Vstupenky online

Ptejte se: Jan Kolařík

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 40 odpovědí v této kategorii celkem.

Michal (Michal@email.cz) 5.1.2015, 16:16
Zdravím. Jste nejproduktivnějším hráčem Vsetína podle mě :). S kým si nejvíce rozumíš v kabině? Díky za odpověď a ať ti to střílí i nadále :)

Odpověď:
Zdravím, v kabině si rozumím s více klukama. Úplného favorita nemám.
ok vhk (ok@vhk.vs) 5.1.2015, 16:01
Zdar Jane, jak se daří v elektrikářině? :)

Odpověď:
Zdravíčko, jsem začátečník, ale něco už jsem pochytil. Zlepšuji se každým dnem. Základní věci zvládám.
Petr Kilian 5.1.2015, 15:59
zdar, jak to s tebou vypadá ohledně tenisu na příští sezónu? :)

Ať se daří ;)

Odpověď:
Čau Péťo, ohledně tenisu to vypadá bledě. Soutěžní zápas jsem nehrál přes dva roky. Mám už rodinu, pomáhám tátovi ve firmě + mám psa a malou dceru a hokej :). Takže si to sám dokážeš představit, že je vše těžké skloubit. Někdy musíme zajít na pivo.
Ejmy (svagerka@email.cz) 5.1.2015, 15:43
Dobrý den .Zajímalo by mě co si myslíte o fanoušcich na Vsetíně ? A jak vy sám prožíváte hokejová derby (když zrovna nehrajete, nemyslím jen Vsetín ale i českou reprezentaci)Když je možnost chodíte radší na stadion ? Nebo dáváte přednost televizi a v klidu si rozebíráte hru pro sebe ? Ještě poslední , co říkáte na výkon na výkon Petra Hromady ? děkuji za odpověd a předem přeji hodně úspěchů na Vsetíně ;)

Odpověď:
Dobrý den, myslím si, že vsetínští fanoušci všeobecně patří k tomu nejlepšímu ve druhé lize. Derby prožívám samozřejmě trochu jinak, ale ne nijak zvláštně. Ve své kariéře těch derby bylo mnoho. Sleduji ve volném čase veškerý sport. Určitě dávám přednost sledování u televize. A co se týče Petra, tak samozřejmě patří k základním stavebním kamenům našich výkonů. V posledních letech šla jeho výkonnost podle mě hodně nahoru. Pamatuju si tak dva-tři roky zpátky, kdy ještě do té špičky úplně nepatřil. Teď je TOP!
petr 5.1.2015, 15:35
Zdravím, chci se zeptat, zda si sledoval počínání si našich juniorských nadějí n MS u20? Pakliže ano, co říkáš na výkon Jana Ščotky, odchovance vsetínského hokeje? Děkuji, za odpověď a přeju hodně zdaru v tvé hokejové kariéře.

Petr z Opavy.

Odpověď:
Ahoj, sledoval jsem každý zápas pozorně v přímých přenosech. Upřímně si myslím, že to Honzovi moc nevyšlo, jako celému týmu. Vyjma utkání s Ruskem. To nic nemění na tom, že je výborný hokejista. Celé je to o týmu.
Maras 5.1.2015, 08:05
Zdar Honzo, jak dlouho si se rozhodoval, kdyz jsi dostal nabidku od Vsetina? Radil ses i se zenou? Diky a at se dari

Odpověď:
Čau, samozřejmě jsem se radil se ženou, jelikož zatím byl hokej mým jediným příjmem. Letos se to trošku změnilo. Pracuji každý den cca 4-5 hodin u otce. Rozhodoval jsem se asi 14 dní. Nabídka byla kvalitní.
Hanz 5.1.2015, 08:00
Jak je tezke pro hrace druholigoveho tymu dat dohromady hokej, praci, rodinu...? Treninky mate skoro denne, zapasy dvakrat tydne. Jak to zvladas?

Odpověď:
Ahoj, zvládám to zatím v pohodě. Moje pracovní doba není každý den osm hodin, někdy pracuji 4 hodiny, někdy deset a někdy vůbec :). Mám tolerantní manželku, která mi se vším pomůže, takže se to dá zvládat.
TwoTwo (twotwo@seznam.cz) 4.1.2015, 21:58
Cau Jendo ;) strilet ti to strili vetsinou se nemines ;) ale zkus zabrat kdyz ztratis puk nebo kdyz se vracis nebo kdyz dostanes spatnou prihravku se na to vykasles ;) jinak v priprave jsi byl rychlejsi a obratnejsi ;) jinak super
Ps- za to co jsi udelal proti jicinu bych te okamzite posadil a nezahral bysis minimalne 5 zapasu ;) nemas tam co jet a mudrlovat :D

Odpověď:
Ahoj, díky za super otázky. Ještěže náš trenér nejsi ty, protože bych si jinak nezahrál. Nevím, z čeho usuzuješ, že jsem byl v přípravě obratnější, když jsem odehrál pouze jeden zápas. Určitě bych se nechtěl srovnávat s žádnýma hvězdama, ale i na top úrovni jsou hráči, kteří nepatří mezi dobře bránící, ale mají úkoly na druhé straně hřiště. Tím se nechci vymlouvat, zkusím na své defenzivní činnosti zapracovat. Trenér moc dobře zná můj styl a je na něm, jak poskládá pětku, aby fungovala.
ok vhk (ok@vhk.cz) 4.1.2015, 21:46
Zdar Honzo, kdy uvidíme nějakou bitku na ledě? A kdo je pro tebe v 2. lize nejnepříjemnější soupeř?

Odpověď:
Čau, upřímně nesnáším hrát proti Opavě. V Kanadě jsem se pobil dvakrát, ale to jsem musel, vyplynulo to ze situace. Nemyslím si, že by ve druhé lize bylo zapotřebí nějakých bitek, i když by se to fanouškům líbilo. Navíc na tuhle práci máme Dina a Plcha :)).
Daniel (asdreg1@seznam.cz) 4.1.2015, 16:19
Ahoj, těšíš se na následující zápasy s Valmezem a Přerovem ?

Odpověď:
Těším se na obě utkání, ale hlavně na domácí se Zubrem.
Další stránky
1234>>
×
Dnes v 16:45 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
HK MD Šumperk
×
Dnes v 20:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011