Vstupenky online

Ptejte se: Stanislav Pavelec

Na dotazy fanoušků odpovídá jednatel Valašského hokejového klubu, pan Stanislav Pavelec.

UPOZORNĚNÍ: Redakce si vyhrazuje právo mazat dotazy vulgárního či urážlivého charakteru, případně otázky, které již byly položeny.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 1571 odpovědí v této kategorii celkem.

Miroslav Maňák 20.11.2010, 16:38
Zdravím vás pane Pavelec. Zajímá mě, jestli jako manažer klubu si myslíte, že je v pořádku, když má mužstvo pouze 2 ustálené pětky a třetí se skládá z juniorů na úkor jejich vlastní soutěže? Je prioritou pro budoucnost VHK postup do Eligy juniorů nebo to vedení už taky odpískalo? Napište nám fanouškům prosím kroky, které vedení VHK učinilo od začátku sezóny pro to, aby situace ve vsetínském hokeji nebyla tak černá. Vyveďte nás tímto prosím z omylu, že pro vás je hokej pouze druhořadá záležitost!

Odpověď:
Jako manažer klubu si nemyslím,že dvě pětky jsou ideálním stavem.Od začátku jsme neměli a nemohli mít kádr široký.Vlivem zranění a ukončení kariéry jsme se dostali do této situace,na druhou stranu jsem přesvědčen,že je to velká příležitost pro naše mladé hráče a nemůže to být ani výmluva pro neuspokojivé výsledky týmu.nevím,proč nazýváte situaci ve vsetínském hokeji černou,žáci pravděpodobně postoupí do elitní skupiny žákovských soutěží,mladší dorost se drží nad očekávání,starší dorost i junioři bojují o první místa ve svých soutěžích.Neříkám,že je vše ideální,ale namalovat to načerno není fér.a situaci v mužích budeme řešit a pokusíme se tomu nějak pomoci.Juniorské extralize se nebráníme,ale ještě si musíme počkat,jak to dopadne.
Jan Šťastný 19.11.2010, 18:48
Pane Pavelec zdravím!
Chtěl bych se Vás zeptat, zda se cítíte být více manažerem klubu či politikem? Zdá se mi, že z funkce manažera pro klub zrovna přínosem nejste. Pořád jen jako fanoušci slyšíme přijďte podpořit kluky na stadion, kupte si permanentku atd. Ptám se ,kde je Vaše odpovědnost jako manažera za přinesné finance respektive i odpovědnost trenérů za výkony mužstva. Lidi chodí na zápasy a pořád kolem dokola BLAMÁŽ. Myslel jsem si, když jste přišel zpátky do Vsetína, že máte určitou vizi, ale spíše mi to připadá čím dál tím víc jako propadák.

Odpověď:
Hlavně mne,prosím neškatulkujte.Nenazýval jsem se manažerem,byl jsem v s.r.o.jednatelem a ze slova politik na komunální úrovni mám husí kůži.Ale abych odpověděl.Stal jsem se místostarostou města a tak se budu snažit co nejvíce naplňovat význam tohoto slova.To je celé.Omlouvám se,ale nerozumím významu spojení odpovědnost za přinesené finance.Ale to není podstatné.Určitě jste ve svém životě zažil pocit,že děláte věc naplno,odevzdal jste spoustu energie a výsledek se nedostavuje.Být alibista,tak si řeknu,buď rád,že se vůbec tady hraje.Ale já,stejně jako Vy,chci víc.A tak to budeme stále pokoušet,měnit cesty a věřit,že tu správnou najdeme.O tom to je a jsem přesvědčený,že se to podaří.Proto říkám,těšme se,podpořme,zůstaňme,vydržme.Je jednoduché to vzdát a navíc toto můžeme udělat vždycky.Takoví ale my,valaši,nejsme a doufám,že souhlasíte.
Aleš Tovaryš 18.11.2010, 18:51
Podle mě kdyby byl postup do prvni ligy tak se ani novy hrači moc kupovat nemusi šlo by to vytlačit z mladeže nebot 1 liga je určitě lepší motivace než 2 liga na 11 přičce a nevim proč ste dal hlas taborské ktera do Týmu A nepřispěje ani kačku tak by mě zajmalo co je pro vas duležitější radnice nebo Lapač

