Vstupenky online
ONLINE PRODEJ PERMANENTEK ZDE! | Prázdninová kolekce Léto s VHK v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 103 (k 3.7.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Rst" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Rst | Vsetín
12.05.2020, 19:30
 
Nestarej se, můj vzkaz není určen zřejmě tobě. Kup si triko a prs se.
#zundergroundumainstream

Smajlík
 
Rst | Vsetín
12.05.2020, 17:35
 
Fanklubáckým hnojům:
Vězte, že pokřik Srdce je náš Vůdce byl pokřik úzké výjezdové skupinky lidí známých pod zkratkou GPH. Stávala na schodech a když se pokřik Srdce je náš Vůdce rozjel, zraky fanklubáckých čuňat ubírala se tímto směrem a v jejich očích bylo lze spatřit bouři nevole, co si to dovolujeme.
Pokřik jsem dovlekl ze Sparty, kde se řvalo B...y je náš Vůdce, osoba byla vůdcem sparťanských HOOLIGANS. Dovlečeno tedy na Vsetín, Srdce, jelikož se k nám mnohdy jako jediný hráč na výjezdech daleko od domova znal, navíc nám přišlo, že by za Vsetín položil život (jako my) a sežral by puk, byl pro své vlastnosti a chování vybrán v nadsázce jako Vůdce Gangu Pišty Hufnágla.
Nutno zdůraznit, že ať doma či venku (ve Zlíně i několikset km daleko) nás POKAŽDÉ, když se ozval tento pokřik, pozdravil.
Srdce je náš Vůdce bylo myšleno Vůdce GPH!!!
Proto když teď vidím, co za hnoje lajkuje novinku ve fanshopu, přislo mi vhodné to tu takhle napsat.
V jedné větě; a sedí to na celou takovou věc, takový přechod od 90. let po současnost, kdy dnes si může každá jitrnice koupit tričko s ultras motivem a je hned ultrasák (strašné), tak na ten přerod i na to Srdce je náš Vůdce sedí IMHO tohle:
Z undergroundu mainstream.
Smajlík
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 22:52
 
*
Omlouvám se, spletl jsem se,myslel jsem samozřejmě
V ZÁŘÍ ŘÍJNU 94 (!)

od 96. roku už to asi jelo samospádem, minimálně v tom, že nás 3 pomalu reprelajny nepotřebovaly - vyhrály už by to i bez nás.
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 22:34
 
Scouser:
Ale jinak jasně, říkalo se, že loni po tom PV hokejky slavily jak nepříčetné postup z "bl něho" čtvrtfinále a ... Takže proti té partě, co si dala pivo po 3:6 s GT, aby to vyhnali z hlavy, se pochopitelně můžou jít zahrabat. Asi.
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 21:57
 
Vajdiku,
vidíš jak jsi šikovný? Smajlík
Když chceš. Smajlík
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 21:52
 
K tomu Tondovi S.:
Právě, o té partě mluví každá hokejka z těch let, ale Tonda, mi přijde, že to právě perfektně pojmenovává, že nebýt lidí, tak....
A třeba i ocenit, že třeba zrovna Tondu Stavjaňu ty švadleny CHTĚLY!!!
Ale on dal přednost Vsetínu, že si chce zahrát s bráchou Mirou. Říkám, úžasný Člověk.
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 21:49
 
Jako se stamprlickou je to na Lapači pořád úžasné, ale to by se musel člověk upít, aby ho to bavilo po celou sezónu středy pondělky soboty a čtvrtky.
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 21:48
 
Zase se není co divit, když je toho tak strašně moc. Hokej v pondělí, ve středu, k tomu možnost vidět všechny matche venku, aniž člověk vytáhne paty z baráku, fuj to je mi zle z přežrání.
Lidí to přestává bavit, v Havířově nechodí, v Přerově nechodí, i když mají za sebou nejsezonu od 82, tady jsme na tom pořád super. I když.. super, já mám pořád v hlavě toho vysmateho Prospala, poserme se, Prospal se nám klaní. Místo aby "měl deprese", jen co by ti jeho drbani, co nikdy neuměli postoupit výš, vyjeli na led.
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 21:42
 
V ZÁŘÍ ŘÍJNU 95
 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 21:42
 
Scouser:
A protiargument je proti jakému argumentu?
Jsem upozornil na medailon Tondy Stavjani, který mě v krátké době "dostal" podruhé. Stejně jako v tom Vsetínská štika v podstatě vystihl, příp. pojmenoval to, proč to Vsetín vyhrál - lidi. Nejebali kktiny, ale řvali. Nazdar. Bez nich by to kdovíjak dopadlo s AZ v 93-94 v prvním kole či o pár kol později se Slavií, třeba by se už v říjnu nemuselo vědět, že Vsetín jede na postup, nebýt jich.
A v září říjnu podporovat mančaft jako dnes, ta "Tvoje" parta neparta, dopadli by spíše jak Hradec, příp. Jindřichův rok předtím.
Jo, Dopi mi přišel něco jako Tonda - trenér - všichni respekt, ale oni ty hokejky asi potřebují nad sebou psa na jejich (mentální?) úrovni a ne frajera, co je převyšuje a je v podstatě "hodný" - proto třeba ten Srdce nebude špatným krokem - jako že je dořve, pokud to budou potřebovat, namistrovance.
Řečnická: myslíš, že by to kompenzovali bojovností tak stejně, kdyby tu lidi fandili jako v divadle Gottwaldov? Nebo jako dnes, kdy víc lidí je na sezení a v paprčách chytrofon?
... Ten medailon Tondy Stavjani nemusíš hledat, mně se to moc líbilo. ❤️
A nějaké omlouvání současnosti... To víme všichni, že je jiná doba, hokej tehdy táhnul i když se hrál kraj, teď hokej zajímá jen pár lidí, co chtějí být baveni.

