Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "scouser" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
scouser | SVVT
24.11.2018, 21:32
 
Reakce na zelí: Než se tu začnou sbíhat komentáře na dne...
Já naopak s bodem 2. souhlasím! Tuto špínu je třeba řešit úplně jinak!! Smajlík Smajlík
 
scouser | SVVT
24.11.2018, 20:58
 
Reakce na zelí: Sui: Já u toho seděl kousek, opravdu něj...
Souhlas! Nejprve přerušená hra, až poté uznaný gól.
 
scouser | SVVT
24.11.2018, 20:56
 
Dnes hokejové porno! Speciální dík chlapcům v hledišti, pracujících s vlajkami rozměrů 2- pokojového bytu. Při pohledu na vás jsem zažíval orgastické pocity. Děláte mi radost, clapci! Smajlík Smajlík
 
scouser | SVVT
19.11.2018, 21:24
 
Reakce na Petrklic: Tak to je jak případ z AKTA X :)) vi...
odkaz
 
scouser | SVVT
19.11.2018, 15:15
 
Reakce na BohseOnkel: Přímý přenos je zpožděný už mě tak...
Já jen na vysvětlenou: s Plhou jsme byli přímo na stadionu, nikoli u přímého přenosu. Smajlík
 
scouser | SVVT
02.11.2018, 23:04
 
Reakce na ekko: Když už se tu objevují vzpomínky na dřív...
tohoto jedince jsem shodou okolností viděl minulý zápas na Lapači.
 
scouser | SVVT
02.11.2018, 22:26
 
Reakce na MirisIII: Já na Lapač taky chodil už cca před ...
Mě by zas zajímalo, kdo byl ten Ruud Gullit v té zeleno-černé paruce!

....A ještě jsem se chtěl zeptat, jestli někdo z diskutujících nedostal chuť na pravou brazilskou kávu? Smajlík
 
scouser | SVVT
01.11.2018, 20:47
 
Chlapci, já bych to s tou kritikou nefandícího sezení nepřeháněl. Konkrétně pod náma sedí třeba ročníky, které mají respekt už za to, že na výzvu dokážou (někdy) zvednou ruce nad hlavu. Smajlík
 
scouser | SVVT
25.10.2018, 20:40
 
Mimochodem, dodatečně velký dík všem tvůrcům nádherného chorea k výročí ČSR. Je super vědět, že ještě existují lidé se smyslem pro vlastenectví. Smajlík
 
scouser | SVVT
24.10.2018, 22:21
 
Reakce na Gerard: Sorry scousere, ale opravdu si myslíš,...
Na okraj podotýkám, že o rozhodčích jsem tu nenapsal ani slovo. Je na názoru každého, jaký obrázek si z té situace udělá. Já jsem viděl hlavně to, že v momentu, kdy se jelo 2 na 1 skočili na led (pokud jsem to dobře zaregistroval) snad tři kladeňáci v situaci, kdy moc dobře věděli že tam ještě nemají co dělat, neb střídající spoluhráč byl od střídačky na hony vzdálen. Tady přece vůbec nejde o to že jsme nakonec vyhráli, protože co kdyby ty nájezdy vyhrálo Kladno? Pak by ten druhý bod brali právě kvůli této situaci, že?
 
scouser | SVVT
24.10.2018, 21:52
 
Reakce na sui: Dědek za to nemohl, byla tu chyba čárovýc...
To je sice na jednu stranu pravda, na tu druhou je ale třeba se zamyslet, jestli je ok, že klub, který neporuší žádné herní pravidlo, přijde na celou sezónu o trenéra a 80tis (podotýkám, že jeden z návrhů zněl na vyločení junků ze soutěže) a na straně druhé se mávne rukou nad klubem, kterýí se pokusil hrubě ovlivnit výsledek zápasu.
 
