Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-2-19" |  vypnout filtr
 
<1234567>
19.02.2019, 21:51
 
Reakce na Inferior: Tpč já chodil na staďák už za Hudler...
Já jsem jezdil na Vsetín do Břeclavi, kde nás bylo většinou jenom pár a to proto, že mně to bavilo a ne že je to nějaká zásluha. Radiš napiš, co konkrétně dělají v juniorce Vsetína hůř než v akademiích a nehaž tu špínu na vedení.
 
Inferior | Vsetín
19.02.2019, 21:49
 
Reakce na erik2: Napiš prosím konkrétně v čem je výchova...
Máš to v pravidlech...starty za U16-U20 repre atd...to fakt někomu dělá v dnešní době ještě problém číst? Smajlík
 
19.02.2019, 21:48
 
Reakce na Inferior: Zatím jsou pravidla jasná...ale přij...
Jako to myslíš ty jasná pravidla, které svaz každý rok bez varování mění? Jako třeba že ligu uzavře, pak až se mu to zhroutí pro naprostý nezájem diváků a všech, tak to na rok otevře aby to pak v nějakém záhadném osvícení zase po roce uzavřel a jenom tak vyhodil toho koho chce? V takových nestabilních podmínkách se strašně špatně něco buduje. Ale nedá se nic dělat, o to cenější je každý úspěch Vsetína, ale vedení Vsetína za to podle mně nemůže a je to úplně neuvěřitelné na ně svalovat vinu.
 
Inferior | Vsetín
19.02.2019, 21:48
 
Tpč já chodil na staďák už za Hudlera ty hlavo a v dobách kdy se spíš nevedlo než vedlo Smajlík Jenom nejsem ten fanatický blázen, který si myslí že všichni ze svazu proti Lapači Smajlík
 
rst | Vsetín
19.02.2019, 21:45
 
A až defekti rozhodnou, že Akademie se statutem českého hokeje bude muset mít na střídačce žirafu, dáme si tam žirafu.

Možnost zahrát si před 5000 lidmi by nebyl "vyhrávací argument nad svazem", pouze by to bylo dobré v nějaké pěkné řeči vzpomenout.
---
Tvl ňákej duklák nebo co... Smajlík
Tpč ty se vidíš v elh a budeš někomu radit, že má z nékama vyndat hlavu?!?
 
19.02.2019, 21:42
 
Reakce na Inferior: Btw zahrát si před 5 tisíci lidmi ne...
Napiš prosím konkrétně v čem je výchova juniorů na Vsetíně horší než v akademii, když neberem v úvahu druhou hokejovou halu.
 
Inferior | Vsetín
19.02.2019, 21:41
 
Reakce na erik2: Nebyla douho podmínka pro akademii extr...
Zatím jsou pravidla jasná...ale přijde mi docela psycho nechat se sžírat dojmem, že po nás neustále někdo jde a chce nás zprovodit z hokejové mapy stůj co stůj..
 
19.02.2019, 21:33
 
Reakce na Inferior: To, že jsme si nepohlídali statut ak...
Nebyla douho podmínka pro akademii extraliga? A mimochodem oni si to můžou pořád měnit, jako že akademie může být jen ve městě které má víc obyvatel než 100 tisíc, nebo je tam vysoká škola, nebo prostě cokoliv.
 
Inferior | Vsetín
19.02.2019, 21:29
 
Btw zahrát si před 5 tisíci lidmi není fakt argument na to, aby vyhrál nad svazem, to je spíš pseudopsycho Smajlík
 
Inferior | Vsetín
19.02.2019, 21:26
 
To, že jsme si nepohlídali statut akademie je věc, kterou nelze vytýkat, ale taky ji nelze úplně přehlížet..náš hokej se klubal z kukly dlouho...a je fakt smutné že když se doklubal a začal fungovat na všech úrovních, tak ho někdo típl...a možná by ho típal donekonečna i kdyby ten statut byl, to už je druhá věc..ale taky nelze mít úplně za zlé, že to tak je, ty podmínky statutu docela dávají smysl a je ted na klubu, jestli je splní. Přeci jen pro budoucí extraligový celek by to měla být povinnost.
 
