Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Rst | Vsetín
13.10.2019, 22:38
 
Gerard:
Jj, chyba je tedy na straně lidí držících tu parádu nad hlavami, měli vydržet dýl. Jak loni, tak letos.
Ale tohle taky nechápu: se s tím piplají, práce a času to zabere... a pak kvůli ... (proč vlastně?) to jde co nejdřív dolů. Škoda.
Zase na druhou stranu - choreo ve tmě je takové vsetínské a už si zvykám.
Obsluha světel je v tom nevinně, beru zpět (už si vzpomínám, že jsem to nakonec psal i loni při výročí republiky, že to mohli držet půlku třetiny klidně a bylo by... ) fanoušci mají mít více trpělivosti, když už se pustí do takové věci.
 
Rst | Vsetín
13.10.2019, 21:22
 
Scouser:
V jednoduchosti je krása.

Plha:
Taky to tak mám, z tohoto důvodu měla obsluha efektů a světel na 4-5 vteřin přisvítit tím tuplem(!), již jen pro zaznamenání kvalitního fota a lepší zprávy pro příští generace. Je to škoda, zopakovala se tak stejná "chyba" z minulého roku s choreem ke vzniku republiky, kdy při světlech by to taktéž bylo 100 a 1.
Jinak pochopitelně před kluky smekám. Smajlík

LOUŽEK:
Óóóch, to už by byla mana nebeská! Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.10.2019, 18:29
 
Včera krásná sobota a opět člověk mohl zažít jednou to, co dělá na Vsetíně hokej hokejem.
Pondělky, středy, farmy, Kadaně, bobtnající soutěž bez hrozby sestupu nechť si Král strčí do p....e, nejlépe Pešánovy.

- byl tam moment, kdy mě to úplně posunulo o metr. Bylo to při hromovém VYPADNI!!, kdy to burácelo tak celé stání. Úplně jsem se vrátil v čase. Je na škodu, že v tlaku tohoto potenciálu kotelníci nevyužijí a nerozburácí celý Lapač MY CHCEME GÓL třeba. Tohle kdysi vyhrávalo zápasy a ždímalo ty Jacky a Foršáky a Vodáky nadoraz; ždímalo by to i nynější kluky nechat tam všechno.
To hromové VYPADNI bylo úchvatné.

- choreo: zase jim na to nerozsvítili. ŠKODA. Ve tmě nebylo možné rozpoznat, co vlastně je v horní polovině plachty, balónky byly úplně zbytečné kvůli tmě. Příště buď vytáhnout třeba ve 3. minutě za světla, nebo se domluvit z obsluhou světel, aby posvítila a projednou se na ty své efekty vybodla. Chytlo by to jinýrozměr. Takhle šlo vidět to uprostřed, vlevo dole znak připomínal chuligánské háčko apod.

- světla kazící choreo, po zápase ale Goťák famózní. FAMÓZNÍ!!!! To by lo NĚCO! Děkuji zpívající., fakt nádhera! a dušičke v peří.

- šála TJ ZBROJOVKA VSETÍN - SKVOST, krása, nejhezčí vsetínská sála ze všech možných druhů, srdíčko spokojené. Konečně!!!!

Byla to krásná sobota, nechápu, že si ji nékteří diváci - trenéři dovedou pokazit "néjakým" hokejem. Smajlík
 
Rst | Vsetín
13.10.2019, 10:38
 
Tvl vy jste fakt pešáni. Smajlík
 
Rst | Vsetín
12.10.2019, 13:24
 
Asterisk:
Jaškin i Galkin tam jsou.

Palica: Ne.
 
Rst | Vsetín
12.10.2019, 12:55
 
Böhse Onkels:
Raděvič byl Pan Hokejista, v 93-94 možná nejvýraznější postava toho mančaftu, co slavně proletěl do extraligy. Toho si nepamatovat by byl nesmysl. #21.
... Než začaly mančafty připomínat průtokové ohřívače, nebylo zapamatovat si třeba lajny, jak hrály spolu i s čísly hráčů, vůbec nic těžkého, zvlášť pokud jsi byl nabzimáku pečený - vařený. Notabene hráčů jako Vrla, Tomek, Mařák, Raděvič, to by měl každý vypálit i v draku o půlnoci vzbuzený, ne?
Hodně tomu napomáhalo i to, že na tréninku hrávali hráči každá pětka jedna barva dresu. Na zapamatování to bylo strašně jednoduché a člověk se ihned dobře zorientoval. Teďka trenujou půlka zelených, půlka žlutých a prase aby se v tom vyznalo. Smajlík
 
Rst | Vsetín
12.10.2019, 10:45
 
ZŽ dresem
 
Rst | Vsetín
12.10.2019, 10:44
 
Chtěl jsem říct, že ti, co vybírali ty hokejisty, tam nejspíš chtěl dát všechny, co prolezli už dresem a mají start na MS. Potom tam chybí ke Kapusta. Tak to mělo být. A pokud je tam Kratěna, Broš, Bělohlav, Patera, Procházka, čili hráči se strtem na MS (Patera s Procházkou legendy českého hokeje z největších), které však za extra legendy VSETÍNSKÉHO hokeje nepovažuju, tak Kapusta tam patří tím tuplem. Postup a titul, v baráži 94 náš nejlepší hráč.
 