Odpověď:
Je krásné,že to takto vnímáte jako fanoušek,těší mne to,ale takto to napsat nelze a ani to tak není.Je na nás,abychom zastupitele přesvědčili,co je pro nás,kteří tady žijeme a vůbec pro město důležité a co méně a já už dnes jako zastupitel mám přímo povinnost učinit rozhodnutí v souladu s tím.A to platí o každé položce v rozpočtu města.Pokud jde o hokej,ano,máme dobrou výchozí pozici v tom,že máme velmi kvalitní mládež a máme šanci se někam propracovat,relativně bez valkých nákladů.Je na nás,jak s tím naložíme.
Josef Týfa 18.11.2010, 18:50
Zdravím chtěl jsem se zeptat jestli je naplánované ještě nějaké posílení mužstva?děkuji

Odpověď:
Bude snaha s tím něco udělat.
Jan Ludvík 12.11.2010, 00:36
Dobrý den pane Pavelec,jsem Váš volič a tak bych chtěl vědět jestli jste hlasoval pro” nechtěné ditě” do čela radnice,doufám,že to není tajné.Po těchto volbách mne již nikdo nepřesvědč ,že politika neni svinstvo a ten kdo ji dělá musí mít hodně silný žaludek.Děkuji za odpověd bývalý volič ODS

Odpověď:
Tajná volba je tajná proto,že se neříká.Ale prozradil jste vy,nemám s tím problém ani já.Jen bych to nenazval nechtěné dítě,možná to tak vyznělo v tom sále,ale musíme myslet na všechny občany.My na Vsetíně jsme měli to štěstí,že strana s největším počtem hlasů(byť o málo)mohla obsadit post starosty.To se třeba v mnoha městech nepodařilo.A víte,kolik lidí to cítí jako nespravedlivé,strana s nejvíce hlasy a nemají starostu nebo dokonce ani nejsou v koalici?Takže ano,dal jsem hlas paní Táborské.Za sebe bych chtěl říct,že se budu snažit naplnit heslo jasně spravedlivě odpovědně a pokud čtete tyto stránky,víte,že nemám problém komunikovat s kýmkoliv,pokud to není vulgární,či urážlivé.Ještě se vrátím ke včerejšku,musím uznat,že i ti občané,kteří přišli vyjádřit svůj nesouhlas ho sice vyjádřili nahlas,avšak bez urážek a projevů agresivity.Ani nevíte,jak jsem jim byl vděčný,že jsme nedali do rukou nic těm senzacechtivým reportérům,kteří si kamery nainstalovali až na schody kulturáku,aby jim nic neušlo.Včera jsem se zkrátka přesvědčil,že má cenu pro takové lidi pracovat a přál bych si abych mohl přispět k tomu aby se nám tady hezky žilo.A Vás rád přivítám na Úřadě,můžeme si popovídat o všem,věřím,že to bude pro oba přínosné a těším se.
Franta Ptáček 9.11.2010, 13:29
Pokud jak píšete je vše vyřešeno jen nechápu proč to nikomu nevadilo až do incidentu s Havířovem. A nejvíc na to doplatili fanoušci Vsetína to mě jen pořád nejde do hlavy pokud vím jediný problém než se stal výše zmíněný incident se stala jen jedna věc pokud vím a to vhozená láhev na ledovou plochu totálně opilým mladíkem. Tak proč se najednou zakáže vše když naši nic neudělali..

Mám dnes narozeniny a moc bych si k nim přál výhru nad Valmezem :) nej dárek tak snad ho kluci splní.

Děkuji za odpověď a přeju hodně štěstí do zítřejšího zápasu a nejen něho.