Inferior | Vsetín
19.02.2019, 21:22
 
Reakce na rst: Jako že mají druhý rybník pro 200 diváků,...
Ale prosímtě, ty si myslíš, že Kladno které vychovalo o x desítek víc reprezentantů než my nejsou dál jo? Haha Smajlík Lapač není středobod vesmíru a je třeba vytáhnout hlavu z p*dele. Je super fandit zelenožluté ale sebereflexe je taky dobrá věc hele. tady se furt šermuje Litoměřicemi a farmami, ale ty kluby, které tvořily budoucnost čs hokeje jsou jinde...
 
rst | Vsetín
19.02.2019, 21:12
 
Reakce na Inferior: Hoši, místo brečení bychom měli něco...
Jako že mají druhý rybník pro 200 diváků, tak jsou o x tisíc mil dál, jo?
A jak si tam zvykne mladý hokejista na tlak?
Tady má junior, když bude hrát dobře, reálnou možnost zahrát si i před 5000 lidmi. Na tom bych postavil tu obhajobu. (I když: no jo vlastně, "český hokej" vlastně má raději zápasy, kde je co nejmíň lidí, potomten druhý rybník pro 200 vlastně chápu. )
Schválně si skoč na zimák a řekni Tesilovi, Foršákovi, Jackovi, Dopimu apod. do očí, že akademie se statutem těch defektů jsou o x tisíc mil před námi. Hodně štěstí, Že Tě huba nebolí.
 
Inferior | Vsetín
19.02.2019, 21:03
 
Hoši, místo brečení bychom měli něco udělat s tím statutem Akademie ČH...podle mě bychom měli sklopit uši a uznat že jiné kluby jsou o x tisíc mil dál než my..samozřejmě nikdo nemohl tušit, že ČSLH zrovna tohle vytáhne, ale to nemohly tušit ani ty kluby, které ten statut mají, přeci jen je vždy dobré pomýšlet na zadní vrátka a chtít to nejlepší...tak pojdme zapracovat na tom zku...ném statutu než lomit rukama. To, že je Král a jeho kamarádi do deště parta zku..vených egoistů kteří si vytírají prcku s ostatními je věc známá ale nejdeme se jim podvolit přeci Smajlík
 
ATLASFIT | Kopřivnice
19.02.2019, 19:08
 
Největší fór je ten, že když nebude chytat Král, tak to Litoměřicím pomůže, protože Michajlov je mnohem lepší. Přerov Král neustál, Lapači se takticky několikrát vyhnul. Má to stejně, jako v pohádce Kraus jak zápasil s medvědem a vždy vyhrál, je skvělej ale neví. Smajlík Smajlík
 
ATLASFIT | Kopřivnice
19.02.2019, 19:01
 
Reakce na Thufur: Trest pro protekcniho spratka. Z toho ...
Rozhodnutí pana Kmoníčka a spol., koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Náš hokej, naše charaktery, byznys po česku, dát vyrážečkou do huby kdokoliv jiný, tak flastr místo 5 dní 5 měsíců a udělat to někdo tomu ........, tak na 5 let. Je mi zle Smajlík
 
ATLASFIT | Kopřivnice
19.02.2019, 18:55
 
Reakce na Edd_vs: tak ono to vlastně bezvadně funguje,ak...
Takže pan Sadil si vzal do úst pana Dopitu, aby mohl napsat po milionté slohové cvičení, jak je vše perfektní. To se nejde ani pousmát Smajlík Smajlík
 
19.02.2019, 18:14
 
Thufur: No to je humus Smajlík
 
19.02.2019, 17:24
 
Trest pro protekcniho spratka. Z toho by jeden blil.... Smajlík odkaz
 
19.02.2019, 15:02
 
tak ono to vlastně bezvadně funguje,akorát my o tom ho-no víme Smajlík
odkaz
 
19.02.2019, 14:43
 
Vajdík-máš samozřejmě máš pravdu,že těch zbytečně ztracených bylo více..Já jen ,že s těma Litoměřicema se před zápasem neudělalo vše aby se vyhrálo.Že by to hráči v zápase neuhráli je věc druhá.Tak třeba hokejky překvapí a z Budějovic dovezou bod(samozřejmě,že počítám se 6 bodama se Slávii a Zubrem)a druhé místo bude naše Smajlík a naše teorizování bylo k ničemu Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.