Vstupenky online

Ptejte se: Jiří Farda

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 36 odpovědí v této kategorii celkem.

horst 3.11.2012, 20:35
UTB nebo Jyväskylän Yliopisto?

Odpověď:
Jednoznačně UTB, já ani spoluhráči ze Vsetína se sice zápasu nezůčastníme, protože bude mít ve stejný čas utkání ve Vsetíně ale věřím, že i takto kluci Finy porazí a hlavně bude hokej bavit všechny diváky. Určitě to bude prestižní utkání. Je fajn, že se něco takového podaří zorganizovat.
Zelí (zelenka.michael@seznam.cz) 3.11.2012, 16:30
Ahoj, jaká je tvá nejhorší životní zkušenost ve sportu, kterou bys nejraději vymazal? :) Přeji hodně úspěchů a zdraví.

Zelí
Odpověď:
Čao, díky moc za přání. Vymazal bych dvě nebo tři sezony v juniorce, kdy se mi moc nedařilo, měl jsem zdravotní problémy a udály se některé další okolnosti, které mi hodně ovlivnili hokejovou kariéru. Jsem celkem rád, že už to mám za sebou.
Mach (manak.martin95@seznam.cz) 3.11.2012, 15:33
Ahoj Fardys , kdy od tebe uvidíme pořádkou bitku? :D

Odpověď:
Čau. No tak to ti opravdu nedokážu říct.:-D Já zrovna nejsem provokatér , který by bitky vyloženě vyhledával ale určitě se na nějakou zase těším. Chtělo by to nějakou výzvu za rozhodnutého stavu v náš prospěch. :-)
Dekovnik (manikusy@seznam.cz) 3.11.2012, 15:33
Ahoj Jirko, jakou hudbu a skupinu posloucháš? Máš nějaký oblíbený film? Ať se daří!

Odpověď:
Ahoj. Hudba je pro mě nejlepší relaxace. Nejlépe mi dokáže zvednou náladu. Mám rád černou muziku, československý hip-hop ale i různé moderní věci ve světě hudby a taky folkové věci od Tomáše Kluse nebo Nohavici. Vyloženě oblíbený film nemám, je jich více ale nejradši mám různé thrillery a dramata. Z těch nejoblíbenějších by to bylo Sedm životů, Deja vu a klasika Pelíšky.
thc (kvetywrc@centrum.cz) 3.11.2012, 15:32
chybí vám v obraně Spitzer a Heš? Cítíte taky problém s obránci?

Odpověď:
Samozřejmě, že nám chybí. Oba dva jsou kvalitní hokejisté a určitě by byli velkým přínosem. Je škoda, že ukončili kariéru. Samozřejmě všichni víme, že obranná hra není zdaleka ideální v této době ale neviděl bych to nějak tragicky. Máme v obraně většinu kluků, kteří hrají mužský hokej prvním nebo druhým rokem a ten přechod není jednoduchý. Když si vezmete, že nejvíce zápasů v druhé lize mám odehraných z obránců já ve svých 23-ti letech, tak nikdo nemůže čekat, že budeme hrát jak zkušení mazáci. Nicméně máme na druhou stranu potenciál se neustále zlepšovat. Všichni potřebujme získat zkušenosti. Určitě bychom potřebovali nějakého zkušeného beka, jenže v dnešní době na trhu téměř žádní při současných ekonomických možnostech klubu nejsou ale věřím, že i v tomto složení budeme hrát ve zbytku sezony důstojně.
Pjótr 3.11.2012, 15:23
Ahoj Jiří, chtěl bych ti prvně popřát hodně zdraví, ať se ti už zranění vyhýbají a do konce sezóny jsi pevnou součástí naší zatím hledající se obrany. V čem myslíš je to, že se vám směrem dozadu zatím tolik nedaří? Kdo je v kabině tvým oblíbeným spoluhráčem, kdo v ostatních týmech je tvůj oblíbenec a koho naopak na ledě rád nepotkáváš? Ať se daří!

Odpověď:
Zdravím tě, díky za přání, zranění už bylo dost, doufám, že už bude vše, jak má být. Nedaří se nám v obraně, protože nám chybí zkušenosti a nějaká vyhranost. Spousta kluků hraje svou první nebo druhou sezonu v mužském hokeji a je to znát. Věřím, že už se naše hra bude jen zlepšovat. Oblíbených spoluhráčů mám více. Máme super partu. Můj oblíbený protihráč je Danek Brynecký, který je můj hodně dobrý kamarád. Naopak, asi není nikdyó, kdo by mi na ledě vadil z ostatních týmu. Nepříjemně se brání hlavně Lukáš Duba z PV i když je to dobrý kluk, na ledě ho moc potkávat nemusím :-D
Arnold (letsgo@tothegym.com) 3.11.2012, 14:45
Ahoj Jirko – Rocky nebo Kyle Reese?

Odpověď:
Mám jiné favority :-)
Franta the Webmaster (FTW@ftw.com) 3.11.2012, 13:31
Ahoj Jirko, určitě 2. NHL sleduješ i na internetu a procházíš si webové stránky vašich soupeřů. Jaké jsou podle tebe ty nejpovedenější a naopak ty nejhorší? Franta Webmaster

Odpověď:
Čau, mně se osobně nejvíce líbí naše webové stránky a taky bych chtěl tímto pochválit naše redaktory za jejich práci. Je fajn, že jsou stránky hodně aktualizované a jejich články a příspěvky bývají hodně trefné. Ze soupeřů se mi nejvíce líbí stránky Havířova.
Je-li-to (jelito@vubecmozne.cz) 3.11.2012, 12:51
Krásný den Jirko, koho tipuješ, že letos obsadí poslední místo (skupina východ - 2. NHL) a půjde do baráže?

Odpověď:
Zdravím tě. Letos je liga neskutečně vyrovnaná, takovou sezonu jsem ještě nezažil. Nicméně Valmez už má velkou ztrátu a nevěřím tomu, že by se tým ještě zvedl a myslím si teda, že do baráže půjdou oni. I tak ale Valmez nebude jednoduchým soupeřem a derby neztratí své kouzlo.
Obyvatel Hráze (vmdokraje@hnedted.cz) 3.11.2012, 12:30
Zdravím Jirko, je nějaký tým ve východní skupině 2. NHL, za který bys aktuálně absolutně nechtěl hrát?

Odpověď:
Zdravím tě. Vsetín bych měnil velice nerad. Jsem tady spokojený. Mám tu spoustu kamarádů. Pokud bych měl zmínit jeden klub, který opravdu nemám rád, tak je to Frýdek Místek. Atmosféra na místním stadionu je spíše na spaní než na hokej.
Další stránky
1234>>
×
Dnes v 16:45 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
HK MD Šumperk
×
Dnes v 20:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011