scouser | SVVT
24.10.2018, 21:00
 
Reakce na Vlach18: Tak nevím jestli stejná pravidla v pr...
Pakliže skutečně platí, že hra se v situaci, kdy je přípiš mnoho hráčů na ledě přerušuje okamžitě bez udělení výhody, je tudíž prakticky nemožné dostat branku např při vlastní power-play, protože tam v situaci kdy hráč míří s pukem k mé prázdné bráně, pošlu dalšího chlapa a hra je automaticky přerušena. Je nepochybné, že trenér toho jejich cirkusu to udělal úmyslně a já čekám podobný disciplinární verdikt, jako padnul v kauze Jurík (ten navíc žádné pravidlo neporušil).
 
scouser | SVVT
23.10.2018, 16:53
 
Obrovský dík a všechny palce nahoru autorovi myšlenky výročních dresů s J. Sousedíkem. Jen bych portrét umístil na viditelnější místo. Toto jsou naše osobnosti, které je třeba uctívat. Smajlík Smajlík
 
scouser | SVVT
19.10.2018, 10:37
 
Reakce na Plha: Třeba si tvůj kolega, až pojede 4x za se...
Smajlík
Mlho, pořád nic v porovnání s pražskejma! Onehdá se nám tam na pracovním školení smáli, že jsme ze západního předmongolí! To víš, zápaďáci z Vršovic! Smajlík
 
scouser | SVVT
19.10.2018, 10:31
 
Reakce na Citizen_X: SVVT: nemůžeš přece všechny z Čech ...
Konečně někdo normální! Já jsem rozhodně neměl v úmyslu generalizovat. Pokud to tak vyznělo, tak to rozhodně tak myšleno nebylo. Je ale pravdou, že ti uplakaní JEDINCI byli téměř výhradně fans klubů z Čech. OK nemá cenu se v tom dál patlat, hodně štěstí!
 
scouser | SVVT
18.10.2018, 21:01
 
Reakce na VojtaS.: Paráda, hoši. No tak jste mě odhalili...
Víš, co je zajímavé? Že si na ten náš "fanatismus" stěžujete jenom vy z Čech. Nikdy jsem nezaregistroval, že by tu kňučel kdokoliv z Havířova, Prostějova, Frýdku nebo Přerova. Po postupové baráži tu brečeli z havlbrodu, loni Vary, letos zase vy. Přitom o co šlo? Dle našich měřítek se každému, kdo tu nedostal přes hubu dostalo v podstatě přátelského přijetí. Asi to ber tak, že mentalita a temperament nás Valachů, je od té vaší poněkud odlišná. Dál to nemá cenu řešit.
 
scouser | SVVT
18.10.2018, 18:00
 
Já bych Vojtu ještě doplnil - taky by se nemuselo řvát v kuse celý zápas. Stačí tak jednou za pět, deset minut. Hosty to stresuje. Smajlík Smajlík
 
scouser | SVVT
13.10.2018, 11:58
 
Reakce na buben: Jste hovada...
Trochu jsem omrknul ty tvoje komenty, co píšeš tam u vás. Řekl bych, že máš solidní vsetínský mindrák, pramenící možná z faktu, že jsme to byli my, kdo vás tenkrát poslal dolů z extraligy, kde poté co vyschnuly armádní lidské zdroje, už dávno nemáte co dělat. Jsi živoucí důkaz toho, že Holík možná nebyl ten největší jihlavský č_urák. Proč ale obsáhleji komentovat někoho, kdo vsází proti vlastnímu klubu?
 
scouser | SVVT
12.10.2018, 18:07
 
Reakce na Matthew: Myslím, že i riziko uzavření zimáku b...
Choreo, které TV stejně neodvysílá? Já si myslím, že by si celá hokejová veřejnost měla uvědomit, co za svoloč vládne českému hokeji a spojit se v nějaké občanské aktivitě k jejich odvolání, protože vedou hokej do úplně stejných s_raček, v jakých je fotbal. Určitě souhlasím s myšlenkou dát celou záležitost k soudu.
 
scouser | SVVT
11.10.2018, 19:28
 
Reakce na Subni: Bo z Tobolkou si každý v.. ře p.del. Ch...
To snad ani nemůžeš myslet vážně. Smajlík Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 13:30 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HK MD Šumperk