 
Rst | Vsetín
11.05.2020, 19:05
 
Na ČT sport mezi ČR - Canada a ČR - Rusko právě skončila báječná věc: medailon Tondy Stavjani.
Lapač s Budějkama 95, s Litvínovem 95 i 96, Lapač při tréninku(!), krása pohledět, kdy každá pětka měla svoji barvu a člověk se v tom krásné orientoval, staromilcovo duše plesalo, a především krásná slova Tondy, který vždy tak nějak viděl dál než ostatní hokejky, kdy tesat do kamene jeho:
"Tady přišli hráči na led, lidi ZAŘVALI a domácí to donutilo se jim odvděčit a hosté upadli do deprese."
Jak říkám - tesat do kamene. A jaký to rozdíl proti tomu, kdy tu ti Prospalové jezdí a je tu vyloženě selanka, deprese hostům dávno dávno nehrozí.
Tóóónda Stavjaňa!!!!
Najdete to někdo a hoďte na YouTube, fakt to bylo dobré.
 
Rst | Vsetín
08.05.2020, 23:58
 
... či sem s ním! Na střídačku! Ať má dva stolky pro sebe v šatně!
 
Rst | Vsetín
08.05.2020, 23:57
 
.. žirafu dle posledních trendů nebrat, Canada vsadila na netopýra.
 
Rst | Vsetín
08.05.2020, 23:54
 
smajlíky tam byly, než jsem začal umazávat z duvodu co by mohlo bránit mému prispevku do diskuze.
 
Rst | Vsetín
08.05.2020, 23:51
 
Srdce byl výbornej!!
Vůbec nás neznal a přesto se k nám znal. Prakticky pořád. Legrace je, že jsme se jinak neznali, o to lepší to bylo, že jsme pro něj (a pro Pešata) nebyli vzduch. Frajer, který neváhal a přijel k nám přes celé hřiště, občas se přes plexo zeptal, jestli jsme vlakem nebo autobusem nebo autem, v dobách, kdy ježdění nebyl žádný pos.aný mainstream a selanka jako dnes, ale underground a kolikrát boj o život... Byl to borec a vzpomínky na něj úžasné. Nikdy! Nikdy bych si nedovolil napsat to, s čím počítám nejpozději od prvního kola: totiž trapné Srdínko není trenér.
Pokud nějakeho drozda je.ne brankářkou, jako to chtěl udelat svou hokejkou, když jste čekali na chybu v picovskych zápasech se Znojemem a Karlovými Vary ve středu, kdy to stejně nikoho nebavilo zrovna jako teď, jen k tomu přidali ještě deb.lnejsi pondělky, budu aplaudovat.
(smajlíky značí pokus o fór, ne že bych se u toho až tak za břicho popadal)
Jenom dotaz: to se fakt bude hrát jo?
Super bude, pokud s diváky, Ale zase pokud jo, tak jsme teda hodně uhlnuli z nastaveného směru "z mateřské školky normální chlapi" a opět bude "Mrňous a čarodějnice" (mrkněte na YouTube) - sere pes, zvykl jsem si, že máme přesilovku na rok, že máme střelce na rok, že nejsme děti na rok, tak pokud se bude hrát, pojďme ,přiveďte nám dalších 7 o hlavu větší jak kýbl, stejně se budu těšit. Pokud to teda bude jednou za dva týdny jako kdysi, kdyz je ta krize, ne že to bude denně, ti by mě neba. Smajlík
 
Rst | Vsetín
08.05.2020, 21:57
 
Setteinz:
Teď jen, co na chození (ježdění) na VHO WHO(?)
 
Rst | Vsetín
07.05.2020, 21:50
 
Vlach18:
Nejlépe by bylo, kdyby sis změnil nick.
No a k Srdcemu, věz, že NIKDY NIKDO neměl s fans jako hráč vřelejší vztahy než Srdce, hlavně tedy s těmi výjezdovými, tak brzdi.
 
Rst | Vsetín
07.05.2020, 21:24
 
Řečnická:
a nejsme už víc tou organizací než klubem? Vzletná hesla, PR a lákání hráčů sem postavené na tom, že jsme hlučný klub a cosi kdesi, ale pravda je taková, že víc lidí chodí na sezení než na stání a kdy naposledy dotlačilo nějaký vyrovnaný zápas do vítězství publikum, si už taky nepamatuju, o metr mě to za celou sezonu posunulo celých jedenkrát, s Chomutovem při řevu celého stání VYPADNI, což mi přijde hodně málo, navíc ti nejhlučnější na zimáku nejsou, protože si je tam nová doba nepřeje...
Chytrofon do paprčí a ťukat kdo jak hraje, nebo se fotit na fb, toť nový ideál zelenožlutého "fanouška" (?)
Líbí se ti různým Prospalům a podobným, kteří fanouška nikdy neviděli, místo aby se posrali, už když tu jedou, ještě si to pochvalují. Nelíbí se mi to.

Opakuji, byla to řečnická otázka.
 
Rst | Vsetín
07.05.2020, 21:14
 
Cannibal:
Správně!!!
Přetočit(?)

Ten Pešout je fakt komik(!) Vždyť ten rozhovor z 07 je normálně jak z Dikobrazu - rozhodlo se na začátku, kdy tamti prohráli s tamtema a tamti s těma. Smajlík
 
Rst | Vsetín
07.05.2020, 17:09
 
Zavřete ELH a dejte KV takových 80 bodů náskok, ať hrají útočný hokej a hráčům se nesvazuje nohy. Smajlík
To je komik. Smajlík
A repre bude vozit jedno zlato za druhým.
.
.
.
.
... z céčka a béčka Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.