Vstupenky online

Ptejte se: Radim Kucharczyk

Poznámka: Email není nutno vyplňovat.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 42 odpovědí v této kategorii celkem.

martan 26.9.2016, 23:40
Ahoj Radime, jakpak se citis fyzicky, budes hrat do padesati jako jarda jagr? ;) Myslis, ze je velky rozdil pro hrace mezi prvni a druhou ligou vychod?

Odpověď:
Ahoj Marťane, jako Jágr asi ne, ten je výjimečný. Myslím si, že mezi první ligou a prvními třemi týmy v tabulce východní skupiny žádný rozdíl není. Líbí se mi tvoje přezdívka :) Měj se.
Jan 25.9.2016, 10:46
co říkáte na angažmá Vašeho bývalého spoluhráče z Olomouce Romana Ráce v Novém Jičíně? Nepřemlouval jste ho ať to jde zkusit na Vsetín

Odpověď:
Zdravím, s Romanem jsem v kontaktu byl, ale vím o jeho situaci a měl by dostat šanci v Olomouci. Takže druhá liga pro něj v tuto chvíli není téma. Ahoj.
apk 24.9.2016, 22:30
jak se ti líbí rozhodnutí STK ze zápasu v Šumperku

Odpověď:
Ahoj, stanovisko je nesmyslné, jelikož jsme i my hráči ráno věděli, že v Šumperku jsou nehratelné podmínky. To se už na rozcvičce či prvních pár minut zápasu potvrdilo. Myslím si, že by se mělo hrát buď od začátku nebo kontumace v náš prospěch. My, jako Vsetín jsme neudělali nic špatně, přijeli jsme na zápas, kde nebyly vytvořeny podmínky pro hru. Nevím, proč bychom my za to měli pykat.
sudí 24.9.2016, 22:29
co říkáš na výkony rozhodčích?

Odpověď:
Nemůžu to moc komentovat, ale obecně v Česku je to takové všelijaké.
Pavel (pacerv1980@seznam.cz) 23.9.2016, 13:04
Ahoj Radime, jak se ti zatím na Vsetíně hokejově líbí a kdo je ti z kabiny nejbližší a kdo je ti sympatický z těch, které jsi nově poznal? díky, Pavel

Odpověď:
Díky za otázku, pobavila mě. Všichni jsou super, nechci nikoho konkretizovat, aby mi pak někdo koho jsem nezmínil neztupil nože (smích). Bavím se se všemi stejně, ale někteří jsou trošku spící páni (smích).
jura 22.9.2016, 17:50
Ahoj kolik za sezónu zlomis hokejek? Máš před zápasem nějaký rituál?

Odpověď:
Zdravím tě, v Olomouci to bylo kolem čtyřiceti za rok. Tady na Vsetíně se budu snažit i z pohledu ekonomiky uskromnit na takových 20-25 (smích). Každý hráč má nějaké rituály. Já svůj jeden tedy prozradím. Oblékám si výstroj vždy od levé strany. Díky za dotaz.
Sluníčko 22.9.2016, 14:57
Ahojky Radime,je krásné, že jsi se usadil doma,na Vsetine a přejeme tobě a mančaftu úspěšnou sezonu a aby vyšel postup do první ligy. Taková otázka, víme že máš přítelkyni, tak jestli chystáte veselku???

Odpověď:
(Dlouhý smích) Výhledově. Díky za přání a otázku.
Pavel Stupka (malyfracekzhrozenkova@maladira.cz) 21.9.2016, 23:20
Ahoj Radime, jen tak pro informaci, jak se tíbí Brňanky?

Odpověď:
Ahoj, všeobecně v Česku jsou krásné holky, ale ty nejhezčí jsou ze Znojma, odkud mám i přítelkyni :). Brňanky však také nejsou špatné. Díky za otázku.
pm 21.9.2016, 19:18
ahoj radime, co rikas ty a kabina na bezmala 700 prodanych permanentek? Podle me je to unikat na druhou ligu.

Odpověď:
Ahoj, unikát je to určitě i na první ligu. Kromě Motoru, kde je ten hlad asi největší. Je to nádhera, fanoušky na Vsetíně nám může závidět nejen celá druhá liga, ale i některé extraligové týmy by za to byly rády.
marketa 21.9.2016, 16:14
chtěli jste k utkání v Šumperku vůbec nastoupit, když jste viděli tu šílenou mlhu?

Odpověď:
Chutí do zápasu bylo dost, ale rychle nás přešla. Místo hraní, jsme jako na veřejném bruslení rozháněli mlhu a bylo po chuti. Hlavy už jsme měli někde jinde. Bylo nám líto fanoušků, kterých ze Vsetína přijelo dost. Ti co přijeli, tak je příště nabalíme do báglů, aby mohli jet s námi zadarmo (smích).
Další stránky
12345>>