Odpověď:
Tak nejprve Vám přeji všechno nejlepší k těm včerejším narozeninám,nemohu Vám nic slíbit,ale je tady naděje,že pokud budou kluci bojovat tak,jak proti Šumperku,ta naděje tam je a nejen v neděli,ale už i dnes proti UH.Tak držme palce.Co se týká toho,co Vás a nejen Vás trápí,nevím,co více napsat.Nadšený z toho není nikdo,ale zatím taky nikdo nic lepšího nevymyslel.Zkuste se zasnít a napsat,jak by to mělo být podle Vás,příjemné,neomezující a bezpečné pro všechny.ˇUvidíme,možná se něco dát bude.
Lukáš Navrátil 8.11.2010, 11:56
Angažování šimka nebo klabačky spíše toho Venci,(potřebujeme zlepšit útok) asi neproběhne už co ? a nebo máte v rukávu nějaky jinčí trumf ?

Odpověď:
Já nevím,jestli se podaří udělat něco,co bychom mohli nazvat trumfem.Jen doufám,že se shodneme,že návrat Šimka nebo Klabačky by žádným trumfem nebyl.Potřebujeme disciplinované"dělníky ledu"pro které nebude žádný puk ztracený a kteří si budou plnit svoje povinnosti a úkoly na ledě.Takoví nám teď scházejí.
Franta Ptáček 8.11.2010, 11:03
Dobry den pane Pavelec. Pořád jsem se nechtěl registovat ale po včerejšku už musím. Hodne fanoušků tady nadává že je zákaz nošeni alkoholu na stadion. Mě to nevadí naopak jsem rád a konečně zmizeli ze stadionu lidi kteří se přisli jen opít a otravovat okolí, dokážu pochopit že si dá po gole někdo pronese placku a dá si po gole, ale že včera někdo pronese celou láhev rumu stojí pár metrů od pořadatele a přitom troubi na známou vuvuzelu ( copak to není zbraň ? jak s ní může na stadion) a pan pořadatel si toho nevšimne to nechápu. Dále si chci zeptat proč třeba na extraligové kometě Brno je možné používat vlajky a u nás ne? Pokud vím nikdo do doby než se zakázali s nimi nikomu neublížil. A dále proč jinde můžou po zápase použít pyro a u nás ne. Pokud vím taky nebylo zapáleno před koncem a nebylo vhozeno na led. Všechno se jen zakázalo našim fanouškům a hosté ( Prostějov) si je pronese. A ještě jedna část dotazu doufám že někdy klukům čtete co tady o nich fanoušci píší.
Doufám že můj dotaz má hlavu a patu a doufám že mě odpovíte na všechny dotazy a nebude se tady ohánět řádem ten je všude, funguje to a fanoušci jsou spokojeni.
Děkuji předem za odpověď a přeji hodně štestí a doufám že bobry tentokrát porazíme

Odpověď:
Takže postupně.Rum a vuvuzela.Je škoda,že jste neupozornil včera toho pořadatele aby sjednal nápravu,pokud Vám to vadilo.Co se týká té trubky,nevím,jestli to zbraň je,přiznám se,že jsem ji nikdy na vlastní oči neviděl.Zřejmě pořadatelé to vyhodnotili tak,že není.Proč jsou na Kometě vlajky netuším,pravděpodobně mají dostatečně bezpečně odděleny sektory domácích a hostů a pak nebezpečí asi nehrozí.U nás tomu tak není.Otázka pyra je vyřešena,přál bych Vám vidět záběry policie z fotbalového utkání v Belgii,jak rychle se vzňala tribuna a jak tam lidé trpěli.V uzavřeném prostoru to zkrátka není možné.To že se to prostějovským podařilo pronést byla chyba a já už jsem psal,že někdy není možné zachytit akci,o to razantnější by ale pak měla být reakce.Klukům názory nečtu,vím,že si je čtou sami,bohužel mám někdy pocit,že je jim to lhostejné.Ale to už je na vás divácích abyste jim to dali patřičně najevo.
Jan Zelenka 7.11.2010, 20:26
Dobry vecer
Prvne bych chtel pogratulovat k bojovnemu vykonu=vyhral stastnejsi,tym co promenil o jednu sanci vic.K dotazu-proc nas nejzkusenejsi obrance Tesarik namaze souperi 3x do soloveho najezdu, po kterem je bud jasny faul nebo rozhodujici gol a mavne za souperem jen tak rukou bez snahy ho dojet a napravit sve zavahani.Proti Sumperku se to pak hodne spatne otaci.PS:jen vice stejne bojovnosti ve zbytku sezony.

