Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Thufur" |  vypnout filtr
 
<12345678>
22.03.2019, 09:18
 
Reakce na FrankZ: Thufur-Já si zase myslím,že se má cenu...
Ta podpora naší věci je tak možná na Moravě... Zbytku (hokejová kavárna z Čech) je potěr kdesi z okraje ukrajiny u otvoru. Hlavně, že jich se to netýká, oni byli prosíraví a teď jsou akademici, nazdar. A i kdyby, k čemu nějaká podpora je? Kde je dnes Jurík? Ten měl podporu široké hokejové veřejnosti, dokonce i Královy hlásné trouby v Buly nad jeho kauzou kroutily hlavou. Psaly se petice a co s nimi Řezníček a spol. udělal? Už Jan Adam z Víckova věděl, co je ta pražská svoloč zač a podle toho dopadl...
 
22.03.2019, 08:17
 
Obávám se, že moc šancí s tím něco dělat není. Oni jsou ti, kdo určují pravidla, a jak se ukazuje, nerozpakují se toho využívat, jak se jim to zrovna hodí. Kluby se mohou soudit, ale k čemu to bude? ČSLH dle mě žádný zákon neporušil. Maximálně se provinil proti dobrým mravům... Pokud chceme hrát JEJICH soutěž, nezbývá než počítat s tím, že svaz si s námi může kdykoliv vytřít zadel - změnou pravidel v náš neprospěch, trestáním za něco, co jiným spřáteleným klubům běžně prochází, atd. Už asi chápu tu taškařici s Jankovým inzerátem - vedení klubu nejspíš chtělo eliminovat riziko, že nám páni řídící na konci sezóny zkontumují půlku zápasů pro neoprávněné starty zahraničního hráče. Svaz nám ten klacek pod nohy vždy rád házel a hodí zas - záminek se najde vždycky spousta, notabene když určujete pravidla. Včera muži, dnes junci, zítra...? Můžeme tak leda vydávat prohlášení, štěkat do médií, ale jediným výsledkem bude zas cosi o uplakáncích ze Vsetína, kteří už dávno mohli mít akademii a teď se najednou diví... Smajlík Smajlík Smajlík
 
21.03.2019, 13:23
 
Reakce na rad70: To jsem zvědavý, co na to Řezníček....
Jak ho znám, tak byl mezi těmi, co to pivo lili... Smajlík ...a ještě na Vlka vystrčil prostředníček. Pan Morálka...
 
16.03.2019, 19:26
 
Kdo tu pouštěl indicie, že Dědek má do konce sezóny stop? Smajlík
 
13.03.2019, 14:16
 
Taky by mě zajímalo, co přesně ti vytkli. Mě napadlo akorát "zvedání ruky jak německý příslušník za války" Smajlík . Jinak mi to přišlo naprosto korektní (vzhledem k okolnostem). Chválu na vsetínského komentátora jsem zaznamenal i na cizích fórech. To je fakt p*del, jak se v souvislosti se Vsetínem vždy postupuje "exemplárně".
 
02.03.2019, 22:48
 
Koukám, že nejlepší fanoušci v republice dnes opět svoje hokejky vypískali... Smajlík
 
22.02.2019, 09:00
 
Reakce na Asterisk: Nikdy bych nerekl, ze se kdy budu ja...
Tak i hloupé kuře najde zrnko... V tuto chvíli bude logicky každý, kdo se otře o zajeté pořádky, za hrdinu... I had Smajlík
 
19.02.2019, 22:56
 
Infantiol: já se zas stydim vzdy, kdyz zjistím kolik i na Vsetíně mame mezi fanousky Bubnů, VojtůS a podobne svoloče. I autista ma pravo na nazor, ale uz to prehanis. Sve sis k tomu rekl, dekujeme a nyni jdi do řiti i se svymi smajliky.
 
19.02.2019, 17:24
 
Trest pro protekcniho spratka. Z toho by jeden blil.... Smajlík odkaz
 
02.02.2019, 21:49
 
Takoví jako Buben žádnou starou nemají...
 
