosti.
Pokud dovede Kladno do elh, klobouk dolů a bude Kladenskými milován ještě více. (Mmch prý včera lili pivo z nasrání - já se jim snad ani nedivím.. )
Ale stačí si vzpomenout, jaké neskutečné a nikým nečekané patálie měly s postupem z první národní ČB ve výluce, kdy za ně hráli Prospal, Dvořák, Iron Maiden Eddie Turek aj. A pozor, netáhlo jim na 50, ale byli v nejlepším hokejovém věku, v top formě. Jsem si říkal, že by hráli o titul i v elh a hle, nakonec byli rádi, že jsou rádi.
Takže JJ a Kladno nečeká nic lehkého. Ač květnoví cylindři čekají kejkle.
 
Rostis1001 | Třebíč
11.02.2018, 15:46
 
Zdarec do Vsetína, jen tak pro doplnění, play-off bez předkola si odhlasovaly samy kluby. Já vám p-o přeju, ale na úkor Havířova Smajlík
 
rst | Vsetín
11.02.2018, 15:40
 
Inferior:
A na tu větu (mně přijde jako protimluv) říkáš co? Co jí chtěl vlastně říct?


 
Inferior | Vsetín
11.02.2018, 15:13
 
Mě zase fascinuje to, že vsetínský fanoušek ví nejlépe, jak hraje Jágr v Kladně, snad to ví i lépe než ti, co byli prozatím na každém jeho zápase po návratu domů. Smajlík I kdyby stokrát bylo dáno, že Jágr připravil hráčům čtyři tutovky a oni to prostě zazdili, tak bude hrát Jágr špatně a bude přítěží pro tým. Smajlík
 
rst | Vsetín
11.02.2018, 15:02
 
BohseOnkel: IMHO mimo příznivců Vsetína bychom jim tam chyběli asi jako Böhse Onkelz Turci. Smajlík
 
BohseOnkel | Ohrada
11.02.2018, 14:37
 
Včera super a golman no.1 ač to podle výsledku nevypadá hodně nás podržel.
Pokud nebude PO je to škoda a myslím, že i pro atmosferu PO celkově bude Vsetín chybět (to si ale ti druzí možná nemyslí Smajlík )
 
Gerard | Vsetín
11.02.2018, 14:30
 
JR: já neříkám, že to tady Prostějov přijel jenom nejak odbruslit, s tím, že by jim byl výsledek lhostejný. Ale zatímco s vámi to byl již takový playoffový zápas, tak včera to byl jenom jeden z mnoha zápasů. U Prostějova šla určitě vidět kvalita, ale zápas odehráli tak trochu profesorsky, i třeba Vykoukal to nazval nepovedeným výletem.
Jinak jak jsem psal, že dostat se před Třebíč bude určitě těžké, ale nemusí být úplně nereálné, tak si taky myslím, že i vy byste se ještě mohli taky dostat pod tlak... prohrát ve středu s K.V. (snad to není úplně nemožné, přeci jenom hrají o první flek), následně jedete na Kladno a klidně by to mohlo být zase o bod.
Za normálních okolností bych řekl, že si to už vy i s Třebíčí musíte pohlídat, ale tahle sezóna mi přijde tak zamotaná a může v ní porazit každý každého, tak kdo ví jak to nakonec dopadne Smajlík . Jestli se nemýlím, tak tam nakonec místo nás všech pořád ještě může být i Frýnec a Litoměřice.
 
11.02.2018, 13:51
 
Reakce na Majkl111: Budějovice hraji obecně venku špatně...
Bacha na případné konspirační teorie Smajlík .
"Šlo ale taky vidět, že Havířům šlo o body výrazně víc než Prostějovu. "
Já osobně si nemyslím, že by Prostějov nehrál na 100%, vždyť hraje o 3. - 6., ale klidně o až 8. místo. A to je setsakramentský rozdíl.
 
11.02.2018, 13:43
 
Budějovice hraji obecně venku špatně a Třebíč ma větší motivaci. Toť celé. Věřím, že PV bude schopny ve středu vyhrát za 3 body no a hlavně my musíme v Kadani
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.