Odpověď:
Nevím,já Radima znám jako ctižádostivého a zodpovědného hokejistu,musím se dívat i na to,že ne vždy se zápas povede,ale hlavně chci říct,že tak,jako hráčům fandíte,děkujete a aplaudujete,tak jim samozřejmě můžete vyjádřit i svoji nevoli s jejich výkonem.Je to vaše právo,které máte ve svých rukou.Nevím,jestli jim to pomůže,každopádně jim tím nějaké zrcadlo nastavíte.Je ale důležité,abychom byli spravedliví.Já třeba jsem velmi nespokojen s výkony Dana Bryneckého,který hokej pouze imituje.To mně je tedy milejší chyba Radima,o kterém vím,že se snaží něco vymyslet a udělat.Takže není to jednoduché,ale na to jste tam vy,diváci abyste odměnili bojovníky a odhalili ty,kteří nemají zájem potit krev a něco pro vítězství udělat.
Jan Ludvík 4.11.2010, 23:22
Dobrý večer pane Pavelec, se zvědavostí,jsem čekal na odpověd pana Zvonka,přiznám se,že já jsem Vaší odpovědi neporozumněl,možná se to snažíte zlehčovat ale...Odpovídáte né jako občan ale jako politik.Již jsem se Vás ptal po zápase s Prostějovem jak jste viděl konec zápasu se světlicemi z prostějovského kotle,jak je možné,že se tam objevilo nějaké pyro a že nás dědky prolížíte abychom neměli plucku slivovice a ochrance projdou cirka pulmetrové světlice,které nejdou pronést jen tak .Vy jste mě odpověděl,že ANIM prohlíže všechny bez rozdilu stejně,ale jak si potom vysvětlujete že se stalo co se stalo,co tak si vzít příklad z pořadatelů v Havířově jednat stejně tvrdě i na hostující fanoušky,moc mě to mrzí proto,že i s výkony A mustva a celkovou atmosférou na Lapači(zákaz slivovice,vlajek,transparentů atd )to jde od desíti k pěti.V ůterý jsem viděl šot z Komety kde bylo několik tisíc návštěvníků a desítkky vlajek a parádnní atmosféra,to se na Lapači nyní stát Bohužel nemůže,tak budem jen vzpomínát na tu atmosféru(bez nesmyslných zákazů a příkazů) co tady bývala pokud tady nebyla ůžasná vsetínská sportovníNo myslím si ,že si ted užíváte ticha jako v kostele

Odpověď:
Neodpovídám ani jako politik,ani jako občan.Odpovídám jako člověk,který je v pronájmu,má určeny mantinely a v těch se musí pohybovat.Jestli si myslíte,že to jde lépe,klidně se stavte,můžeme to prokonzultovat, můžeme se dopracovat i k tomu,že najdeme řešení,třeba v podobě toho,že si tuto stránku vezmete pod sebe.Nemám problém odměnu,kterou platíme Animu dát Vám a Vašim spolupracovníkům,v zájmu vytvoření atmosféry a bezpečí při utkáních.Jen se,prosím,stavte a přineste něco konkrétního a lepšího.Rád pomohu,pokud to bude možné.
Další stránky
123456>>
×
Dnes v 16:45 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
HK MD Šumperk
×
Dnes v 20:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011