Rst | Vsetín
12.10.2019, 10:04
 
Böhse Onkels:
Díky za zeptaní.
Dan v čbm éře začínal s #3 ( #4 měl jeho parťák Gusta Peterka), po postupu do 1.nhl, kdy po do tehdy nejvyšším čísle 25 bylo číslo 30 (sv. Michal), hrával s #29. V zž éře pak s #32. Mařák byl #27, jen v 90. roce hrával s Balunovou #17 (Mařák Pelc Okál).
 
Rst | Vsetín
12.10.2019, 09:26
 
*
Ne Cela, ale Vrla a ne krputili, ale kroutili
 
Rst | Vsetín
12.10.2019, 09:23
 
Snažím se vcítit do těch, kdo určovali ty hráče - legendy, kteří budou na kartičkách.
Protože na fb jsem narazil na ne zcestný názor, kdo by tam měl být a kdo ne. Mmch ten co to tam napsal, měl trefu v tom, kdo tam vyloženě chybí.
Co jsem pochopil, vlezl se tam každý se startem v seniorské repre na MS. V tom případě tam ale chybí Kapusta, který byl u postupu do a i při titulu v extralize a z MS 93 má bronz (hrával v útoku s Beránkem). Dále jsou tam od Pešata všichni gólmani po Hromadu.
Spokojeně jsem mrouskal při čtení Žlutých tkaniček, Wassera, Srdceho,, Démona, Ivoše, Biegla, Hoviho, Plcha či "Janáčka".
Dopiho, Čemana či Vosu by tam nezařadil ken blázen.
Snad se nepletu a věřím, že více hráčů z čbm éry není jenom z důvodu absence fotek.
Mně to určené není a výběr chápu, ale jednoznačně: mnohem více než ti, co sem přišli odfajfknout titul, tam např. Cela, M. Stavjana, Mařák, kteří to tu krputili od 2. národní až po titul.
Pobavil na fb typ, co byl rád za "věčnou dvojku Pešata". Myslel to dobře, že Ivoš patří taky do té party 2.nár. až titul, kdy na postupu do 1. nár. měl neskutečný podíl, netušil.
Za mě by to chytlo level nekonečno, kdyby:
tam byl Tomek, Pesat v červeném (bílém).
A představa Korčuse, Standy Růžičky, Miry Ševčíka nebo Kuželky na kartičce je úchvatná; být to takhle, jsem první ve frontě. A pochpitelně, jsou tam poprávu Kolařík se Zúbkem, ale představa i třeba Šůny, Maršalíka, Plachtoviče, Nadymácka, Stradéje, Minaříka s Gájem a dalších je famózní. Etc.
Konec spamu.
 
Rst | Vsetín
11.10.2019, 21:48
 
Rezo,
Tys byl vždycky srdcař, snad máš své rané dílo schováno.
Zítra to dotlač, vydražíme kartičku sv. Michala namalovanou Leonardem da Rezim na kartonku z přířezu fy Irisa.
(Baňku s ivanem Tesaříkem nemáš?, tu bych bral. )
 
Rst | Vsetín
11.10.2019, 20:57
 
Nový z:
Přesně & no právě!
Zítra budu slavit, hodím kelímek pod nohy a pak mi mě samého ukáží, jak hážu kelímek pod nohy a distanc 4 kola. Vím, ad absurdum, ale ....
Konfety pochopitelně s nástupem hráčů na led třeba, byl to impuls jak prase nechat tam všechno.
VSH:
Sníh z papírků byl famózní. Teď je mezi Ultras trend, že na argentinu se pečlivě připravují a určí si kolo a soupeře, při kterém tohle provedou najednou a efekt bývá výborný, leč jednou za čas. Kdysi na Lapači k vidění každé kolo. O organizovanosti nemohla být řeč, po gólech to sněžilo z různých míst v různý čas, ale třeba při úvodním bully to byla famózní podívaná a velký zážitek, když to padalo nad celým kotlem. Perfektně to nabudilo a navodilo atmosféru. Paradoxně s nástupem zž šlo třeba tohle strašně dolů, až to zmizelo úplně. Jak se v tom lidé brodili, bordelu nad kotníky, ale jen nastříhané noviny. Třeba tohle už se teď taky nemůže?


