Ptejte se: Jiří Farda

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 36 odpovědí v této kategorii celkem.

kar 28.10.2012, 22:07
Který soupeř je tvůj oblíbený a který neoblíbený? A kdy se zas pobiješ, už ti fušuje do řemesla Honza Podešva. ;-)

Odpověď:
Až mě někdo vyprovokuje nebo vyloženě vyzve. Bitky určitě k hokeji patří a já nikdy neuteču :-)Nejlépe se mi hraje s těmi soupeři, kteří mají hodně fanoušků na stadioně. Tedy s Prostějovem, Přerovem a Havířovem. Naopak nemám rád zápasy v Opavě a ve Frýdku Místku, kde je příšerná atmosféra.
Zdeněk (knzden@tiscali.cz) 28.10.2012, 22:21
názdarek jste připraveni porazit Porubu za tři body? I když to asi bude ještě bez tebe ale jakákoliv ztráta doma proti takovým celkům to bude špatné protože podle dosavadních výsledků venku je to špatné. Kdyby to byly prohry o gol, dva ale ty rozdíly venku jsou strašidelné. Jak to vidíš ty nebo celý kolektiv??, Dík

Odpověď:
čaoo. No jsem rád, že zápas s Porubou skončil vítězstvím ale jak říkáš, problém jsou venkovní zápasy. Máme v nich celkem smůlu, v některých zápasech výsledek neodpovídal předvedené hře ale některé byli naopak opravdu příšerné. Sám si to nedokážu vysvětlit proč. Nicméně většina týmů hraje mnohem lépe doma než venku v této soutěži. Musíme na to však zapracovat, hrát jednoduchý a efektivní hokej s poctivou obranou a dovést i nějaké body z venku abychom mohli udělat v letošní sezoně nějaký solidní výsledek.
FOX 28.10.2012, 22:23
Zdar,
nestuduješ náhodou ve Zlíně? Pokud ano:
- co studuješ?
- chodíš se bavit do nějakého klubu?
- prodáš mi učebnice? :-D

Ať se daří, nejen v hokeji! :-)

Odpověď:
Čus, díky za přání. Tobě taky. Ano, studuji ve Zlíně na UTB už čtvrtým rokem. S učebnicemi to nebude moc horké, těch já moc nemám. Musím občas ukecat spolužáky abych mi půjčili poznámky z přednášek. :-D Jsem společenský člověk, rád se chodím bavit. Mám rád nový Flip, ten se mi celkem líbí a taky Metro není špatné. Rád si taky občas sednu na víno do Bloku.
Lisaj (GURYZ@seznam.cz) 28.10.2012, 22:31
čau Jirko,sleduješ mimo hokeje i fotbal? potažmo přímo anglickou Premier league? pokud ano jakému týmu přeješ? uzdrav se co nejrychleji v zadu je tě potřeba!! přeju hodně štěstí a zdaru na ledě i mimo něj,,

Odpověď:
čao :)Díky moc, snažím se dělat maximum, abych mohl hrát. Fotbal sleduji jen tak letmo, nejsem žádný velký fotbalový fanda ale rád si přečtu Sport nebo nebo fotbalové novinky na internetu. Na to si každý den najdu chvilku. :-)
xxx (kubo5@seznam.cz) 28.10.2012, 22:32
Jirko komu v týmu se přezdívá cínový vojáček ?

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Takovou přezdívku jsem slyšel od pár fanoušků uprostřed sektoru na sezení naproti domácí střídačce. Zkus se poptat tam :-D
Skrlik (Honza.Skrla@seznam.cz) 28.10.2012, 22:41
Ahoj,ja bych se rad zeptal jak vidis abmice VHK v letosnim rocniku?A Juro poradne strilej od modre z naprahu:)Letos je to na tobe:)

Odpověď:
čau, udělám všechno pro to aby moje výkony byly kvalitní a na modré to fungovalo. Nejdříve se však musím dát fyzicky do pořádku. Byl bych rád, kdybychom skončili do 4. místa po základní části abychom začínali play-off doma. To je hodně důležité. Ale i kdyby se to nepovedlo, tak věřím,že minimálně první kolo play-off přejdeme. Je to krásné si zahrát takové důležité utkání před zaplněným Lapačem.
Ogar (Vendelin@alik.cz) 28.10.2012, 23:34
Ahoj Jirko, prý je tu mezi náma nějaký Vendelín!?! :D

Odpověď:
Taky jsem něco takového slyšel ale po tvé otázce už jsem si jistý, že tady nějaký Vendelín je :-D
ruda (colber01@seznam.cz) 29.10.2012, 14:32
Čau Jirko, koho by sis přál, aby pomohl v obraně ?

Odpověď:
Čus, no to je těžká otázka. Hokejově se mi ve druhé lize líbí třeba Ovšák z F-M nebo Osina z Přerova, který hrál loni výborně v Prostějově. Jinak by mi vyhovoval třeba Židlický a Kaberle :-D
Karin (girlli@centrum.cz) 29.10.2012, 16:09
Ahoj,
přeju brzké uzdravení a hodně sil do dalších zápasů :) Hlavně dobrou náladu v kabině, i když se zrovna nedaří :) Hodně štěstí a pevné nervy ;)

Odpověď:
Ahoj, děkujeme moc. Nálada je dobrá akorát jí ještě musíme zvednout lepšími výkony v dalších zápasech. Pevné nervy asi budu potřebovat, zranění mi lezou na nervy ale tak to je součástí hokejového života. Doufám, že už brzy to bude OK.
Hančes (hanulkan@seznam.cz) 30.10.2012, 12:05
Ahoj, na kdy to tak vidíš s hraním ? Už je ti líp ?

Odpověď:
Čau, doufám, že nastoupím ve středu proti Havířovu nebo nejpozději v sobotu proti Opavě. Ale to je spíše takové mé přání, uvidím v pondělí na tréninku jestli to půjde nebo ještě ne. Snad to vyjde, na zápasy se moc těším. Už se to táhne moc dlouho. Letos jsem bez zranění odehrál jen 2 zápasy, chuť do hokeje velká.

Další stránky
1234>>