Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
17.09.2019, 10:40
 
Souhlas s Rst,v době šmírovací a onlajn udavačů není asi jednoduché řídit kotel.Jen MP Vsetín má přístup k asi 12 kamerám co jsou na Zs.Další věc, svazová hrozba pokut za jakýkoliv prohřešek v hledišti, čekají jen na naše zaváhání. Ogarům z kotle tuto situaci nezávidím a myslím že žádný z předchozích kotelníků nebyl takto pod drobnohledem.
 
17.09.2019, 10:10
 
Okvhk: ty jsi to pěkně zabil. Ja naopak oceňuji mlade jak to (nejen) včera řídili! Naprostý souhlas s Rostou! Tady opravdu zas vylezlo exotů, kteří jen kritizuji - zřejmě nějaká vnitřní potřeba ukojit sve ja:(...
 
Rst | Vsetín
17.09.2019, 09:32
 
.... Abych nezapomněl na pana Čerta, tak tam je MENTALITA ULTRAS jasná a patrná na první dobrou... Smajlík
 
Rst | Vsetín
17.09.2019, 09:00
 
Chtěl jsem říct/napsat už včera, ale pak si představil, že zase hateři budou prskat, tak nic, ale po přečtení Okvhk v 6:49 chci říct toto:
Mladí (kotelníci) jsou hozeni do vody a že se rozkoukávají, je normální. Potřebují sami spíš povzbudit než nějaké hejty na ně.
Za mě si vedou nad očekávání. Fandím jim.
Místo rad zde raději přijít za nimi do kotle a "našeptávat" jim tam - co kdy rozeřvat, rozezpívat.
Předchozí spíkři nespadli z/s nebe.
Uffoo měl nachozené, nakoukané a od 14 let i naježděné a pochytané, co a jak. Navíc je to pro néj srdeční záležitost, IMHO jako pro nikoho z nás (myslím vs. hokej), což je jeho výhodou, neboť výborně (jako žádný jiný možná v cele republice) reaguje na dění na ledě.
Ono to není pr.del stoupnout si v době kamerové před kotel a dirigovat Lapač. Já před těmito lidmi , kór v této době, smekám. Opakuji, jsou hozeni do vody.
A chválím mladé za vlajku VALAŠSKÁ OMLADINA. Navíc byli i v neděli na juniory s Litomyšlem (nebo s Litomyšlí?), další plus pro mladé!
....
Že to v Havířově méla být údajně parodie na výjezd, se taky dalo čekat, neboť čekat něco od kdysi naprostého topmatche, nenávistí, rivalitou a kvalitou na obou stranách nabitého Havířov - Vsetín v současnosti může čekat jen pošetilec a na své si mohou přijít leda diváci-trenéři jezdící na Vsetín i ven.
 
ace81 | Vsetín
17.09.2019, 07:48
 
Reakce na Plha: Něco pro pamětníky :)) https://www.idn...
Jo to byly přenosy. Internet to zničil Smajlík
 
Plha | SVVT
17.09.2019, 07:20
 
Něco pro pamětníky Smajlík odkaz
 
17.09.2019, 06:49
 
Nemam nic proti mlademu v kotly (situaci i chapu) ale kdyz nevi co ma rvat at si napise tahak... Ty mezery mezi tim co se diva na hokej a lapac je ticho to je otresne..
Cert a Ufon udelejte mu seminar!
 
16.09.2019, 22:35
 
odkaz


tragéd.nenašel jsem ve svém slovníku lepší výraz.
 
16.09.2019, 22:21
 
Vhkrv: bože, ušetři nás komentářů k věcem, o kterých víš uplne lejno!! Jinak dnes zlaté tri body...tecka!
 
16.09.2019, 22:16
 
Na Porubě jde jen vidět o čem to dneska je.....pár hráčů na konci přípravy a jede se....my jsme v podstatě byli jen malé rozhodnutí od toho že teď bysme taky hráli jen o nejaky desaty flek kdyby firma Robe...až se toho docela bojím....jedna zakázka támhle ve valmezu a hrajem spodek Chance ligy....
 
Gerard | Vsetín
16.09.2019, 22:01
 
Teď se dívám na ostatní konečné výsledky a Jestřábi hodně dobře v Porubě, v 60. minutě si nechat nasypat tři kousky, mimochodem jeden lepší než druhý. Tohle se stát našim, tak Žárský s Orgoníkem mají zítra fofry, jak by všem těm našim frustrátům popraskaly cévky Smajlík .
 
 
Gerard | Vsetín
16.09.2019, 21:48
 
RST: já bych dokonce řekl, že takhle utlučená, odbojovaná, těsná výhra je dokonce to nejlepší co nás dnes mohlo potkat. Vyhrát těch 6:1, jak jsem včera optimisticky předpovídal, tak by to mohlo zase zasmrdět sebeuspokojením. Takhle se ogaři zase aspoň přesvědčili, že jim rozhodně nikdo nic nedá zadarmo. Dokonce ani nováček, který mimochodem nehrál vůbec špatně a až do konce byl ve hře o body. Nutno podotknout, že mu v tom dost pomohli i rozhodčí, kteří byli tomu jejich zápasnickému stylu bránění dost benevolentní.
Takže celkově vzato za mě dnes, i přes určité výhrady a nepřesnosti a opět ne moc povedenou druhou třetinu, rozhodně spokojenost.
 
Rst | Vsetín
16.09.2019, 21:26
 
Johny, dnes bylo důležité umlátit to za 3 body. Jakkolivě.
Proto je Jirka D. max. spokojený.
 
Johny4evervsetin | Vsetin
16.09.2019, 21:15
 
Jiří Dopita (trenér Vsetína) .....Dnes velká spokojenost.“ Smajlík Smajlík Smajlík --to snad nemyslí vážne,ježiš to naše vem PUK zavři oči a jed a neco bude...jsem optimista a veřim že se neco zmeni,ale...fakt nevim zda je to dobre poskladane...ty sestavy dneskaj zas..no nech tak..uvidíme.zatim nemam slov!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
16.09.2019, 21:14
 
Dnes pískali Přemysl Skopal (Znojmo) a Luděk Pilný (Černá u Bohdanče)… je třeba ty pohunky mít pod drobnohledem... jinak dnes nasazení a bojovnost o level lepší, jen nám tam nepadla nějaká šmudla či tečovaná střela. Ale to přijde. Březina ve druhé lajně palec hore Smajlík
 
Cromwel | Holešov 1
16.09.2019, 20:33
 
Dostalkovi se zatím opravdu nedaří ,ale je to borec s obrovským potenciálem a dle mého jedna z největších posil....dejte mu čas...
 
BohseOnkel | Ohrada
16.09.2019, 20:21
 
R. Jeřábek je srdcem útočník, bohužel pak v zadu chybí.
 
ace81 | Vsetín
16.09.2019, 20:15
 
Paráda, ubránili jsme 3 body na Lapači proti nováčkovi. Sokolov nám to nedal zadarmo, hráli výborně.Jen nevím, jestli to bude stačit na Jestřábi , ale zlepšení v nasazení tam bylo vidět.Jen ten Dosty se fakt trápí.Snad se zvedne oproti rivalovi Zubrů
 
16.09.2019, 20:10
 
palica: doufám že aspoň to druhé se ti splnilo,taky sem si to přál po druhé třetině jen sem byl autem😃
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.