-----------
Se zájmem jsem si pročítal ty legendy, co mají být na těch kartičkách a spokojeně mrouskal pod vousy.
Že tam není třeba i Z. Tabara a Kuželka, přičítám tomu, že už nejsou mezi námi(?), snad by tam byli. Zajímavý počin. I když jsem to nikdy nesbíral, zaujalo mě to. Smajlík
 
Rst | Vsetín
11.10.2019, 16:44
 
nový z:
Moc Tvému příspěvku nerozumím, jen jedno:
jj, v čase 00:00 jsme zpravidla bývali ve velkém tlaku.

Donovan:
Zítra bude na osobu o 0,8 promile alkoholu víc (sobotaa!!!), proto i atmosféra bude na výši.
 
Rst | Vsetín
11.10.2019, 16:07
 
*
resp. kelímek od piva na zem pod nohy
 
Rst | Vsetín
11.10.2019, 15:32
 
VSH:
Tak srovnávat s 94-95, kdy lidi dotáhli mančaft pasovaný na sestup až k titulu... Tehdy dělal body Lapač a v play off odstavoval soupeře z cesty. Nebýt v dobrém slova smyslu zfnatizovaných lidí, třeba by mančaft dopadl jak JH nebo HK rok předtím.
Pokud jsou ale nyní nově příchozí paf z návštěv a atmošky, no....

Šupec: Pravdu díš.
Mladým díky za otevření pusy a omlácené ruce, o nějakém hnaní na zteč, o tom, co kdysi dělalo Lapač Lapačem, kdy atmosféra otáčela zápasy nebo aspoň nutila chlapy bodovat, nemůže být řeč. Teďka tam na stání můžeš rozpažit či pomalu běhat a i v těsné blízkosti kotle si můžeš dobře pokecat. Kdysi nemyslitelné.
Vím jak to myslíš a jednoznačně s Tebou souhlasím.
Křiklouni jsou zalezlí, doba tomu, aby byl na zimácích rachot a hukot a atmosféra by se dala krájet, nepřeje.
"kup si tretku a ne abys dělal bordel." Jasně, klub stojí o tyhle, co tam nechají kačku, ale hlasivky či dech, nedejBože život? Takové si natočíme.
Já jak četl v dotazech na DT tu otázku na zákazy a odpověď DT, tvl já už bych se tam bál hodit pivo na zem Smajlík )) Zítra to bude dobré, ale stejně by mělo na led letět stovky konfet. Kolik let by bylo vlastně za konfetu?
 
Rst | Vsetín
11.10.2019, 10:45
 
Ti, co by to měli táhnout, jsou zatím údajně vyjukaní z tolika lidí na hokeji a atmosféry. Doslova mi bylo řečeno legendou z největších, že "hrávali za Havířov nebo někde úplně v ... (tramtárií bez fans) apod., kde to takto vůbec nebylo".
Nechám stranou to, kdo jak hraje, spíše jsem byl překvapen, že ta atmosféra tady stále strčí vše ostatní do ...
Si ani nepředstavuju, jak to tedy vypadá jinde, ale trend je jasný a konec fanoušků v "Čechách" zřejmě není daleko.
... Jen jsem chtěl říct, že ti, co se diví neatraktivní atmosféře v pondělky/středy/čtvrtky, nechť mají na mysli, že může být ještě hůř.
(Stejně - když si vzpomenu na ty 90´, to bylo tak šílené - tam nebylo vteřinu ticho Smajlík )
 
Rst | Vsetín
11.10.2019, 01:11
 
(Podle mě to, že Mařák není Bařák, zjistil p. Bártek tak 2 dny přede mnou... Smajlík )
 
Rst | Vsetín
11.10.2019, 01:09
 
Je přece úžasné, že se i po tolika letech stále najdou tací, kteří žijí v tom, že na střídačce stojí virtuoz Leoš Janáček. Smajlík
 
Rst | Vsetín
10.10.2019, 20:54
 
Gerard:
Hele já jsem říkal dobře 2 měsíce Mařákovi Bařák. Léta Páné 1990, kdy tu nastupoval v Balunově dresu se #17, ale jmenovka Balun byla apartně přelepena šedou páskou na hokejky.
I když i po skoro 30 letech si říkám, zdali za to nemohl pan Bártek, který ho možná skutečně mohl hlásit coby Bařáka. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:00 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011