22.01.2019, 11:25
 
Myslím, že pod loňským PO (resp. pod tím, jak skončilo) byli podepsaní hlavně naši g´ólmani. Ve všech zápasech rozhodly zoufale laciné góly. A rovnou dodávám, že jsem přesvědčen o tom, že svůj malý podíl na to mělo i zdejší slovutné fórum. On člověk, který se tu o sobě mohl denodenně dočítat o míře (ne)podpory mezi svými fans, se pak těžko vybičuje k nějakému oslnivému výkonu.
 
 
09.01.2019, 17:00
 
Milý bubne - nejsmutnější je, jak si všichni ti chytráci tvého ražení myslí, že nám tady něco sdělí a my se z toho přinejmenším poserem. A vůbec jim nedochází, že svým anonymním onanováním na cizích fórech (zpravidla po prohraném zápasu) dělají ostudu svému klubu a všem jeho normálním fanouškům, kteří netrpí komplexem méněcennosti jako ty. Prokaž vašim fans službu a zalez zpět do p*dele.
 
10.12.2018, 12:57
 
Reakce na pavelmikel: Teper v krvi otřes mozku a naše ve...
Vedení nereagovalo... Smajlík . A jak by mělo reagovat? Kdybysme protestovali po každém takovémto výroku, nebude dělat vedení nic jiného a všude budeme za top uplakánky, které nikdo nebude brát vážně (viz havlbrod). Taky mě to sere a připadá nespravedlivé, kór po faulu na Kubu, ale protesty od našeho vedení jsou v takových případech pouze štěkání psíka. Bohužel, ten výklad pravidel u těchto zákroků (aspoň mi to tak příjde) je tak široký, že když Praha bude chtít, ten faul a stopku si prostě vždycky snadno zdůvodní. A Praha holt chce...tak to bylo a bude a nadávání na naše vedení tomu nepomůže.
 
09.12.2018, 12:28
 
Reakce na pavelmikel: Muller v tom střídání za branou ud...
Přesně tak. Moc mu přeju, aby chytil formu a na PO byl zase vzadu jistý. Takových Vsetíňáků totiž moc nemáme...
 
09.12.2018, 09:43
 
Reakce na romanfrajer: Ještě ke včerejšku. Chápu Janka, ...
To odpískání Karafiáta v přerušení hry byl obyčejný alibismus hlavních sudích. Rozhodčí viděli, že týpek leží, viděli krev, tak to (byť nesmyslně) dodatečně pískli, aby jim to někdo neomlátil o hlavu. A to byl jen vrchol jejich včerejšího bezradného výkonu - takových písknutí "pro jistotu" tam bylo x. Nevím, jestli si sudí před zápasem něco šlehli či popili, ale tak nekompetentní výkon postrádající byť jen špetku citu pro hru jsem snad letos ještě neviděl. Řada snad tří faulů bez potrestání vyústěných v bitku Frola (btw. Smajlík ), kapitánův trest do konce utkání, karafiátův hit tak čistý, že ještě voněl mýdlem..., i poslední brigádník v mekáči je pro společnost přínosnější než tyhle politovánihodné atrapy rozhodčích. Jinak poklona Jankovi - včera reflexy jak hladová kočka, tu jeho závěrečnou frustraci naprosto chápu.
 
08.12.2018, 19:54
 
Fiala má dnes na rukách krev. Na blití, fakt na blití. Smajlík
 
06.11.2018, 10:29
 
Extrabída...
odkaz
 
03.11.2018, 20:22
 
Rozmohl se nám tady takový nešvar. Hráči nastupují k utkání s dvojkou v žíle. Smajlík Třebíč lepší rozdílem třídy. Gábu v tom dnes slušně vyváleli...
 
31.10.2018, 11:00
 
...takový Antonín vypadal, že trefit to prázdné zařízení vyloženě nebylo v jeho moci Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Dor.
HC Oceláři Třinec
VHK ROBE Vsetín
×
Dnes v 18:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC Kobra Praha